معرفی پروژه های ساختمانی

معرفی پروژه های ساختمانی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چرا pH بدن‌تان را باید قلیایی نگه دارید

رابطه‌ای نسبی بین اکسیژن و pH وجود دارد. همان‌طور که سطح pH کاهش  می‌یابد، میزان جذب اکسیژن در مولکول‌های هموگلوبین نیز کاهش می‌یابد.  بنابراین، در حین این‌که بدن قلیایی می‌شود، اکسیژن بیش‌تری  آزاد می‌شود. مقیاس pH از ۰ به ۱۴ متغیر است، و ۷ خنثی است. زیر ۷ اسید است و بالای ۷ قلیایی است. خون، لنف و مایع مغزی نخاعی در بدن انسان باید با pH ۷.۴  کمی قلیایی باشد. هنگامی‌که بدن قلیایی است، ولعی به خوردن خوراکی‌هایی  مانند دونات، شکر، قهوه و تنباکو نخواهید داشت. بنابراین بدن های قلیایی  زودتر لاغر می شوند

در  سال ۱۹۳۱، دکتر واربورگ اولین جایزه‌ی نوبل خود را برای اثبات این موضوع  که سرطان ناشی از کمبود اکسیژن در سلول‌ها است، به دست آورد. او بیان کرد:

علت بروز سرطان دیگر رمز و راز نیست، ما می‌دانیم که هر زمان که سلول ۶۰ درصد از نیاز اکسیژن خود را کم دارد، این بیماری رخ می‌دهد

چرا بدن های قلیایی کمتر مبتلا به سرطان می شوند؟

سرطان،  مانند سایر بیماری‌ها، علل ثانویه‌ی بی‌شماری دارد. اما علت اصلی سرطان  جایگزینی تنفس اکسیژن در سلول‌های طبیعی بدن با تخمیر قند استاکسیژن‌رسانی  ضعیف معمولا با شکل‌گیری سرطان‌زاها و سموم در داخل و اطراف سلول‌ها که  تنفس اکسیژن سلولی را بلاک می‌کنند و به آن آسیب می‌رسانند، مرتبط است.  تکثیر سلول‌های خونی در جریان خون کاهش می‌ یابد و جریان را به مویرگ‌ها  محدود می‌کند. میتوکندری درون سلول‌‌ها به علت کمبود اکسیژن آسیب می‌بینند،  و همین منجر به ایجاد سلول‌های ناخواسته و بیماری می‌شود.

بافت های قلیایی ۲۰ برابر اکسیژن بیش‌تری  نسبت به بافت‌های اسیدی دارند”

چگونه باید ph بدن را قلیایی کنیم؟

خوردن  مواد غذایی قلیایی به معنای تمرکز بر سبزیجات و میوه‌های تازه و مواد  غذایی دارای نیروی حیاتی است. از مواد اسیدی مانند شکر، غذاهای فرآوری شده،  الکل، سودا، قهوه، شیرینی‌جات و غذاهای تهیه‌شده در مایکروویو پرهیز کنید.

آلکالیز کردن : تراز pH را با کاهش سطح اسیدیته در بدن بازسازی می کند. از آنجایی که آب قلیایی دارای سطح pH بالاتر  است، این می تواند به تثبیت اسیدیته در بدن انسان کمک کند. به همین دلیل،  برای افرادی که از ریفلاکس اسید، دیابت، آرتروز، سرطان و سایر بیماری های  مزمن رنج می برند که از طریق سطوح بالای اسید رنج می برند مفید است.

آب  قلیایی با کنترل و حفظ تعادل pH بدن نفش مهمی در صحت انجام سوخت و ساز بدن  و حفظ سلامتی ایفا می کند و از عوارض بسیار اسیدی شدن بدن جلوگیری می کند.

آیا همه می توانند آب قلیایی را برای تنظیم ph بدن بنوشند؟

اما  برخی از عوامل ونشانه ها در بدن باعث می شوند که شما به مصرف آب قلیایی رو  بیاورید. در مورد اینکه آب قلیایی آبی شفابخش است و مصرف آن در بهبود  بسیاری از بیماری ها ثابت شده است ، شکی نیست. اما این نکته را در نظر  داشته باشید که بسیاری از بدن ها نیازی به مصرف هر روزه آب قلیایی ندارند.  پس بهتر است حتما قبلا از مصرف آب قلیایی به صورت مداوم ، با آزمایشاتی از  نیاز بدن خود برای مصرف آب قلیایی آگاهی یابید.

خرید آب قلیایی لوکساب به صورت آنلاین

آب قلیایی لوکساب به عنوان اولین و تنها آب قلیایی در ایران اقدام به تولید آب قلیایی با  دانش روز دنیا و جدیدترن دستگاه های تولید آب قلیایی نموده است، شرکت  لوکساب امکان خرید آب قلیایی را به صورت آنلاین نیز فراهم آورده است. شما  برای خرید آب قلیایی  صورت آنلاین به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:15

مفهوم درست بیمه سرمایه گذاری و عمر رابدانیم؟

بسیاری از نمایندگان بیمه در ایران، بیمه  عمر را به‌عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری و فعالیتی سودآور معرفی می‌  نمایند و مباحثی همچون سود، سود تضمین‌شده، سود مشارکت در منافع، اعطای  وام، برداشت از سپرده و دریافتی‌های هنگفت در پایان قرارداد را به  بیمه‌گذار بالقوه خود منتقل و بیشتر بر جنبه پس‌اندازی یا سرمایه‌گذاری  بیمه‌نامه تأکید می نمایند، در ادامه مفهوم درست بیمه عمر را بشناسیم.

مفهوم درست بیمه سرمایه گذاری و عمر رابدانیم؟

 مفهوم و هدف اصلی پیدایش و فروش این  بیمه‌نامه در همه کشورهای پیشرفته و در حال توسعه در زمینه بیمه‌های عمر،  ارائه پوششی می باشد که در صورت فوت، بیماری و حوادث وهزینه‌های پزشکی، از  کارافتادگی افراد یا سرپرست خانواده از عواقب اقتصادی این رخداد ناخوشایند  بکاهد.با یک مثال ادامه می دهیم:

 فرض کنید شما خریدار خودرو می باشید؛ زمان  مراجعه به نمایشگاه، فروشنده توضیحات خود را با سیستم صوتی اتومبیل، نوع  لاستیک‌های خودرو و لوازم جانبی آغاز نموده و متمرکز بر این موارد است، در  این حالت اطلاعات فنی و مفیدی از خودرو به شما منتقل نشده و یا در سایه  توضیحات لوازم جانبی قرار گرفته است و اطلاعات اساسی و مهم مهجور مانده و  شما نیاز به بررسی بیشتر و اطلاعات مناسب‌تری برای تصمیم به خرید خودرو  موردنظر خواهید داشت.

این در صورتی است که اغلب نمایندگان بیمه  نیز همین اشتباه را مرتکب می‌شوند و در جلسات با مشتریان خود، ذهنیت ایشان  را به سمت درستی هدایت نمی‌کنند و گاهی مفاهیم اصلی و اساسی بیمه‌نامه  مسکوت باقی‌مانده یا به‌اندازه کافی به آن‌ها پرداخته نمی‌شود،اشتباه ماجرا  در اینجاست

نام بیمه نامه مهم است چرا؟

باید توجه داشت که نام بیمه‌نامه مطبوع شما بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یا بیمه عمر و پس‌انداز است؛ نه بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری و عمر یا پس‌انداز و عمر.

کلمه عمر درهرصورت مقدم بر سرمایه‌گذاری یا  پس‌انداز است و می باشد در غیر این صورت مطمئناً نام دیگری برای این  بیمه‌نامه تعیین می‌شد لذا می‌بایست توضیحات خود را به‌ویژه در ابتدای جلسه  بازاریابی بر جلب اعتماد مخاطب خود و سپس به فواید و ماهیت بیمه عمر  منعطف کنیم. نهایتاً از پرداخت مبلغی به‌شرط حیات بیمه شده در پایان مدت  بیمه‌نامه، به‌عنوان یکی از ویژگی‌های بیمه‌نامه یاد شود نه مقدم بر آن.

چگونه مقاومت در برابر خریدبیمه عمر را کاهش دهیم ؟

نمایندگانی که بیمه عمر را  ابزاری برای سودآوری یا سرمایه‌گذاری ریالی به مشتریان خود معرفی می‌کنند،  در حقیقت، خود علت اصلی مقاومت در برابر خرید بیمه‌نامه را به مشتریانشان  می‌دهند. سؤالات و ابهامات رایجی همچون موارد ذیل، ناشی از عدم توانایی  ارائه تصویر ذهنی مناسب از بیمه‌نامه عمر به مشتریان است:

 •  سرمایه‌گذاری در بانک سود بیشتری دارد.
 •  سرمایه‌گذاری در بازار آزاد و خرید طلا و ارز بازده بیشتری دارد.
 •  در صورت حیات، وجه پرداختی در ۲۰ سال آینده ارزشی ندارد.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید موارد فوق که  اغلب از عمده‌ترین دلایل عدم خرید بیمه‌نامه است، به دلیل عدم درک ارزش  پوشش اصلی و فلسفه وجودی بیمه‌نامه عمر یعنی فوت بیمه شده است.

درک الزامی بیمه‌گذاراز فلسفه و فواید اصلی بیمه‌نامه 

فروش مؤثر هنگامی رخ می‌دهد که بیمه‌گذار  فلسفه و فواید اصلی بیمه‌نامه را درک کند. در این حالت بیمه‌گذار شما مبلغ  حق بیمه خود را در سبد هزینه‌ای خود قرار داده و نماینده جهت وصول اقساط  نیز با مقاومت روبه‌رو نخواهد شد. به خاطر داشته باشیم، سودی که با خرید  این بیمه‌نامه نصیب بیمه‌گذار می‌گردد، پوشش عمر وی در طول مدت بیمه‌نامه  است نه رقم پرداختی به او در صورت حیات.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد 

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت  ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار  است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ  می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه  نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما  برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار  می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه  مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های  32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید . 

 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:14

5 نکته در خرید آب آشامیدنی که باید به آن توجه داشته باشیم

مطالعاتی که نشان می دهد چگونه  آب آشامیدنی ممکن است حاوی مواد شیمیایی مختلف ، فلزات سنگین و پاتوژنها  باشد. اکثر آبهای آشامیدنی که از سیستم لوله کشی تهیه می شوند حاوی درجاتی  بالا از نیترات ها و نیتریت ها هستند. بنابراین اکثر افراد ترجیح می دهند  که آب مورد نیاز خود را از منابع آب های غنی شده و آب بطری شده تهیه کنند.  اما باز هم در خرید آب بطری شده هم رعایت چند نکته الزامی است، ما در ادامه  به 5 نکته مهم در خرید آب آشامیدنی که باید به آن توجه داشته باشیم اشاره  خواهیم کرد. در بازار گزینه های مختلفی از مارک های مختلف آب آشامیدنی وجود  دارد که هر کدام با فن آوری خاصی فیلتر شده اند.

. آب آشامیدنی باید فاقد بو و رنگ باشد

بطور کلی آب نباید به هیچ وجه دارای بو و  یا رنگ و یا حتی ترکیبات املاح و یا مواد معلق ای در درون بطری باشد آب  آشامیدنی و معدنی باید به صورت خالص طبیعی شفاف زلال و در واقع همان مایه حیات بخش باشد.

2. آب آشامیدنی نباید حاوی نیترات باشد

نیترات آب یک ماده بسیار خطرناک و سمی می باشد که در بعضی از سر چشمه های آب معدنی مقدار این ماده بسیار زیاد  می‌باشد و در بعضی از موارد غیر قابل کنترل می‌باشد و در بعضی از موارد در  آزمایشگاهها مورد کنترل قرار می‌گیرد و در بعضی از سرچشمه‌ها این مقدار  نیترات به طور طبیعی پایین و یک آب آشامیدنی کامل می باشد.

3. محل تولید و بسته بندی آب آشامیدنی

صورتی که آب های بطری شده از منابع پایین  دست تامین شود (چشمه ها )، در معرض آلودگی با افت کش ها هستند. بعضی از این  آب ها ممکن است دارای سدیم، نیترات و نیتریت بیش از حد مجاز باشند که لازم  است برای انتخاب نوع آب عرضه شده، به لیست آنالیز مندرج در روی شیشه توجه  شود به خصوص به تاریخ تولید و انقضای تاریخ مصرف باید دقت شود.

4. آب آشامیدنی بطری شده نباید در معرض نور خورشید باشد

یکی از موارد مهمی که در مورد آب های بطری  شده باید به آن توجه کرد نوع بسته بندی این نوع محصولات است . ممکن است در  طول زمان و در صورت نگهداری آب های آشامیدنی در معرض تابش آفتاب، قسمتی از  ترکیبات بطری ها وارد محتوای آن شود . برای جلوگیری از ورود این مواد  سرطان زا به محتوای بطری باید از قرار دادن آنها در معرض آفتاب شدید  جلوگیری کنیم همچنین توجه به تاریخ تولید و انقضای این محصول مهم است

5. بررسی غلظت فلوراید در آب آشـامـیـدنـی

غلظت مـورد نیاز فلوراید در آب آشامیدنی  بـه میانگین دما بستگی داشته و با آن رابطه عکس دارد.غلظت‌های بالای ۲  میلی‌گرم در لیتر فلوراید در آب آشـامـیـدنـی موجب بیماری فلوئوروزیس (لکه  دار شـدن دندان‌ها) می‌شود؛ همچنین گروهی از محققین معتقدند که بیماری‌های  مونگولیسم و سرطان در ارتباط با مقادیر زیـاد فلوئور در آب است و مصرف  فلوئوراید به مقدار زیاد (غلظت بالای ۵ میلی‌گرم در لیتر) منجر به ایجاد  بیماری اسکلتال فلوئوروزیس (افزایش ضخامت استخوان‌ها، لیگمان‌ها و  تاندون‌ها را در پی دارد) می‌گردد.

پژوهشگران میزان فلوئور مورد نیاز برای  ممانعت از پوسیدگی و خالدار شدن دندان‌ها را حدود ۱ میلی‌گرم در لیتر اعلام  نموده‌اند. طبق استاندارد ایران، چنانچه آب معدنی حاوی بیش از دو میلی‌گرم  در لیتر فلوئورید باشد باید عبارت زیر روی برچسب نوشته شود: «برای نوزادان  و کودکان کمتر از هفت سال مناسب نمی‌باشد»

آیا آب های آشامیدنی غنی شده سودمنداند؟

تازه‌ترین انواع ویژه آب در بازار، آب غنی  شده است که در آن آب با اجزایی مانند اکسیژن، مواد مغذی، گیاهان دارویی،  ویتامین‌ها، املاح، الکترولیت‌ها و مواد محرک مثل گوآرانا (افزایش بنیه و  استقامت بدن، رفع خستگی وکمک به هوشیاری ذهنی)، جین سینگ (آرام بخش ذهنی و  بدنی) و کافیین غنی می‌شوند.

به طور کلی می‌توان گفت مواد معدنی مانند Ca، k، Na، Mg، sio2 و مواد مغذی دیگر در آب می‌توانند برای بدن مفید باشند.

آب‌های ویتامینه رشد و فروش چشمگیری در آمریکا داشته اما هنوز به صورت تولیدات گسترده در ایران وجود ندارد.

خرید آب غنی شده با اکسیژن اکساب بهترین هدیه برای سلامت خانواده

اکساب شاپ در حال حاضر توانایی ارسال محصول  آب غنی شده با  اکسیژن اکساب به نمایندگی های سراسر کشور را دارد . جهت ثبت سفارش آب غنی شده با اکسیژن اکساب ، تماس با اکساب شاپ در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد.

اکساب شاپ برای مشتریان عزیز 10 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته و ارسال درب منزل شما بدون هیچ هزینه ایی

می  باشد. اکساب سفارش های مشتریان عزیز را طی یک روز کاری ارسال می کند . آب غنی شده با اکسیژن اکساب وظیفه خود میداند در هر زمان باکس هایی که بیش از ۶ ماه از تاریخ تولید آنها گذشته باشد و یا ناقص باشند را به صورت رایگان تعویض کند.

جهت هر گونه سوال و انتقاد می توانید با شماره تلفن 09120179075 تماس حاصل فرمایید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 42 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:13

پکیج آموزش تحلیل الیوت در بازار سرمایه ( کامل و پیشرفته)

نقش امواج الیوت در تحلیل نمودارهای قیمت همانند نقش دو چشم انسان است.  الیوت تنها ابزار پیش بینی موقعیت قیمت در بازارهای مالی اعم از بورس،  سهام، کالا، قلزات،انرژی، سکه . حتی کریپتوکارنسی (رمزارزها) در بازارهای  داخلی و بین المللی است.

پکیج آموزش تحلیل الیوت

فرقی نمی کند که تازه شروع کرده اید یا اینکه سالهاست در بازارهای مالی  فعالیت دارید. در چه کسب وکاری مشغول هستید، رشته تحصیلی تان چیست؟ .برای  معامله کردن در بازارهای مالی اعم از بورس، سهام، کالا، قلزات،انرژی، سکه .  حتی کریپتوکارنسی (رمزارزها) در بازارهای داخلی و بین المللی بایستی بعد  از تحلیل تکنیکال با یک روش معاملاتی داشته باشید. اما چگونه ؟

در حال حاضر این پکیج آموزش تحلیل الیوت در بازار سرمایه ( کامل و پیشرفته) به 3 روش ذیل ارائه می شود.

* کلاس های حضوری

* وبینار

*  دی وی دی
09116367929 - 01732245362

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 46 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:13

10 ایده برای استفاده از کاکتوس در دکوراسیون منزل

کاکتوس  ها به عنوان یه گیاه مستقل، به عنوان یه جفت یا به صورت گروهی استفاده  میشوند و با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی هماهنگ هستند. برای افزایش دید  بصری کاکتوس ها ، آنها را در مرکز میزها قرار دهید یا از پایه های پلاستیکی  و چوبی برای زیر گلدان ها استفاده کنید. گلدان های رنگی و ریختن ماسه های  سفید و رنگی در زیر کاکتوس ها باعث یکپارچگی گلدان ها میشود و جلوه ی  زیباتری رو به وجود می آورد. اگه شما یه قفسه ی کوچک یا فضای کوچک را برای  قرار دادن کاکتوس ها انتخاب کردید بهتر است که مجموعه ای از کاکتوس های  کوچک تا بزرگ را فراهم کنید و آنها را داخل گلدان های زیبا و دکوراتیو  بکارید تا زیبایی بیشتری داشته باشند. گلدان های چوبی یا بتنی هندسی انتخاب  های خیلی مناسبی برای کاکتوس ها هستند. 

پکیج آموزش دکوراسیون داخلی

برای آموزش دکوراسیون ، مشاوره و طراحی با ما تماس  بگیرید. دوره های آموزش دکوراسیون برای این است که شما اصول اولیه  دکوراسیون را فرا بگیرید و با کمی خلاقیت بهترن طرح ها را ارائه دهید. با  شرکت در دوره های آموزش طراحی داخلی علاوه بر این که می توانید نیاز خود را برطرف نمایید ، می توانید از این طریق کسب درآمد هم داشته باشید.

آموزش طراحی دکوراسیون و نورپردازی در مدرسه معماری آرت کانر

شما  می توانید با خرید پکیج های آموزشی زمینه نورپردازی و دکوراسیون به  راحتی محیط اطراف خود را تغییر دهید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.  شرکت در کلاس های آنلاین دکوراسیون و رنگشناسی مدرسه معماری آرت کانر می تواند نقطه شروعی برای کسب درآمد برای شما باشد.

artconnor_com  
۰۱۷۳۲۳۳۱۵۱۳

09355528829

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 40 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:12

از چه کودهایی برای رشد پرتقال استفاده می‌شود؟

درخت‌های پرتقال در مناطق گرم و مدیترانه  رشد می‌کنند، جایی که هیچ گونه تهدیدی از سرمازدگی وجود ندارد. این درختان  در زمانی که رطوبت، نور و مواد مغذی کافی به شکل کود فراهم می‌شود، بهترین میوه‌ها را تولید می‌کنند. مصرف کود برای درخت‌های پرتقال هر سه سال می‌باشد.

با بالا رفتن سن درختان نیاز است که مقدار مصرف کود برای رشد پرتقال افزایش یابد. مواد مغذی کامل برای سلامت درخت ضروری است.

استفاده از نیتروژن و ریزمغذی‌ها برای رشد درخت پرتقال

یک درخت بالغ هر ساله بین ۱ و ½ پوند  نیتروژن نیاز دارد. به اندازه ی نسبت یک پوند از کودهای نیتروژن برای هر  سال به اندازه سن درخت استفاده کنید. از محلول کود نیتروژن با رهایش کنترل  شده مثل آمونیوم نیترات، آمونیوم سولفات یا اوره، هر سه سال یک بار استفاده  کنید، بدین صورت که یک بار در اوایل بهار، اوایل تابستان و اوایل پاییز به  کار ببرید. کودهای نیتروژن به تنهایی مواد مغذی درخت پرتقال را تامین  نمی‌کنند. علاوه بر کود نیتروژن، از غذای مرکبات یا اسپری ریزمغذی استفاده  کنید تا موادمغذی حیاتی مثل کود منیزیم، مس، منگنز، زینک و بور را جایگزین  کنید.

فسفر چه تاثیری بر روی رشد درخت پرتقال دارد؟

کود فسفر برای درختان پرتقالی که به تازگی  کاشته شده‌اند ضروری و مهم است. درخت در زمانی که کاشته می‌شود به این کود  نیاز دارد. درختان تازه کاشته شده به ۴/۳ فنجان فسفات مایع نیاز دارند که  با خاک ترکیب شود. بعد از این، درختان پرتقال هر سه یا چهار سال به تنها ۱  پوند فسفر نیاز دارند. کود فسفات مایع را تا ۱ اینچ از خاک ترکیب کنید تا  مطمئن شوید که درخت این ماده مغذی را از طریق ریشه دریافت می‌کند. برخلاف  اینکه آن رابر روی برگ‌های درختان اسپری کنید.

کودهای کامل به چه صورت به رشد درخت پرتقال کمک می‌کنند؟

کود کامل تمامی مواد مغذی ضروری را از  جمله ریزمغذی، که درختان پرتقال برای سلامت خود نیاز دارند را عرضه می‌کند.  درختان مرکبات از مقدار زیادی از آهن، زینک و منگنز استفاده می‌کند، و شما  برای به دست آوردن میوه بهتر باید از این مکمل‌ها استفاده کنید. کودهای  مرتبط با یکسری از چمن‌ها و بوته‌ها تنها شامل مواد مغذی اصلی هستند، از  قبیل پتاسیم، فسفر و نیتروژن. یک کود کامل ۸-۸-۸ یا ۱۰-۱۰-۱۰، کود مایع با  رهایش کنترل شده حاوی مواد مغذی اصلی همچنین ریزمغذی‌های ضروری برای درخت  شما می‌باشند. از کودهای کامل هر سه سال یک بار در ۱ اینچ بالای خاک  استفاده کنید.

کاربرد و روش مصرف

برگ‌های زرد بر روی درخت پرتقال سوتغذیه  درخت را نشان می‌دهد. برگ‌های زرد همچنین نشان‌دهنده‌ی کمبود آب می‌باشد،  اما اگر درخت شما به صورت مرتب آب دریافت می‌کند، کود نابجا می‌تواند باعث  وقوع این اتفاق شود. از کودها برای کل ریشه درخت پرتقال استفاده کنید، به  صورت تقریبی دو برابر قطر استفاده کنید. هیچ گاه به صورت مستقیم از کودها  برای بدنه درخت استفاده نکنید. برای تولید میوه هر سه سال یک بار درخت خود  را کود دهید.

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید  محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت  خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را  با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین  بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می  باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از  کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان  را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری  دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.راه های ارتباطی:  

جهت خرید، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهندس سید مهدی کالفی
شرکت هیراکود شماره موبایل: 09127256897
شرکت هیراکود ایمیل: hirakood1@gmail.com
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 39 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:10

نشت یاب طرح ردجکت

نشت  یاب طرح ردجکت یکی از محصولات پر کاربرد در جایگاه های سوخت محسوب می شود.  نشت یاب طرح ردجکت فروشگاه اویگار  یکی از با کیفیت ترین ها در بازار است و  همچنین دارای گواهینامه استاندارد از سازمان ملی استاندارد نیز می باشد ،  این محصول مناسب پمپ بنزین و گازوئیل و جایگاه CNG می باشد . شما می تواند  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید نشت یاب طرح ردجکت با کارشناسان فنی و فروش ما تماس حاصل نمایید.

خرید و فروش جایگاه سوخت 

خرید  و فروش جایگاه سوخت پمپ بنزین ، پمپ گازوئیل و چایگاه گاز ( CNG ) در  ظرفیت های مختلف از 15 هزار لیتر به بالا با بالاترین استاندارد ها و مورد  تایید شرکت پخش فراورده های نفت ایران در شرکت اویگار انجام می شود. همچنین شرکت اویگار خرید بنزین برای جایگاه را نیز انجام  میدهد. فروش پمپ بنزین ، خرید جایگاه سیار پمپ بنزین ، خرید و فروش جایگاه  CNG در تمام شهرهای ایران از دیگر فعالیت های شرکت اویگار است.

تبلیغات بنری در جایگاه سوخت

امروزه  یکی از اساسی ترین فرصت ها در معرفی کالاها، تبلیغات در محیط اطراف زندگی  می باشد جایگاه های سوخت و پمپ بنزین از جمله خدمات شهری هستند که تبلیغات  در آنها جزء مفیدترین نوع تبلیغات به شمار می آید. تبلیغات در پمپ بنزین  شامل نصب بنر، بیلبورد و تراکت های دیواری تبلیغات بر روی تلویزیون شهری ،  تبلیغات بر روی نازل  ، استند ایستاده ورودی جایگاه ، تبلیغات روی دیسپنسر ،  تابلوی خروجی جایگاه ، استرابورد خروجی جایگاه ، تابلو پیشانی جایگاه ،  تابلوی دیواری ، ورودی جایگاه یا هر روش دیگری برای جلب توجه عابران و  سرنشینان خودرو را شامل می شود. شرکت اویگار با در اختیار داشتن بیش از 20  جایگاه سوخت در سراسر ایران می تواند تبلیغات شما را در تمام قسمت های  جایگاه های سوخت انجام دهد . هزینه تبلیغات در پمپ بنزین و جایگاه های سوخت  نسبت به رسانه های دیگر بسیار پایین تر است. برای اطلاع و رزرو تبلیغات  خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

                             04134457012 ** 04134479592 **  09125556674

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 51 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:09

طراحی چهره سیاه قلم هدیه ای بی نظیر برای آنکه دوستش دارید

یک از ماندگارترین و زیباترین کادوهایی  که می توانید به مناسبت های مختلف برای عزیزانتان تهیه کنید طراحی چهره  است. طراحی چهره انواع مختلفی دارد که معروف ترین و مطرح ترین آن طراحی  چهره سیاه قلم است.

نگران هزینه سفارش نقاشی سیاه قلم نباشید.سرکار خانم آزاده حاجی علی اکبری در زمینه طراحی چهره با سیاه قلم فعالیت می کنند و علاقه مندان می توانند برای ثبت سفارش خود در ابعاد  استاندارد و اطلاع دقیق از هزینه های آن از طریق شماره تماس و واتساپ :  ۰۹۳۰۷۷۲۵۳۳۹ با ایشان ارتباط داشته باشند. همچنین می توانید برای  مشاهده نمونه کارها به آدرس سایت www.whiteart.ir مراجعه کنید.

عکس دلخواه شما با تکنیک سیاه قلم حرفه ای  با کیفیت بالا در ابعاد مختلف و دلخواه شما پذیرفته می شود. در زمان هایی  که مناسبت های مهم در پیش روست مثل روز زن . مرد . عید نوروز و … لطفا  سفارش نقاشی سیاه قلم خود را زودتر اطلاع دهید.

سفارش نقاشی چهره سیاه قلم برای روز مادر

بهترین هدیه ای که هر فرزندی در زندگی می  تواند به مادر خود تقدیم کند ، تصویری از چهره مادر با طراحی سیاه قلم است  که در گوشه خانه با یک قاب در معرض دید قرار گرفته است. ممکن است این سوال  برای شما پیش بیاید که چطور می توان یک طراحی چهره را سفارش بدهید. شما می  توانید با ورود به سایت whiteart.ir  در قسمت سفارش نقاشی سیاه قلم، عکس  خود و یا عزیزانتان را آپلود کنید و به همین راحتی سفارش خود را ثبت  نمایید.

نقاشی سیاه قلم روز ولنتاین

یکی از جذابترین کادوهایی که امروزه مورد  توجه اکثر افراد قرار گرفته است، طراحی از چهره به صورت سیاه و سفید است.  اگر به دنبال یک کادوی ارزان اما به یاد ماندنی هستید؛ نقاشی سیاه قلم چهره  فرد مورد علاقه تان می تواند هدیه مناسب و ارزانی برای بیان عشق و محبت  شما نسبت به او باشد. این یک هدیه عالی برای همه کسانی است که به عشق خود  اهمیت می‌دهند . چهره ای که از روی عکس شما طراحی می شود، بسیار جذاب و  دقیق انجام می شود، به نحوی که با اصل خود اصلا تفاوتی نمی کند و شما می  توانید سال های سال از تماشای آن لذت ببرید.

ایده نقاشی سیاه قلم برای کادو تولد

اگر به دنبال یک هدیه تولد خیره کننده  هستید؛ نقاشی سیاه قلم چهره می تواند ایده بسیار جالبی باشد. مطمئنا هیچ کس  انتظار ندارد که به عنوان هدیه تولد تصویری از چهره خودش را کادو بگیرد.  نقاشی چهره سیاه قلم یک کادوی تولد شیک و جذاب و یکی از ماندگارترین  هدیه‌‌های تولد برای کسی است که دوستش دارید. هدیه ای که با هر بار نگاه  کردن به آن به یاد شما می‌افتند.

ایده سفارش طراحی سیاه قلم چهره برای روز پدر

سفارش نقاشی چهره سیاه قلم به  عنوان هدیه روز پدر، می تواند یکی از مناسب ترین هدایای نفیس باشد. این  تابلو نقاشی می تواند به عنوان هدیه خاص و ارزشمند تا همیشه در یادها باقی  بماند. ما در تلاش هستیم تا با بهره گیری از توان و تجربه خود، خاطرات  شیرین شما را در قالب هنر زنده نگاه داریم.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید  که به طراحی و نقاشی علاقمند هستید و یا در اطراف خود کسانی را دارید که به  این هنر عشق می ورزند ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما برای خود و یا  دوستانتان هدیه ای بینظیر از نقاشی سیاه قلم را تهیه نموده و از آن لذت  ببرید . شما می توانید با ارسال عکس خود و یا دوستانتان تصویر مورد نظر خود  را سفارش داده و نتیجه ای مطلوب دریافت نمایید .فقط کافیست از طریق شماره تماس و واتساپ : ۰۹۳۰۷۷۲۵۳۳۹ با خانم حاجی علی اکبری در تماس باشید .

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 42 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:09

سفارش ساخت میز و صندلی ناهارخوری تمام چوب

میز ناهار خوری چوبی یکی از وسایلی مهمی است که خیلی سریع و ساده می تواند دکوراسیون خانه  را شیک و باکلاس نشان دهد بخصوص اگر از چوب طبیعی ساخته شده باشد.

طراحی ، اجرا و ساخت انواع محصولات چوبی

مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع  لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما  اجرا کند. برای سفارش و ساخت محصولاتی که در سایت می بینید، با ما تماس  بگیرید.
یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می  توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی  خودتان سفارش دهید.
شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹

مجموعه اسپرلوس دکور با  سالها تجربه در  طراحی و ساخت  دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع  لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت  برای شما  اجرا کند.
برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
همچنین در حال حاضر انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ، کمد و قفسه و تخت خواب در اسپرلوس دکور طراحی و ساخته می شود.

img74768164109025308.jpgimg42599987462325311.jpg

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 39 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:08

خرید دستگاه هدمیکس فیلتر هوا

خط تولید فیلتر هوا برای ساخت و تولید  انواع فیلتر هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که می‌دانید در حال  حاضر انواع مختلف خودرو و اتومبیل تولید می شوند که تقریبا هر کدام فیلتر  هوای ویژه خود را دارند. برای خرید خط تولید فیلتر هوا بهتر است دقت کنید،  دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت تولید انواع مختلف فیلتر هوا برای انواع  و مدل های مختلف ماشین ها را داشته باشد.

خرید دستگاه هدمیکس فیلتر هوا

شاید هیچ قطعه ای از خودرو به اندازه  فیلتر هوا، مصرفی نباشد. هر اتومبیلی دست کم در ماه یک بار فیلتر هوا را  تعویض می‌کند. همچنین هر روز صدها خودرو به جمع خودروهای کشور افزوده شده و  هر کدام به فیلتر هوای خاص خود نیاز دارند.

پس بازار فیلتر هوای ماشین یک بازار بسیار  عالی و با چشم انداز بسیار مثبت است. اگر شما سرمایه ای دارید و می‌خواهید  یک کار تولیدی راه اندازی کنید، خط تولید فیلتر هوا یکی از بهترین سرمایه  گذاری ها است. سرمایه اندک و بازدهی بالا، مهمترین مزیت‌های دستگاه فیلتر  هوا است.

کار دستگاه هد میکس در تولید فیلتر هوا چیست؟

هدمیکس دستگاهی برای تزریق فوم فیلتر هوا می باشد. این دستگاه یکی از مهمترين قسمت‌هاي دستگاه توليد فيلترهوا به شمار می رود. کاربرد اصلی هدمیکس ها را می توان تزریق فوم با دقت و سرعت بالا دانست .

دستگاه پرس هدمیکس چه کاری انجام می دهد؟

این دستگاه که به صورت چرخان میباشد این  امکان را به اپراتور میدهدتا در یک نقطه  قرار گیرد و قالبهای تولید شده را  در زیر گیره ها قرار دهد.

دستگاه هد میکس چند نوع دارد؟

هدميکس‌ها در دو نوع ثابت و متحرک و همچنين در دو نوع معمولي و آب خنک عرضه مي گردد.

مهمترین ایراد هدمیکس هایی که از سیستم خنک کننده استفاده نمی چیست ؟

در هد میکس هایی که از سیستم خنک کننده  استفاده نمی شود معمولا راندمان کار کاهش پیدا کرده و استهلاک دستگاه  افزایش پیدا می کند . طبق تجربه تمام کسانی که از دستگاه هدمیکس فاقد سیستم  خنک کننده استفاده می کردند  ، گلایه خرابی پی درپی دستگاه و همچنین کاهش  تولید را داشتند .

اما در مقابل کسانی که از دستگاه هد میکس  با سیستم خنک کننده استفاده کردن بسیار راضی بودند. پیشنهاد ما به شما این  است که قبل از خرید دستگاه هدمیکس حتما با مشاوران ما در شرکت صنعت فیلتر  هوا تماس بگیرد . ما به شما در رفع نواقص دستگاه و همینطور تعمیر دستگاه  تولید فیلتر هوا کمک خواهیم کرد.

بهترین نوع دستگاه هدمیکس تولید فیلتر هوا کدام است؟

هدمیکس آب خنک بهترین نوع دستگاه هدمیکس  است . این دستگاه مواد اولیه را با دبی استاندارد وارد دستگاه می نماید و  فومی با کیفیت تولید می کند.

قیمت دستگاه هدمیکس

قیمت دستگاه هدمیکس بستگی به نوعی دارد که  تهیه می کنید . قیمت دستگاه های هدمیکس آب خنک کمی گرانتر از نوع معمولی  آن است. برای اطلاع از قیمت دقیق دستگاه هدمیکس با ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه هدمیکس فیلتر هوا

اگر قصد خرید دستگاه هد میکس را دارید ،  متیوانید با بهترین قیمت ، و با خدمات پس از فروش ، از ما خرید کنید. فروش  دستگاه هدمیکس و تولید آن بصورت حرفه ای توسط ما انجام میگیرد. اگر قصد  دارید تا برای خود کسب و کار راه اندازی کنید ، اگر سرمایه ای دارید که  میتوانید با آن آینده ای برای خود رقم بزنید، دستگاه چین کن کاغذ گزینه ای  مناسب برای شما می باشد. با خرید دستگاه هدمیکس میتوانید به راحتی و در  کمترین زمان ، برای خود کسب و کاری سوداور راه اندازی کنید و علاوه بر خود ،  چندین نفر را نیز در کنار خود مشغول به کار کنید.

شرکت صنعت سگال تولید کننده و توزیع کننده ی انواع فیلتر هوای خودرو ،اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه دستگاه تولید فیلتر هوا نموده و از شما علاقه مندان به تولید محصولات فیلتر هوا دعوت به همکاری می  نماید . مشاوره و بازدید از خط تولید دستگاه فیلتر هوا ، ارسال دستگاه به  سراسر نقاط ایران به همراه آموزش نصب و راه اندازی از جمله خدماتی است که  این شرکت ارائه می دهد.چند نوع فیلتر هوا در خودروها داریم؟

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خط تولید فیلتر هوا با کارشناسان شرکت سگال فیلتر در تماس باشید و یا به وب سایت cegalfilter.com مراجعه نمایید

۰۲۱۴۴۶۴۸۲۴۹

۰۹۱۹۴۶۴۵۰۱۰

۰۲۱۴۴۷۹۵۷۹۸

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:07

خارق العاده ترین نمای ساختمان با فایبرسمنت طرح چوب

خارق العاده ترين نماي ساختمان با فايبرسمنت طرح چوب : فایبرسمنت ، محصولی که این روزها به شدت  سر زبان ها افتاده و در صنعت ساخت و ساز طرفداران بسیاری را به خود جذب  کرده است. محصولی با ویژگی های منحصر به فرد و طرح های متنوع که که دست  سازندگان را در اجرای انواع نمای ساختمان و حتی دکور داخلی باز گذاشته است . فایبرسمنت متریالی سبک، ارزان و مقرون  به صرفه برای تمامی کسانی است که قصد بازسازی و یا ساخت نمای جدید را دارند  .

یکی از بهترین و به روز ترین طرح های فایبرسمنت ، فایبرسمنت طرح چوب است که به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد در ایجاد سطوح منحنی بدون نیاز به خیس کردن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با استفاده از فایبر سمنت طرح چوب نوین آراد امکان ایجاد طرح های چوب همراه با انحنا را در نما و دکوراسیون های ساختمان برای شما فراهم می کند. 

خارق العاده ترین نمای ساختمان با فایبرسمنت طرح چوب

شرکت نوین آراد، با تکیه بر توان علمی و  فنی کارشناسان و تیم اجرایی خود، توانسته به عنوان یکی از بزرگترین تأمین  کنندگان و تولیدکننده فایبرسمنت برد ، در بزرگترین پروژه های عمرانی کشور، مشارکت نماید . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت فایبرسمنت نوین آراد و همچنین چگونگی سفارش این محصول با کارشناسان نوین اراد در تماس باشید  و  یا با مراجع به وب سایت novinarad.com اطلاعات مورد نظر خود را کسب  نمایید.

اگر قصد طراحی داخلی منزل و یا محل کار  خود دارید و به دنبال متریالی هستید که علاوه بر مقاومت دارای قیمت مناسبی  باشد و همچنین سرعت اجرای کار در آن بالا باشد ، پیشنهاد ما به شما  فایبرسمنت نوین آراد است . با توجه به مطالبی که گفته شد این محصول می  تواند به تمامی نیازهای شما پاسخ دهد . برای اطلاع بیشتر درباره انواع طرح  های فایبرسمنت و همچنین هزینه اجرای دکور داخلی با فایبرسمنت نوین اراد تنها کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید ، تا علاوه بر مشاوره بهترین و ایده آل ترین طرح های دکور داخلی با فایبر سمنت را به شما ارائه دهند .

۰۲۱۸۸۹۷۳۶۱۸

3eb075208530bdfc4be52ff4bebeb4a8-600x800.jpg

1544804784-600x400.jpg

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 29 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:07

از فایبرسمنت در چه مواردی استفاده می‌شود؟

به دنبال این هستید که نمای خانه ی خود  را با مواد ضدحریق و مقاوم بپوشانید؟برای این کار می‌توانید از صفحات  فایبرسمنت برد استفاده کنید.فایبرسمنت برد از صفحات سیمانی الیاف دار تشکیل شده اند.که با توجه به قابلیت‌هایی که  دارد در موارد گوناگونی استفاده می‌شود. در این مقاله قصد داریم در مورد  موارد استفاده فایبرسمنت توضیح دهیم. امروزه فایبرسمنت برد در ساخت و ساز خانه و همچنین بخش تجاری  شهرت فراوانی به دست آورده است.زیرا که این صفحات مزایای فراوانی دارند که  یکی از آن‌ها روش نگهداری آن می‌باشد و در برابر موریانه مقاوم هستند.

موارد استفاده فایبرسمنت برای نمای  داخلی و خارجی است، از جمله سیستم‌های تهویه نمای خارجی، پوشش داخلی و  خارجی، سقف، میز کابینت و کاربردهای تخصصی دیگر.
فایبرسمنت برد در مقابل آتش، شرایط آب و هوایی، موریانه، حشرات مقاوم هستند.اینگونه صفحات انعطاف پذیر و متحرک هستند.
پنل‌هایی با قدرت و ویژگی‌های بالا ارائه می‌دهد.این صفحات ارزان، مقاوم و ماندگار و به هزینه نگهداری کمی نیاز دارند.
تکنولوژی تولید آن ساده است و فرآیند ساخت و ساز آن به تجهیزاتی نیاز دارد که به نیروی کار ماهر نیاز ندارد.
به عنوان عایق بندی از آن استفاده می شود و دارای ویژگی‌های ضدحریق می‌باشند. همچنین در برابر آب مقاومت بالایی دارد.

آیا می‌دانستید فایبرسمنت در نمای خارجی ساختمان کاربرد دارد؟

فایبرسمنت برای  استفاده در نمای خارجی  همیشه با موادی که ارزان‌تر هستند و قیمت کمتری دارند، مثل PVC و آلومینیوم  مقایسه می‌شوند. اینکه باعث می‌شود تا معماران این مصالح گران‌قیمت تر را  انتخاب کنند این است که فایبرسمنت از نظر ظاهری از آن چیزی که هست  ارزشمندتر و گران‌تر به نظر می‌رسد. فایبرسمنت می‌تواند ظاهری شبیه به نمای  سنگ را نشان دهد با این تفاوت که از سنگ ارزان تر است. از آنجایی که نمای  بیرونی ساختمان در معرض شرایط آب و هوایی قرار می گیرد، مهم است که از  مصالحی استفاده شود که ماندگاری بالایی دارد. از طرفی ورقه‌های فایبرسمنت  در انتقال صدا رتبه‌ی کمی را به خود اختصاص می‌دهند با این وجود می‌توان از  لایه‌های استفاده کرد که عملکرد آن را بالا برد.

فایبرسمنت از نظر پوشش داخلی ساختمان در چه مواردی کاربرد دارد؟

از فایبرسمنت می‌توان برای پوشش دیوارهای  داخلی استفاده کرد. این محصول از آنجایی که مقاومت بالایی در برابر ضربه  دارد، می تواند در دیوارهای داخلی مکان‌های پر رفت و آمد استفاده کرد. برای  دیوارهای داخلی می‌توان از ضخامت‌های ۱۰ و ۱۲ میلی متری استقاده کرد.  استفاده از فایبرسمنت در نمای داخلی باعث می‌شود که راهروها زیباتر به نظر  برسند. استفاده از این مصالح باعث می‌شود که احساس طراوت و شادابی را به  ببیننده القا کند. در زمانی که شما عاشق ظاهر چوب هستید ولی از طرفی  می‌خواهید برای نگهداری هزینه‌ی کمتری پرداخت کنید می‌توانید از دیواره های  چوبی استفاده کنید. دیواره‌های چوبی حس گرما و کنتراست بالایی را به  خانه‌ی شما می‌دهد، استفاده از موارد طبیعی دیگر در محیط خانه، مثل کاربرد  سنگ برای شومینه و گیاهان تزئینی ظاهر خانه‌ی شما را کامل می‌کند.همچنین به  دلیل تنوعی که در طرح و رنگ وجود دارد، می‌توان از فایبرسمنت برای  دیوارهای دکور در مکان‌های مسکونی و تجاری، اداری استفاده کرد.

آیا می دانستید که می‌توان از فایبرسمنت به عنوان کف پوش و سقف کاذب استفاده کرد؟

در سقف‌هاییکه تاسیسات مکانیکی از پشت  آن‌ها عبور می‌کند و همچنین سقف‌هایی که در معرض رطوبت قرار دارند می‌توان  ازفایبرسمنت استفاده کرد. در یکسری از سقف‌ها علاوه بر ضدآب بودن زیبایی  نیز اهمیت ویژه‌ای دارد، در این زمان می‌توان از فایبرسمنت استفاده کرد. از  این مصالح برای کف هم استفاده می‌شود، استفاده از آن برای کف باعث می‌شود  که صداهای ناهنجار در موقع راه رفتن بر روی کف‌های چوبی دیگر به گوش نرسد.  به دلیل مقاومتی که در برابر رطوبت دارد می‌تواند در کف آشپزخانه و حمام  استفاده شود.

۰۱۷-۳۴۳۳۸۴۲۳

۰۱۷۳۴۳۳۹۴۷۶-۷

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 28 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:06

نرم افزار مدیریت مطب روانشناسی

نرم  افزار مدیریت مطب روانشناسی سورنا نرم افزاری جامع و پیشرفته جهت مدیریت و  اتوماسیون مطب روانشناسی می باشد. این نرم افزار جایگزین پرونده کاغذی در  روش سنتی می شود. نرم افزار پرتابل مطب روان شناسی قابل نصب بر روی تبلت می  باشد که پزشک می تواند به سادگی تمام گرافی ها، تصاویر، برگه های آزمایشات  ، نسخه ها و ... بیمار را هم در بیمارستان و هم در مطب و یا هرجای دیگر به  راحتی مشاهده نموده و باقلم ویرایش نماید. هر پزشک یا مدیریت مرکز پزشکی  از این مسئله آگاه است که مدیریت پرونده های بیماران، سوابق پزشکی، اسناد  مالی بیماران و … زمانی که تعداد مراجعات مطب رشد می کند به مراتب سخت تر و  پیچیده تر می شود. لذا وجود یک استراتژی دقیق برای مدیریت این پرونده ها و  راه های رسیدگی هرچه سریعتر به این امور موضوعی بسیار مهم تلقی می گردد. 

در گذشته  پزشکان از زونکن ها و پوشه ها و طبقه بندی های شخصی خود برای دسترسی به این  پروند ها استفاده می کردند و منشی مطب با مراجعه به قفسه و پوشه مورد نظر و  کمی جستجو، می توانست به اطلاعات بیمار دسترسی پیدا کند که حتی با وجود  این طبقه بندی ها باز هم گاهی روند مدیریت مطب با کندی صورت می گرفت و  بیمار و پزشک دقایقی معطل می شدند. از این رو نرم افزار مدیریت مطب  و نوبت  دهی برای دسترسی هرچه سریعتر و دقیق تر به پرونده های پزشکی توسط تیم  برنامه نویسی سورنا گردآوری شد تا ضمن دسترسی به پرونده ها، اطلاعات آماری و گزارشات متنوع از روند کاری مراکز پزشکی را برای پزشکان فراهم آورد.

نرم افزار مدیریت مطب روانشناسی

نرم افزار  روانشناسی سورنا قابلییت ثبت اطلاعات معاینه و تشخیص و امکان درج اطلاعات  بیمار همانند مراجعه قبلی با یک کلیک و امکان ویرایش آن برای کم و زیاد  کردن اطلاعات پذیرش بیمار و محاسبه درآمد روزانه ، ماهانه و... قابلیت ثبت  یادداشت های پزشک برای هر بیمار را دارا می باشد.

نرم افزار مطب  روانشناس هم بر روی سیستم کامپیوتر / لپ تاپ / Allinone پزشک و هم بر روی  سیستم منشی نصب می گردد. همچنین در صورت تمایل پزشک نرم افزار بر روی تبلت  هم نصب می گردد تا در صورت حضور در بیمارستان پزشک بتواند به تمامی اطلاعات  سیستم خود دست یابد. 

نرم افزار  مدیریت مطب روان شناسی مجهز به سیستم فیلد ساز، فرمول ساز و گزارش ساز می  باشد. که این سیستم ها قابلیت توسعه نرم افزار طبق پرونده تخصصی پزشک را  توسط کاربر فراهم می سازد.

حسابداری مطب با نرم افزار مدیریت مطب سورنا

نرم افزار مدیریت مطب در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب طراحی شده است

این نرم افزار به خوبی پرونده های پزشکی بیماران را مکانیزه کرده و حسابداری مطب شما را در سریع ترین حالت انجام می دهد. توسط این نرم افزار می توانید این  سیستم را بر روی کامپیوتر منشی و پزشک راه اندازی کرده و در کمترین زمان  سیستم مدیریت مطب خود را حرفه ای تر و با دقت بالا انجام دهید.

به طوری که یک پزشک به هنگام استفاده از امکانات جامع این نرم افزار، کمترین نیاز را به سیستم سنتی کاغذ و قلم احساس خواهد کرد.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه

ایجاد  پرونده الکترونیک برای بیمار شامل مشخصات فردی و سوابق پزشکی، پذیرش و  تخصیص خدمات به ایشان، ثبت معاینات و شرح حالات توسط قلم نوری، صندوق و  تسویه حساب، ارتباط با دستگاه های پوز بانکی، بانک تصاویر با امکان عکس  برداری و اسکن پرونده ها، سیستم رزرو وقت و نوبت دهی به بیماران و گزارش  صندوق به پزشک، گزارشات جامع از کارکرد مطب، تعریف کاربران با سطوح مختلف و  … در نظر گرفته شده است.

نرم اقزار مدیریت مطب از دو پنل کارشناس و پزشک تشکیل شده که در ادامه قابلیت های هر کدام را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد :

امکانات نرم افزار مدیریت مطب نسخه منشی ( بخش پذیرش )

 • امکانات تشکیل پرونده بیمار
 • ثبت مراجعات بیمار
 • ثبت اطلاعات کامل بیمه
 • امکان خروجی بیمه برای مسلح و درمانی به دو صورت pdf و فایل تکست
 • امکان نوبت دهی
 • چت بین منشی و پزشک
 • ویرایش و حذف پرونده و مراجعه
 • امکان شخصی سازی تمامی قسمت ها
 • امکان جستجوی بیمار بر اساس نام و شماره ملی و شماره بیمه 
 • امکان تعریف و طبقه بندی انواع تعرفه های خدمات تشخیصی ودرمانی قابل ارائه در مطب
 • تشکیل کد پرونده خودکار و منظم
 • امکان ارسال مجدد بدون هزینه بیمار به پزشک
 • کنترل سیستم ارسال بیمار به پزشک
 • سیستم بانک تصاویر و درج انواع تصاویر مربوط به دوره درمانی، آزمایشات و یا سوابق پزشکی بیمار

امکانات نرم افزار مدیریت مطب نسخه پزشک ( بخش ویزیت )

 1. امکان نوشتن پرونده  ونسخه بیمار با قلم نوری
 2. امکان کار کردن با سیستم بدون موس  وتنها با قلم نوری
 3. چت با منشی
 4. امکان شخصی سازی سیستم نگارش نسخه و پرونده طبق مراحل سازمانی مطب
 5. امکان بایگانی نسخه ها و مراجعات و تشکیل پرونده و مشاهده مراجعات قبلی
 6. امکان فعال سازی قسمت هایی مانند تاریخ عمل ها و...
 7. امکان جستجو در پرونده ها
 8. مشاهده پرونده های هرروز به ترتیب ارسال
 9. قابلیت چندین رنگ و اندازه قلم در سیستم قلم نوری
 10. امکان ثبت تمامی خدمات مطب اعم از سونوگرافی و...
 11. سیستم حسابداری ساده ویژه درج بدهکار و بستانکار کردن بیماران 
 12. امکان شخصی سازی سیستم حسابداری
 13. امکان جستجوی پیشرفته پرونده ها
 14. دسته بندی مراجعات
 15. امکان کنترل کامل خروجی بیمه

نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه بخش بیمه ها :

 • ایرانیان
 • کارمندی
 • سایر اقشار
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح(ارتش)
 • جانباز- نیروهای مسلح
 • آزاد
 • و تمامی بانک ها و موسسات بیمه

  چگونگی پشتیبانی نرم افزار مطب و نوبت دهی


  اطلاعات  بیمار ، حساب ها و سوابق پزشکی و مراجعات یک مطب، برای هر پزشک بسیار حائز  اهمیت است و در صورتی که مشکلی برای این اطلاعات پیش بیاید می تواند ضرر  های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. لذا شرکت سورنا ، تیمی مجزا را  برای پشتیبانی از این نرم افزار در نظر گرفته است و هر پزشک یا کارمند مطب  می تواند در صورت هر گونه سوال یا درخواست پشتیبانی در ساعات کاری شرکت  تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را اخذ نماید.
  قابل  ذکر است این نرم افزار قابلیت افزایش امکانات با توجه به نیازهای مرکز  پزشکی شما را دارا می باشد. همچنین مراکز درمانی ، درمانگاه ها و کلینیک  های پزشکی می توانند از این نرم افزار به صورت اختصاصی بهرمند شوند.09116367929 01732358362
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 28 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:05

اجرای کناف در مشهد

شرکت مدرن سازان رادیس با چندین سال  سابقه و تجربه در زمینه نصب و اجرا و فروش کناف با کادری مجرب برای اجرای  کناف در دکوراسیون داخلی منزل، محل کار ، شرکت با استفاده از طرح و مدلهای  به روز مطابق با سلیقه شما آمادگی خود را برای خدمت رسانی به همشهریان ساکن  مشهد اعلام میدارد . شما عزیزان می توانید با ثبت درخواست خود در زمینه اجرای کناف از بازدید و مشاوره رایگان شرکت مدرن سازان رادیس نیز بهره مندشوید.

از کناف در چه مکانهایی می توان استفاده کرد؟

امروزه در صنعت ساختمان، کناف جایگزین روش  های سنتی شده است و می تواند تمام نیازهای مهندسی و معماری را در همه  مکانها و فضاها برآورده کند. در ساختمانها با کاربردهای مختلف هم از کناف  استفاده می شود.

اجرای دیوار کناف در مشهد

یکی از خدمات کناف کاران شرکت مدرن سازان  رادیس نصب و اجرای کناف روی دیوار و اجرای دیوار جدا کننده با کناف می باشد  . متخصصین رادیس علاوه بر طراحی مطابق با سلیقه و خواست شما و در نظر  گرفتن تمامی جوانب زیبا سازی در سریع ترین زمان به اجرای آن در منزل و یا  محل کار شما خواهند پرداخت . شماعزیزان می توانید جهت اطلاع از طرح و نمونه  اجرای کناف و همچنین قیمت کناف در مشهد با کارشناسان و مشاورین شرکت مدرن  سازان رادیس تماس حاصل نمایید . ما شما را در انتخاب سقف و دیوار کناف  مناسب راهنمایی می کنیم.

قیمت اجرای کناف در مشهد

می توان گفت که مهمترین عواملی که قیمت کناف را تعیین می کند جنس و طرح و متراژ کل کار می باشد . کناف بسته به نوع طرح  آن که ساده یا طرح دار است قیمتهای متفاوتی دارد . قیمت اجرای انواع طرح  دکوراتیو و خاص بعد از تعیین طرح و آنالیز مصالح مصرفی تعیین می شود. برای  اطلاع از قیمت به روز و آخرین خدمات سقف کناف و دیوار کناف در مشهد و نیز  قیمت فروش و نصب کناف هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید. شرکت مدرن سازان  رادیس در نظر دارد تا با ارائه بهترین خدمات در امور کناف اعم از مشاوره و  طراحی و اجرای کناف رضایت شما کارفرمای عزیز را جلب نماید.

موارد تعیین کننده قیمت نهایی در دیوار  کناف شامل ، ارتفاع مدنظر برای اجرای دیوار کناف ، فضای مورد نظر اجرا، جنس  سطح فضا برای اجرا ، نوع کناف دیوار ، جنس پانل مورد نظر، برند مصالح  مصرفی ، ضخامت پانل ، متراژ کل برای اجرای دیوار کناف، قرار داشتن در یا  پنجره در دیوار مورد نظر برای اجرا، قرار داشتن انواع شکست در دیوار کناف  در قیمت کناف دیوار موثر است .

نکات مهم در انتخاب کناف

مورادی که در انتخاب کناف باید مورد توجه  قرار دهید ، انتخاب نوع و طرح کناف متناسب با نیاز شماست . امروزه چیزی که  بسیار مورد توجه طراحان داخلی قرا گرفته است اجرای کناف با ترکیبی از روش  سنتی و و روشهای نوین می باشد . قیمت مناسب، سهولت استفاده و زیبایی از  جمله ویژگی هایی است که باعث محبوبیت استفاده از کناف در ایران شده، در  کنار این ویژگی ها همخوانی طرح های کناف با سلیقه و سبک معماری ایرانی بر  این محبوبیت افزوده است. متخصصین ما تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شما  را در انتخاب بهترین و مناسب ترین کناف راهنمایی نمایند .

مزایای استفاده از سقف کناف

 • سرعت و دقت بالا در طراحی و اجرا
 • کاهش تعداد نیرو برای اجرای پروژه
 • هزینه کناف نسبت به دیگر سقفهای کاذب از جمله گچ ، رابیتس ، چوب و غیره کمتر است
 • کناف به شکل عایق عمل می کند و از این حیث شاهده صرفه جویی در مصرف انرژی هستیم
 • به دلیل ساختار مفصلی که کناف دارد در مقابل زلزله مقاومت خوبی دارد
 • عایق های صوتی و حرارتی
 • سبک سازی ساختمان
 • ساخت سقف های معلق تزئینی
 • عدم نیاز به پیش بینی آویز
 • کاغذ دیواری ، بلکا ، رنگ و هر طرح دیگری را می توانید بر روی سطح کناف اجرا کنید .
 • باز بودن دست طراح و اجرا کننده کناف جهت طراحی و اجرا

اجرای سقف کناف در مشهد

امروزه از کناف سقف بخاطر مزایایی که ذکر  شد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بسیار استفاده می شود. دو نوع سقف کناف  وجود دارد : سقف کناف یکپارچه و سقف کناف مشبک .

 

سقف کناف یکپارچه : در  این نوع سقف کناف، کناف بدون درز بوده و ساختار آنها از اتصال تایل روکش  دار گچی به سقف اصلی متصل می شوند. این ساختار از لحاظ معماری بسیار منعطف  بوده و در ساخت سقف های زیبا و دکوراتیو کاربرد دارند. این نوع از کناف  عایق حرارت و صوت بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است. ساختار سبکی دارد و  جایگزین مناسبی برای سقفهای کاذب غیر استاندارد می باشند و پس از اجرا  قابلیت رنگ آمیزی نیز دارد.

سقف کناف مشبک : از  سازه های T شکل و تایل های گچی تشکیل می شوند. این شبکه به وسیله آویزهای  قابل تنظیم به سقف اصلی متصل شده و سپس تایل های گچی درون این شبکه قرار می  گیرند. نصب سریع، دسترسی آسان به فضای پشت کناف و تعمیر و نگهداری ساده از  جمله ویژگی های کناف می باشند.

آیا می توان از کناف در شرایط آب و هوایی متنوع استفاده کرد؟

بله ؛ کناف از جمله سازه های مقاوم محسوب  می شود. کناف به قدری انعطاف پذیر و خوب است که از آن می توان در اقلیم های  مختلف با شرایط آب و هوایی متنوع استفاده کرد. شرکت مدرن سازان رادیس  آماده اجرای خدمات اجرا و نصب کناف در مشهد می باشد. برای اطلاع از قیمت و  جزئیات اجرای کناف در مشهد تماس با مدرن سازان رادیس را فراموش نکنید.

آیا در نمای بیرونی ساختمان نیز می توان از کناف استفاده کرد؟

بله، این موضوع به طرح معماری پروژه بستگی  دارد و می توان از کناف در سطوح، رنگ نما یا پوشش های بافت دار معدنی  استفاده کرد. در همه پروژه ها، قطعات کاشی و سرامیک و آجر با وزن مشخص و به  کمک چسب کاشی کناف به سازه می چسبد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات  بیشتر درباره کناف و نحوه اجرا و قیمت روز آن با ما در تماس بوده و یا با  مراجعه به آدرس اینترنتی radiscompany.com پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت  نمایید . کارشناسان و مشاوران در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی  به شما عزیزان می باشند . همین امروز با ما تماس بگیرید.

09915223692

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 24 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:04

چه چیزی آب قلیایی را متفاوت می کند؟

آب  برای هر سلول ، بافت و اندام بدن بسیار مهم است. بهترین راه برای آبرسانی  بدن نوشیدن چند لیوان آب در طول روز است. اما کدام نوع آب؟ پزشکان و  طرفداران آب قلیایی ادعا می کنند این آب بهتر از آبی است که از شیر  مینوشید. 

چه چیزی آب قلیایی را متفاوت می کند؟

آب ترکیبی از هیدروژن و اکسیژن است. به همین دلیل شما آن را H2O می نامید. سطح pH آب میزان اسیدی بودن آن را مشخص می کند و از 0 تا 14 متغیر است. pH 7 به عنوان خنثی در نظر گرفته می شود. این تعداد "هفت" بین اسید و قلیایی خنثی یا متعادل در نظر گرفته می شود. اگر آب در مقیاس pH زیر 7 باشد ، "اسیدی" است. اگر بالاتر از 7 باشد ، "قلیایی" است.

دستورالعمل EPA بیان می کند که pH آب شیر باید بین 6.5 تا 8.5 باشد. با این وجود ، آب شهری مخصوصا در ایالات  متحده بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید پایین تر از آن است  و در  محدوده 4.3 تا 5.3 است.

آب قلیایی بطری تحت استانداردهای مختلف قرار می گیرد. آب قلیایی بطری شده دارای pH بالاتر از 7 است. در بعضی موارد تولید کنندگان از دستگاه مخصوصی برای  تغییر ترکیب شیمیایی آب استفاده می کنند. بارهای دیگر ، آنها مواد مغذی را  به آب اضافه می کنند تا pH آن تغییر کند.

برای مقایسه ، آب پرتقال دارای pH 3.3 و قهوه سیاه حدود 5 است. آب خالص دارای pH خنثی 7 است. 

بررسی ادعاهای بهداشتی در مورد آب قلیایی

علاقه  مندان به آب قلیایی ادعا می کنند که افزایش هیدروژن به آب هیدراتاسیون  بیشتری نسبت به آب معمولی به خصوص پس از یک تمرین سخت فراهم می کند.

طرفداران آب قلیایی همچنین می گویند که آب آشامیدنی معمولی با pH زیر 7 ، اسید زیادی را در خون و سلول های شما ایجاد می کند. آنها pH آب ساده را برای انواع مشکلات سلامتی از پوکی استخوان گرفته تا سرطان مقصر می دانند.

چه چیزی آب قلیایی را متفاوت می کند؟ خرید آب قلیایی

آب قلیایی چه مزایایی برای بدن دارد ؟

سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد

انرژی را افزایش می دهد

پیری را کند می کند

هضم را بهبود می بخشد

از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

همچنین علاقه مندان آب با pH بالا می گویند این ماده همچنین توانایی از بین بردن سلول های سرطانی را از بین می برد.

آب قلیایی به آلکالیز کردن بدن کمک می کند: 

تراز ph را با کاهش سطح اسیدیته در بدن بازسازی می کند. از آنجایی که آب قلیایی دارای سطح pH بالاتر  است، این می تواند به تثبیت اسیدیته در بدن انسان کمک کند. به همین دلیل،  برای افرادی که از ریفلاکس اسید ، دیابت ، آرتروز، سرطان و سایر بیماری های  مزمن رنج می برند که از طریق سطوح بالای اسید رنج می برند مفید است.

آب قلیایی دارای خواص آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به آب معمولی است : 

اسیدها به خنثی سازی رادیکال های آزاد کمک می کند که باعث آسیب سلولی و DNA می شود. آنتی‌اکسیدان‌ها دارای الکترون اضافی هستند، بنابراین می‌توانند اثرمخرب  رادیکال‌های آزاد را در بدن خنثی کنند. این مواد با دادن الکترون به  رادیکال‌ های آزاد، ازتخریب سلول‌های بدن جلوگیری می‌کنند ونقش بسیارمفیدی  دراحیای مجدد سلامتی بدن ایفا می‌کنند.

آب قلیایی آب رسانی عمیق تری دارد : 

اندازه  کلاستر آب کوچکتر اجازه می دهد تا آب به راحتی به سلول نفوذ کند. از آنجا  که آب قلیایی از خوشه های کوچکی از مولکول های آب ساخته شده است، می توان  آن را در بدن نسبت به آب معمولی جذب کرد. این ویژگی بدین معناست که شما می  توانید از آب به راحتی از سلول ها خارج و از سلول ها هیدراته کنید. همچنین  به این معنی است که سموم را می توان به طور موثر از سیستم شما فریاد زد.

آب قلیایی مواد معدنی مغذی بیشتری دارد : 

آب  قلیایی شامل غلظت های بالاتر از مواد معدنی قلیایی مانند کلسیم، منیزیم و  پتاسیم است که برای سلامتی انسان حیاتی هستند. آب قلیایی دارای pH بالاتر از این مواد معدنی حل شده است. آب خالص این نوع از مواد معدنی را ندارد و به همین دلیل است که سطح PH پایین  تر است. این مواد معدنی متعادل می تواند توسط بدن راحت تر جذب شود،  بنابراین می توان از برداشتن مواد معدنی قلیایی از بافت ها و استخوان ها  جلوگیری کرد. در نتیجه، آن را برای جلوگیری از بیماری های خاص مانند پوکی  استخوان کمک می کند.

آب قلیایی اکسیژن رسانی را افزایش می دهد : 

آب قلیایی مقدار اکسیژن محلول در خون را افزایش می دهد

آب قلیایی به سم زدایی بدن کمک می کند : 

از بین بردن ساختار موکوس بر روی دیواره های کولون است، بنابراین بدن توانایی جذب مواد مغذی مهم را بهبود می بخشد

چه چیزی آب قلیایی را متفاوت می کند؟ خرید آب قلیایی

مزایای آب قلیایی در پاکسازی بدن : 

باعث تخریب زباله های اسیدی و سمومی می شود که در طول زمان در بدن انباشته شده اند.

آب قلیایی انرژی زا است : 

یون های هیدروکسیلی متضاد منفی باعث افزایش انرژی، وضوح ذهنی و هشیاری کلی می شوند.

آب قلیایی به کنترل وزن کمک می کند  : 

نیاز بدن به بافت های چربی را کاهش می دهد که از ذخیره سازی مواد مضر اسیدی در قسمت های کمتر بحرانی بدن محافظت می کند.

آب قلیایی آب خالص و بدون آلودگی است : 

کارتریج قبل از تصفیه داخل یونیزر، کلر و سایر آلودگی های معمول موجود در آب شیرین را حذف می کند

آب قلیایی به حذف سموم مواد غذایی نیز کمک می کند : 

آب قلیایی قوی با pH بیش از 10.5 کمک می کند تا از سموم دفع میوه ها و سبزیجات تازه حذف شود

مطالعات  ذکر شده گوشه ای از تحقیقاتی بود که در سال های اخیر بر روی آب قلیایی  صورت گرفته است و تمامی مطالعات بر اثربخشی و بی ضرر بودن آن تاکید کرده  اند.

آنچه  در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اطلاع رسانی دقیق و علمی آب  قلیایی همراه با فرهنگ سازی جهت بالا بردن سطح کیفیت زندگی در جامعه است.

آب قلیایی لوکساب به عنوان اولین و تنها آب قلیایی در ایران اقدام به تولید آب قلیایی با  دانش روز دنیا و جدیدترن دستگاه های تولید آب قلیایی نموده است، شرکت  لوکساب امکان خرید آب قلیایی را به صورت آنلاین نیز فراهم آورده است.        09393710094

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 29 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:03

خرید اسلایسر گوجه Nemco برای راه‌اندازی فست فود

یکی از غذاهایی که در رستوران ها و  فست‌فودها طرفدار زیادی دارد و همیشه در منوی غذایی وجود دارد و بیشترین  مشتریان خواهان آن هستند، سالاد می‌باشد. سالاد انواع مختلفی دارد که به  چند مورد آن می‌توان اشاره کرد. برای مثال سالاد مرغ کباب شده و سبزیجات،  سالاد کبابی و …

همچنین برای آماده‌سازی ساندویچ از این وسیله استفاده می‌شود.
اولین وسیله‌ای که در تهیه سالاد و ساندویچ موردنیاز است اسلایسر گوجه می‌باشد.

اسلایسر گوجه چیست؟

دستگاهی است که از آن برای خرد کردن گوجه و  انواع میوه‌جات دیگر استفاده می‌شود. برای اینکه گوجه ها تمیز و مرتب و به  یک شکل درآیند از این وسیله استفاده می‌کنند.
اسلایسر گوجه در دو مورد موجود است که یک نوع آن دستی می‎‌باشد و نوع دیگر  آن اتوماتیک است. اسلایسر ظرفیت و مدل‌های مختلفی دارد. این محصول می‌تواند  گوجه را به صورت خلالی، رنده‌ای، نگینی و حلقه‌ای برش دهد.

 اسلایسر گوجه NEMCO مدل ۵۵۶۰۰

این دستگاه دارای تیغه‌های تیز و موازی  می‌باشد که در یک راستا قرار گرفته اند و گوجه را به آن شکلی که ما  می‌خواهیم برش می‌دهند. این اسلایسر دارای یکسری از ویژگی‌هاست، که شامل  موارد زیر می‌شود:
مناسب برای حلقه کردن: گوجه فرنگی، سیب زمینی، لیمو، پیاز و …
از این دستگاه می‌توان هم در رستوران استفاده کرد و هم در منزل
مانع بریدن دست می‌شود.
از نظر طراحی، طراحی کاربردی دارد.
از له شدن گوجه جلوگیری می‌کند.
گوجه‌ها را به صورت یکدست ورقه ورقه می‌کند.
کار با آن سریع و راحت است.
این وسیله یکی از کاربردی ترین تجهیزات آماده سازی ساندویچ و همچنین سالاد می‌باشد.
برای تهیه این محصول می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید اسلایسر گوجه فرنگی Nemco جهت آماده سازی ساندویچ و سالاد

فست فود شاپ، با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در بخش طراحی و راه اندازی آشپزخانه های صنعتی کافی شاپ و فست فود و کافی شاپ و هتل ها، آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما می باشد.

اگر شما عزیزان قصد راه اندازی فست فود و خرید تجهیزات فست فود برای آن را دارید می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی  fastfoodshop.ir  هر کدام از تجهیزاتی را که نیاز دارید با قیمت مناسب و کیفیت عالی مورد  تایید وزارت بهداشت خریداری کنید و لذت پخت غذای خوش مزه و خوش بو را با  تجهیزات فوق العاده برای خود و نهایتا مشتریانتان به ارمغان بیاورید.

این شرکت با تیم فعال و با انگیزه، کسب و  کار خود را توسعه داده و قادر به گسترش روابط تجاری خود با شرکت ها و برند  های معتبر دنیا می باشند. تهیه لوازم آشپزخانه صنعتی را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی فست فود با ما تماس بگیرید. ٠٩١٢٣١٤١١٣٤

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 29 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:02

برنج ایرانی کالری بیشتری دارد یا برنج خارجی ؟

برنج یکی از پرمصرف‌ترین مواد  غذایی دنیا است، به‌خصوص در  کشورهای آسیایی زیاد مصرف می‌شود. این ماده  غذایی خواص و فواید زیادی دارد  و نباید خود را از آن محروم کرد. اما برنج  همیشه به پرکالری بودن شهرت  داشته است و افرادی که قصد لاغری یا حفظ تناسب  اندام دارند از این مساله  شاکی و ناراضی هستند. برنج سرشار از نشاسته است و  200 گرم برنج تا حدود  250 کیلوکالری انرژی وارد بدن می‌کند. البته این  میزان با توجه به نوع  برنج متفاوت است.  گروه نان و غلات یکی از مهم ترین  گروه های غذایی است که  تامین کننده اصلی انرژی مورد نیاز بدن است. بر اساس  هرم غذایی، گروه نان و  غلات از جمله برنج، نان، ماکارونی و … حدود 55 درصد  مواد غذایی روزانه ما  را تشکیل می دهند. البته باید به موضوع ترکیب مواد  غذایی توجه داشت زیرا  باید همه مواد غذایی مورد نیاز بدن تامین شود و گروه  نان و غلات یکی از  آنهاست. برنج یکی از اقلام این گروه است که همه ویژگی  های آن را دارد.

کدام برنج چاق کننده است برنج ایرانی یا خارجی ؟

در مورد کالری برنج ها اظهار نظرهای   بسیاری شده است. برخی می گویند برنج ایرانی بیشتر چاق می کند و برخی دیگر   برنج خارجی را عامل چاقی می دانند. اما واقعیت امر این است که به جز برنج   قهوه ای ، سایر برنج ها کالری یکسانی دارند و بیشتر نوع پخت برنج نعیین   کننده افزایش یا کاهش کالری است. برنج ایرانی و برنج خارجی کالری یکسانی   دارند اما چون برنج خارجی نفاخ و دیر هضم است احتمال چاقی را افزایش می   دهد. پیشنهاد ما به شما این است که خرید برنج ایرانی اصل را در برنامه رژیم غذایی خود قرار دهید زیرا منشا برنج های خارجی و سموم به کار رفته در آنها مشخص نیست.

برنج کته کالری بیشتری دارد یا برنج آبکش شده؟

عمدتا برنج در کشور ما به دو نوع کته یا   آبکش استفاده می شود. در نوع آبکش برخی محتویات مفید برنج که در آب آبکشی   وارد شده از دست می رود و به عبارت دیگر خواص برنج را کمتر دریافت می کنیم.   البته اگر فرد در کنار این نوع پخت برنج، سایر مواد غذایی را به خوبی  مصرف  کند، مواد مغذی از دست رفته جبران می شوند. در نتیجه الزاما کسی که  برنج  آبکشی شده را مصرف می کند، دچار مشکل نمی شود. با این حال کته مفیدتر  است.  البته این دو نوع سبک طبخ، تفاوتی در میزان کالری ندارند و ارجحیتی  برای  کاهش وزن وجود ندارد.

جدول کالری برنج

نوع مقدار کالری
برنج سفید پخته یک کفگیر 250
برنج سفید پخته 100گرم 120
برنج سفید خام 100گرم 130
برنج قهوه ای 100گرم 110

چگونه کالری برنج را کم کنیم ؟

برنج را قبل از پخت با آب بشویید تا نیمی   از نشاسته آن گرفته شود. سپس اجازه دهید تا در آب سرد خیس بخورد. زمانی که   آب به نشاسته آغشته و کدر شد آن را عوض کرده و دوباره آب تمیز داخل برنج   بریزید؛ البته با این کار علاوه بر کمتر شدن شاخص گلیسمی مقداری از مواد   مغذی برنج هم از آن خارج می‌شود.

برنج ایرانی مرغوب را از کجا بخریم؟

با توجه به اینکه دلالان این حرفه بسیار   زیاد شده اند و برای افزایش فروش برنج مرغوب و با کیفیت را با نمونه پایین   تر ترکیب می کنند و قیمت برنج را پایین تر می فروشند. با این اوصاف ما به  شما پیشنهاد می کنیم که خرید برنج خود را از برنج آراتا  رحیمی انجام دهید که تمامی محصولات آن با کیفیت و  مرغوب می باشد و با  استاندارد های لازمه تولید و بسته بندی می شود.

09115110210

09116110210
09117110210

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : قیمت برنج,خرید برنج,برنج ایرانی,برنج ایرانی مرغوب,خرید برنج ایرانی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 35 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:02

در مورد فیلتر هوا ماشین چقدر اطلاعات دارید؟

 این قطعه یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر  موتوری به حساب می‌آید. به ازای هر گالون سوختی که سوزانده می‌شود، به  بیشتر از ۱۰۰۰۰ گالون هوا نیاز است. اگر خودروی شما به ازای هر ماه، ۴۰  گالون سوخت مصرف می‌کند، به صورت تقریبی ۴۰۰۰۰۰ گالون هوا مصرف می‌کند.  هوای زیادی در داخل موتور خودروی شما در حال جریان است و هوایی کنار جاده  حاوی آلاینده‌های زیادی مثل گرد و غبار، خاک، دوده و حشرات می‌باشد که باید  فیلتر شود.

یک خودروی بنزینی برای عملکرد درست به چه عناصری نیاز دارد؟

یک خودروی بنزینی برای اینکه به درستی عمل کند به سه عنصر نیاز دارد، هوا،  سوخت و جرقه. اگر از هر یک از عناصر، عضوی را کم کنید یا آن‌ها را آلوده  کنید، عملکرد موتورتان کاهش می‌یابد. علاوه بر این، اگر هوای آلوده وارد  موتورتان شود، طول عمر موتور شما به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

محل قرار گیری فیلتر هوا کجاست؟

تنها کار فیلتر هوا این است که هوایی که داخل موتور شما می‌شود را پاک نگه  دارد. فیلتر هوا در جایی بین ورودی هوای تازه و موتور قرار گرفته است. این  قطعه در داخل جعبه هوا قرار گرفته است، جایی که یک درب، فیلتر بین جعبه هوا  بالایی و جعبه هوای پایینی را محکم می‌کند. این کار باعث می‌شود که هوا  قبل از اینکه به مدخل مینفولد برسد و ترکیبی از هوا و سخت را در محفظه  احتراق ایجاد کند، ابتدا از طریق مدخل ورودی هوا و سپس از فیلتر هوا عبور  کند.

چه زمانی فیلتر هوا ماشین را تعویض کنیم؟

بهترین زمان برای تعویض فیلتر هوا ماشین زمانی است که قصد داریم روغن موتور را عوض کنیم یا حداقل هر دو سال  یک بار این کار را انجام دهیم. هر زمانی که فیلتر هوا تعویض می‌شود، باید  بریدگی و پارگی، سوراخ، گرد و غبار اضافی بررسی شود. همچنین رنگ فیلتر هوا  می‌تواند بیان کننده این موضوع باشد که فیلتر هوا باید تعویض شود. فیلتری  که به رنگ سیاه یا قهوه‌ای تیره است، اجازه نمی‌دهد هوا به مقدار کافی وارد  موتور شود و می‌تواند توان ماشین را هدر دهد و در نهایت اقتصاد سوخت ضعیفی  را به همراه داشته باشد.

آیا نقش کیفیت فیلتر هوا ماشین تعویض شده را می‌دانید؟

در هنگام انتخاب فیلترهوا،  کیفیت آن اهمیت زیادی دارد. کیفیت فیلترهای جانشین باید حداقل با کیفیت  فیلتر هوای اصلی که توسط تولیدکننده نصب شده، برابر باشد. فیلتر هوا قبل از  اینکه جریان هوا را محدود کند، باید ظرفیت کافی برای انباشتن آلودگی نرمال  را باشد و همچنین توانایی لازم برای گرفتن کثیفی و ذرات آلوده را داشته  باشد تا اینکه از ورود این ذرات به محفظه احتراق موتور جلوگیری شود. هدف  این است که فیلتری انتخاب شود که می تواند بین کنترل آلودگی‌ها و محدود  کردن جریان هوا تعادلی ایجاد کند.

راه اندازی خط تولید فیلتر هوا

شرکت سام صنعت قومس تولید کننده ماشین  آلات ساخت فیلتر هوا، خط تولید فیلتر هوا، دستگاه کاغذ چین کن فیلتر  هوا تمام اتوماتیک، کاغذ فیلتر هوا، ، فیلتر هوای خودرو و کلیه تجهیزات  ساخت و تولید فیلتر هوا می باشد. این شرکت به جهت استفاده از بهترین مواد  اولیه و بالاترین تکنولوژی روز دنیا قابلیت رقابت بسیار خوبی در داخل کشور و  بازارهای جهانی دارد.

این شرکت باتوجه به امکانات فنی ،توان  پرسنل و با تکیه بر دانش فنی خود تاکنون انواع فیلترهای مورد نیاز صنایع  خودروسازی و مصرفی درکشور را طراحی و تولید نموده است.  اگر به دنبال راه  اندازی خط تولید فیلترهوا و فروش تضمینی محصولات خود هستید تماس با سام صنعت قومس را  فراموش نکنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به ادرس اینترنتی  filter20.com اطلاعات کاملی را در رابطه با این شرکت به دست آورده و از  خرید خود اطمینان حاصل نمایید .

خرید دستگاه تولید فیلتر هوا شرکت سام صنعت قومس

 سام صنعت قومس  با استفاده از مواد اولیه مناسب و روشهای تولید نوین ، ساخت محصولاتی با  کیفیت برتر را سرلوحه امور خود قرار داده و با این کار گامی بسوی  کاهش  هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو ها برداشته و در راستای اهداف والای خود  بمنظور جلب اطمینان و افزایش رضایت مشتریان ، اقدام به برنامه ریزی ، اجرا و  استقرار استانداردهای سیستم مدیریتی و کیفیتی محصول نموده است. اگر قصد خرید دستگاه های تولید فیلتر هوا   را دارید همکاران ما در شرکت سام صنعت قومس در هر زمان در خدمت شما می  باشند تا خدمات خود را برای مشاوره در امر خرید دستگاه تولید فیلتر هوا ، و  همچنین راه اندازی خط تولید فیلتر هوا به شما ارائه دهند.

۰۹۱۲۰۸۱۷۷۳۹

۰۲۳۳۲۵۱۱۸۱۹

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : خط تولید فیلتر هوا,تولید فیلتر هوا,فیلتر هوا,تعویض فیلتر هوا,بهترین زمان برای تعویض فیلتر هوا, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 27 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 22:00

انجام پایان نامه ارزان

بسیاری  که در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری به تحصیل مشغول هستند، همواره بدلیل  نبود کلاس های آموزش پایان‌نامه نویسی دچار مشکل می‌شوند.کلاس های آموزش  انجام پایان نامه رشته اقتصاد انرژی ، در هر مقطع و گرایشی در موسسه  نگارشگران برتر در سطوح بالایی برگزار می شود . دانشجویانی که در هر مقطع  تحصیلی احساس می کنند در امر پایان نامه نویسی مشکل دارند ، می توانند با  شرکت در این کلاس ها با صفر تا صد پایان نامه نویسی آشنا شوند .

جهت رفاه  حال دانشجویان کلاس های آموزش انجام پایان نامه را در تمامی استان ها و شهر  ستان ها در هر رشته و مقطعی برگزار می شود . در صورت تمایل به شرکت در این  کلاس ها می توانید فرم ثبت نام در قسمت انتهای صفحه را تکمیل نمایید تا  کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

اهمیت انجام پایان نامه رشته اقتصاد انرژی

اقتصاد  انرژی کاربرد اصول، مدل ها و آموزه‌های اقتصاد در زمینه یک کالای مهم،  ضروری و استراتژیک بنام انرژی و حامل‌های آن است. از سوی دیگر یکی از مهم  ترین و مقدس ترین اهداف مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تقویت و  استحکام بخشیدن به استقلال اقتصادی و فراهم آوردن زمینه های رشد اقتصادی در  قالب موازین اسلامی است که از ضروریات حصول این هدف ، تربیت و تجهیز  افرادی است که از لحاظ علمی و عملی بتوانند نسبت به برنامه ریزی کلان تولید  و مصرف انرژی اقدام کنند.

اقتصاد  انرژی جزء یکی از پرطرفدارترین رشته ها است،جذابیت های این رشته و گرایش  های متنوع آن توجه بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های دیگر را نیز به خود  جلب کرده و باعث ایجاد رقابت شدید بین داوطلبان شده است.

علاوه بر  اهمیت رشته اقتصاد انرژی ، این رشته تحصیلی دارای گستره و تنوع بسیاری در  گرایش های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است . همین امر سبب چالشی  دشوار و زمان بر برای ارائه و تکمیل یک پایان نامه موفق است . لذا اکثریت  دانشجوایان شرکت در کلاس های آموزش انجام پایان نامه را امری ضرورری می  دانند.

آموزش انجام پایان نامه اقتصاد انرژی در مقطع ارشد و دکتری

ارائه  پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در  مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان  نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی ارائه پایان نامه کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی را می طلبد.

دانشجویانی  که نتوانند این برهه را با موفقیت بگذرانند ، قطعا با مشکلاتی عدیده روبرو  خواهند شد . لذا برای این که تحصیلات تکمیلی خود را با موفقیت بگذرانند ،  نیاز است با شیوه های صحیح پایان نامه نویسی آشنا شوند . پس شرکت در کلاس  های آموزشی انجام پایان نامه طی کردن این مسیر را برای ایشان آسانتر می کند  .

خدمات آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد انرژی در نگارشگران برتر

پیدا کردن موضوع پایان نامه

ساختار پایان نامه

ایده خوب برای پایان نامه خوب

پرهیز از نگاه تک بعدی

موضوع یابی هدفمند

استفاده حداقلی از منابع فارسی

استفاده حداکثری از منابع انگلیسی

چگونگی ارائه پایان نامه خوب با رفرنس های خوب

فراگیری اصول مرجع دهی

اصول تحقیق کمی در پایان نامه نویسی

اصول تحقیق کیفی در پایان نامه نویسی

ویراستاری خوب پایان نامه

مقدمه نویسی هر فصل

اصول مهم در مرور منابع

اصول مهم در معرفی روش تحقیق

اصول مهم در تعریف سوال تحقیق

تفاوت conclusion با Findings (یافته ها و جمع بندی)

منابع پایان نامه نویسی بین المللی

تعامل با اساتید داخلی

تعامل با اساتید خارجی

خلاصه نویسی پایان نامه

اصول و نکات دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه

چرا باید یک پایان نامه خوب ارائه دهیم؟

پایان  نامه موفق، نشان دهنده دانش آموخته با سواد است. پایان نامه موفق، با ایده  پردازی خلاقانه حاصل می شود و به موضوع نوآورانه ختم می گردد. پایان نامه  موفق منابع خوب و معتبر دارد، مرور منابع مشخص و واضح داشته و خواننده را  در فرآیند کار قرار می دهد. پایان نامه خوب، سوالات تحقیق مناسب دارد و با  روش تحقیق کاربردی تلاش می کند تا یافته های خوبی را در اختیار محققان  آینده در راستای موضوع پایان نامه قرار دهد.

برای ارائه پایان نامه خوب، نگاه چند بعدی، مطالعه پایان نامه های مختلف و مشورت از اساتید داخل و  خارج از کشور به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی توصیه می شود. فراموش نکنیم  که پایان نامه خوب، باید ویراستاری خوبی نیز داشته باشد.

مشاوره پایان نامه ارزان

اگر شما  دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری باشید احتمالا نوشتن پایان نامه یکی از  دغدغه های شماست. انجام پایان نامه علاوه بر مشکلاتی که برای نگارش ،  انتخاب موضوع پایان نامه و نوشتن پروپزال دارد ، جنبه مالی آن نیز یکی از  مشکلات دانشجویان است. نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها شامل هزینه هایی  است که شاید برخی از دانشجویان توان پرداخت آن را نداشته باشند. بنابراین  ما در نگارشگران برتر با استفاده از برترین مشاوران کشور سعی کرده ایم تا  هزینه های اضافی را کسر و انجام پایان نامه برای شما ارزان تمام شود.  کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما در انجام پایان نامه ارزان  راهنمایی کنند.

۰۲۱۶۶۸۴۳۰۱۲
۰۹۳۳۷۴۳۸۲۱۸
۰۹۳۸۶۸۸۲۶۷۷

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : انجام پایان نامه ارزان ,انجام پایان نامه,پایان نامه ارزان,موضوع پایان نامه,انجام پایان نامه اقتصاد انرژی,اهمیت انجام پایان نامه, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 29 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 21:58

چاپ لیوان کاغذی بزرگ

چاپ لیوان کاغذی بزرگ ، بیشترین  میزان حجم سفارش برای لیوان های کاغذی اختصاصی یا همان تبلیغاتی مربوط به  لیوان کاغذی با ابعاد سایز بزرگ است که میزان  مایعات بیشتری را درون خود  قرار می دهد. بزرگترین سایز لیوان کاغذی نمونه 650CC می باشد که بیشتر مورد  مصرف برای فست فودی ها و آبمیوه فروشی ها می باشد ، می توان با یک چاپ  اختصاصی روی لیوان کاغذی جلب اعتماد بسیار بیشتری از مشتری دریافت کرده و  به فروش بیشتر خود کمک کنید به همین جهت می گویند تبلیغات هزینه نیست بلکه  سرمایه گذاری است . تکوک تولیدکننده لیوان کاغذی در سایز بزرگ برای مصارف  پاپ کورن،سیب زمینی و ذرت مکزیکی با قابلیت چاپ طرح سفارشی شما.

مصارف لیوان کاغذی بزرگ

لیوان سیب زمینی ،

لیوان پف فیل یا پاپ کورن

لیوان نوشابه

لیوان ذرت مکزیکی

لیوان آبمیوه

ویژگی های لیوان کاغذی بزرگ   

جنس کاغذ از مهم ترین ویژگی های لیوان کاغذی بزرگ محسوب می شود . لیوان های یکبار مصرف کاغذی درست است که از کاغذ  ساخته شده اند اما نوع کاغذی که در این لیوان ها استفاده می شود ، کاغذ  معمولی نیست بلکه از کاغذ دوجداره ساخته می شوند .

این ویژگی باعث می شود که از لیوان کاغذی  دو جداره برای نوشیدنی های گرم استفاده شود. دوجداره بودن لیوان باعث می  شود که نوشیدنی دمای خود را از دست ندهد و برای مدت زیادی گرم بماند . از  دیگر ویژگی های مهم لیوان کاغذی بزرگ می توان به عدم استفاده از چسب در  ساخت و تولید این محصولات اشاره کرد . لیوان های کاغذی برای صرف نوشیدنی  های سرد و گرم را در ابعاد و سایزهای مختلف استفاده می کنند.

جنس کاغذ لیوان کاغذی بزرگ از چیست؟

کاغذ لیوان کاغذی بزرگ کاغذ پلی اتیلن نام  دارد که در گرماژ های متفاوت به صورت مات و گلاسه در داخل کشور و یا از  کشور های دیگر وارد می شود. کاغذ استروک لیوان کاغذی دارای طرح های متنوعی  می باشد که در ابعاد لیوان کاغذی برش داده شده و مورد استفاده قرار می  گیرد. کاغذی که برای تولید لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد باید از  آنچنان کیفیت بالایی برخوردار باشد که در صورت تماس با مایعات کمترین تاثیر  شیمیایی را داشته باشد.

قیمت لیوان کاغذی بزرگ 

لیوان کاغذی سایز بزرگ در بیشتر مکان ها  مورد استفاده قرار می گیرد, عوامل زیر تعیین کننده قیمت نهایی محصول می  باشد و لازم به ذکر می باشد که این قیمت ها در حال نوسان هستند. قیمت لیوان  کاغذی با توجه به تعداد سفارش داده شده و همچنین کیفیت کاغذ تعیین می  گردد. ابعاد لیوان کاغذی بسته به انتخاب مشتری می باشد

تعداد تیراژ سفارش داده شده

سفارش محصول بر حسب طرح های عمومی

سفارش محصول بر حسب طرح اختصاصی تبلیغاتی

قیمت خرید کاغذ (کاغذ مات و یا گلاسه)

سفارش چاپ لیوان کاغذی بزرگ در تکوک

امکان چاپ انواع طرح های مورد نظر مشتریان بر روی لیوان کاغذی با بهترین کیفیت

تحویل سریع و به موقع لیوان های کاغذی چاپ شده

کیفیت بسیار بالا در تولید لیوان کاغذی

استفاده از بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در چاپ لیوان کاغذی

و از همه مهمتر ، قیمت بسیار مناسب تولید و چاپ لیوان کاغذی در تکوک

جهت سفارش با ما تماس بگیرید

09126175809

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : چاپ لیوان کاغذی,سفارش چاپ لیوان کاغذی,قیمت لیوان کاغذی,قیمت لیوان کاغذی بزرگ , لیوان کاغذی بزرگ,چاپ لیوان کاغذی بزرگ, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 21:56

آبگرمکن خورشیدی چگونه کار می کنند؟

 برخلاف آبگرمکن های سنتی ،  آبگرمکن های خورشیدی به انرژی شبکه منزل شما وصل نمی شوند. درعوض ، این  وسایل با راندمان بالا از جمع کننده های خورشیدی اختصاصی برای جذب انرژی از  خورشید استفاده می کنند. از انرژی خورشیدی برای گرم کردن آب برای مصارف  خانگی روزانه استفاده می شود. آبگرمکن های خورشیدی با سیستم های خورشیدی که  برق مورد نیاز خانه را تأمین می کنند متفاوت هستند. شما می توانید یک آبگرمکن خورشیدی را به تنهایی نصب کنید ، یا می توانید همزمان هر دو را داشته باشید.

طرز کار آبگرمکن خورشیدی چگونه است؟

لوله های خلا خورشیدی که عمل گرم کردن آب  را انجام میدهد، بشکل لوله مدور بوده که یک سر آن باز است که داخل تانک  افقی ذخیره آب فرو میرود که  بوسیله واشر سیلیکونی آب بندی میشود و انتهای  لوله بسته است که در پایین بوسیله شبکه نگهدارنده حفظ میشود. این لوله از  سه لایه تشکیل شده است

1 . لایه شیشه ای داخلی در تماس با آب

2 . لایه جاذب نور خورشید چسبیده به لایه  شیشه ای داخلی، که تیره رنگ هست و از مواد جاذب تشکیل شده که تکنولوژی نانو  در آن بکار برده شده است و همچنین از انعکاس نور جلوگیری میکند . با گرم  شدن این لایه، گرما به آب موجود در داخل لوله منتقل میشود.

 3. لوله شیشه ای خارجی . بین لوله داخلی و  لوله خارجی، خلا کامل (وکیوم) ایجاد شده که هیچ مولکول هوایی در آن موجود  نیست بنابراین انتقال دمایی وجود ندارد. و هر فوتون نور که وارد لوله میشود  دیگر خروج ندارد و به دام می افتد . که باعث راندمان بالای دستگاه میشود.

چرا لوله های آبگرمکن خورشیدی مدور ساخته می شود؟

شکل مدور لوله های خلا باعث میشود که   اشعه خورشید در هر زاویه ای به آن عمود باشد حتی در زمان طلوع و غروب  آفتاب، که  منجر به افزایش چشمگیر کارایی دستگاه میشود. که نقطه قوت  آبگرمکن های لوله خلا نسبت به آبگرمکن های صفحه تخت میباشد.

همچنین باد و توفان از فضای بین لوله های  خلا که از هم فاصله حدود یک ساتیمتری دارند عبور میکند و به دستگاه آسیب  نمیرساند. و اگر یک لوله دچار مشکل شد میتوان آن را براحتی تعویض کرد و  نیازی به تعمیر کل سیستم نیست.

در اوایل صبح،  تابش خورشید باعث گرم شدن  آب در لوله های خلا می شود. آب گرم شده به علت سبک تر بودن  با جابجایی  طبیعی بالا رفته، به مخزن ذخیره می رسد و آب سرد مخزن که سنگین تر میباشد  از پایین آن به داخل لوله های خلا جاری می گردد .

این فرایند چرخش طبیعی آب که به آن  ترموسیفون گفته میشود در سیستم دائما تکرار میشود . با توجه به اینکه  هیچگونه پمپ استفاده نمیشود هزینه نگهداری دستگاه بسیار پایین است.

آبگرمکن خورشیدی آب را چند درجه گرم می کند؟

کل سیستم عایق حرارتی میباشد بنابراین  اتلاف دما بسیار پایین هست بنابراین هم افزایی گرمایی آب دائما وجود دارد و  به دماهای بالا بنا به شرایط جوی 40 تا 100 درجه سانتی گراد میرسد.  آب  گرم در منبع آبگرمکن تا 72 ساعت گرم باقی می ماند.

استان گلستان- گرگان – شهرک صنعتی سیمین شهر

شماره تماس کارخانه:

۰۱۷۳۴۴۷۳۹۹۹

شماره همراه:

۰۹۱۱۳۴۰۶۱۰۹

 

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : آبگرمکن خورشیدی ترموسیفونی , خرید آبگرمکن خورشیدی کوچک, قیمت آبگرمکن خورشیدی, آبگرمکن خورشیدی 200 لیتری, نصب آبگرمکن خورشیدی , نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 30 تاريخ : چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت: 21:54

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :