چاپ مقاله وزارتين

چاپ مقاله وزارتين

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چاپ مقاله وزارتين

دلایل مختلفی وجود دارد تا دانشجویان یا اساتیدی برای چاپ مقاله علمی پژوهشی اقدام نمایند. گاهی افراد برای کسب نمره در پایان نامه برای نگارش مقاله علمی پژوهشی ترغیب می شود و در بعضی موارد نیز برای تقویت رزومه تحصیلی خود پذیرش مقاله بهترین اقدام می باشد. به طور معمول اساتید برای ارتقا رتبه علمی خود برای چاپ این نوع مقالات در مجلات داخلی اقدام می نمایند. در صورتی که هدف شما از نوشتن مقاله علمی هر یک از موارد بالا باشد، باید مجلاتی را برگزینید که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و از سوی این وزارتخانه معتبر شمرده شوند. لیست مجلات وزارتین برای چاپ مقاله در داخل کشور هر ساله توسط وزارت علوم اعلام می شود. از این رو محققین و پژوهشگران برای برخورداری از امتیازات چاپ مقاله داخلی بهتر است به مقالاتی که از نظر وزارت علوم معتبر شناخته می شوند مراجعه کنند.

آیا وزارت علوم فقط مجلات معتبر را معرفی می کند؟

در کنار اعلام مقاله وزارتین، این وزارتخانه مجلاتی که نامعتبر هستند را نیز معرفی می نماید. نکته قابل توجه این است که علاوه بر اینکه معاونت پژوهشی وزارت علوم باید این مقالات را رتبه بندی نماید، باید از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی نیز تاییدیه بگیرند. از این رو اگر قصد چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر را دارید کلیک کنید.

انتخاب مجلات معتبر برای چاپ مقاله وزارتین

بعد از اتمام نوشتن پایان نامه باید برای درج آن در مجلات معتبر مرتبط با موضوع مقاله خود اقدام نماییم. برای شناسایی مقاله متناسب با کار شما می توانید از لیست مجلاتی که هر ساله از سوی وزارت علوم رتبه بندی می شوند کمک بگیرید.

همینطور مقالات وزارتین برای پذیرش مقاله های ارسالی با دقت برخورد می کنند و تنها مقالاتی می توانند در این نشریات به چاپ برسند که سطح علمی بالایی داشته باشند. درواقع نشریات وزارتین استاندارد های  خاص خود را جهت به چاپ رساندن رساله های ارسالی دارند.

چاپ مقاله وزارتين

چاپ مقاله وزارتين

چاپ مقاله در نشریات داخلی وزارتین

برای چاپ مقاله در هر ژورنالی باید مقاله را به دست آن ها برسانید و پس از عبور از فیلتر سردبیر ژورنال به مرحله داوری می رسد. بعد از اعلام نظر داوران، مقاله شما ممکن است رد(ریجکت) یا پذیرفته شود. در مواردی نیز ممکن است مقاله نیاز به بررسی و تغییرات داشته باشد که در این صورت بعد از اعمال اصلاحاطی که صورت گرفت باید برای ارسال مجدد آن به ژورنال اقدام نمایید.

مدت زمان چاپ مقاله وزارتین چقدر است؟

به طور معمول مدت زمانی که طول می کشد تا مقاله تان چاپ شود از طرف نشریات تعیین می گردد و مولف نیز در جریان آن قرار خواهد گرفت. البته تاخیر در چاپ مقاله در مجلات داخلی طبیعی است. اما در دست داشتن نامه پذیرش مقاله به معنای اطمینان برای به چاپ رسیدن مقاله است. از این رو نباید نگران چاپ مقاله خود باشید و با همین تاییدیه می توانید در مصاحبه تحصیلی یا شغلی استفاده کنید. در صورتی که فکر می کنید زمان تاخیر غیر معمول است، می توانید به ادیتور مقاله مراجعه کنید.

چاپ مقاله وزارتين

چاپ مقاله وزارتين

چاپ تضمینی مقاله وزارتین

هر پژوهشگری می تواند حاصل تحقیقات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم به انتشار برساند. اما نکته قابل توجه این بزرگواران این است که این نوع مجلات تنها مقالاتی را می پذیرند که ناب، درجه یک و بالاترین سطح اعتبار را داشته باشد. از این رو چاپ تضمینی مقاله شما زمانی اتفاق می افتد که از همه نظر بتوان به آن اطمینان کرد. لذا توصیه می کنیم از خدمات مشاوره رایگان چاپ مقاله در مجموعه هدف ریسرچ بهره گیرید.

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی قیمت های مختلفی دارد. بعضی از ژورنال های داخلی و یا خارجی هزینه ای برای چاپ کردن تحقیقات شما دریافت نمی کنند. یعنی چاپ مقاله در این نوع ژورنال ها رایگان است. اما برخی دیگر از مجلات برای دریافت و به چاپ رساندن نتیجه تحقیقات ناب شما هزینه هایی را نیز دریافت می کنند که این هزینه به خود مجله و ماهیت آن بستگی دارد.

اما معمولا هزینه زورنال های داخلی از ۵۰۰ هزارتومان آغاز و تا ۲ یا ۳ میلیون تومان می رسد. البته مبالغی که ذکر شد حدودی است و شاید مجلاتی باشند که در غیر از این بازه نیز فعالیت کنند. در کل برای اطلاع از قیمت چاپ مقاله در نشریات داخلی می توانید به وب سایت نشریه رجوع کنید.

آیا چاپ رایگان مقاله در مجلات داخلی امکان دارد؟

اگر فکر می کنید که امکان چاپ مقاله به صورت رایگان نباشد که باید بگوییم که سخت در اشتباهید! برخی از مجلات داخلی یا خارجی بدون دریافت هیچ هزینه ای اقدام به پذیرش مجلات شما خواهند کرد. البته نباید فکر کنید که این مجلات اعتبار پایینی دارند بلکه این مورد از سیاست ها و قوانین این نوع مجلات است.

چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی معتبر

همانطور که در بالا گفتیم گرفتن پذیرش مقاله در این نوع مجلات امتیازات زیادی دارد. اما باید توجه کنید که مطابق با اعتبار این مجلات، داوری های سخت و دقیق نیز در انتظار شما خواهند بود. در پذیرش مقاله وزارتین همه قسمت های چکیده مقاله، مقدمه، روش تحقیق و جمع آوری داده، نتیجه گیری و رفرنس دهی مورد توجه است که اگر تجربه این کار را نداشته باشید مسیر سختی پیش روی شماست. بنابراین بهتر است برای ارسال پایان نامه به این مجلات تصمیم نگیرید مگر اینکه همه ابعاد آن را بررسی کنید و با کمک موسسه های چاپ مقاله وارد عمل شوید تا مانند چراغی در مسیر نوشتن پایان نامه در کنار شما باشند.

موسسه چاپ مقاله وزارتین

برای چاپ کردن مقاله در مجلاتی که توسط وزارت علوم تایید شده اند باید محتوای خوبی داشته باشید، منابعی که استفاده می کنید از نشریات معتبر باشد، ترجمه مقاله به صورت تخصصی و نیتیو انجام شود و ویرایش مقاله توسط کارشناس صورت گیرد. همه این موارد از خدمات موسسه چاپ مقاله هدف ریسرچ می باشد. از این رو می توانید با خیال راحت برای پذیرش و چاپ مقاله خود به ما اعتماد کنید و در موعد مقرر کار خود را تحویل بگیرید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 10 تاريخ : شنبه 21 فروردين 1400 ساعت: 20:27

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :