معرفی پروژه های ساختمانی

معرفی پروژه های ساختمانی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

۳ مشکل عمده در خانه ها با نمای آجر

شکی نیست که خانه های آجری از نظر کلاسیک بسیار زیبا هستند ، اما از دهه ۷۰ ساخت خانه های آجری به طور پیوسته کاهش یافته است. چند دهه گذشته پیشرفت هایی در فضای داخلی منازل به وجود آمده است که به شدت با مواد سنتی مانند آجر رقابت می کنند. به راحتی می توان نتیجه گرفت که مضرات طبیعی مرتبط با آجر بر محبوبیت آن تأثیر منفی گذاشته است ، به ویژه در مقایسه با نماهای جدید با کارایی بالاتر. روکش آجر نسبت به ساخت آجر جامد ، مرسوم تر است و به صاحبان خانه اجازه می دهد نمای آجری را در خانه های موجود بدست آورند ، اما همچنین بسیاری از نقص های مشابه را دارند.  اما به تازگی شرکت های تولید کننده فایبر سمنت مانند رادیس اماکن طراحی و ساخت نما را با فایبر سمنت طرح آجر فراهم نموده اند که از نظر زیبایی هیچ چیزی از سبک کلاسیک آن کم ندارد. اما از نظر مقاومت و استحام و همین طور طول عمر بسیار بهتر است.

در اینجا سه ​​مشکل مهم در نمای آجر که باعث کاهش تقاضای آن شده است را بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

۱٫ تعمیرات بسیار گران و وقت گیر

آجر یک بار ماده انتخابی برای خارج از خانه بوده است که قدرت و ماندگاری در آن مهم است. این واقعیت که هنوز خانه ها و بناهای آجری تاریخی وجود دارد ، گواهی بر ماندگاری آجر است. با این حال ، آنچه که صاحبان خانه نا آگاه از آجر ممکن است بدانند این است که چقدر حفظ این مواد گران است.

وقتی آسیب به آجر وارد می شود ، تعمیرات به ندرت یک فرایند ساده است. حذف آجرهای آسیب دیده یا قدیمی به همان سرعتی نیست که آجر جدید در آن ظاهر شود. آجرهای متعدد ممکن است نیاز به حذف داشته و ملات جایگزین شود. اساساً وقتی آسیب ایجاد می شود آجر در منطقه ضعیف باید کاملاً برداشته و بازسازی شود. این امر می تواند به یک تعمیر گران تبدیل شود و در آن امکان انجام سریع وجود ندارد.

در صورتی که تعویض پنل سیمانی یا فایبر سمنت برد ، به دلیل فرسودگی و یا آسیب تصادفی ، می توان آن را به راحتی و خیلی سریع داد. تعمیرات فایبر سمنت برد ارزان تر از آجر خواهد بود و پیمانکار قادر خواهد بود در مقایسه با همان اندازه آسیب دیده در یک دیوار آجری ، خیلی سریعتر پروژه را انجام دهد.

۲٫ عدم سازگاری با تغییرات آب و هوا

آجر یک ماده بسیار سفت و سخت است و بنابراین انعطاف پذیری زیادی ندارد. همه اقلیم تغییرات دما را تجربه می کنند ، اما در برخی مناطق نوسانات شدیدتر دما یا تغییرات فصلی وجود دارد. وقتی این امر به طور مکرر اتفاق بیفتد ، آجر و ملات به راحتی نمی توانند گسترش یافته و منقبض شوند. سرانجام آجر و ملات از بین می روند ، ترک می خورند و یا در غیر این صورت به تدریج از بین می روند. علاوه بر این ، خانه در مناطقی که زلزله زدگی و تغییر مکان مشترک است ، دیر یا زود متوجه می شوید که آجر با پایه و اساس خانه تغییر نخواهد کرد.

فایبر سمنت برد در طول نوسانات درجه حرارت قابل توجه قادر به انبساط و انقباض است ، و باعث می شود تا به جای ترک خوردن در برابر فشار ، خانه را خم کند. انعطاف پذیری ناچیز همچنین در هنگام تغییر زمین و در نتیجه بنیاد خانه به طور طبیعی تغییر می کند. در حالی که مطمئناً هر فاجعه آب و هوایی و یا زمین لرزه می تواند حتی با دوام ترین نما ها مخدوش شود ، فایبر سمنت برد همچنان در سر جای خودش بدون هیچ آسیبی مانده است.

۳٫ عدم مقاومت در برابر رطوبت

متخلخل بودن آجرها و ملات مورد استفاده در ساخت و ساز می تواند به ویژه در زمان بارندگی پایدار یا مرطوب ، رطوبت را حفظ کند. این اغلب با مشکلی از جنس آجر و ملات با کیفیت پایین همراه است ، اما با گذشت زمان ممکن است حتی به خارج از آن نیز نفوذ کند. هنگامی که رطوبت در آجر و یا ملات به نفوذ می کند ، نم و قارچ را فرصت زیادی برای رشد پیدا می کنند و درنهایت منجر به ترک و خرد شدن می شود.

آسیب رطوبت شایعترین علامت نمای آجر است ، که دلیل بزرگی است که هر ساله فایبر سمنت برد در خانه های بیشتری دیده می شود. فایبر سمنت برد به طور طبیعی در برابر رطوبت مقاوم است .در حقیقت فایبر سمنت از آن به عنوان یک نمای توصیه شده برای خانه هایی در مناطقی است که باران شدید ، طوفان و رطوبت زیاد از مشکلات شایع است ، بیشتر استفاده می کنند.  مخصوصا نواحی جنوبی و شمالی ایران که در معرض بخار آب دریا و بارش های مداوم قرار دارند ، فایبر سمنت برد انتخاب بسیار خوبی است.

آجر همیشه در طراحی داخلی منزل دارای مخاطبان خاص خود است ، اما در مقایسه با جایگزین نمای فایبر سمنت ، اشکالات آن را نمی توان نادیده گرفت. نمای فایبر سمنت برد از جذابیت زیبایی ، دوام عالی برخوردار است و از قیمت آجری سنتی نیز مقرون به صرفه تر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فایبرسمنت برد اجری با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فایبرسمنت برد,خرید فایبرسمنت برد,نمای فایبرسمنت,فایبر سمنت طرح آجر, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 61 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:17

مزایای دیوار سبز چیست؟

دیوار سبز ، دیواری آزاد یا ایستاده می باشد که به صورت نسبی یا کامل از گیاه پوشیده شده است . دیوارهای سبز از زیبایی زیادی بهره مند هستند ، و استفاده از آن ها در هر فضایی می تواند ظاهر دلنشینی ایجاد کند که جز داشتن مزایای زیست محیطی ، چشم ها را به خود خیره کرده و محیط را زیبا می کند . اما نکته قابل توجه آن است که مزایای دیوار سبز به همین موضوع ختم نمی شود . در ادامه در مورد دیگر مزایای آن بیشتر توضیح خواهیم داد . با ما همراه باشید .

تعریف دیوار سبز

دیوار سبز یا دیوار زنده، مشتکل از پوشش گیاهی است. که به شکل عمودی و به کمک سیستم سازه ای سبک با فاصله به نمای ساختمان وصل می شود یا می تواند به شکل مستقل و خود ایستا اجرا می گردد. از دیوارهای سبز می توان در فضاهای داخلی ساختمان ها نیز بهره برد. دیوارهای سبز، بسته به کارخانه تولید کننده شان، جنس صفحه ها و نوع خارجی یا داخلی آن، از حالات اجرایی متفاوتی برخوردار هستند. اجرای دیوار سبز را می توان به دو روش انجام می گیرد:

اجرای دیوار سبز با نصب عناصر پیش ساخته

 • گلدان‌های پیش ساخته
 • پنل های پیش ساخته: این پنل ها جنس های متفاوتی مثل پلاستیک، پلی استایرن، پلی پروپیلن، سفال، فلزاتی مثل استیل و آلومینیوم، منسوجات صنعتی و بتن سبک دارند.

دیوارهای سبز دامنه وسیعی از فواید زیست‌ محیطی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در بر می‌گیرند.

فواید زیست محیطی:

دیوار سبز مزایای زیادی دارد. از جمله آن ها می توان به کاهش آلودگی هوا و آلاینده‌ها، کاهش گازهای گلخانه‌ای، کاهش دمای محیط پیرامون و تعدیل پدیده جزیره گرمایی شهری، کاهش آلودگی صوتی، کاهش مصرف انرژی اشاره کرد.

دیوار سبز از نظر اکولوژی تاثیر به سزایی دارد و باعث حفظ تنوع گونه های گیاهی شود. همچنین زیست گاهی برای انواع گونه های گیاهی و جذب پرندگان می باشد.

نقش دیوار سبز در کنترل نوسانات درجه حرارت و ذخیره انرژی در فصل های گرم و سرد سال

علاوه بر مزایای بصری دیوار سبز، مزیت های دیگری نیز وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کنترل نوسانات درجه حرارت اشاره کرد. دیوار سبز به عنوان عایق نوسانات حرارتی می باشد، که تاثیر مخربی بر مواد و مصالح ساختمانی دارد .

همچنین عایق شدن دیوار سبز می تواند موجب ذخیره انرژی در فصل های گرم و سرد سال شود و باعث کاهش هزینه های مرتبط با انرژی شود. مشاهدات نشان داده است. دیوار سبز دمایی در حدود ده درجه خنک تر از دیوارهای مشابه خود است. از این جهت می توان مزایای دیوار سبز را در گروه اقتصادی نیز قرار داد.

سطح پوشیده از گیاهان موجب کاهش آلودگی صوتی می شود.

از مزایای دیگر دیوار سبز کاهش آلودگی صوتی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد. سطحی که توسط گیاهان زیادی پوشیده شده است تا  تا حد زیادی می تواند از انتقال صدا جلوگیری کند. به همین دلیل در بسیاری از کشورها مانند آمریکا و اروپا از دیوارهای سبز استفاده می شود.

مزیت های اجتماعی:

دیوارهای سبز باعث ترکیب طبیعت و ساختمان های با یکدیگر شده اند که همین امر موجب زیبایی محیط های شهری شده است. از آن جا که زیبایی شهری در ایجاد سلامت جسمی و روانی شهروندان کمک زیادی می کند. از این رو در سال های اخیر شهرداری ها و همچنین افراد به طور گسترده از دیوار سبز استفاده می کنند.

ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای افراد

دیوارهای سبز فرصت های شغلی مختلف و مناسبی را برای افراد فراهم کرده است. این فرصت های شغلی شامل طراحی و اجرا تا نگهداشت دیوارهای سبز را می باشد. که یکی از مزایای دیوار سبز محسوب می شود. علاوه بر این زراعت شهری و کشت سبزیجات و صیفی جات از جمله مواردی است که می تواند در ایجاد دیوارهای سبز مورد توجه قرار گیرد.

مزیت اقتصادی:

بالا بردن بازده انرژی ساختمان با ایجاد دیوار سبز

یکی از مهمترین مزایای دیوار سبز این است که می تواند با کاهش حرارت در اطراف دریچه های ورودی به خنک شدن ساختمان کمک کند و از این طریق انرژی کمتری نیز مصرف شود. دیوار های سبز می توانند نوسانات دمایی را در سطح دیوار را بین 10 تا 60 درجه ی سانتیگراد به یکی از 5 تا 30 درجه ی سانتی گراد کاهش دهند. که باعث کاهش جنبش حرارت بین دیوار های ساختمان می شود.

این کاهش به صورت زیر انجام می شود:

 • به دام انداختن یک لایه از هوا در داخل توده ی گیاه.
 • کاهش دمای محیط از طریق تبخیر و تعرق و ایجاد سایه.
 • ایجاد یک سپر در برابر وزش باد در طی ماه های زمستان.

بنابراین استفاده از آن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

ایجاد آرامش، افزایش روحیه و کاهش اضطراب و استرس در افراد با دیوار سبز

دیوارهای سبز از آن جهت که با رنگ سبز خود و گیاهان زیبا نمای ساختمان ها را زیبا می کند تاثیر بسیار زیادی در روحیه افراد دارند. دیوارهای سبز تا حد زیادی می توانند به کاهش اضطراب و استرس و تفکرات منفی کمک کند و در شادی بخشی زندگی تاثیر به سزایی دارند. و با ظهور و ایجاد دیوار سبزهای جان تازه ای به نماهای سخت و سرد ساختمان ها دمیده شد.

ایجاد محیط خنک کننده برای افراد با دیوار سبز

تلاطم هوای خنک، خنک شدن هوا، تلطیف محیط اطراف از مزایای مهم دیوار سبز است. یکی دیگر از مزایای دیوار سبز بازگرداندن زندگی گیاهی به فضای شهری است که این زندگی گیاهی باعث وقوع فرآیندهای خنک کننده در محیط هایی که دارای دیوار سبز هستند شده است.

ایجاد ترکیب دلنشین با محیط اطراف با دیوار سبز

دیوارهای سبز از عناصر طراحی پایدار هستند. که می تواند به راحتی با محیط اطراف از جمله ساختمان های شهری و محیط های اطراف آن ترکیب شوند. که این ترکیب دلنشین با بهره گیری از انواع گیاهان به وقوع می پیوندد.

تنوع بخشی در طراحی ساختمان با دیوار سبز

از مزایای دیگر استفاده از دیوار سبز تنوع بخشی در طراحی ساختمان است. دیوار سبز می تواند روی انواع دیوار ها اجرا شود. که این تنوع بخشی با بهره گیری از انواع گل ها و گیاهان در دیوار سبز انجام می گیرد، که همین امر نیز به نوعی با سلیقه افراد در ارتباط است.

حفاظت از ساختمان در برابر نور خورشید، باران و برف با دیوار سبز

مزایای دیوار سبز فقط به زیبایی آن ختم نمی‌شود همچنین وجودشان باعث حفاظت از ساختمان در برابر نور خورشید، باران و برف و نوسانات حرارتی می‌گردد.

توانایی مجدد استفاده از آب با دیوار سبز

این توانایی از مزایای دیگر دیوار سبز، است. گیاهان با شکستن ترکیبات و مواد مغذی در آب آلوده، می توانند به صورت مجدد از آن استفاده ‌کنند.

طراحی باغ عمودی (دیوار سبز)

ما متخصصان باغبانی عمودی هستیم. این باغ‌ها که در اصطلاح معماری به آن‌ها باغ عمودی یا دیوار سبز گفته می‌شود در اطراف و اکناف مجتمع‌های مسکونی و تجاری بزرگ کاشته می‌شوند و نمایی متفاوت و جذاب به آسمانخراش‌ها  می‌دهند. این سیستم رشد، گیاهان را بدون نیاز به سرمایه گذاری در آب و نگهداری به طور منظم تشویق می کند. ما عمیقاً برای سؤالات شما ارزش قائلیم و سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن به سؤالات شما پاسخ دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی باغ عمودی با ما تماس بگیرید. می توانید برای مشاهده ی طرح های دیوار سبز به سایت شرکت سبز نما www.sabznama.com نیز مراجعه کنید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : دیوار سبز,باغ عمودی,طراحی دیوار باغ,طراحی باغ عمودی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 73 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:10

درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش

در زمان آتش‌سوزی ساختمان‌ها و مراکز تجاری ، از مهمترین مشکلات گسترش آتش و راه‌یابی آن به مکان‌هایی است که در آن‌ها مواد اشتعال زا قرار دارد . یکی از راه هایی که می توان رسیدن آتش به این مکان های را کاهش داد ، استفاده از درب های اتوماتیک ضد آتش است . این درب ها مقاوم در برابر آتش و دارای قابلیت مهار دود هستند . ایجاد امنیت لازم ، کم شدن خسارات جانی و مالی احتمالی از ویژگی های درب اتوماتیک ضد آتش است . در ادامه در مورد درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش بیشتر توضیح خواهیم داد . با ما همراه باشید .

تعریف درب اتوماتیک شیشه‌ای ضد آتش

درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش در برابر حرارت‌های بالا مقاومت بالایی دارند و مانع انتشار آتش از یک فضا به فضای دیگر می‌شود. استفاده از این درب ها این امکان را به آتش‌نشانان می‌دهد که آتش زمان بیشتری در یک محدوده محبوس بماند و خاموش کردن آتش را برای آن‌ها آسان‌تر کند.

امکانات و تجهیزات درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش

از تجهیزات مورد استفاده در درب های اتوماتیک ضد آتش می توان از نوار دود بند، لوله های ضد آتش فولادی، آرام بند و قفل ها و دستگیره های مواقع خروج اضطراری هستند. این تجهیزات در انواع درب اتوماتیک کاربرد دارد. برخی از این درب ها دارای دریچه های خروج دود و آتش هستند. این دریچه موجب هدایت آتش به بیرون از ساختمان می شوند. ویژگی اصلی دریچه های تعبیه شده انتشار آتش و دود به بیرون است.

این درب ها در طرح ها و شکل های مختلفی تولید می شوند. در قسمت های داخلی درب های ضد آتش از مواد غیر سوختنی و غیر قابل اشتعال مانند پشم سنگ یا پشم سرامیک استفاده می شود. جنس چارچوب‌های این درب‌ها معمولا از جنس فولاد بوده و می‌توانند گرما را تا حدود 400 درجه تحمل نمایند. از لحاظ زمانی نیز مقاومت درب‌های اتوماتیک شیشه ای ضد آتش در حدود 30 دقیقه است. شیشه استفاده شده در درب ضد آتش عایق حرارت بوده و جنس دستگیره‌ آنها نیز به گونه‌ای است که بتوان در حین آتش سوزی و در حرارت های بالای 100 درجه نیز بتوان از آن‌ها استفاده نمود.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش

درب های اتوماتیک ضدآتش دارای انواع مختلفی هستند از جمله: درب ضد آتش شیشه ای لولایی، درب ضد آتش شیشه ای کشویی و … ، انتخاب هر یک از این مدل ها بر اساس محل مورد استفاده متفاوت می باشد و هر کدام را باید با توجه به اندازه دهنه، متراژ کار، وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب انتخاب نمود. درب اتوماتیک شیشه ای ضدآتش می تواند در مدل تک درب و دو درب اجرا شود. همچنین می توان نیمه ای از درب را به صورت ثابت و نیمه دیگر آن را به صورت بازشو پیاده سازی نمود که از این مدل اکثرا برای شیشه های دودبند و یا درب های کشویی استفاده می شود.

طراحی درب های اتوماتیک شیشه ای با خاصیت جلوگیری از انتشار دود

انتشار دود در هنگام آتش سوزی در سراسر محیط بسته، یکی دیگر از اتفاقاتی است که فرایند امداد در هنگام آتش سوزی را با مشکل مواجه می‌کند. به همین منظور در طراحی و ساخت درب‌ اتوماتیک شیشه ای ضد آتش و حاشیه پانل‌های شیشه‌ای و در فاصله شیشه و فریم آلومینیومی از عایق‌هایی استفاده می‌شود که از پخش دود و حتی بو در هنگام آتش سوزی به بقیه نقاط جلوگیری نماید. همچنین امکان هماهنگ سازی این درب‌ها با آژیر خطر نیز وجود دارد تا به صورت خودکار پس از فعال شدن آژیر خطر درب کامل بسته شود. همچنین در هنگام آتش سوزی امکان باز و بسته کردن این درب‌های کشویی وجود دارد تا امکان خروج اضطراری را برای افراد فراهم نماید.

موارد استفاده درب اتوماتیک شیشه‌ای ضد آتش

می توان درب های اتوماتیک ضد آتش را در مکان هایی که از بخش های مختلف تشکیل شده اند به کار برد. به عنوان مثال می‌توان از این درب‌ها در کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز تفریحی، مراکز تجاری و انبارهای کالا استفاده نمود. این درب در ساختمان های بلند مرتبه و مرتفع مانند برج ها مسکونی، مراکز تجاری، مراکز خرید و هتل ها و بیمارستان ها هم کاربرد دارد. همچنین درب ضد آتش در مکان های پر خطر مانند پالایشگاه ها و نیز در سالن های سینما و سالن های همایش کاربرد دارد.  همچنین درب ضد آتش در قسمت راه پله ها و پله های فرار مجتمع های مسکونی به کار می رود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش طبیعتا نسبت به سایر درب ها بالاتر است. البته قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش به کشور سازنده و میزان کیفیت آن بستگی دارد. امروزه برندهای معروفی درب های اتوماتیک را تولید می کنند. قیمت های متغیری برای درب اتوماتیک از نظر کیفیت وجود دارد. تجهیزات درب نیز تاثیر گذار روی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ضد آتش است. به علت نوسان در قیمت ها در بازار، درب اتوماتیک نیز دارای نوسانات قیمت است. برای اطلاع دقیق از قیمت های روز با همکاران ما در شرکت هوشمند تماس بگیرید.

 

خرید درب اتوماتیک از شرکت هوشمندر

درب های اتوماتیک مدل های مختلفی دارند. برای خرید درب اتوماتیک کافی است با هوشمند در شرکت ارائه خدمات درب اتوماتیک در تهران تماس گرفته تا با توجه به کارایی مورد نظر  و همچنین بازدید از محل (مکان انجام کار) بتوانید به بهترین حالت اقدام به خرید نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درب های اتوماتیک با ما تماس بگیرید. و شما می توانید به آدرس این سایت www.hoshmanddoor.com نیز مراجعه فرمایید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : درب اتوماتیک,درب اتوماتیک شیشه ای,خرید درب اتوماتیک, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 60 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:09

آشنایی با انواع تشک خواب

زمانی ‌که تصمیم به تعویض یا خرید تشک جدید می‌گیرید با تنوع گسترده‌ای از محصولات مواجه می‌شوید که انتخاب را برای شما مشکل می‌کنند . امروزه با توجه به تنوع نیازهای کاربران ، تشک‌ها نیز در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هر یک برای افرادی با مشخصات خاص عملکرد بهتری دارند . بهتر است قبل از خرید تشک ، با انواع مختلف تشک آشنایی داشته باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید . در این مقاله به توضیح انواع مختلف تشک خواب می پردازیم . با ما همراه باشید .

تعریف تشک

تشک یک لایه نرم از جنس پشم یا پنبه است که روی زمین یا روی تخت برای آسودگی خواب افراد می باشد. تشک ممکن است از مواد توخالی یا موادی همانند پارچه‌های سنگین، پنبه، فوم، و غیره تشکیل شده باشد. یا اینکه از یک چارچوب فلزی ساخته شده باشد. انواع مختلفی از تشک بر اساس نوع موارد مورد استفاده در ساخت آن، کارکرد و ... وجود دارد.

انواع مختف تشک:

 • تشک فوم
 • تشک مموری فوم
 • تشک فنری متصل
 • تشک فنری منفصل
 • تشک لاتکس
 • تشک هیبرید
 • تشک طبی
 • تشک ژلی
 • تشک بادی
 • تشک آبی

تشک فوم

تشک های فوم  از فوم های پلی اورتان منعطف پتروشیمیایی یا فوم های لاستیکی لاتکس ساخته شده و قیمت های متفاوتی دارند. طراحی این تشک ها به گونه ای است که گوشه های تخت را کاملاً پر می کنند و سطح تشک و راحتی آن از گوشه ای به گوشه دیگر کاملاً به صورت یکنواخت حفظ می شود. این تشک ها برای افرادی که عادت زیاد جابه جا شدن در هنگام خواب را دارند، بسیار مناسب هستند. مصرف کنندگان در هنگام خرید تشک های فوم باید به مواردی از جمله مموری فوم، فوم ژل، و فوم لاتکس یا فوم جامد توجه کنند.

 

تشک مموری فوم

این نوع تشک از جدیدترین مدل ها و انواع تشک های خواب می باشد و به دلیل خاصیت انعطاف پذیری با نام دیگر مانند فوم الاستیک شناخته می شوند، ایده ساخت تشک مموری فوم بعد از استفاده ناسا از مموری آمده است. و در بازه کوتاهی تشک های مموری فوم تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تشک ها در بازار کالای خواب شدند.

تشک مموری فوم قابلیت تغییر فرم به شکل بدن فردی که روی تخت دراز کشیده را دارند که برای بهبود مفاصل دردناک و دردهای صبحگاهی ناشی از بد خوابیدن افراد و مشکل بی خوابی هستند، مناسب است. این نوع تشک ها تحت تاثیر دما قرار می گیرند، می توانند در واکنش به دمای بدن افراد منعطف تر شده و متناسب با شکل بدن و وزن فرد شکل می گیرد. بنابراین طراحان تشک مموری فوم در نسخه های جدیدتر این تشک خواب از تهویه کننده هوا برای جلوگیری از گرما و جریان داشتن هوا استفاده کردند که البته این ویژگی باعث افزایش تشک شده است.

 

 فوم هوشمند یا فول مموری

این نسخه از تشک مموری فوم کیفیت و دقت بالاتری نسبت به مموری فوم عادی دارد. فوم هوشمند نوعی فوم پلی اورتان فشرده با چگالی بالا است که شکل بدن شخص را به خود می گیرد. انواع تشک مموری فوم پشتیبانی خوبی از ستون فقرات و مفاصل ایجاد می کنند.

تشک فنری

این نوع از تشک ها دارای قدمت زیاد و دارای بیشترین میزان فروش نسبت به انواع دیگر تشک می باشند. در ساختار تشک فنری از فنرهای استیل استفاده شده و تنها وجه تمایز انواع مختلف آن در نحوه اتصال فنر ها به یک دیگر می باشد. تشک های فنری به دو دسته تقسیم میشوند :

 • تشک فنری متصل
 • تشک فنری منفصل

1-تشک فنری متصل

با ابزارهای پیشرفته ای همچون فوم ها، فیبرها و لایه های اضافه فنرهای استیل کوچکتر که امروزه در ساخت این تشک ها به کار می روند، تشک های فنری محکم تر و راحت تر از هر زمانی هستند. به عنوان یکی از پرطرفدارترین تشک های موجود در بازار، تشک های دارای فنر متصل هنوز هم پرفروش ترین تشک ها در سطح دنیا هستند.

2-تشک فنری منفصل

تفاوت این تشک نسبت به تشک فنری متصل، این است که پشتیبانی بیشتری را فراهم می آورد. فنرهای جدا از هم در پاکت های کوچک مخصوص خود قرار می گیرند و بطور جداگانه و مستقل از هم عمل می کنند. تعداد فنر ها در این نوع تشک می تواند بین 600 تا 5000  فنر باشد. هرچه تعداد فنر ها بیشتر باشد پشتیبانی بهتری فراهم می شود. عمر مفید تشک فنری با فنر منفصل حدود 7 الی 10 سال است.

تشک لاتکس

این تشک ها از اولین انواع تشک هایی بودند که در دهه 1960 به مشتریان معرفی شدند. تشک لاتکس سه قابلیت بزرگ دارد:

 • با دوام ترین و منعطف ترین تشک ها
 • کمترین فشار اضافی را بر شانه ها، کمر و مفاصل وارد می کنند. بنابراین استفاده از این تشک ها به کاهش درد در نقاط حساس و به خصوص کمر درد بسیار کمک می کند.
 • در کاهش حرکات هنگم خواب نیز موفق عمل کنند.

از لحاظ قیمت قبلا هزینه بالای تولید آن ها منجر به گران بودن آن ها و غیر قابل تهیه بودن آن ها برای قشر متوسط بود. اما امروزه با پیشرفت در تکنولوژی منجر به کاهش قابل توجه قیمت این تشک ها شده است.

تشک هیبرید

این تشک ها، نقطه اوج تکنولوژی های مرتبط با خواب در چندین دهه هستند. این تشک ها با ترکیب کردن دو یا چند سیستم نگهدارنده متفاوت (معمولاً مموری فوم ها با سیستم فنر داخلی پیشرفته) تمامی فواید مموری فوم ها را با حفظ ظاهر کلاسیک و ویژگی خاص تشک فنری ارائه کرده اند.

تشک طبی

تشک طبی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین انوع تشک می باشد. تشک طبی در دو مدل طبی ساده و طبی فنری در بازار وجود دارد که هرکدام از آنها مزیت های ویژه ای خود را دارند. تشک های بیمارستانی هم نوع ویژه ای از تشک های طبی محسوب می شوند که مخاطب آنها بیشتر درمانگاه ها و بیمارستان های موجود در هر شهری هستند. همچنین علاوه بر افرادی که دچار دیسک کمر و کمر درد هستند، تمام اعضای یک خانواده می توانند به خوبی از آنها استفاده کنند.

تشک های ژلی

در ساخت این تشک ها از فوم های حاوی ژل استفاده شده است. ژل ها با استفاده از تکنولوژی های متفاوتی به فوم اضافه می شوند و خواص ویژگی های گوناگونی را می توانند به انواع تشک اضافه کنند.

تشک بادی

این تشک ها برای زوج هایی که در انتخاب انواع تشک مناسب خود دچار اختلاف سلیقه هستند، گزینه مناسبی است. به دلیل این که این تشک ها این امکان را می دهد تا میزان سفتی تشک را تنظیم کرد. به علاوه امکان تنظیم جداگانه سمت های مختلف یک تشک را فراهم می کند.

تشک آبی

ساخت این نوع تشک ها به گونه است که، از یک محفظه آب برای ایجاد پشتیبانی استفاده می کنند. انواع تشک آبی با کناره سفت معمولا از یک چارچوب چوبی پیرامون یک محفظه آبی مستطیلی شکل استفاده می کنند و نوع با کناره نرم معمولا از چارچوبی از جنس فوم برخوردار هستند. روی این تشک ها نیز با روکشی از بالشتک یا انواع فوم پوشیده می شود

خرید اینترنتی تشک خواب

با توجه به اینکه فروشگاه های متنوعی برای فروش تشک وجود دارد و باتوجه به حجم بازار خریدران تشک خوا با این مشکل روبه رو هستند که وقت کافی برای بازدید از فروشگاه ها را ندارند، از همین رو فروشگاه سورنا صنعت برای رفاه حال مشتریان خود  در زمینه فروش اینترنتی تشک خواب فعالیت می کند. خریداران عزیز می تواند با وارد شدن به سایت سورنا صنعت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا برایشان ارسال شود.

قیمت تشک خواب در سورنا صنعت

با توجه به متریال هایی که در ساخت  تشک خواب استفاده می شود و هم چنین ابعاد آن و رویه تشک قیمت این محصول متغیر می باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت بروز تشک ها می توانید به سایت سورنا صنعت www.surenasanat.com مراجعه کنید.

خرید تشک مناسب

فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید، تأمین، فروش و توزیع انواع محصولات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند. در حال حاضر با مجموعه ای هدفمند و تیم مدیریتی قوی، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است. این مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است. برای خرید تشک طبی با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت که در زمینه فروش انواع تشک فعالیت می کند سر بزنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سورمرنا صنعت با م تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : خرید تشک مناسب,خرید تشک,قیمت تشک,خرید تشک طبی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 72 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:06

خرید برنج فجر

برنج قدیمی‌ترین رفیق ما ایرانی‌هاست . برنج با ماست، برنج با خورشت ، برنج با مرغ ، برنج با گوشت چرخ کرده ، برنج با کباب ، شیر برنج . حال که برنج کالای حذف نشدنی در سبد خرید ما ایرانیان به شمار می رود پس باید برای خرید برنج دقت کنیم و برنج را از نوع مرغوب آن تهیه کنیم . برنج فجر یکی از انواع برنج ‌های پر محصول که دارای ویژگی های کیفی مناسبی نیز می‌باشد . که در ادامه به بررسی تفصیلی این برنج می‌پردازیم .

برنج فجر چیست؟

برنج فجر از انواع پر محصول برنج ایرانی است. بعد از آزمایش هایی که در طی چندین سال توسط موسسه تحقیقات برنج کشور در افزایش بهره وری برنج انجام می شد، یکی از  مسائل در رابطه با برنج فجر عطر برنج اصلاح شده است. اکثر برنج های اصلاح شده بدون عطر و بوی خاصی بودند و صرفا بر روی میزان محصول آنها تاکید شده بود.
مطالعات و پژوهش‌های انجام شده، در نهایت تا حدودی این مشکل را مرتفع نمود. به گونه‌ای که در حال حاضر، این برنج پس از گذشتن از زمان برداشت، اندکی عطر و طعم می گیرد و عطری شبیه به برنج خوش‌عطر طارم از آن استشمام می گردد. از آن پس بود این برنج نیز در ردیف برنج های پر محصول قرار گرفت و توسط کشاورزان استفاده شد.

برنج فجر در چه استان هایی کاشته می شود؟

برنج فجر بیشتر در استان گیلان کاشت می‌شود، اما کشاورزان مازندران به ویژه شهرستان آمل و فریدونکنار نیز تا حدودی نسبت به تولید آن مشغول هستند.

ویژگی ها و خصوصیات برنج فجر را بهتر بشناسیم.

 • رنگ شلتوک برنج فجر زرد است.
 • همچنین دانه آن به رنگ مات و استخوانی و شمشیری شکل است ، دانه های آن نسبتا ریز هستند.
 • شکل ظاهری برنج فجر به صورت یک شمشیر یا خنجر می باشد.
 • این برنج به رنگ سفید بوده اما این برنج ها مات بوده و حالت شیشه ای فجررند.
 • دارای طول نسبتا متوسطی می باشد. طول برنج خام از نوع فجر حدود 8 میلی متر بوده و این طولپس از پخت به 10?3 میلی متر می رسد. عرض برنج رقم فجر معمولا 1?9 میلی متر می باشد.

نکات مهم در خصوص کشت برنج فجر

از نکات مثبت این گونه می‌توان به زودرس بودن آن اشاره نمود. در ابتدای فصل بهار و در نیمه فروردین ماه، بذرپاشی جهت کشت برنج فجر آغاز و نشاکاری در دهه سوم اردیبهشت ماه انجام می‌شود.

در طول دوره کشت آفاتی مانند کرم ساقه‌خوار و برگ‌خوار برنج، می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند که پایش مداوم و کنترل دقیق می‌تواند از این مشکل جلوگیری نماید.

یکی دیگر از بیماری‌هایی که برنج فجر را درگیر می‌کند سوختگی غلاف است. برنج فجر نسبت به خوابیدگی یا ورس مقاوم بوده و برای برداشت با سیستم‌های مکانیزه نیز مناسب است.

چگونه برنج فجر درجه یک مرغوب بخریم؟

به دلیل اینکه این برنج از برنج های اصلاح شده و تراریخته است مناسب برای مهمانی ها نخواهد بود و می توان در غذاهایی که برنج پایه اصلی آن نیست استفاده شود.

برای تشخیص عطر و طعم برنج نیز یک مشت کوچک از آن را میان کف دو دست خوب بمالید و روی آن با دهن بدمید، یا به اصطلاح «ها»کنید ـ و سپس بو بکشید اگر برنج عطر داشته باشد خودش را نشان می‌دهد. این کار را به روش دیگری نیز می‌توانید انجام دهید یعنی چند دانه از برنج را در دهان ریخته بجوید و مزه آن را بچشید.

بیشتر برنج‌ های موجود در بازار دانه‌های شکسته یا به اصطلاح نیمدانه دارند که پس از پخت بر کیفیت برنج اثر می‌گذارند. پس اگر می‌خواهید برنجی یکدست و بدون نیمدانه داشته باشید کمی از آن را در کف دست بریزید و سپس دقت کنید که از میان دانه‌ها چند درصد نیمدانه است. با این آزمایش یکدست بودن برنج (یعنی مخلوط نبودن) را هم می‌توانید معلوم کنید. این نکته مهمی است و یکدستی برنج بسیار اهمیت دارد زیرا مدت پخت برنج فجر هم مانند هر برنج دیگر فرق دارد و برنج مخلوط را نمی‌توان خوب از آب در آورد.

قیمت برنج فجر

قیمت پایین‌تر این نوع برنج نسبت به رقبا و شباهت ظاهری آن به برنج‌های مرغوب و برنج‌های محلی باعث ایجاد مشکلاتی برای مصرف کنندگان برنج شده است زیرا برخی از تاجران از این شرایط به نفع خود سود برده و برنج فجر را به جای برنج‌های مرغوب و با قیمت های بالاتر می فروشند. قیمت این برنج به صورت یکسان نیست. با خرید از فروشگاه آرتا رحیمی دیگر نگران کیفیت و قیمت نباشید. زیرا برنج مورد نیاز خود را در نوع مرغوب آن با مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی برنج فجر

برنج آرتا رحیمی سال های متوالی است که در زمینه تولید و عرضه برنج فجر درجه یک در سطح استان گلستان مشغول فعالیت می باشد. با ظهور اینترنت و ایجاد زیر ساخت های توزیع و بسته بندی و ارسال در فضای مجازی، چندین سالی است که در این حوزه فعالیت می نمایند.

خرید و فروش برنج فجر

خرید و فروش عمده برنج فجر درجه یک آرتا رحیمی در سراسر ایران آغاز شده است. محصولات ما از جمله برنج شیرودی، برنج طارم دمسیاه، برنج طارم سنگی، برنج عنبر بو، برنج فجر و سبوس برنج می توان با دفتر مرکز فروش برنج تماس گرفت.
برای مشاهده لیست قیمت از لینک ذیل استفاده کنید.

خرید برنج ایرانی

در حال حاضر شرکت برنج آرتارحیمی انواع برنج محلی شمالی و برنج ایرانی و دیگر برنج ها را تولید و بسته بندی و در بسته های زیبا و محکم به صورت عمده و تک فروشی ارسال می نماید. هدف ما ارسال بهترین محصولات با قیمتی مناسب به دست شما مشتریان عزیز می باشد.

ارسال برنج فجر

با توجه به مساحت و بازار متنوع برنج در دیگر شهرهای ایران، هزینه های جابجایی و پیداکردن بهترین برنج فجر درجه یک، کاری بسیار سخت و گاهی نشدنی می باشد. با توجه به وجود سایت های فروشگاهی برنج و برنج های تقلبی که در بازار عرضه می شود. پیدا کردن برنج مرغوب فجر درجه یک کاری بسیار دشوارتر است. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که برنج فرستاده شده برای شما کاملا اصل بوده است چون ما از تولیدات خود مطمئن هستیم. هموطنان عزیز در در سراسر ایران می توانند تنها با یک تماس و مشاوره تلفنی محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و در محل خود تحویل بگیرند.

ارسال برنج فجر با طعم دلپذیر و عطر مطلوب مناسب برای ذائقه هر ایران به سراسر ایران

خرید اینترنتی برنج فجر

اگر به دنبال خرید برنج فجر درجه یک با قیمت مناسب هستید، حتی یک ثانیه را هم از دست ندهید. ما به شما فروشگاه برنج آرتا رحیمی را پیشنهاد می کنیم. بسیاری از مردم در زمینه تشخیص برنج خوب و با کیفیت تخصص و توانایی فجررد. همچنین خرید این محصول به صورت مستقیم از شالیزار و خود کشاورز هزینه، زمان و زحمت زیادی را به دنبال دارد. ما همین کار را برای شما با هزینه کمتر و صرف کمترین زمان انجام می دهند. شما می توانید انواع برنج شمال را به صورت اصل و خالص از ما خریداری کرده و از طعم و عطر آن لذت ببرید.جهت خرید برنج ایرانی با ما تماس بگیرید

 

برخی از محصولات فروشگاه برنج ایرانی:

 • برنج طارم دم سیاه
 • برنج طارم هاشمی
 • برنج طارم محلی سنگی
 • برنج فجر
 • برنج شیرودی
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : خریدبرنج,برنج ایرانی,قیمت برنج,برنج فجر, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 59 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:04

نکات مهم در خرید تجهیزات فست فود

صنعت غذایی فست فود امروزه بسیار پر رونق و علاقه مندان زیادی پیدا کرده است . مهمترین پیش نیاز در راه اندازی فست فود ، خرید تجهیزات با کیفیت است . پس از مشخص کردن برنامه ی غذایی فست فودتان باید برای خرید تجهیزات لازم اقدام کنید . برای خرید تجهیزات فست فود تولید کننده ها و واسطه های زیادی وجود دارند . قطعا پس از خرید تجهیزات به منظور استفاده بهینه تر ، شما نیاز به خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات دارید و شرکت هایی که به عنوان یک واسطه در این زمینه فعالیت دارند نمی توانند خدمات خوبی ارائه دهند . از این رو تولید کننده ها انتخاب بهتری هستند ، لذا باید دقت کافی در انتخاب تولید کننده ی خوب را داشته باشید . در ادامه نکاتی را در مورد خرید تجهیزات فست فود مطرح خواهیم کرد با ما همراه باشید .

نکات مهم در خرید تجهیزات فست فود

1-  دقت در انتخاب تجهیزات فست فود

در راه اندازی فست فود، داشتن تجربه قبلی یا آگاهی کافی در انتخاب تجهیزات مورد نیاز می باشد. انتخاب تجهیزات فست فود شما براساس با نوع غذا ، تعداد غذا و  ابعاد آشپزخانه و عوامل دیگر  است . و تجهیزاتی مانند فر پیتزا ریلی ، فر صندوقی دستگاه های کباب ترکی،  سرخ کن کنتاکی و سرخ کن سیب زمینی جزء تجهیزات پخت فست فود است . همچین شما برای آماده سازی و نگهداری غذاها نیز به تجهیزاتی مانند تاپینگ پیتزا و ساندویچ ،فریزر میز کاری ، میز دورچین ، خلال کن ، میز کار استیل ، خمیر گیر ، یخچال صنعتی ، گرمخانه شیشه ای ، شوتینگ سیب زمینی و ساندویچ  احتیاج دارید .

بنابراین با توجه به تنوعی که در تجهیزات فست فود وجود دارد حتما از تجربه ی شرکت تولید کننده استفاده کنید و از آن ها مشاوره بگیرید . معمولا شرکت های تولید کننده، تجربه و سابقه ی کافی در این زمینه دارند و می توانند خدمات بهینه ای در زمینه ی کشیدن نقشه ، جانمایی ، طراحی و تولید تجهیزات به شما ارائه دهند  و متناسب با نیازتان  و شرایط محیطی تجهیزات لازم را برای شما تولید کنند .

2-  توجه به کیفیت تجهیزات فست فود

تجهیزات فست فود باید عملکرد بهینه و مناسب داشته باشند برای رسیدن به این هدف قطعا باید تولید کننده از مواد اولیه ی با کیفیت استفاده کند و هم چنین روش ساخت باید با نهایت دقت باشد. کیفیت تجهیزات فست فود به کیفیت مواد اولیه و فرآیند ساخت آن ها بستگی دارد . اکثر دستگاه های فست فود  از استیل استنلس ساخته می شوند .

اینکه از چه نوع و ضخامت ورقی استفاده شود و یا سایر اجزای ساخت مانند قوطی استیل ، المنت ها، چرخ و … از چه نوعی باشند بستگی به دانش، تجربه ، مهارت و همچنین وجدان کاری شرکت تولید کننده دارد . چرا که بسیاری از شرکت های تولید کننده به هر قیمتی می خواهند مشتری جذب کنند ، و محصول ارزانتر و با حداقل کیفیت که کارایی لازم را ندارد، ارائه می کنند .  لذا بهتر است در خرید تجهیزات فسفود کیفیت را اولویت اول و قیمت را اولویت دوم قرار داد . بنابراین توجه کنید ، که قبل از خرید و صرف بودجه تحقیق کنید و آگاهی لازم را در مورد آن کسب کنید .

3-  ظرفیت تولید مناسب تجهیزات فست فود

راندمان محصول  نکته مهم دیگر در مورد تجهیزات فست فود است که باید متناسب با نیاز شما باشد . گاهی اوقات با توجه به فضای آشپزخانه و هدف شما از استفاده ی آن تجهیزات ، نیاز به سفارشی سازی و تولید اختصاصی است . در خرید تجهیزات فسفود حتما به توانایی و دانش شرکت تولید کننده توجه کنید .  

شما باید از تعداد خروجی و به اصطلاح تعداد مشتریان هر نوع غذا در هر وعده  غذایی آگاهی تقریبی داشته باشید . بهتر است ظرفیت خروجی تجهیزات فست فود با هم متفاوت است ، در مورد میزان غذاهایی که باید ارائه کنید تحقیق کنید و یا برحسب تجارب قبلی ، انتخاب صحیحی از تجهیزات با ظرفیت تولید مناسب داشته باشید . می توانید بابت کسب اطمینان بیشتر به کارخانه یا دفتر فروش آن شرکت مراجعه و بازدید حضوری داشته باشید.

قیمت و خدمات پس از فروش تجهیزات فست فود

به صورت کلی قیمت تجهیزات فست فود بستگی به نوع برند ، سایز و خط تولید شما دارد . اگر شما می خواهید فست فود در ابعاد کوچک را راه اندازی کنید ، ابتدا بهتر است با لوازم قیمت پایین تر کار خود را آغاز کنید تا اگر کسب و کار شما سود دهی لازم را نداشت ، دچار ضرر و زیان زیادی نشوید . بهتر است در مورد برند های مختلف لوازم فست فود تحقیق کرده ، و سپس اقدام به خرید تجهیزلت فسفودکنید .

اگر از فروشگاه های معتبر لیست قیمت تهیه کنید و پس از مقایسه قیمت ها اقدام به خرید کنید توجه کنید که با خرید تجهیزات نامناسب کیفیت غذای شما افت خواهد کرد و در این صورت مشتریان خود را از دست خواهید داد ، ضرر زیادی خواهید کرد . بعد از مقایسه قیمت ها، خدمات پس از فروش محصولات را بررسی کنید ، تا درصورت بروز مشکل بتوانید محصول خریداری شده را برگشت و یا تعمیر نمایید .

آیا از تجهیزات کارکرده فست فود هم می توان استفاده کرد ؟

برای راه اندازی رستوران فست فود جدید ، لزوما نیازی به تجهیزات فست فود نو نیست. شما می توانید تجهیزات فست فود کارکرده با کیفیت مورد استفاده را با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید . قیمت تجهیزات دست اول ، برای کسانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند، کمی سنگین است . بنابراین با خرید تجهیزات فست فود کارکرده ، می توانید از همان امکانات اما با قیمت مناسب بهره مند شوید . 

 خرید تجهیزات فست فود از شرکت فسفت فود شاپ

فست فود شاپ ، با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در بخش طراحی و راه اندازی آشپزخانه های صنعتی رستوران و فست فود و کافی شاپ و هتل ها ، آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما می باشد .

این شرکت با تیم فعال و با انگیزه ، کسب و کار خود را توسعه داده و قادر به گسترش روابط تجاری خود با شرکت ها و برند های معتبر دنیا می باشند . تهیه لوازم آشپزخانه صنعتی را به ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : تجهیزات فست فود,راه اندازی فست فود, خرید تجهیزات فست فود, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 72 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:02

تولید فیلتر هوای مزدا 3 در منزل

اگر قصد تهیه و تولید فیلتر هوای خودروی مزدا 3 در منزل را دارید بهتر است با خواندن این مطلب با ما همراه شوید تا هر چه لازم است را بیابید و یک راه درآمدی بسیار عالی برای خود و اطرفیانتان در منزل ایجاد کنید . فیلتر هوای مزدا 3 ساخت شرکت سام صنعت قومس با بالاترین کیفیت و دارای استاندارد ایران می باشد ، این فیلتر هوا برای تمامی مدل های خودرو مزدا 3 مناسب است.

همانطور که بارها گفته شده است فیلتر هوا مانند دیگر اجزای موتور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و نقش فیلتراسیون هوا در خودرو را برعهده دارد . 

چیزی که این روزها به وفور با آن مواجه هستیم فیلتر هوای تقلبی در بازار است . فیلتر هوا غیراستاندارد مزدا 3 با قیمت پایین نیز از این بازار جدا نبوده و به شدت در بازار یافت می شود.این موضوع تا جایی پیش رفته است که رئیس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلترهوا در گزارشی اعلام نموده است که 45 درصد فیلترهوای موجود در بازار غیراستاندارد است. بنابراین در هنگام خرید فیلتر هوا حتما به اصالت ساخت آن و دارا بودن استانداردهای لازم توجه نمایید.

همه چیز درباره خودرو مزدا 3

خودرو

نام خودرو مزدا 3
کشور سازنده
ژاپن
سال (طراحی) 2010

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2000 سی سی
تنفس موتور تنفس طبیعی
انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
حداکثر قدرت 145 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 187 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
شتاب 0 تا 100 9?2 ثانیه
حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعت
وزن 1340 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 4580 طول – 1755 عرض – 1470 ارتفاع
فاصله بین دو محور 2639 میلیمتر

فیلتر هوا مزدا 3

موتور خودرو برای تامین نیروی لازم برای حرکت به هوای کافی و تمیز نیاز دارد. تمامی خودرو ها برای جلو گیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه ی احتراق موتور نیاز به یک فیلتر استاندارد دارند.

فیلتر هوا که اکثر از جنس کاغذ سلولزی آغشته به رزین تولید می شود، ذرات گرد و خاک بزرگتر از 6 میکرون را جذب می کند. همچنین از عبور 90 درصد ذرات کمتر از 2 میکرون نیز به داخل محفظه احتراق خودرو نیز جلو گیری می کنند. البته فراموش نشود که این کیفیت هم به جنس قسمت اصلی فیلتر و هم به کیفیت ساخت آن بستگی دارد.

 بدون فیلتر هوا مقدار زیادی از الاینده ها وارد موتور می شوند و باعث خرابی سوپاپ ها رینگ پیستون و بدنه داخل سیلندر می شود. فیلتر هوا خودرو مزدا 3 تولید شده توسط شرکت سام صنعت قومس با مواد خالص و ترکیب استاندارد می‌باشد. تولید تمامی فیلترها بصورت اتوماتیک با دستگاه تزریق CNC و با مواد PU درجه 1 تولید می‌گردد.

زمان تعویض فیلتر هوا مزدا 3

زمان تعویض فیلتر هوای در خودرو های مزدا به عواملی مانند نوع خودرو – نحوه رانندگی – شرایط آب و هوایی بستگی دارد که به طور تقریبی می توان بین 7000 تا 10000 کیلومتر را پیشنهاد داد. کیفیت فیلتر هوا علاوه بر تاثیر بر شتاب و مصرف سوخت بر طول عمر روغن موتور نیز تاثیر گذار است. فیلتر ساخته شده توسط شرکت سام صنعت قومس دارای بهترین کیفیت ظاهری و متریال ساخت می باشد.

نحوه ی بازبینی فیلتر هوا مزدا 3 :

 • ابتدا درپوش فیلتر را باز نمایید. برای برخی خودروها این درپوش با پیچ و برخی دیگر با گیره محکم شده است.
 • فیلتر هوا را خارج نموده و در مقابل نور به آن نگاه کنید.
 • اگر نور کمی از آن عبور می کرد، زمان تعویض فیلتر هوا فرا رسیده است.
 • اگر فرصت تعویض ندارید با تکان دادن یا جارو کردن فیلتر هوا می توانید کمی بیشتر از آن استفاده کنید.
 • دقت داشته باشید که شستشوی فیلتر هوا باعث نابودی آن خواهد شد.

 تولید فیلتر هوا مزدا 3 در منزل

 شرکت سام صنعت قومس، تولید کننده دستگاه فیلتر هوا در سطح کشور همیشه سعی نموده است که محصولات با کیفیت بسیار بالایی را تولید کند. اگر قصد دارید فیلتر هوا خودرو مزدا 3 را در منزل را دارید، شما می توانید این دستگاه ها را از شرکت ما تهیه کنید و به تولید فیلتر هوا بپردازید. علاوه بر دستگاه ها مواد اولیه مختلفی برای تولید فیلتر هوا خودرو مزدا 3 مورد نیاز می باشد، که عبارتند از مواد پلی یورتان، کاغذ فیلتر هوا، چسب فیلتر هوا حرارتی، توری پراید فلزی و …

به صورت کلی تولید فیلتر هوا خودرو مزدا 3 در منزل به دو روش دستی و استفاده از دستگاه های مختلف صورت می گیرد. در ساخت تولید فیلتر هوا مواد اولیه، طبق فرمول خاصی با هم ترکیب و با میکسر صنعتی دستی، مخلوط می شوند و در قسمت مواد ریز قالب های پلاستیکی ریخته می شوند و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می شود.

ساخت فیلتر هوا خودرو مزدا 3 با بازدهی بالا و استاندارهای لازم

سعی کنید در ساخت فیلتر هوا خودرو مزدا 3 ویژگی های یک فیلتر هوای خوب و دارای استانداردهای لازم را در نظر بگیرید. از ویژگی های فیلترهای با بازدهی بالا این است که توانایی جذب ذرات تا 3/. میکرون را دارند و بازده آن‌ها بین 30 تا 98 درصد بر مبنای معیار سنجش نقطه‌ای گرد و غبار است.

به طور کلی یک فیلتر هوای استاندارد دارای ویژگی های زیر است:

 • از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده است.
 •  مقدار کافی مواد اولیه در تولید فیلتر هوا به کار رفته باشد، (وزن مواد مصرفی از حد مجاز کمتر نباید باشد.)
 •  از کاغذ چین خورده کافی، فلز با قطر مناسب و درصد بالای مواد پلی اوتان باید برخوردار باشند.
 • نظارت دقیق بر تولید و بسته بودن همه ی درزهای کاغذ به طوری که هوا فقط از محل معین وارد و خارج شود و نیز وجود حباب در مواد پلی اورتان وجود نداشته باشد که این امر به فیلتر ها ظاهری زیبا می دهد.

در شرکت سام صنعت قومس بهره برداری با هدف خدمت رسانی به صاحبان صنایع، کارخانجات، آماده ارائه مشاوره خدمات فنی و مهندسی در زمینه ی طراحی، تولید فیلترهوا ، تامین مواد، نصب و راه اندازی، فیلترهوا، نگهداری و تعمیرات پروژه‌های صنعتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید فیلتر هوا با ما تماس بگیرید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فیلتر هوا,تولید فیلترهوا,فیلترهوا مزدا3,تولید فیلتر هوا خودرو مزدا 3 در منزل, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 71 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:01

پتینه کاری چیست؟

پتینه کاری هنری است که در تمامی مراحل، کار با دست انجام می گیرد و احتیاج چندانی به ابزارهای خاص ندارد. بطوریکه هیچ دستگاه یا ابزار ماشینی در ساخت و پرداخت و انجام آن دخیل نیست . بنابر این، هر فردی با مطالعه، تمرین و پشتکار و البته شناخت ماهیت و خواص رنگ و مواد و در نهایت خلاقیت می تواند به تنهایی ، و بدون نیاز به داشتن مدرس این هنر جذاب و دوست داشتنی را فرا گیرد.

لازم به ذکر است که هر فردی با توجه به گرایشات ، ویژگی هایشخصی و روحیات خاص خویش برخوردی متفاوت با دنیای رنگ و بافت دارد. بنابراین طبیعی است که شیوه کار و نحوه انجام نیز با توجه به همین علایق متفاوت می باشد. برای مثال برخی افراد میل و گرایش خاصی را به سطوح صیقلی دارند و برخی علاقه مند به ایجاد بافت های زبر و ضخیم می باشند. یا برخی رنگ های گرم را دوست دارند و برخی رنگ های خاموش و برخی علاقه مند به سبک های کلاسیک و قدیمی هستند و برخی سبک های مدرن را می پسندند.

پتینه کاری چیست؟

واژه پتینه در کتاب فرهنگ هنرهای تجسمی بدین گونه آمده است: بافت و رنگ یا جرمی که بر اثر گذشت زمان و به مرور اکسید شده و عوامل طبیعی روی شی اثر گذاشته و باعث تغییر رنگ و ایجاد بافت (تخریب جنس) و ایجاد زنگار شده باشد.

برای مثال: زنگار مفرغ به رنگ سبز و زنگار آهن به رنگ اُخرا می باشد. امروزه در تعریف این هنر این گونه گفته شده: رنگ کردن با مواد و انواع رنگ ها و زیر ساخت های مختلف و استفاده از تمامی وسایلی که در طراحی داخلی بکار می رود. که هدف آن ایجاد تنوع رنگی یا کهنه کاری شیء مورد نظر است به عبارت دیگر، هر جسمی را که بتوان با ایجاد بافت و ابکار گیری رنگ ، نمایی کهنه و فرسوده شده و یا اکسید شده در آن ایجاد نمود پتینه کاری نامیده می شود.

در واقع پتینه هنر نشان دادن فرسودگی ، خوردگی و کهنه گی بافت و رنگ اشیاء ساخته شده (مجسمه، کوزه، ظروف، قاب عکس، ....) و حتی فرم های مدرن می باشد.

دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه در گرگان

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده دوره تابلو های دکوراتیو و پتینه می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت کاربردی و مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در گروه های طراحی شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

برگزاری دوره تابلو های دکوراتیو و پتینه

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار در آن زیاد به چشم می خورد دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه است. مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری این دورهبه افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

گذراندن دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه توسط مدرسه معماری ارت کانر باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های پتینه را بشناسند . مدرسه معماری آرت کانر با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : پتینه کاری,تابلوهای دکوراتیو و پتینه,مدرسه معماری, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 73 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 12:00

طراحی سایت فروشگاهی در نور

طراحی سایت فروشگاهی در نور : آیا شما بین راه اندازی یک فروشگاهی فیزیکی و یک فروشگاه اینترنتی گیر کرده اید؟ آیا نمی توانید هنوز تصمیم بگیرید که برای فروشگاه فیزیکی و محصولات خود یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید؟ ما در سورنا به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. بنابراین ما در این مقاله به تجزیه و تحلیل فروشگاه اینترنتی می پردازیم. اگر می خواهید تجارت خود را با آرامش خاطر شروع کنید که قطعا انتخاب با شما خواهد بود ، فقط لطفا بعد از خواندن این مقاله تصمیم بگیرید که آیا مایل به طراحی سایت فروشگاهی هستید یا نه:

 

مزایای فروشگاه های آنلاین در مقابل فروشگاه های فیزیکی

به طور کلی ، فروشگاه های آنلاین نسبت به مغازه ها هزینه بسیار کمتری برای راه‌اندازی و فعالیت دارند. البته هزینه های دیگری هم وجود دارد: میزبانی وب سایت ، ثبت دامنه وب ، بازاریابی دیجیتال و هزینه پلتفرم (در صورت فروش از طریق یک پلتفرم مانند Shopify یا Etsy). همچنین ممکن است شما نیاز داشته باشید از مواردی مانند توسعه وب سایت ، ایجاد مارک ، استراتژی بازاریابی ، عکاسی و نوشتن نسخه برون سپاری کنید.

در سایت فروشگاهی صفحه کلید نماد چرخ دستی خرید است . بازار خرده فروشی آنلاین کاملاً رونق دارد. در واقع ، تقریباً بیش از نیمی از مصرف کنندگان  در انگلستان ترجیح می دهند به صورت آنلاین خرید کنند (منبع: Empathy.co ، 2018) و مطمئناً نمی توانیم آنها را مقصر بدانیم. در زندگی شلوغ و مدرن ما ، خرید آنلاین یک تجمل واقعی است. اگر چیزی وجود داشته باشد ، احتمالاً می توانید آن را بصورت آنلاین بخرید و مستقیماً به درب خود تحویل دهید.

طبق گفته شرکت RetailMeNot ، فروش از طریق اینترنت چیزی جز رشد ندارد. اگر رشد اروپا حدود 20? باشد ، طبق اعلام کمیسیون ملی بازارها و رقابت ، اسپانیا از این عدد فراتر می رود. در سه ماهه اول سال 2016 ، فروش از طریق تجارت الکترونیکی نسبت به سال گذشته حدود 22 درصد افزایش یافته است. میخواهی بدانید چرا؟

دلایل را برای شما بیان خواهیم کرد.

1. فروشگاه شما برای جهانیان همیشه باز است

یکی از مهمترین مزایای داشتن یک تجارت آنلاین این است که موانع جسمی را برطرف می کنید. مشتری شما به تعداد افرادی که از خیابان شما عبور می کنند یا تعداد بروشورهایی که به صندوق های پستی تحویل داده اید بستگی ندارد. شما با طراحی سایت فروشگاهی از طریق اینترنت می توانید به دنیا محصول خود را بفروشید.

2. هر روز مشتریان جدیدی خواهید داشت

آیا تاکنون مسافرت کرده اید و آرزو کرده اید که مغازه ای باورنکردنی که کشف کرده اید در شهر شما باشد؟

فقط با یک تجارت محلی می توانید مشتریانی را که به فروشگاه شما می آیند جذب کنید. با اینترنت ، مهم نیست که مشتریان در کجا قرار دارند ، فقط مهم است که محصول شما چقدر خوب باشد.

3. گزینه های فروش جدید

طراحی سایت فروشگاهی یک گزینه جذاب برای شروع یک تجارت جدید و برای کسانی است که در حال حاضر یک شرکت تأسیس کرده اند.

اگر یک مغازه دارید ، سایت فروشگاهی به شما امکان می دهد خطوط جدیدی از محصولات را باز کرده و جریان های درآمد خود را متنوع کنید بدون اینکه سرمایه گذاری بزرگی انجام دهید. به یاد داشته باشید که نکته اصلی پیدا کردن ارائه دهنده خوب است.

4. شما در سایت فروشگاهی هزینه های پایین تری دارید

در اینجا شکی نیست ، هزینه های افتتاح یک فروشگاه آنلاین بسیار کمتر از آن است که اگر مجبور به باز کردن یک تجارت محلی هستید.

5. بدون برنامه نیستید

یکی از مهمترین معایب فروشگاه های فیزیکی در مقابل تجارت الکترونیکی این است.هیچ تعطیلات یا اوقات تعطیلی ندارید ، تجارت شما 365 روز در سال ، 24 ساعت شبانه روز کار می کند.

6. سرریزهای کم در طراحی سایت فروشگاه آنلاین

اگر محصول شما به بازار کاملاً جدید است یا اولین بار در خرده فروشی است ، شروع به صورت آنلاین روشی عالی برای انجام برخی معاملات آزمایشی در یک محیط نسبتاً کم فشار است.

7. از لحاظ جغرافیایی محدود نیست

یک فروشگاه فیزیکی که به صورت آنلاین نمی فروشد ، از نظر جغرافیایی بسیار محدود است. حتی اگر آنها یک محصول بسیار مطلوب و بودجه بازاریابی زیادی داشته باشند ، آنها هنوز هم افراد را در شعاع فیزیکی خاصی جذب می کنند. با این حال ، شرکت هایی که به صورت آنلاین تجارت می کنند می توانند از فروش تا آنجا که دوست دارند یک منطقه جغرافیایی گسترده استفاده کنند - رسیدن به کشور یا حتی در سطح جهانی!

8. فروشگاه آنلاین شما 24 ساعت باز است

اکثر فروشگاه های آنلاین شامل سفارشات و پردازش پرداخت کاملاً خودکار هستند و این امکان را برای شما فراهم می آورد که مشتریان در صورت مناسب بودن آنها اقدام به خرید کنند. خرید آنلاین بهترین راحتی برای خرده فروشان و مشتریان است. مشتریان می توانند هر وقت دوست دارند ، مرور و خرید کنند ، و مالک کسب و کار لزوماً برای پردازش خریدها بلافاصله همه چیز را رها نمی کند (همانطور که باید با مشتری حضور فیزیکی داشته باشد). نه شما و نه مشتری متعهد به تعیین ساعت کار نیستید - یا محدود شده است.

به هر حال ، تحقیقات انجام شده توسط هفته خرده فروشی درمانی در سال 2017 بیان داشت که دوشنبه ها محبوب ترین روزها برای خرید آنلاین هستند مخصوصا در ساعت های حدود 1 و 8 عصر.

9. به روزرسانی ها و پیشنهادات انعطاف پذیر

یک فروشگاه آنلاین می تواند به صورت دلخواه و بدون هیچ هزینه ای بروزرسانی شود. مواردی مانند اضافه کردن خطوط جدید محصول ، سازماندهی مجدد فروشگاه شما یا تنظیم فروش می تواند بلافاصله عملی شود.

فروشگاه آنلاین را با یک فروشگاه فیزیکی مقایسه کنید که احتمالاً مجبور هستید از قبل برای انتشار محصولات جدید و رویدادهای فروش برنامه ریزی کنید. تهیه منابع چاپی داخل فروشگاه ، تهیه اتاق در کف مغازه برای ارائه کالاهای جدید یا تخفیفان و تبلیغات در نشریات محلی. اما فروشگاه آنلاین اصلا این دردسر ها را ندارد.

10. دسترسی به تجزیه و تحلیل فروش و مشتری ها در طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه های آنلاین (و در واقع بیشتر وب سایت ها) شما را قادر می سازد به تعداد زیادی از اطلاعات استفاده مانند:

وب سایت شما در چه ساعات روز / هفته / ماه محبوب ترین است
بازدیدهای شما از کجا انجام می شود (به عنوان مثال ، جستجو ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پولی و غیره)
از لحاظ جغرافیایی جایی که سایت شما محبوب ترین است
کدام محصولات و صفحات محبوب ترین هستند
چه ساعاتی از روز / هفته / ماه بیشترین سوالات / سفارشات را دریافت می کنید
… و خیلی بیشتر!

قابل درک است که از این اطلاعات می تواند برای تقویت استراتژی بازاریابی شما استفاده شود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا افراد با سلیقه ها و عادات مشابه را با کارایی بیشتری هدف قرار دهید. ابزارهای رایگان مانند Google Analytics برای هر شرکتی که دارای وب سایت است ، ارزشمند است

11. شما می توانید خیلی چیزها و خدمات را آنلاین بفروشید!

صرف نظر از پیشنهاد شما و مخاطبان خود ، می توانید بصورت آنلاین بفروشید. این که آیا شما محصولات فیزیکی ، کتابهای الکترونیکی ، دوره ها ، خدمات یا مشاوره را می فروشید ، به شکلی وجود دارد که بتوانید سفارشات و پرداختها را بصورت الکترونیکی پردازش کنید (حتی اگر نیاز به ارائه خدمات جسمی داشته باشید که به فروش می رسد).

و اگر چیزی را می فروشید که می تواند بصورت خودکار و دیجیتالی مانند کتاب الکترونیکی یا دوره آنلاین تحویل داده شود ، می توانید آن را برای کار در پس زمینه با حداقل ورودی بگذارید!

12. محصولات جدید و خاص خود را راحت تر بفروشید

اگر محصول شما به نوعی غیر متعارف است ، فروش آنلاین ممکن است موثرترین روش برای انجام کار باشد. هنگامی که افراد به دنبال چیز غیر معمول یا خاص هستند فقط آن را به صورت آنلاین می توانند بفروشند

13. صرف بازاریابی کارآمد

مطمئناً تکیه بر تبلیغات دیجیتال می تواند بسیار مقرون به صرفه تر از تبلیغات چاپی باشد. تبلیغات با هر کلیک ، به جای تکیه بر تبلیغات فیزیکی کمتر هدفمند مانند تراکت یا قرار دادن آگهی در یک روزنامه، در حدود هدف قرار دادن مشتریان بالقوه اثبات شده به صورت آنلاین است. همچنین می توانید مستقیماً نتیجه مستقیم یک کار چاپی مانند کار کردن با ROI خود را سخت تر کنید. با این حال ، مبارزات PPC کاملاً دیجیتالی است و به شما دسترسی زیادی به داده های استفاده را می دهد.

مشروط بر اینکه شما یک لیست مشترک مشترک با ایمیل GDPR داشته باشید ، می توانید از طریق ابزاری مانند MailChimp ایمیل های بازاریابی انبوه را به راحتی و ارزان ارسال کنید. ارسال ایمیل انبوه به 1000 گیرنده به مراتب ارزان تر از ارسال 1000 پیام بازاریابی از طریق پست است. بازاریابی ایمیل شما را قادر می سازد داده های استفاده را نیز تجزیه و تحلیل کنید (مانند نرخ باز و کلیک).

 

14. هیچکدام از دردسرهای موجود در مواجهه با مشتری را نخواهید داشت

بهره برداری از اماکن عمومی می تواند در بهترین زمان ها مشکل باشد. نه تنها باید بهترین تجربه ای خوشایند و خوش بینانه برای بازدید کنندگان ایجاد کنید ، بلکه باید برای سرگردانی های بالقوه ، مغازه داران و حتی خشونت های احتمالی نیز آماده شوید. موضوع بهداشت و ایمنی مشتری نیز باید در نظر گرفته شود.

با این حال ، هنگامی که شما مشاغل کاملاً آنلاین را اداره می کنید ، مکان شما می تواند کاملاً محدود به عموم مردم باشد. به طور طبیعی ، شما هنوز هم باید برای هر پرسنلی محیطی امن و پذیرایی فراهم کنید ، اما نگرانی هایی که با نقش ها و محل های عمومی روبروست ، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

15 . راحت تر خرید می کنید و میفروشید

تجارت الکترونیک برای بسیاری از افراد در جهان به دلیل سهولت و راحتی ، به یکی از راههای ارجح خرید تبدیل می شود زیرا آنها از طریق اینترنت خود لذت می برند. به آنها مجاز است در هر ساعت از شبانه روز محصولات یا خدمات خود را از خانه خریداری کنند.

بهترین چیز در مورد آن خرید گزینه هایی است که سریع ، راحت و کاربر پسند با امکان انتقال وجوه به صورت آنلاین باشد. با توجه به راحتی آن ، مصرف کنندگان می توانند با جستجوی محصولات خود به راحتی و خرید آنلاین ، مقدار زیادی از وقت و همچنین پول خود را پس انداز کنند.

16 . کاتالوگ محصولات خود را آنلاین ارائه دهید

مصرف کنندگان همچنین می توانند توضیحات و جزئیات را از کاتالوگ محصولات آنلاین دریافت کنند.از طریق اطلاعات ، مشتریان و چشم اندازهای شما تصمیم می گیرند محصولات شما را خریداری کنند یا خیر.

17 . جذب مشتریان جدید با دید موتور جستجو

همانطور که همه ما می دانیم که خرده فروشی کالاهای فیزیکی با نام تجاری و روابط اداره می شود. اما ، خرده فروشی آنلاین نیز با ترافیکی که از موتورهای جستجو حاصل می شود ارزیابی می شود. برای مشتریان ، پیروی از پیوندی در نتایج موتور جستجو و فرود در وب سایت تجارت الکترونیکی که هرگز از آنها نشنیده اید ، بسیار مرسوم است.

18. اطلاعات گارانتی شرکت

مهم نیست که آیا شما به دنبال انتخاب اطلاعات گارانتی همراه با توضیحات محصول و داده های اطلاعاتی یا تهیه آن از طریق سبد خرید تجارت الکترونیک هستید ، لازم است اطمینان حاصل کنید که مشتریان باید از شرایط و ضوابط مهمی که با خرید آنها در ارتباط است آگاه باشند.

19 . کاهش هزینه های مدیریت موجودی

با فروشگاه آنلاین، تأمین کنندگان می توانند هزینه های مدیریت موجودی کالاهای خود را کاهش دهند تا بتوانند با استفاده از سیستم مدیریت مبتنی بر وب ، مدیریت موجودی را خودکار کنند. بطور غیر مستقیم ، آنها می توانند هزینه های عملیاتی خود را پس انداز کنند.

20. به علایق و عادت مشتریان دست می یابید

بهترین کار این است که خرده فروشان تجارت الکترونیکی می توانند به راحتی توجه عادتها و علایق خرید مصرف کنندگان را نسبت به خدمات و محصولات ارائه شده خود به نیازهای مصرف کنندگان داشته باشند. با تأمین نیازهای مداوم آنها ، می توانید رابطه مداوم خود را با آنها بهبود بخشید و روابط طولانی مدت برقرار کنید.

 

21. صلاحیت فروش آنلاین را کسب کرده اید

برای معاملات تجاری مؤثر ، تجارت الکترونیکی روشی کارآمد و شایسته است. هزینه راه اندازی در مقایسه با گسترش مشاغل خود با مکان های فیزیکی بسیار کم است. برای راه اندازی یک تجارت آنلاین نسبت به فروشگاه فیزیکی ، و مجوزهای بسیار کمی لازم است. شما می توانید با استفاده از کارمندان کمتری برای انجام کارهایی مانند صورتحساب مشتریان ، مدیریت موجودی و موارد دیگر ، درآمد زیادی را پس انداز کنید.

22. به مشتریان عزیز اجازه دهید محصولات شما را بفروشند:

با بررسی های بسیاری از مشتریان و رتبه بندی محصولات ، می توانید فروش خود را به راحتی افزایش دهید زیرا مشتریان جدید دریافتند محصولات شما خوب و کارآمد هستند. اطمینان حاصل کنید که شما توصیفات ، بررسی ها و رتبه بندی محصولات خود را ذکر کرده اید ، زیرا این موارد می تواند به مشتریان جدید شما در خرید محصولات شما کمک کند.

23. فروش محصولات در سراسر جهان:

اگر در حال کار کردن یک فروشگاه فیزیکی هستید ، این محدودیت در محدوده جغرافیایی شما امکان پذیر خواهد بود ، اما با داشتن یک وب سایت تجارت الکترونیکی ، می توانید محصولات و خدمات خود را در سراسر جهان به فروش برسانید. کل دنیا زمین بازی شماست ، جایی که شما می توانید طیف وسیعی از محصولات خود را بدون محدودیت جغرافیایی بفروشید. علاوه بر این ، محدودیت باقی مانده از جغرافیا توسط تجارت الکترونیکی که به عنوان تجارت سیار نیز شناخته می شود ، حل شده است.

24. فروشگاه آنلاین اقتصادی تر است

اکنون ، دیگر لازم نیست که پول خود را در فروشگاه فیزیکی ، بیمه یا زیرساخت ها سرمایه گذاری کنید ، زیرا ایده ای خارق العاده ، محصولات بی نظیر و وب سایت با طراحی مناسب برای دستیابی به مشتریان گرانبهای شما برای فروش محصولات و خدمات شما است. می توان گفت که این امر تجارت الکترونیکی را بسیار اقتصادی تر و معقول تر می کند.

25. افزایش آگاهی از برند با طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی می تواند در جذب مشتری جدید کمک کند ، بنابراین برای مشاغل تجارت الکترونیکی برای تقویت آگاهی از برند خود در بازار مفید خواهد بود. ایجاد صفحاتی که می توانند توسط خزنده های موتورهای جستجو نمایه شوند یکی از بهترین راه ها برای بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت شما و افزایش مخاطبان هدف در سایت شما است.

26. کاهش هزینه ها با طراحی سایت فروشگاهی

یکی از موارد مثبت در مورد فروش آنلاین این است که می توانید هزینه های تجارت خود را کاهش دهید.

در زیر برخی از هزینه هایی که با انتخاب تجارت الکترونیک می توانید کاهش دهید:

هزینه تبلیغات و بازاریابی: اگر تجارت الکترونیک را انتخاب می کنید ، لازم نیست پول خود را صرف تبلیغات و بازاریابی کنید. با این حال ، ترافیک موتورهای جستجوگرهای وگل ، ترافیک رسانه های اجتماعی و پرداخت به ازای هر کلیک برخی از کانال های تبلیغاتی هستند که مقرون به صرفه هستند.

پرسنل: اتوماسیون کاملی از چک ، صورتحساب ، مدیریت موجودی ، پرداخت و نوع دیگر هزینه های عملیاتی ، تعداد کل کارمندان مورد نیاز برای انجام تجارت الکترونیکی خود را پایین می آورد.

هزینه سفر را از بین ببرید: اکنون ، مشتریان برای رسیدن به فروشگاه های مورد نظر خود مجبور نیستند مسافت های طولانی را طی کنند زیرا سایت های فروشگاهی به آنها امکان می دهد در هر زمان و بدون مسافرت از فروشگاه الکترونیکی بازدید کنند. با چند کلیک ماوس ، مشتریان می توانند خرید خود را انجام دهند و تجربه خرید فوق العاده ای داشته باشند.

 

چرا فروش آنلاین بسیار محبوب است؟ چگونه یک وب سایت فروشگاهی می تواند فروش شما را افزایش دهد؟

با افزایش نیاز صنعت تجارت الکترونیک ، هر تاجر به دنبال ایجاد فروشگاه اینترنتی است که بتواند طیف وسیعی از محصولات و خدمات خود را بفروشد. با انتخاب تجارت الکترونیک می توانید مزایای زیادی کسب کنید زیرا دامنه گسترده ای از مزایا را به خرده فروشان و بازرگانان می دهد.

تجارت الکترونیکی همچنین به عنوان تجارت الکترونیکی نیز شناخته می شود که شامل خرید و فروش محصولات یا خدمات از طریق سیستم های الکترونیکی مانند شبکه های رایانه ای و اینترنت می باشد. در این دنیای مدرن فناوری ، تجارت الکترونیک برای بسیاری از مشاغل به گزینه ای بسیار مهم تبدیل شده است زیرا شرکت های زیادی وجود دارند که علاقه مند به توسعه فروشگاه های آنلاین خود هستند.

با افزایش تقاضا برای خرید آنلاین ، بیشتر و بیشتر مشاغل در حال حرکت به سمت فروشگاه الکترونیکی هستند. در ایالات متحده ، بیش از 60? مردم به راحتی در خانه خود کالاهای آنلاین خریداری می کنند و این رقم دائما در حال افزایش است. با در نظر گرفتن این درصد ، می توان گفت که تجارت الکترونیکی به دلیل طیف کاملی از مزایایی که هر صنعت عمودی می تواند از آن برخوردار باشد ، به طرز چشمگیری در حال گسترش است.

امروزه تجارت الکترونیکی روش کاری شرکت ها را متحول کرده است. اکنون ، مصرف کنندگان می توانند تقریباً هر چیزی را به صورت آنلاین و 24 ساعته خریداری کنند و یک تجربه خرید نهایی را کسب کنند

هرچه می خواهید بفروشید ، اگر امروز وب سایت ندارید بهتر است عجله کنید! مشتریان بالقوه همیشه در جستجوی آنچه به صورت آنلاین ارائه می دهند هستند ، و بدون داشتن وب سایت ، ممکن است شما آنها را به سمت رقبای خود هدایت کنید.

اما صرف نظر از آنچه می خواهید تجارت خود به صورت آنلاین انجام دهد ، شرکت طراحی سایت سورنا می تواند به رویای شما را به واقعیت تبدیل کند. خدمات جامع توسعه وب سایت ما از مشاغل متفاوت دقیقاً مانند شما در تمام کشور پشتیبانی می کند تا به صورت آنلاین هم بفروشید و هم سود کنید.

اگر در حال حاضر یک وب سایت فروشگاهی دارید اما احساس می کنید به خوبی پیشرفت نکرده اید بهتر کار بهینه سازی و سئو سایت و همچنین بازاریابی آن را به ما بسپارید ما شما را به همه جهان معرفی میکنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرکت سورنا با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : شرکت طراحی سایت سورنا,طراحی سایت,طراحی سایت فروشگاهی, وب سایت فروشگاهی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 60 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:56

فوم چیست و چه کاربردهایی دارد؟

فوم چیست و چه کاربردهایی دارد؟ فوم یک اصطلاح انگلیسی است که به طور کلی به ماده ای که در آن پراکندگی گاز در مایعات و یا جامدات وجود دارد اطلاق می شود. حالتی که پراکندگی گاز در مایعات وجود دارد در زبان فارسی به عنوان کف شناخته می شود. ولی در حالتی که پراکندگی گاز در جامد وجود دارد در زبان فارسی از همان اصطلاح فوم بهره برده می شود. فوم های جامد دسته وسیعی از مواد هستند که به علت خواص خاص خود امروزه در دنیا کاربرد فراوان دارند ،به طوری که امروزه از صنعت هوا و فضا و خودروسازی تا مهدهای کودک این دسته از مواد دیده می شود. شاید کمتر روزی باشد که با فوم ها سرکار نداشته باشیم.

کاربرد فوم

زمانی که خواب هستیم، تشکی که موجب آرامش و راحتی ما می شود از فوم ها ساخته شده است ( بسته به نوع تشک می تواند این فوم شامل مواردی نظیر فوم پلی اتیلن ، فوم پلی استایرن ، فوم ریباند ، فوم پلی یورتان و یا فوم مموری باشد). زمانی که به سراغ یخچال می رویم لایه داخلی زیر بدنه یخچال معمولا یک لایه فومی به منظور عایق نمودن یخچال است). زمانی که بر روی صندلی و یا کاناپه روبروی تلویزیون نشسته ایم لایه زیر مبل معمولا فوم پلی یورتان است.

هنگامی که سوار خودرو می شویم قسمت های مختلف آن را فوم تشکیل داده است. کلیه صندلی های خودرو از فوم پلی یورتان ساخته می شوند. عایق های بین در و رو دری برای جلوگیری از انتقال صدا و حرارت و برودت از داخل و بیرون فوم ها می باشند . در بسیاری از خودروها قسمت هایی از صندق عقب که برای نگهداری وسایلی نظیر جعبه آچار و زاپاس استفاده می شود معمولا فوم ها هستند. حتی زمانی که در حال گوش دادان به موسیقی و یا رادیو هستید باید بدانید احتمال دارد فوم ها در شنیدن با کیفیت صدای موسیقی و یا رادیو موثر بوده اند. چرا که امروزه در بسیاری از استدیو های دنیا برای حذف فرکانس های مزاحم و بهبود کیفیت صدا در محیط استودیو ، از فوم آکوستیک ( فوم شانه تخم مرغی ، فوم هرمی و… ) استفاده می شود.

احتمال بسیار زیاد ساختمانی که در آن سکونت دارید هم فوم ها در آن به کار رفته اند . در بسیاری از ساختمان ها برای سقف ها از بلوک سقفی یونولیت استفاده می شود. عایق لوله ها معمولا فوم ها هستند. حتی فوم ها احتمال دارد در دیوارها نیز به کار برده شده باشند تا فضا در برابر حرارت ، برودت و حتی صدا عایق شوند. زمانی که بسته بندی یک محصول را باز می نماید معمولا داخل بسته فوم ها را مشاهده می نماید. این فوم ها بوده اند که باعث شده اند این محصول از کارخانه تا منزل یا دفتر شما سالم برسد ( فوم ها یک ضربه گیر بسیار کاربردی هستند).حتی اگر همین الان روبروی کامپیوتر رومیزی خود نشسته اید و زیر ماوس کامپیوتر شما پد مخصوص ماوس است آن لایه نیز از فوم ساخته شده است.

انواع فوم

1. فوم پلی استایرن انبساطی ( یونولیت )

یونولیت یکی از انواع فوم است که با نام پلاستوفوم و گاهی آکاسیف نیز شناخته می شود. پلی استایرن انبساطی از محصولات پلی مری است که با فرآیند پخت اولیه  ( معمولا بادگرم) و پخت اصلی ( پخت با بخار آب) تبدیل به ورق فوم می شود. یونولیت دارای ساختار سلول بسته می باشد و در ساختمان سازی ( به عنوان بلوک سقفی ، در درز انقطاع ساختمان ، در عایق زیر گرمایش از کف و…) ، ساخت دکور و ماکت ، ساخت یخچال های صنعتی ( یونولیت یک عایق فوق العاده برای سرماست)، ضنایع بسته بندی و حتی در صنایع خودروسازی کاربرد دارد.

2. فوم پلی اتیلن ( پلی فوم )

فوم پلی اتیلن یکی از انواع فوم است که در صنایغی نظیر مبلمان ، بسته بندی ، عایق سازی حرارتی و عایق سازی صوتی کاربرد فراوان دارد. این محصول معمولا تا 3 سانتی متر به صورت فوم رولی عرضه می گردد و از 4 سانتی متر به بالا به صورت ورق فوم در بازار موجود است. معمولا انواع ورق فوم ( 4 سانتی متر به بالا ) در ساخت تشک کاربرد دارد. انواع 5 میل تا 2 سانتی متر فوم پلی اتیلن به منظور بسته بندی کالا ها قابل استفاده می باشد. همچنین به منظور عایق سازی حرارتی کف از انواع 1 تا 2 سانتی متر این فوم استفاده می شود و برای زیر سازی آکوستیکی از ضخامت های 2 تا 4 سانتی متر استفاده می نمایند. همچنین از این نوع فوم در تولید عایق های لوله ای نیز استفاده می نمایند . استفاده از پلی فوم لوله ای در افزایش بهره وری انرژی سیستم های لوله کشی ساختمان نقش موثری دارد

3. فوم پلی یورتان ( اسفنج یا ابر)

فوم پلی یورتان که با نام های اسفنج و ابر نیز در ایران شناخته می شود یکی از انواع پر کاربرد فوم می باشد. فوم های پلی یورتان ارایه شده توسط پارت فوم از نوع سلول باز می باشد و در فرآیند عایق سازی صوتی و آکوستیک کاربرد دارند.

4. فوم ای وی ای ( EVA FOAM)

اتیلن وینیل استات که با نام اختصاری ای وی ای شناختع می شود یکی از انواع فوم می باشد که خواص منحصر به فردی دارد . از این فوم در صنعت کفش ، صنعت اتومبیل ( به عنوان مثال ضربه گیر های روی درب خودروهای صفر) ، باشگاه های ورزشی و مهد های کودک (به عنوان ضربه گیر از نوع تاتامی این فوم)، زیر پارکت ( به عنوان فوم سایلنت) ، استودیو موسیقی و اتاق های تمرین موسیقی ، به عنوان صداگیر از نوع تاتامی این فوم  می توان استفاده نمود

5. فوم الاستومری

فوم الاستومری یکی از جدیدترین انواع فوم در بازار می باشد. ساختار منحصر به فرد و کارایی این نوع فوم موجب شده است. این فوم در صنایعی نظیر عایق ساختمان ( صوتی و حرارتی) ، اتومبیل سازی ، آکوستیک و عایق صوتی استفاده گردد و به عنوان رقیبی برای سایر انواع قدیمی تر فوم مطرح گردد. نوع صاف و شانه تخم مرغی این نوع فوم را عرضه می نماید. نوع دو رو صاف برای عایق سازی صوتی و عایق سازی حرارتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و نوع تخم مرغی این نوع فوم به عنوان عایق صوتی و آکوستیک قابل استفاده می باشد.جهت کسب اطاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فوم,خرید فوم,یونولیت,خرید یونولیت,فروش یونولیت, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 73 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:51

بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی

بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی : توجه به اهمیت و تفاوت قابل ملاحظه کنکور 99 نسبت به کنکور سال های پیشین موسسه ونوس بر آن شد تا بودجه بندی کامل و جامعی برای کنکور 99 از تمام دروس رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی را برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز مهیا کنیم تا با مشخص شدن درجه اهمیت هر مبحث از هر درس ، راه درست تر و مفید تری را در طول مدت باقی مانده تا کنکور 99 را سپری کنید.

بودجه بندی زبان و ادبیات فارسی کنکور تجربی 99

در دروس عمومی نخستین درس دفترچه کنکور زبان و ادبیات فارسی می باشد که شامل 25 عدد سوال است . همانطور که در جدول زیر قابل رویت است در بودجه بندی درس ادبیات و زبان فارسی بیشترین سهم را بحث مهم قرابت معنایی از آن خود ساخته است که هر سال به طور میانگین بین هشت الی ده سوال به صورت مستقیم از این بخش توسط طراحان مطرح شده است. لذا انتظار می رود در بودجه بندی کنکور 99 نیز همین رویه توسط طراحان کنکور اتخاذ شود.

بودجه بندی عربی کنکور تجربی 99

دومین درس دفترچه عمومی کنکور ؛ درس زبان عربی میباشد که دارای 25 سوال است. این درس به طور کلی از دو بخش ترجمه و قواعد تشکیل شده و دسته بندی تمامی سوالات به نوعی زیر مجموعه این دو مبحث پایه ای و مهم می باشد . در بودجه بندی درس زبان عربی بیشترین سهم را قسمت قواعد و ترجمه و تعریب دارد که در تمام سال های 88 تا 96 یعنی کنکور نه سال اخیر ، روی هم رفته 16 سوال را در هر کنکور به خود اختصاص داده است. پس از آن درک مطلب متن های عربی سالانه 4 سوال را به خود اختصاص داده است. در نمودار زیر به تفکیک هر مبحث بودجه بندی کنکور درس زبان عربی برای شما گردآوری گردیده شده است.

بودجه بندی دین و زندگی تجربی کنکور 99

درس دین و زندگی نیز مانند بقیه دروس عمومی هر ساله 25 سوال از دفترچه عمومی را به خود اختصاص میدهد که این 25 سال به سه قسمت قابل دسته بندی می باشد . در طی کنکور های داخل و خارج کشور نه سال اخیر ، از کتاب دین و زندگی سال دوم 9 سوال ، سال سوم 9 سوال و دین زندگی سال چهارم/پیش دانشگاهی 7 سوال مطرح شده است. شما در جدول زیر نیز به تفکیک میتوانید بودجه بندی مباحث دین زندگی کنکور را مشاهده نمایید.

بودجه بندی زبان انگلیسی در کنکور تجربی 99

پرونده دفترچه دروس عمومی تمام رشته ها با درس زبان انگلیسی بسته میشود . این درس نیز تعداد 25 سوال از 100 سوال دفترچه عمومی را به خود اختصاص داده است. بیشترین سهم در میان مباحث زبان انگلیسی را قسمت درک مطلب یا Reading به خود اختصاص داده است که در طی ده سال اخیر بین 8 تا 10 سوال توسط طراحان مطرح شده است. در جدول زیر نیز به تفکیک سال و مباحث نیز تعداد سوالات قابل مشاهده است.

نکته : بودجه بندی زبان انگلیسی نظام قدیم و نظام جدید یکی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر موسسه ونوس با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : ونوس,محصولات ونوس,قیمت محصولات ونوس, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 81 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:47

نحوه چیدمان مبلمان اداری برای محیط های اداری کوچک

نحوه چیدمان مبلمان اداری برای محیط های اداری کوچک : نحوه ی چیدمان مبلمان اداری در فضاهای کوچک بسیار مهم است . در محیط های اداری کوچک، فضا محدود است ، اگر بی حساب و فقط برای اینکه باری از دوش بردارید اقدام به خرید مبلمان برای محیط های اداری کوچک بکنید ، در موقع چیدمان محیط اداری با مشکل روبه رو خواهید شد . به دلیل مدیریت نکردن فضای اداری ، فضای کمی برای رفت و آمد خواهید داشت و در نتیجه به دلیل شلوغ بودن فضا و پر شدن نصف بیشتر آن با مبلمان و سایر وسایل اداری ، کارمندان موقع کار زودتر خسته خواهند شد و بی شک بازده کاری کمتری خواهند داشت . با رعایت برخی نکات و ایده ها در چیدمان مبلمان اداری در فضای کاری ، نتایج خوبی خواهیم گرفت.  اگر می خواهید با طرز چیمان مبلمان اداری در محیط های کاری کوچک بیشتر آشنا شوید ، با مطالعه این مقاله اطلاعات لازم را بدست آورید .

نحوه چیدمان مبلمان اداری برای محیط های کاری کوچک چگونه است؟

مبلمان اداری برای محیط های کاری کوچک، نباید بزرگ باشند تا فضای کمتری را اشغال کنند. در بعضی موارد موقع چیدمان مبلمان در محیط های اداری کوچک، مبلمان به صورت مستقیم و به موازات هم قرار می گیرند. در این روش چیدمان مبلمان اداری، امکان مذاکرات رو در رو مقدور نیست. در نتیجه بهتر است مبلمان اداری را به گونه ای بچینیم که کارمندان بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در بعضی موارد انتخاب مبلمان چند منظوره، از اشغال فضای اضافی، در محیط اداری جلوگیری می کند. در واقع مبلمان چند منظوره کارایی بیشتری دارند. انتخاب میز نیز یک نکته اساسی در چیدمان اداری محسوب می شود. بهتر است میزهای انتخابی کم عرض باشند. هرچه ارتفاع میز اداری بیشتر باشد، شرایط برای نصب کشو مساعد می شود. همینطور می توانید با نصب چند عدد شلف بر روی دیوار محیط اداری و قرار دادن ملزومات کار بر روی آن ها، نهایت استفاده را از فضای کم محیط اداری ببرید.

وجود وسایل غیرضروری باعث اشغال فضای محیط می شود، کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری یکی از الزامات طراحی در این نوع  محیط ها می باشد. تجربیات سال های گذشته نشان می دهد هرچه ارتباط چشمی با کارمندان یا ارباب رجوع  بیشتر و نزدیک تر باشد، نتیجه بیشتری خواهد داشت.


ایده های کلی برای چیدمان مبلمان اداری محیط های کاری کوچک

برای چیدمان مبلمان اداری برای شرکت های کوچک، بهتر است از سبک مدرن استفاده کنید. به کار بردن سبک مدرن در چیدمان مبلمان اداری در فضاهای کوچک، به دلیل ساده بودن سبک مدرن، نظم بیشتری به فضای اداری می دهد و با بزرگ جلوه دادن محیط اداری جلوه خاصی به محیط می دهد. در فضاهای اداری کوچک، بهتر است از رنگ بندی روشن استفاده شود، چون رنگ های روشن، فضاهای کوچک اداری را بزرگ تر جلوه می دهند. نور و روشنایی محیط اداری، مخصوصا در محیط های اداری با وسعت کم، بسیار حائز اهمیت است.

نکات مهم در چیدمان مؤثر مبلمان اداری در شرکت های اداری کوچک

1- طراحی میز اداری را به گونه ای باشد، که هیچ فضای پرتی وجود نداشته باشد.

در محیط کار کوچک، فضای کمی روی زمین داریم، بهتر است چیدمان مبلمان اداری را به نحوی باشد که هر گونه فضای پرتی را در روی زمین کاهش داده و یا حذف کنید. این به این معنی نیست که دو میز معمولی را در گوشه ی اتاق قرار داده و به شکل ال قرار دهیم .مدل چیدمان مبلمان اداری باعث می شود که نتوانیم از فضای زیادی استفاده کنیم، زیرا صندلی های کاربران به همدیگر برخورد می کند و یا این مشکل به وجود می آید که فضای کنج اتاق زائد به نظر برسد. این مدل چیدمان مبلمان اداری، چیدمان ضعیفی است، مخصوصا در فضاهای کوچک.به جای آن، می توانید هر میز اداری را طوری طراحی کنید که در گوشه ای از اتاق قرار گیرد و کارمندی که پشت میز می نشیند، در واقع رو به گوشه ی اتاق بنشیند.

2- می توانید فایل های خود را به صورت اینترنتی بایگانی کنید

فضای ارزشمند محیط کار نباید با سیستم های فایلینگ و جاهای ذخیره و بایگانی مثل کابینت ها، کمدهای بایگانی و پایه ی میزها اشغال شود. استفاد از فضای دیجیتالی و خدمات بایگانی کلاود می تواند به شکل چشمگیری، فضای اداری کوچک شما را بهبود بخشد. اگر لازم نباشد که هر کارمندی در میز و یا کنار میز خود فضایی برای ذخیره داشته باشد، شما می توانید از میزهای اداری کوچکتری استفاده کنید، زیرا هر چیزی به جز یک سری کاغذهای ضروری به صورت الکترونیکی ذخیره می شود. سیستم های کلاود نسبت به اتاق سرور به جز فواید فضای فیزیکی بیشتر، فواید دیگری را هم در اختیار شما می گذارند، زیرا این فضا کاملا از دور و از طریق اینترنت قابل دسترسی است. این کمک می کند تا کار کردن از راه دور و کار غیر حضوری و از طریق اینترنت را بهینه کند، به این معنی که شما می توانید شرکت خود را طوری سازمان دهی کنید که میزهای کم تری از تعداد کارمندان لازم داشته باشید، و هر روز تعدادی از کارمندان می توانند در خانه کارکنند.

چیدمان مبلمان اداری برای مراجعه کنندگان به چه صورت است؟

هر اداره یا شرکتی دارای یک سری ارباب رجوع می باشد که با مراجعه به محیط اداری در صدد حل مشکلات خود هستند. بنابراین در شرکت های اداری باید مکانی برای نشستن مراجعه کنندگان ایجاد شود تا زمانی که درصف نوبت هستند، از محیط استفاده کنند. دقت داشته باشید مبلمان اداری که برای این قسمت نیز اختصاص داده می شود، حتما باید حجم کمی از فضای اداری را اشغال کند. در واقع در این قسمت باید به فضا و راحتی مراجعه کنندگان، توجه کرد.

چیدمان مبلمان اداری در گروه های چهار تایی در محیط های کاری کوچک

در این روش از چیدمان مبلمان اداری، کارمندان در گروه های چهار تایی کنار همدیگر انجام وظیفه می کنند. برای جلوگیری از یک سری واکنش ها در بین کارمندان می توان اعضای گروه های چهار تایی را هر چهار ماه یکبار تعویض کرد. با به کار بردن این روش، امکان فعالیت های گروهی و مذاکرات رو در رو بین همکاران فراهم می شود.


 خرید مبل اداری با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری

فروشگاه آنلاین مبلمان اداری وی چوب به پشتوانه تجربه 35 ساله مدیران خود در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری طراحی و پیاده سازی شده است. شما با اعتماد به پشتوانه تجربه مدیران این شرکت، میتوانید بهترین کالاها از برندهای مختلف در دسته بندی های متنوع بررسی و خرید کنید. بهترین محصولات مبلمان اداری، مبلمان منزل، تجهیزات آموزشی را بررسی نمایید و سفارش دهید تا در اسرع وقت، به محل شما، ارسال شود.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : مبلمان اداری,خرید مبلمان اداری,چیدمان مبلمان اداری,میز اداری, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 51 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:46

آب قلیایی درمان بیماری های کبد

آب قلیایی درمان بیماری های کبد : کار کبد سم زدای و از بین بردن چربی های مضر در بدن است. تفکیک مواد مغذی از مواد زاید، سم زدایی، تجزیه مواد شیمیایی و یا تبدیل مواد شیمیایی سمی و غیرقابل دفع به مواد غیرسمی و قابل دفع (متابولیزه کرده و غیرفعال کردن سموم) از کارکردهای کبد است. آب قلیایی با بالا بردن خاصیت آنتی اکسیدانی از تجمع چربی در کبد جلوگیری می کند. بهترین راه پاکسازی کبد این است که هر روز به میزان کافی آب سالم بنوشید. این کار به خروج هر چه سریع‌تر مواد سمی از بدن کمک می کند. اغلب اوقات توصیه می کنند در آب کمی لیموی تازه اضافه کنید. زیرا لیمو خواص آنتی اکسیدانی و قلیایی دارد.اگر آب نوشیدنی دارای خواص قلیایی و آنتی اکسیدانی باشد مسلما تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت. آب قلیایی دارای خواص آنتی اکسیدانی است.
آب قلیایی چگونه باعث سلامت کبد و بدن می شود ؟

در جریان تولید آب قلیایی، یون هیدروکسید  با بار منفی ایجاد می شود که به سبب آن، نسبت میان یون های اکسید کننده به یون های احیاکننده یا همان ORP (oxidation reduction potential) کاهش می یابد. ORP، متغیر پتانسیل اکسایش به احیا است که با واحد میلی ولت آنرا نشان می دهند. هرچه ماده غذایی ORP کمتری داشته باشد، دهنده الکترون بوده و خاصیت احیا کنندگی بیشتری دارد. در نتیجه رادیکال های آزاد را غیر فعال می کند، جلوی اکسیداسیون را گرفته و ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. آب های معمولی لوله کشی دارای ORP طبیعی بالا،  حدود 200+ تا400+mv هستند.

بطریهای آب آشامیدنی قلیایی هم دارای سطح 400+mv هستند. آب های یونیزه قلیایی به دلیل قدرت احیا کنندگی بالا دارای سطح منفی ORPبوده و درواقع آنتی اکسیدان می باشند. یک لیوان آب یونیزه قلیایی 4 برابر یک ماهی قزل آلا آنتی اکسیدان دارد که از اکسید شدن LDL و کلسترول جلوگیری کرده و فرایند اکسیداسیون را در بدن کاهش می دهد.

می توان گفت آب قلیایی با خنثی کردن رادیکال های آزاد و کنترل اکسیداسیون در بدن، آنتی اکسیدانی در دسترس است. امروزه که سلول های بدن انسان در اثر تغذیه نامناسب، آلودگی هوا و تماس با اشعه های مختلف، بسیار نیازمند به آنتی اکسیدان می باشند. و چه بهتر از اینکه آنتی اکسیدان را مثل آب خوردن به بدن خود برسانیم.

آیا آب قلیایی برای درمان سرطان کبد موثر است ؟

سرطان ها عمدتا براثر فعل و انفعالات داخل سلولی تحت تاثیر عوامل مخرب رادیکالهای آزاد. املاح مخرب. کلر. نیترات و عوامل ژنتیکی فعال شده بوجود می آیند. آب قلیایی به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی واکنش وارونه ایجاد می کند به این ترتیب که جلوی تخریب سلولی را می گیرد و PH مورد نیاز سلول های سرطانی را از آنها گرفته و مانع از رشد سریع آنها می شود.

تحقیقات اخیر در معتبرترین مجله کبدشناسی Hepatology نشان می دهد که آب قلیایی از وقوع کبد چرب غیر الکلی و حتی پیشروی سرطان کبد جلوگیری می کند.

تاثیر 8 هفته استفاده آب قلیایی بر روی موشهای مبتلا به سرطان کبد نشان داد که میزان آنزیم های کبدی کاهش یافته و حتی سایز غده سرطانی نیز کوچکتر شده است.

 

تاثیرات شگفت انگیز آب قلیایی بر روی کبد

کبد یک بافت متابولیزه کننده است و به عنوان یک کارخانه شکست مواد غذایی نیاز به محیطی دارد که بتواند مانع از اضافه شدن املاح و ترکیبات چربی به عنوان بافت در درون خود گردد و در شکسته شدن این ترکیبات آنزیم های کبد نیاز به محیطی غیر اسیدی دارند.

فعالیت آنزیم های حیاتی کبد در محیط های قلیایی افزایش پیدا کرده و باعث کارکرد بهتر این عضو در دستگاه گوارش می گردد و مانع از آسیب رساندن به این بافت و آنزیم هایش می شود. بیماری کبد چرب در محیط اسیدی رخ میدهد ولی در محیط قلیایی به دلیل کارکرد خوب و به موقع آنزیم های کبد چربی کمتر ذخیره می شود و لازم به ذکر است که آب قلیایی در بهبود سریع این بیماری بسیار موثر است و به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی آب قلیایی از پیری زودرس و آسیب ویروس ها و باکتری ها به سلولهای کبد جلوگیری کرده و باعث سالم ماندن سلولهای آن می گردد.

آب قلیایی لوکساب

دیگر آب را فقط برای رفع تشنگی ننوشید !

آب قلیایی لوکساب، حاصل پروسه یونیزاسیون آب آشامیدنی بوده که نتیجه آن کاهش ترکیبات مضر برای بدن نظیر نیترات، نیتریت، سولفات، کلرور و فلزات سنگین بوده و در مقابل آن املاح معدنی مفید و مورد نیاز بدن را که در عین حال باعث بهبود کیفیت آب می شوند، مانند کلسیم، منیزیم را افزایش می دهد.
آب قلیایی به دلیل تغییر ساختاری مولکول آب، جذب بالاتری در بدن دارد که نتیجه آن آبرسانی و اکسیژن رسانی بیشترمی باشد.
آب قلیایی به دلیل حذف یا کاهش قابل توجه آنیون ها، بسیار سبک و گوارا بوده که از نوشیدن آن لذت خواهید برد.

 

برترین تولید کننده آب قلیایی در ایران

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.برای ارتباط با ما می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی waterlife.ir  مراجعه کنید.

شرکت خوش نوشان مشرق زمین لیست قیمت آب آشامیدنی های خود را بروز کرده است برای اطلاع از جدیدترین قیمتآب آشامیدنی جدید ایرانی با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : اب قلیایی,تولید اب قلیایی,خرید اب قلیایی, آب آشامیدنی قلیایی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 55 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:43

بهترین فصل و زمان برای حجامت

بهترین فصل و زمان برای حجامت : حجامت یک طب سنتی است که از قدیم تاثیر داشته و همچون داروهایی گیاهی و طب سوزنی کاربرد دارد. حجامت دواى هر دردى است مگر مرگ یکی از روش‌ های توصیه شد? در دین اسلام که آثار اعجاب انگیزی در سلامت دارد حجامت است. حجامت در طب سنتی فواید فراوانی برای بهبود برخی از بیماری ها دارد اما اگر می خواهید از این روش استفاده کنید باید بدانید که این روش مقررات خاص و زمان خاصی برای انجام دارد و برای برخی از افراد مضر است.

بهترین فصل و زمان برای حجامت

در فصل بهار غلیان و جوشش خون و ‏جمع شدن مواد سمی در خون شدت پیدا می کند به طوری که در این فصل بسیاری از بیماری ها به دلیل آن جوششی که در بهار دارد ‏شدت پیدا می کند و مواد زائد خون که باید دفع گردند نیز افزایش می یابند. بهترین زمان برای حجامت نیمه دوم ماه قمری  از اوایل اردیبهشت ماه تا اواخر خرداد ماه است. اما باید توجه داشته باشین حجامت در روزهای چهارشنبه و جمعه روزهای خوبی نیست ولی روز های دیگر هفته خصوصاً عصر یکشنبه و صبح پنجشنبه حجامت بسیار مفید است.

حجامت خشک یا مرطوب ؟

حجامت در طب سنتی یک فرم باستانی از طب جایگزین است که با دو روش حجامت میکنند. حجامت خشک و مرطوب . در هر دو مدل پزشک از یک ماده قابل اشتعال، مانند: الکل، گیاهان یا کاغذ استفاده میکند.

حجامت خشک

الکل، گیاهان یا کاغذ را در فنجان قرار میدهد و آن را به آتش می کشد تا زمان خاموش شدن آتش ، فنجان را بر روی پوست شما قرار می دهد همانطور که هوای داخل فنجان خنک می شود، خلاء ایجاد می کند. مکش باعث می شود که پوست شما حجیم شود و رگ های خونی شما گسترش یابد ؛ فنجان، معمولا تا 3 دقیقه در محل قرار می گیرد. میتوانید، برای مکش از یک پمپ پلاستیکی به جای آتش استفاده کنید گاهی اوقات درمانگران از فنجان های سیلیکون استفاده می کنند، که به راحتی روی پوست حرکت میکنند و برای ماساژ قابل استفاده هستند .

حجامت مرطوب

با قرار گرفتن لیوان به مدت 3 دقیقه بر روی پوست ،یک مکش خفیف صورت میگیرد سپس پزشک فنجان را برداشته و با استفاده از یک اسکنال کوچک برش های سطحی و کوچک را بر روی پوست ایجاد میکند بعد برای بار دوم مکش را انجام میدهد، تا مقدار کمی خون خارج شود. در اولین جلسه شاید برای شما از 3-5 فنجان استفاده شود یا شاید فقط یکی را امتحان کنید، تا ببیند چگونه پیش میرود انجمن حجامت بریتانیا، یادآور می شود که این نادرست است، که بیش از 5-7 فنجان دریافت کنید.

بعد از حجامت، از پماد آنتی بیوتیک  و باند برای جلوگیری از عفونت استفاده میشود و پوست شما در عرض 10 روز دوباره به حالت طبیعی برمیگردد . حامیان حجامت مرطوب، معتقدند که این روش مواد و سموم مضر بدن را از بین می برد و حالت تسکین دهنده دارد. اما این ثابت نشده است.

دکتر ملاحی ، دکتر طب سنتی در گرگان موسسه طب الرضا خدمات اعم از : ماساژ درمانی ، طب گیاهی و طب سوزنی را با مهارت و تجربه و علم بالایی در این مرکز برای بیماران خود انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره موسسه طب الرضا با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : حجامت,طب سنتی,طب سنتی در گرگان,دکتر طب سنتی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 38 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:41

مراحل و چگونگی نصب صفحات فایبر سمنت برد

مراحل و چگونگی نصب صفحات فایبر سمنت برد : در اتمام ساخت اتاق و فضای داخلی ساختمان ، نصب بر روی سقف و دیوارها مرحله مهمی است . استفاده از فایبر سمنت برد امروزه با استقبال خوبی مواجه شده و پیمانکاران بسیاری در پروژه های خود از آن استفاده می کنند . سرعت در اجرای کار ، کاهش هزینه ناشی از نیروی کار کمتر، سرمایه کم با توجه به مدت زمان اجرای پروژه ، عایق بندی مطلوب ، وزن سبک ، استحکام و دوام فوق العاده ، مقاومت در برابر آتش و رطوبت مواردی از مزایای بی شمار نصب فایبر سمنت برد می باشند . در این مقاله سعی داریم تا شما را با نحوه نصب فایبر سمنت برد آشنا کنیم با ما همرا ه باشید .

مراحل و چگونگی نصب صفحات فایبر سمنت برد

نحوه نصب فایبر سمنت برد با توجه به محل و موقعیت آن متفاوت اسست. برای مثال اگر می خواهید صفحات را در زیرزمین نصب کنید، نیاز به تسمه زنی به دیوارهای اطراف جهت ساخت یا اسکلت برای نصب دارید. برای نصب بر روی سقف و پیچ نمودن صفحات فایبر سمنت برد بر روی آن نیاز به اسکلت تی شکل دارید (بر روی یک تکه چوب تکه چوبی دیگر را به شکل تی متصل نمایید). شما می توانید از این اشکال جهت نگهداری صفحات فایبر سمنت برد در زمان پیچ نمودن آنها به اسکلت فلزی استفاده نمایید. به طور کلی مراحل نصب فایبر سمنت برد شامل موارد زیر است:

1- برآورد تعداد مواد اولیه مورد نیاز در نصب فایبر سمنت برد

ابتدا ابعاد دیوار و سقف مورد نیاز جهت نصب را اندازه گیری کنید. سپس مساحت هر سطح مورد نظر را محاسبه و در نهایت کل سطوح برآورد نمایید. در مرحله بعد مساحت کل مورد نظر بدست آمده را بر مساحت یکی از صفحات فایبر سمنت برد تقسیم کرده، عدد بدست آمده تعداد صفحات مورد نیاز را به شما نشان می دهد. این نکته را در نظر داشته باشیدکه همیشه 5 درصد مساحت کل بدست آمده را جهت پرتی و ضایعات بیشتر برآورد کنید. به طور تقریبی برای هر 100 فوت مربع مساحت نیاز به 100 عدد پیچ فایبر سمنت برد دارید.

 

2-برش دادن صفحات نصب فایبر سمنت برد

برای برش این صفحات، محل های برش صفحات فایبر سمنت برد را به وسیله اندازه گیری و نشان گذاری بر روی لبه های آنها مشخص کنید. صفحات را بر روی دیوار تکیه داده و بوسیله چاقوی مخصوص بر روی صفحات خط بکشید. سپس بر روی محل خط کشی شده فشار وارد آورده تا صفحه از محل مورد نظر شکسته شود. در مرحله بعد با بکار بردن چاقو و از پشت محل خط کشی و صفحه شروع به بریدن کنید. در نهایت پس از جداسازی قطعات اقدام به صیقلی نمودن سطح برش نمایید.

3-نصب صفحات فایبر سمنت برد در سقف

این نکته را در نظر بگیرید که همیشه ابتدا سقف را تمام و سپس شروع به نصب دیوار نمایید. برای نصب صفحات بر روی سقف ابتدا بررسی کنید که تیرها تراز بندی شده و هم سطح باشند. و به وسیله تخته های عمودی آنها را به هم متصل نموده و هر جایی که لازم است آنها را صاف و هموار کنید . سقف را اندازه گیری نموده و در تسمه ها را جایگذاری کنید. دقت نمایید که اسکلت به فاصله یک چهارم اینچ از گوشه ها فاصله داشته باشد.

از چسب برای اتصال اولین پنل به تیرها استفاده نمایید. صفحات را با کمک تیرک تی شکل و یا بالا بر نگهدارید. از مرکز صفحه شروع به سوراخ کاری و پیچ نمودن آن به اسکلت زیرین و در فواصل 12 اینچ نمایید. پیچ ها از لبه های باید حداقل 0.5 اینچ فاصله داشته باشند. صفحات بعدی را به همین ترتیب ادامه می دهیم.

4-نصب فایبر سمنت برد در دیوار

برای این کار ابتدا موقعیت قرارگیری اسکلت را بر روی دیوار مشخص کنید. دیوار را اندازه گیری نموده و موقعیت صفحات بر روی اسکلت زیرسازی را تعیین کنید. صفحات به اندازه 4/1 اینچ از زوایا فاصله داشته باشند. صفحات به صورت افقی نصب شوند. از گوشه بالایی صفحه و به فواصل 16 اینچ شروع به پیچ نمودن صفحات نمایید. هنگان نصب دیوار فاصله 2/1 اینچ پیچ نمودن تا لبه های صفحات را رعایت کنید. میان صفحه پایینی و سطح کف حدود 0.5 اینچ فاصله باید باشد بطوری که می توانید جهت اندازه گیری دقیق یک صفحه فایبر سمنت برد را بر روی زمین قرار داده و بر طبق آن اندازه گیری نمایید. و در آخر مقادیر اضافی صفحات در گوشه ها و زوایا را برش دهید.

 

چه ابزار و لوازمی برای نصب صفحات فایبر سمنت برد مورد نیاز است؟

برای نصب صفحات فایبر سمنت برد ابزار و لوازم زیادی مورد نیاز هست. از جمله ابزار مورد نیاز برای نصب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحات به اندازه محاسبه شده
 • پیچ های صفحات فایبر سمنت برد
 • زاویه های تقویت کننده
 • چسب ساختمانی مناسب
 • چاقوی مخصوص فایبر سمنت برد
 • وسیله حمل صفحات فایبر سمنت برد
 • تراز بندی فایبر سمنت برد
 • دستگاه دریل
 • تکیه گاه تی شکل
 • بالابر فایبر سمنت برد

ویژگی های پیچ های نصب صفحات فایبر سمنت برد

بهتر است به جای استفاده از سیم ها و مفتول از پیج های نصب استفاده کنید. با استفاده از مته مخصوص بر روی دریل می توانید محل آنها را بر روی اسکلت مشخص نمایید. توجه داشته باشید که محل پیچ ها را عمیق سوراخ نکنید. بر روی اسکلت چوبی از پیچ های شیاردار درشت و جهت اسکلت فلزی از پیچ های شیاردار ریز استفاده کنید.

معمولا برای نصب با ضخامت 2/1 اینچ از پیچ های فایبر سمنت برد با طول 1 و 8/5 اینچ و برای نصب با ضخامت 8/5 اینچ از پیچ با ضخامت 2 اینچ استفاده می گردد. بر روی دیوارها صفحات فایبر سمنت برد به فاصله 16 اینچ از یکدیگر و برای نصب صفحات فایبر سمنت سقف به فاصله 12 اینچ از یکدیگر بر روی اسکلت پیچ می شوند. (توجه داشته باشید که این اندازه ها بسته به ابعاد و کارکردهای مختلف فایبر سمنت برد متفاوت است.)

قیمت فایبر سمنت برد

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کار رفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : قیمت فایبر سمنت برد,نصب فایبر سمنت برد فایبر سمنت برد, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 47 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:34

راهنمای خرید فیلتر هوا موتور

راهنمای خرید فیلتر هوا موتور : وسایل نقلیه موتوری بر اساس اصول احتراق داخلی ساخته شده اند. اما احتراق بدون اکسیژن نمی تواند وجود داشته باشد ، بنابراین موتور ماشین شما همیشه به اندازه توان هوای خود را مصرف می کند. و اتومبیل شما قدرت تفکیک هوا را ندارد – هر هوایی را که می تواند دریافت کند. کثیف ، smoggy ، آلوده ، و یا حتی پر از آشغال و گرد و غبار ، ورودی هوا آن را وارد موتور خواهد کرد و همه باعث آسیب به موتور شما و عملکرد کلی کاهش می یابد.

مزیت فیلتر هوا موتور

فیلتر هوای شما آشغال ، گرد و غبار ، گرده و موارد دیگر را جذب می کند و اطمینان می دهد موتور شما با بالاترین راندمان خود کار خواهد کرد. فیلتر هوای موتور شما یکی از ساده ترین اصلاحاتی و یکی از مقرون به صرفه ترین ها در عملکرد بهتر و سرعت بالاتر خودرو است .

سه نوع از مهترین فیلتر هوا موتور

سه نوع فیلتر هوا فیلتر اصلی وجود دارد. فیلترهای کاغذ ، فیلترهای عملکرد روغن کاری شده و فیلترهای عملکردی بدون روغن.

 1. فیلترهای هوا کاغذی

فیلترهای کاغذ تقریباً رایج ترین فیلترها هستند ، و به احتمال زیاد آنچه وسیله نقلیه شما به وجود آمده است. قیمت آنها بسیار کم است و برای فیلتر کردن موتور شما کار مناسبی انجام می دهند. آنها فقط یک بار استفاده می شوند و بسته به شرایط رانندگی باید هر 15000 تا 30000 مایل جایگزین شوند. اگر غالباً در جاده های خاکی غبار آلود و یا شهرهای بسیار آلوده رانندگی می کنید ، ممکن است خیلی زودتر از کسی که بیشتر در حومه شهر رانندگی می کند ، نیاز داشته باشید کمه فیلتر هوای خود را عوض کنید پس این مورد را در نظر داشته باشید.

 1. فیلترهای هوا بدون عملکرد روغن موتور

هر نوع فیلتر عملکردی کمی بیشتر از یک فیلتر کاغذ هزینه خواهد داشت – اما بیشتر آنها برای همیشه دوام دارند و فقط به جای تعویض کامل ، نیاز به تمیز کردن سریع دارند. آنها معمولاً به طور خاص طراحی می شوند که دقیقاً متناسب با وسیله نقلیه شما باشند. این طراحی متناسب و با کیفیت بالاتر به معنای این است که این فیلترهای عملکردی بدون روغن واقعاً پتانسیل موتور شما را بالا خواهند برد. با افزایش اسب بخار و MPG ، این نوع از فیلتر هوا موتور شما را در شکل بهتری نسبت به فیلترهای کاغذ برای مسافت طولانی ساپورت می کند.

 1. فیلترهای هوا با عملکرد روغن

از طرف دیگر فیلترهای هوا روغن موتور دارای پوشش روغن از داخل آن هستند. این لایه مرطوب حتی بیشتر گرد و غبار و مواد زائد را جمع می کند ، زیرا هنگام تلاش برای عبور از آن به غشای روغنی می چسبد. هیچ عملکرد موتور تمیزتری نسبت به آنچه که با یک فیلتر عملکرد روغنی به دست می آورید وجود ندارد. دقیقاً مانند انواع غیر روغنی ، اکثر این فیلترها عمر خودرو شما را بیشتر می کند، و فقط لازم است که هر زمان و یکبار شستشو شود (و دوباره روغن کاری شود).

چند بار باید فیلتر هوای موتور را عوض یا تمیز کنید؟

همانطور که در بالا گفته شد ، برای فیلترهای هوای کاغذی ارزان قیمت معمولاً می خواهید بسته به شرایط رانندگی خود ، هر 15000 تا 30000 مایل را جایگزین کنید. و شما تقریبا باید آنها را هر سه سال یکبار جایگزین کنید ، چه برسد به 15000 مایل یا نه – زیرا آنها بعد از این مدت شروع به ترک خوردن و فرو ریختن می کنند.

در مورد فیلترهای روغن ، دستورالعمل های سازنده را بررسی کنید زیرا ممکن است متفاوت باشد. اما به عنوان مثال ، قبل از تمیز کردن لازم می توانید تا 50000 مایل سوار شوید – و هنگامی که با یکی از ورودی های هوای سرد آنها جفت شده اند ، می توانند قبل از تمیز کردن تمیز ، تا 100000 مایل بروند.

نوع فیلتر هوا مهم نیست فقط تعویض و نگهداری آن اهمیت دارد

نوع فیلتر هوا مهم نیست، تمیز کردن و نگهداری مناسب (یا تعویض در مورد فیلترهای کاغذ) برای سلامتی خودرو شما ضروری است. عدم نگهداری صحیح یا تعویض فیلتر هوا می تواند آسیب جدی به سیستم کنترل آلایندگی شما وارد کند – به این معنی است که از قدرت اسب بخار و بهره وری سوخت کاسته می شود.

چگونه فیلتر هوای ماشین قدیمی خود را تعویض یا تمیز کنم؟

تمیز و تعویض فیلتر هوا موتور یکی از ساده ترین تغییراتی است که می توانید آن را در خانه انجام دهید. حتی افرادی که هرگز این کار را نکرده اند می توانند فقط در چند دقیقه این کار را انجام دهند.

جهت خرید فیلتر هوا از شایان فیلتر با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فیلتر هوا,خرید فیلترهوا,تواید فیلتر هوا, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 47 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:32

درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش

پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده مقعد و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترین روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیماری، به وسیله تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش رهایی یابند. در ادامه به مهمترین روش ها برای پیشگیری از بیماری بواسیر می پردازیم. با ما همراه باشید.

تصحیح سبک زندگی در پیشگیری و درمان بیماری بواسیر چقدر موثر است؟

رعایت برخی از نکات ضروری در زندگی به شدت می تواند بر پیشگیری و درمان بواسیر موثر باشد. برخی از این نکات عبارتند از :

 • از نشستن ها و ایستادن طولانی مدت بپرهیزید.

 • اجسام سنگین را جابه جا و یا بلند نکنید.

 • مصرف دستمال مرطوب های معطر را فراموش کنید.

 • هرگز از دستمال توالت های زبر و خشن استفاده نکنید.

 • از استعمال دخانیات بپرهیزید.

 

سلامت دستگاه گوارش در پیشگیری و درمان بیماری بواسیر

ابتلا به یبوست یکی از مهمترین علت های بروز بواسیر است، که در دستگاه گوارش و در نهایت عادات اجابت مزاج مشکلاتی را ایجاد می کند. و همچنین یبوست طولانی مدت و خروج مدفوع سفت آسیب زیادی را به رکتوم وارد می کند که با انجام چند روش زیر این مشکل قابل پیشگیری است :

 • رعایت رژیم غذایی پر فیبر

فیبر یکی از مواد مغذی و مورد نیاز برای بدن است. بدن انسان قابلیت هضم و جذب فیبر را ندارد، در نتیجه فیبر در روده ها تجمع کرده و موجب افزایش حجم مدفوع می شود که این امر در درمان یبوست تاثیرگذار است و موجب تشدید آن می شود. در نتیجه سعی کنید در رژیم غذایی خود از خوراکهایی با حجم فیبر کمتر استفاده کنید. از خوراکی های دارای فیبر می توانیم به انواع میوه ها، سبزیجات و حبوبات اشاره کنیم.

 • مصرف آب کافی و مایعات

مصرف کافی آب و مایعات با نرم نمودن مدفوع و بهبود حرکات روده در درمان یبوست و سلامت دستگاه گوارش تاثیرگذار است و موجب برطرف شدن آن می شود. به همین دلیل یکی از موارد مهم در درمان بواسیر مصرف کافی آب و مایعات حداقل به میزان 8 لیوان در طول روز است.

 • مصرف با احتیاط ملین ها و جلوگیری از زیاده روی در مصرف آنها

زیاده روی در مصرف ملین ها می تواند عاملی برای تشدید بیماری بواسیر باشد. دسته ای از ملین ها هستند که به جای تشویق بدن به هماهنگ کار کردن، با شبیه‌ سازی فعالیت‌های فیزیولوژیکی موجب تحریک انقباض روده شده تا محتویات آن را حرکت دهد. این عمل می تواند فشار وارده بر هموروئید را افزایش داده و موجب تشدید اوضاع شود.

 • انجام به موقع اجابت مزاج

تاخیر در اجابت مزاج می تواند عاملی برای تشدید بیماری باشد. زیرا هنگامی که مدفوع به مدت طولانی در رکتوم باقی می ماند، آب خود را از دست داده و سفت می شود. همین امر موجب پدید آمدن یبوست شده که عروق مقعد را تحریک کرده و باعث بواسیر می شود. پس تا آنجایی که ممکن است هیچ گاه در نیاز به اجابت مزاج تاخیر ایجاد نکنید.

 • خودداری از زور زدن هنگام اجابت مزاج

زور زدن در هنگام دفع می تواند عاملی برای بواسیر شود. زیرا زور زدن در توالت فشار بسیار زیادی را به عروق این ناحیه تحمیل نموده و موجب تورم آنها می شود. پس لازم است به شدت از این عمل پرهیز نمایید.

 • افزایش ورزش و فعالیت جسمی خود

ورزش و فعالیت جسمی مناسب می تواند در پیشگیری و درمان بیماری بواسیر تاثیرگذار باشد. زیرا انجام ورزش می تواند حرکات روده را بهبود بخشد و همچنین فعالیت و ورزش مانعی برای نشستن های طولانی مدت و فشار وارده بر لگن است. بهترین ورزش های مناسب برای افرادی با سابقه بیماری بواسیر یوگا، شنا و یا قدم زدن است. اما انجام ورزش هایی مانند وزنه برداری، سوارکاری و دوچرخه سواری برای این افراد توصیه نمی شود، زیرا می تواند فشار زیادی را به عروق این ناحیه وارد آورد.

مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاهی

ما توانسته ایم با بهره گیری از بهترین و برترین دستگاه های روز دنیا در محیطی کاملا بهداشتی توسط کادری مجرب و حرفه ای و همچنین پزشک متخصص اقدام به درمان بیماری های نشیمنگاهی از جمله درمان بواسیر، درمان شقاق ( درمان فیشر )، درمان کیست مویی، درمان فیستول، درمان توده های ناحیه تناسلی، درمان زگیل تناسلی به طور تخصصی و بدون درد و بیهوشی نموده و رضایت بیماران عزیز را جلب نمائیم و در سریع ترین زمان ممکن آن ها بهبود دهیم.

[جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شفا کلینیک با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : بواسیر,درمان بواسیر,بیماری های نشیمنگاهی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 46 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:31

پلیت مرغی

پلیت مرغی یا دامی از جمله کود های کامل محسوب می گردد ، کود پلیت شده به معنای فرآوری شده می باشد ، که شامل 80 % کود مرغی به همراه ترکیب کود ان پی کا (N.P.K) با نسبت های (2-1-2) تولید گشته و مناسب برای تقویت انواع خاک می باشد .در سالهای اخیر، کشاورزی با استفاده از کودهای آلی مورد توجه ویژهای قرار گرفته است و فرآورده های کودی طبیعی جایگزین کودهای صنعتی و شیمیایی شده است. کود های بیولوژیک ، کودهای حیوانی ، کمپوست ها ، بقایای گیاهی شامل اندامهای هوایی و اندامهای زیر زمینی از منابع مهم در بخش کشاورزی محسوب میشوند. امروزه پسماندهای آلی به دلیل دارا بودن مقادیر قابل توجه عناصر غذایی و نیز ماده آلی، به طور گستردهای به عنوان کود در زمینهای کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند.

 

 کود پلیت مرغی از چه مواد تشکیل شده است؟

پلیت مرغی از کود مرغ گوشتی و تخمی – گوگرد – زئولیت – بنتونیت – ریزمغذی‌ها سولفات آهن ، مس ، منگنز ، منیزیم و دارای NPK طبیعی و دارای اسید اوریک و اوریده تشکیل شده است.

 مزایای استفاده از کود های حیوانی

این کودها دارای مقدار زیادی عناصر غذایی هستند و با به کارگیری آنها در زمینهای کشاورزی میتوان حاصلخیزی خاک را افزایش داد. ضمن این که این دسته از کودها بر خالف بسیاری از کودهای شیمیایی ماندگاری بیشتری در خاک دارند و گاهی حتی 2 تا 3 سال میتوانند تاثیرگذار باشند. با این حال عدم مدیریت صحیح این منبع آلی غنی میتواند به مشکالت جدی زیست محیطی مانند افزایش هدر روی مواد مغذی از طریق آبشویی، فرسایش و رواناب از مزارع کشاورزی منجر شود

 معایب استفاده از کود های حیوانی

مصرف کودهای دامی در اراضی کشاورزی از اهمیت ویژهای برخوردار است. اما تجزیه سریع ترکیبات آلی نیتروژندار ساده موجود در کود حیوانی تازه موجب آزاد شدن گاز آمونیاک و انباشتگی آن در مجاورت ریشهها شده و مسمومیت گیاه را به دنبال دارد. زیادی نمک در کود نیز میتواند از طریق کاهش پتانسیل اسمزی و یا سمیت یونهای ویژه آثار منفی بر گیاه داشته باشد. همچنین استفاده مستقیم از کود مرغی باعث مشکالت محیطی مانند تصاعد گازهای سمی، آبشویی نیترات و آلودگی آبهای زیرزمینی میشود. یکی از راههای کاهش مشکالت ناشی از مصرف کودهای دامی تازه، تبدیل آنها به کمپوست است.

 

 مزایای پلیت مرغی نسبت به کود دامی

بر اساس بررسی های انجام شده در دپارتمان علوم دانشکده کشاورزی دانشگاه IOWA   آمریکا بر روی ترکیبات کو مرغ  نشان می دهد هر تن کود تر 17?6 کیلوگرم مواد نیترونی و 26 کیلوگرم فسفات به صورت p2o5   و 32 کیلوگرم پتاسیم به صورت k2p به طور خالص وجود دارد(علت بالا بودن املاح معدنی در کود مرغ دفع تام ادرار و مدفوع است در حالی که کود دام منحصراٌ از مدفوع تشکیل شده است).

 • پلیت مرغی از دسته کود های  کامل است که منبع ماده آلی برای تقویت انواع خاک هاست. علاوه برداشتن مواد مغذی از نظر نیتروژن نیز بسیار کود غنی تری نسبت به دیگر کودهای ارگانیک به شمار می رود.
 • با استفاده از پیشرفته ترین روشهای علمی و ماشین الات مدرن، صددرصد خالص از کمپوست کود مرغی تهیه میشود و تمامی خواص کود مرغی را به صورت کامل دارامیباشد.
 • درحین تولید کاملا ضدعفونی و استریل شده و فاقد عوامل بیماریزا? بذر، علف هرز? لارو و تخم حشرات و  سایر الودگی های  متداول در کودهای دامی خام  میباشد.
 • با  دارا  بودن تمامی  مواد غذایی مورد نیاز گیاهان و  90%  ماده الی مفید? حاصلخیزی خاک را افزایش داده و  سبب ازدیاد محصول و بهبود  کیفیت آن میگردد.
 • کاملاخشک و بشکل پلت دربسته بندی عرضه میگردد که مراحل حمل و نقل? انبارداری و  مصرف آن به سهولت انجام پذیرفته و استفاده از ان مقرون به صرفه می باشد.
 • کود مرغی غنی شده  برخلاف  کودهای  دامی خام و شیمیایی فاقد  تاثیرات  مخرب  برخاک ? ریشه گیاهان و محیط زیست بوده و عناصر موجود در ان در اثر آبیاری  متوالی یا بارندگی شسته نمی شود بلکه به تدریج  ازاد و  فعال شده و برای ریشه گیاه قابل مصرف  میگرد

 مقدار مصرف پلیت مرغی به صورت تقریبی

درختان مثمر و غیر مثمر 1 تا 10 کیلوگرم برای هر درخت

درختان پسته 2000 تا 4000 کیلوگرم در هکتار

برنج400 تا600 کیلوگرم درهکتار

توت فرنگی 1500 تا 2000 کیلوگرم در هکتار

انگور 800 تا 1200 کیلوگرم در هکتار

محصولات گلخانه ای 60 تا 120 گرم در متر مربع

گندم 500 تا 700 کیلوگرم در هکتار

درختچه های زینتی 400 تا 600 گرم

گیاهان آپارتمانی 5 الی 10 گرم

 

 روش های استفاده از پلیت مرغی

1– استفاده در زمان آماده سازی خاک در زراعت ، باغبانی

2– استفاده از روش چالکود بخصوص در باغات خاک در گلخانه ها

3– استفاده بصورت پخش در مزرعه و یا باغات و یا بصورت پخش در کرت ها و شیارهای کشت و یا در سایه انداز درختان میوه

 مزایای پلیت مرغی  برای محصولات زراعی و باغی

 1. استفاده بهینه از کود مرغ به عنوان یک ماده با ارزش جهت استفاده در کشاورزی
 2. مقدار مصرف و هدر رفت کمتر در مقایسه با کود مرغی فراوری نشده
 3. جلوگیری از آلودگی محیط زیست ناشی از مقادیر عظیم کود مرغ در کشور
 4. کمک بسزا به مرغداران برای تهیه بازار جدید جهت فروش کود مرغ و حل یکی از مشکلات مرغداری کشور
 5. کود مرغی پلت شده عاری از بذر علف های هرز و عوامل بیماری زا می باشد.
 6. جلوگیری از ورود مقادیر قابل توجهی کود شیمیائی از خارج کشور در نتیجه صرفه جوئی ارزی.
 7. کمک به حفظ و زنده ماندن زمین های کشاورزی برای نسل بعد.
 8. اصلاح ساختار و بافت خاک های کشاورزی و جلوگیری از فرسایش خاک
 9. فاقد بذر علف های هرز و عوامل بیماری زا
 10. افزایش و بهبود کیفیت و کمیت محصول کشاورزی
 11. اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک
 12. افزایش مواد آلی خاک
 13. افزایش میکرو ارگانیزم های مفید خاک
 14. بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک
 15. کم کردن جرم حجمی ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک
 16. تیره کردن رنگ خاک و جذب انرژی بیشتر
 17. افزایش نگهداری آب خصوصاً در خاکهای شنی
 18. کاهش چسبندگی خاکهای رسی
 19. افزایش چسبندگی خاکهای شنی
 20.  اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک
 21.  افزایش مواد آلی خاک
 22.  افزایش میکرو ارگانیزم های مفید خاک
 23.  بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک
 24.  کم کردن جرم حجمی ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک
 25.  افزایش نگهداری آب خصوصاً در خاکهای شنی
 26. کاهش موضعی ph خاک

 مراحل عمل آوری کودهای مرغی و بدست آمدن پلت مرغی

یکی از ساده ترین روش های استفاده از کودمرغی، استفاده از بستر پرورش مرغ های بومی است. می توان فضولات جمع آوری شده را در زمین کشاورزی پخش نمود. اما باید توجه داشت که این کار ریسک های زیادی را در بردارد. به طور مثال ممکن است زمینه طغیان حشرات و آفات از طریق همین بسترهای آلوده برای زمین های کشاورزی فراهم شود. یا آنکه بذر علف های هرز به زمین های کشاوری وارد آید. از همه مضرات که بگذریم کود مرغی که به صورت کمپوست درنیامده حاوی ومقادیر بسیار بالای ازت است که می تواند موجب اختلال در بستر خاک و فرآیند رشد گیاه شود. پس بهترین راه حل برای بدست آمدن کود ممتاز در کشاورزی تبدیل کود مرغی به کمپوست است.

 نکات مهم در مورد پلت مرغی

پلت کود مرغی حاوی مقادیر زیادی آمونیاک است که در صورت قرار گرفتن در مجاورت بذر از جوانه زنی آن جلوگیری خواهد کرد. بنابراین فصل استفاده از کودهای مرغی و نحوه اختلاط آن با خاک بسیار اهمیت دارد.در نتیجه استفاده از آن در فصول تابستان و زمستان متداول تر است هرچند در فصل پاییز فرصت کافی برای آزادسازی عناصر در خاک و جذب آن توسط گیاهان فراهم می آید.

 قیمت کود پلیت مرغی

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

 خرید کود پلیت مرغی

پلیت مرغی در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود پلیت مرغی و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال 1395، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت هم? کالاهایش را تضمین و هم? آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت کالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب سعی بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : کود الی,کود پلیت مرغی,خرید کود پلیت مرغی, قیمت کود پلیت مرغی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 51 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:29

بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی چه شرایطی دارد؟

بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی چه شرایطی دارد؟ در همه اماکن و مجموعه های  ورزشی اعم از کوچک تا مجموعه‌های بزرگ ورزشی ممکن است حوادثی اتفاق بیافتد که ورزشکاران و یا حتی مراجعین و تماشاگران آسیب ببینند ، که مسئول آن مدیر و یا مربیان آن مجموعه باشد . همه خساراتی که تحت پوشش بیمه نامه باشند قابل جبران می‌باشد. در این مقاله در مورد بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی صحبت خواهیم کرد .

چرا این بیمه برای مدیران مجموعه های ورزشی اهمیت دارد؟

حوادثی که ممکن است در مجموعه‌های ورزشی برای مراجعین (ورزشکاران و تماشاگران) و یا سایر افراد مراجع به ورزشگاه بیافتد که مسئول آن قصور و کوتاهی مربی و مدیر ان مرکز ورزشی باشد، با داشتن بیمه ‌نامه مسئولیت مجموعه‌های ورزشی قابل جبران می‌باشد. همه مدیران و صاحبان اماکن ورزشی از قبیل استخرها، سالن‌های‌ ورزشی‌ و بدنسازی، فیتنس، یوگا، ورزش‌های رزمی از قبیل کاراته، تکواندو، جودو، بوکس و کشتی و … با رعایت اصول ایمنی و حفاظتی می‌توانند در زمان حادثه با توجه به پوشش‌های بیمه نامه خسارت خود را دریافت نمایید.

بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی چه پوشش‌هاییرا شامل می شود؟

با توجه به شرایط مندرج در بیمه نامه ممکن و خطرات تحت پوشش، پوشش‌های زیر به بیمه گذاران ارائه می‌شود:

 • جبران هزینه‌های پزشکی برای هر نفر در هر حادثه
 • جبران هزینه‌های پزشکی در طول مدت بیمه نامه
 • جبران غرامت فوت و نقص عضو برای هر نفر در هر حادثه در ماه‌های عادی
 • جبران غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه در ماه‌های حرام
 • جبران  حداکثر غرامت فوت و نقص عضو در طول مدت بیمه نامه

هر فرد بیمه گذار می‌تواند به انتخاب خود میزان پوشش‌های بیمه نامه‌اش را انتخاب و خریداری نماید. تعداد پوشش‌های پوشش فوت و نقص عضو به درخواست بیمه گذار در بیمه نامه درج می‌شود و بیمه گذار با توجه به پوشش‌های بیمه نامه در طول مدت داشتن بیمه نامه می‌تواند از پوشش‌های گفته شده استفاده نماید.

تفاوت بیمه حوادث ورزشی و بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی چیست؟

بیمه حوادث ورزشی قراردادی است بین فدراسیون پزشکی رشته‌های مختلف ورزشی و ورزشکار، که در آن فدراسیون متعهد می­‌شود در قبال دریافت حق بیمه‌ای از ورزشکار، در صورت وقوع حادثه و بروز آسیب ورزشی، طبق مقررات خود غرامت درمان هزینه‌های پزشکی را بر اساس تعرفه‌های دولتی پرداخت ‌کند.

اما بیمه مسئولیت اماکن پزشکی هرگونه خسارت جانی که تحت پوشش بیمه نامه بوده و به علت قصور مدیریت و یا مربی ورزشی در محل بیمه شده برای ورزشکاران و یا افراد مراجع و یا تماشاگران اتفاق بیافتد را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه حوادث ورزشی و بیمه مسئولیت مدیران ورزشگاه‌ها چه تفاوتی دارد؟

 • بیمه نامه‌های مسئولیت اماکن ورزشی علاوه بر ورزشکاران پوشش‌هایی را برای تماشگرها و  مراجعین به ورزشگاه را نیز دارد که بیمه حوادث چنین پوشش‌هایی را برای بیمه گذاران خود ارائه نمی‌کند.
 • سقف پوشش‌هایی که در بیمه نامه‌های مسئولیت ارائه می‌شود بسیار بالاتر از بیمه حوادث ورزشی می‌باشد.
 • در زمان پرداخت خسارت اگر ورزشکاران و تماشاچیان مجموعه ورزشی از خدمات سازمان تأمین اجتماعی یا سازمان‌های مشابه استفاده نمایند، تعهد شرکت بیمه‌گر برای موارد مازاد غرامت پرداخت شده توسط سازمان مذکور تا میزان خسارت قابل پرداخت در این بیمه نامه می‌باشد.
 • اگر مجموعه ورزشی به شخص دیگری اجاره داده شده است حتما نام مستاجر در بیمه نامه درج شود.

نکات مهم در بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی

حتما در زمان خرید بیمه مسئولیت اماکن ورزشی به این نکته مهم توجه داشته باشید که این بیمه نامه فقط خسارت حوادثی را پرداخت می‌کند که مسئول آن حادثه قصور و کوتاهی مدیر یا مربی آن  مجموعه در رعایت موارد ایمنی باشد، خسارات مربوط به همه حوادث ورزشکاران و یا حوادثی ناشی از بیماری که ممکن است برای آن‌ها اتفاق بیافتد تحت پوشش این بیمه نامه نمی‌باشد.

برای جبران حوادث ورزشی مربوط به اشتباه و بی دقتی ورزشکار در انجام تمرینات ورزشی مدیران ورزشگاه‌ها می‌توانند بیمه حوادث گروهی را برای هر کدام از ورزشکاران به نام آن‌ها تهیه نماید تا بتوانند در زمان خسارات بدنی از آن برای هزینه‌های پزشکی استفاده نمایند.

در بیمه نامه های مسئولیت استفاده کنندگان از مجموعه ورزشی خانم، آقا و یا کودک و نوجوان با مشخص شدن رده‌های سنی آن‌ها  نیز باید مشخص شود.

حتما تعداد مربیان و تعداد ورزشکاران و تماشاگران ورزشی در باشگاه و ورزشگاه ورزشی باید در زمان صدور به شرکت بیمه اعلام شده باشد.

نکته مهم دیگر اعلام مشخصات رشته‌های ورزشی در بیمه نامه، تعداد نوبت ورزشی و مدت زمان هر دوره نیز به صورت دقیق به شرکت بیمه اعلام نمایید و اگر در طول مدت داشتن بیمه نامه رشته ورزشی دیگری به مجموعه اضافه شد و یا تغییر کرد باید به شرکت بیمه اعلام شده و با صدور الحاقیه موارد بیمه نامه تصحیح شود.

راهنمای خرید بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی

 • تکمیل فرم پیشنهاد بیمه نامه توسط بیمه گذار با انتخاب تعداد پوشش‌ها و سقف پوشش های مورد نیاز در بیمه نامه
 • مشخصات کامل فرد بیمه گذار و مشخصات محل مورد بیمه باید در پیش نویس و بیمه نامه درج شود.
 • مجوز فعالیت ورزشگاه هم باید به پیوست به شرکت بیمه ارسال شود.
 • با تایید پیشنویس توسط بیمه گذار و پرداخت حق بیمه، بیمه نامه صادر می‌شود.
 • در طول داشتن بیمه نامه، بیمه گذار موظف است هر گونه تغییر در آدرس و یا شرایط فعالیت بیمه نامه را به اطلاع شرکت بیمه برساند.

فرایند و مدارک دریافت خسارت بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی

در زمان خسارت باید شماره بیمه نامه، زمان و مکان حادثه، مشخصات زیاندیده یا زیاندیدگان و شرح مختصری در خصوص نحوه بروز حادثه و علت اولیه وقوع آن ظرف مدت 5 روز کاری با تکمیل فرم اعلام خسارت به شرکت بیمه اعلام نماید.

مدارک اعلام خسارت

مدارک مورد نیاز در صورت جراحت ( هزینه پزشکی ) و نقص عضو :

1-گزارش حادثه ( ترجیحا تکمیل شده با فرم سازمان تامین اجتماعی )

2- مدارک شناسایی زیاندیده (کپی کار ملی و شناسنامه )

3- گزارش بازرس اداره کار ( مبنی بر تعیین میزان قصور کارفرما یا عوامل وی )

4- تمامی گزارشات پزشکی قانونی ( در صورت مراجعه زیاندیده به مراجع قضایی )

5- تمامی مدارک بیمارستانی علی‌الخصوص برگ اورژانس و در صورت درخواست هزینه‌های پزشکی ارائه تمامی فاکتورهای پزشکی و بیمارستانی

6- گواهی پزشک معتمد در خصوص نوع حادثه و خاتمه درمان

7- رونوشت بیمه نامه , و ضمائم آن ( تمامی صفحات پشت و رو)

8-مدارک استخدامی ، کارت اشتغال به کار و یا کپی لیست تامین اجتماعی در ماه وقوع حادثه و یک ماه قبل آن

9- در پروژه های ساختمانی کپی پروانه ساختمان

مدارک تکمیلی لازم در صورت فوت

1- گزارش حادثه ( ترجیحا تکمیل شده با فرم سازمان تامین اجتماعی)

2- مدارک استخدامی ، کارت اشتغال به کار و یا کپی لیست تامین اجتماعی در ماه وقوع حادثه و یک ماه قبل آن فتوکپی برابر اصل شده گزارش بازرس اداره کار ( مبنی بر تعیین میزان قصور کارفرما یا عوامل وی)

3- فتوکپی برابر اصل شده شناسنامه باطل شده متوفی

4- فتوکپی برابر اصل شده گواهی فوت و جواز دفن

5- فتوکپی برابر اصل شده گواهی انحصار وراثت

6- فتوکپی برابر اصل شده گزارش پزشکی قانونی

7- فتوکپی برابر اصل شده گزارش مقامات انتظامی

8- فتوکپی برابر اصل شده رای دادگاه ( در صورت انجام شکایت و تشکیل پرونده در دادسرا )

9- فتوکپی برابر اصل شده قیم نامه و نامه اداره سرپرستی ( در صورت وجود فرزند یا فرزندهای صغیر)

10- تصویر شناسنامه های وراث قانونی متوفی

11- برگه ماموریت متوفی ( در صورت فوت به هنگام ماموریت)

12-رونوشت بیمه نامه تمامی صفحات پشت و رو

13- در بیمه نامه ساختمانی کپی پروانه ساختمان

نکته: در صورت فوت ورزشکاران و تماشاچیان در مجموعه ورزشی ، غرامت تعیین شده از سوی مراجع قضایی ( دیه ) به وراث قانونی متوفی پرداخت می‌گردد.

بیمه‌ مسئولیت‌ مدنی‌ پاسارگارد در گرگان برای صاحبان‌ مجموعه‌ های‌ ورزشی‌

 بروز حوادث‌ متنوع‌ و پر مخاط‌ره‌ برای‌ کلیه‌ مراجعین‌ به‌ مجموعه‌های‌ ورزشی‌ خصوصا" نوجوانان‌ و جوانان‌، مشکلات‌ عدیده‌ای‌ برای‌ صاحبان‌ و دست‌اندرکاران‌ این‌ مجموعه‌ ها پدید می‌ آورد.

صاحبان‌ اماکن‌ ورزشی‌ همچون‌ استخرها،سالن‌ های‌ ورزشی‌ و بدنسازی‌ ضمن‌ رعایت‌ اصول‌ ایمنی‌ و حفاظ‌تی‌، گاهی‌ باحوادثی‌ که‌ منجر به‌ نقص‌ عضو و فوت‌ و هزینه‌ های‌ پزشکی‌ مراجعین‌ می‌ شود مواجه‌ می گردند، که‌ مناسب ترین‌ راه‌ برای‌ جبران‌ غرامت‌ حوادث‌ پیش‌ بینی‌ نشده‌،استفاده‌ از بیمه‌ مسئولیت‌ مدنی‌ مجموعه‌ های‌ ورزشی‌ است. بیمه پاسارگاد در گرگان نمایندگی قدس علوی آماده خدمات 24 ساعته به همه مراجعین به صورت آنلاین و حضوری می باشد در صورت هر گونه نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : بیمه,خرید بیمه,بیمه مسئولیت,بیمه مسئولیت در گرگان, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 44 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:28

کانوایر یا نوار نقاله چیست؟

کانوایر یا نوار نقاله چیست؟ کانوایر یا نوار نقاله همه نام هایی هستند که برای انواع تســمــه‌ها به کار میرود همه تسمه ها یا نوار نقاله ها با هم مشترکی باهم دارند آنها برای انتقال مواد یا وسایل یا قطعات تولید شده از یک نقطه به نقطه دیگر است ، استفاده از نوار نقاله بصورت صنعتی اولین بار در کارخانه فورد به وجود آمد که با پیشنهاد هنری فورد به منظور افزایش راندمان در تولید خودرو پیشنهاد خط های تولید پیوسته یا کانتینیوس پروداکشن را داد .

در خط های تولید استفاده از نوار نقاله بهره وری و تولید را به شدت بالا میبرد به طوری که مواد و قطعات تولید شده به سرعت می تواند از از یک نقطه به نقطه دیگر کارگاه یا کارخانه انتقال پیدا کند ، این تنها یکی از کاربردهای نوار نقاله‌ها  یا کانوایر است .

کاربرد کانوایر در صنعت

کاربرد تسمه‌ها یا نوار نقاله‌ها در جایی که قرار است محصول در معرض پروسس های تولید مانند قرار گرفتن در معرض حرارت به منظور خشک شدن استفاده میشود ، و ممکن است این پروسه  ممکن است برای شستشوی قطعات و مواد تولید شده باشد و حتی ممکن است که ابزار یا قطعه ای را که برش خورده است یا هر فرآیند دیگری که روی آن صورت گرفته است را از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال دهد و تمام این مراحل توسط تسـمــه کانوایر یا نوار نقاله‌ها انجام می شود.

نوار نقاله ها یا کانوایر چگونه کار می کنند؟

بطور کلی کانوایر یا نوار نقاله‌ها  ، نواری است مداربسته یا کلوز لوپ (close loop) که با دریافت نیروی وارده از موتور گیربکس به کمک دو غلتک ابتدایی و انتهایی به حرکت درآمده و چرخه روتین و بی انتها در سیستم نقاله را به عهده میگیرد  ، اگر بخواهیم یک مثال عینی و شهودی برای آن بزنیم از اساس کار تردمیل در باشگاه های ورزشی میتوانیم نام ببریم .

احتیاج به حمل و پردازش مواد متنوع در صنایع مختلف از جمله صنایع معدنی ، سیمان ، کاشی ، سنگ و صنایع دارویی و غذایی استفاده از نوار نقاله یا کانوایر را به شدت ضروری کرده است

 

انواع تسمه های کانوایر و کاربرد آن در صنایع مختلف

 کانوایر  pvc

تسمه‌های نقاله‌ pvc همانطور که در بالا اشاره شد از تســمـه‌های نقاله لاستیکی نوار نقاله لاستیکی در صنایع خوراکی نمی توان استفاده کرد و این محدودیت باعث شده که از نوار نقاله‌ها pvc در صنایع خوراکی و بهداشتی به شدت استفاده گردد ، و علت آن سازگاری تسـمــه‌های پی وی سی در صنایع خوراکی و بهداشتی است این تسمه ها در انواع و سایزهای مختلف تولید می شود و همان طور که در بالا اشاره شد مداربسته یا کلوز لوپ (close loop) مورد استفاده قرار میگیرند تا بتوان مواد خوراکی و مواد بهداشتی را از یک نقطه به نقطه دیگر کارخانه انتقال بدهند.

بافت نخ موجود نوار نقاله pvcبه طوری است که ستون های محکم و مستحکمی را در طول و عرض نوار ایجاد می کند .

نوار نقاله  pvcدر دو نوع صاف و آجدار تولید می شود  ، گاهی مشاهده می شود که برای جلوگیری از لغزش مواد و قطعات تولید شده در خطوط تولید از تســمـه‌ها راهنما برای جلوگیری از لغزش آنها روی نوار نقاله‌ها استفاده شودکه باعث می شود پروفیل سایدبار یا  T پروفیل مناسب برای شرایط مختلف محیطی باشد.

نموار نقاله پارچه یا نمدی

تمام مزیت هایی که نوار نقاله  pvc گفته شد همان مزیت ها نیز برای تسمه نقاله پارچه یا نمدی نیز وجود دارد ، با این تفاوت که لایه بالایی تسمه نقاله پارچه یا نمدی به جای پی وی سی از نمد ، پارچه یا الیاف کتان یا پلی استر ساخته شدند . این تسمه نقاله ها به علت سازگار بودن با مواد غذایی و دارویی در صنایع بهداشتی و انواع شیرینی جات مانند بیسکویت ، کلوچه و نان فانتزی کاربرد فروانی دارد .

نوار نقاله مدولار ( پلاستیکی )

نوار نقاله‌های مدولار ( پلاستیکی ) یا زنجیر نقاله مدولار نام های مختلفی هستند که برای نوار نقاله مدولار مورد استفاده قرار می گیرند .

تسمه نقاله مدولار تماماً از جنس پلاستیک بوده و از مونتاژ قطعات پلاستیکی کوچک و با سایز استاندارد ساخته می شود و با در کنار هم قرار گرفتن قطعات تسمه آنها یک تسمه نقاله مدولار با طول و عرض مشخص و مقاوم در برابر ضربه و وزن بالا به دست می آید ، از این نوع تسـمــه نقاله ها بیشتر در خطوط شستشوی مواد بهداشتی و غذایی استفاده میشود تمامی این قطعات کوچک تسمه توسط پین یا قفل به طوری که آنها ضد آب باشند به یکدیگر وصل می شوند

 

نوار نقاله برزنتی یا نوار نقاله برزنتی ( تسمه الواتوری )

نوار نقاله برزنتی بیشتر ساختاری شبیه به تســمـه نقاله پلاستیکی دارند با این تفاوت که لایه بالایی و زیرین آن از جنس برزنت است و لایه تار و پود آن به گونه ای است که نیروی کشش و تحمل آن تحمل تسمه‌های نقاله‌ برزنتی را زیاد کند.

تسمه نقاله لاستیکی

نوار نقاله لاستیکی از دو قسمت لاستیک و تار و پود ساخته شده است که لایه بالایی و زیرین آن پلاستیک و داخل آن از تار و پود استفاده شده است  ،استفاده از تار و پود به منظور افزایش استحکام تسمه‌ها یا نوار نقاله‌ها بکار رفته است در تمامی نقاله های لاستیکی قسمت بالا و پایین تسمه یا نوار نقاله لاستیک پوشانده شده است بیشتر کاربرد نقاله لاستیکی در صنایع معدنی ، سنگ ، سیمان و فلزات و صنایعی که ارتباطی با مواد خوراکی ندارند مشاهده میشود

شرکت تولید کننده کانوایر و نوار نقاله :

شرکت توس ماشین یکی از بهترین شرکت های باسابقه در زمینه صنایع غذایی و آردی می باشد، این شرکت در همین راستا، انواع کانوایر را برای انواع کارخانجات با تولیدات غذایی متنوع و جنس مختلف، طراحی و تولید کرده است.

در صورتیکه تمایل دارید تا کانوایر برای کارخانه شما و یا خط تولید شما بهینه سازی و شخصی سازی شود، شرکت توس ماشین می تواند با کیفیت بسیار بالا، انواع کانوایر را طراحی و تولید و تحویل نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره توس ماشین با ما تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : کانوایر,خرید کانواایر,کاربرد کانوایر,تولید کانوایر, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 50 تاريخ : يکشنبه 24 آذر 1398 ساعت: 11:26

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود | گرچه مسافرت‌هاي دست جمعي هيجان و نشاط ويژه‌اي را به همراه دارد، اما گاهي انسان به هر دليل نياز دارد که تنها به دل سفر بزند. سفر تنهايي فرصتي طلايي است تا توانايي خود را محک بزنيد و چيزهاي زيادي ياد بگيريد. اما تنها چيزي که در تنها سفر کردن ممکن است منجر به نگراني شما شود امنيت سفر و محل اقامت شماست. شما می توانید با خیال آسوده در زمان از سال که قصد سفر را دارید بهترین ویلاها و سوئیت های اجاره ای در نمک آبرود را از شبی 80 هزار تومان برای اقامت خود رزرو نمایید. جهت اجاره ویلا در نمک آبرود با شماره زیر تماس بگیرید.

09114481870

نمک آبرود کجاست؟

نمک آبرود نام یک شهرک گردشگری و ویلایی است که در استان مازندران و ۱۲ کیلومتری غرب شهرستان چالوس قرار گرفته است. شهرک تفریحی نمک آبرود در مسیر چالوس به تنکابن قرار دارد و یکی از محبوب‎ترین مقاصد گردشگری شمال ایران بشمار می‎رود. بخش جنوبی این شهرک تفریحی زیبا با پوشش جنگلی انبوهی در دامنه کوه مدوبن، از بلندی‎های رشته کوه البرز قرار گرفته که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. شهرک تفریحی نمک آبرود از سمت شمال به دریای خزر راه دارد و همین امر جاذبه آن را بیشتر کرده است.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

امکانات شهرک توريستي نمک آبرود

به واسطه استفاده توريستي از شهرک و استقبال زياد گردشگران از آن، امکانات مناسبي در اين مکان وجود دارد که مي توانيد از آنها استفاده کنيد:

کافه، رستوران، آبميوه فروشي، فست فود و ... در شهرک و در قله هاي آن , پارکينگ مناسب , هتل ، ويلاهاي اجاره اي و تالار پذيرايي و در نهایت هیجان امکانات تفريحي همچون شهربازي، تله کابين، سورتمه، موتور چهارچرخ، پيست کارتينگ، باشگاه تيراندازي و .... سرويس بهداشتي و نمازخانه و وجود فروشگاه هاي متعدد که نهایت زیبایی را در این شهر خاتمه داده است.

قیمت اجاره ویلا در نمک آبرود

در مورد اقامت در نمک آبرود به هيچ وجه نگران نباشيد، چرا که طيف وسيعي از گزينه ها پيش روي تان قرار دارد. می توانید بهترین ویلاهای ساحلی و لب دریا را انتخاب نمایید که طبعا قیمت های گران تری دارند ولی دارای امکانات عالی و ویوی خارق العاده ای می باشند  و یااینکه در اطراف و در روستاهای نزدیک رزرو اقامت را با قیمت های مناسب تری انجام دهید. گزینه های دیگری مانند هتل و مهمانسراها پیش روی شما می باشد که میتوانید با سرپرست آنها هماهنگ کنید و رزرو را انجام دهید.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود هیجان لمس ارتفاع

دلیل اصلی معروف بودن نمک آبرود و هجوم سیل عظیمی از مسافران به این منطقه وجود تله کابین آن می باشد. تله کابین نمک آبرود یکی از بهترین تفریحات هیجانی در ایران می باشد و از لحاظ امنیتی تضمین شده است چرا که روزانه تمامی قطعات و لوازم این دستگاه چک و در صورت نیاز تعمیر و تعویض می شود. اگر قصد سفر به نمک آبرود را دارید تله کابین را از دست ندهید. بخشی از زمین‎های بالای کوه حفاظت شده است و اجازه دسترسی و ورود ندارد. هزینه بلیت تله کابین نمک آبرود برای هر نفر ۳۰ هزار تومان است و در روزهای تعطیل و ایام سفر بسیار شلوغ می‎شود.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

سورتمه نمک آبرود لمس هيجان

اولين سورتمه احداث شده در ايران را مي توانيد در نمک آبرود بيابيد که با حداکثر سرعت 25 کيلومتر بر ساعت حرکت مي کند. اين سورتمه مسيري برابر 1250 متر دارد و از اين نظر رکورد‌دار طولاني‌ترين مسير سورتمه سواري در کشور است. 56 دستگاه سورتمه در نمک آبرود وجود دارد و حداکثر اختلاف ارتفاع مسير آن از ايستگاه به 90 متر مي رسد. سورتمه‎های نمک آبرود به صورت دو نفره و تک نفره طراحی شده و هیجان خاصی را به این مجموعه بخشیده است.

بهاي بليت براي هر نفر: 25000 تومان

بليت کودک به همراه والدين: 35000 تومان

نکات مهم براي استفاده از سورتمه نمک آبرود

 • کودکان کمتر از پنج سال نمي توانند از سورتمه استفاده کنند.
 • سوار شدن کودکان پنج تا ده سال تنها به همراه والدين و با بليت دو نفره امکان پذير است.
 • هيچ يک از افرادي که از سورتمه استفاده مي کنند حق توقف يا پياده‌شدن در ميان راه را ندارند چرا که موجب خطر براي خودشان و سايرين مي شوند.
 • افرادي که داراي نارسايي قلبي هستند، بهتر است از اين دستگاه استفاده نکنند.
 • نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پارک ماجراجويي نمک آبرود

بخشي در نمک آبرود با نام پارک ماجراجويي وجود دارد که در آن مي توانيد به سراغ تفريحات زير برويد:

زيپ لاين نمک آبرود

بهاي بليت: 35000 تومان

نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت بالايي مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن بايد سوار تله کابين خط 2 شويد.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پل معلق نمک آبرود

از هیجان‎انگیزترین جاذبه‎های نمک آبرود پل معلق چوبی آن است. این پل در بخش بالایی مجموعه قرار گرفته که برای گذر از آن باید سوار تله کابین خط ۲ شوید. پل معلق نمک آبرود تقریبا ۲۰۰ متر طول و ۴۵ متر ارتفاع دارد. عرض این پل معلق باریک است و فقط برای عبور یک نفر فضا دارد. عبور از میان کوه، درختان جنگلی و هیجان گذر از ارتفاع، این پل معلق را میان مسافران محبوب کرده است.

بهاي بليت: 35000 تومان

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پينت بال نمک آبرود هيجاني رنگارنگ

حالا که در این منطقه تمام سرگرمی های مهیج جمع شده است بد نیست پینت بال را هم تجربه کنید. شما در این بازی باید به همراه تیم خود گلوله های رنگی را به بازیکنان تیم مقابل شلیک کنید این بازی بسیار هیجان انگیز است اگر وقت داشتید حتما امتحانش کنید ضرر نمی کنید.

ساعات کاري: 10:30 تا 22:30

بهاي بليت براي هر نفر: 50000 تومان براي تجهيزات و 50 عدد گلوله

هر 50 عدد گلوله اضافه: 20000 تومان

قيمت هاي ويژه:

در ايام غير تعطيل براي تورهاي گردشگري 20 درصد تخفيف در نظر گرفته شده و براي مدارس نيز به ازاي هر سه نفر يک نفر رايگان محسوب مي شود.

نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

نکات مهم در مورد پينت بال نمک آبرود

 • در صورت باران شديد، سايت پينت بال تعطيل است.
 • تمامي افراد بالاي 10 سال مي توانند اين بازي را انجام دهند.
 • اين بازي براي افرادي که به تازگي عمل جراحي انجام داده اند، خانم‌هاي باردار و کساني که از سلامت کامل برخوردار نيستند، ممنوع است.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پيست کارتينگ نمک آبرود لمس ايمن سرعت

در پيست کارتينگ نمک آبرود، دقيقه فرصت داريد تا از سرعت و هيجان لذت ببريد. حتي اگر رانندگي هم بلد نيستيد، فقط کافيست يک دوره آموزشي ويديويي 4 دقيقه اي را بگذرانيد. اين پيست براي گروه هاي سني مختلف امکانات متفاوتي را در نظر گرفته است:

پيست بزرگسالان براي افراد بالاي 15 سال که قد آنها به 140 سانتي متر رسيده باشد. مسيري به طول 600 متر، حداکثر سرعت 80 کيلومتر در ساعت و ظرفيت 10 ماشين از امکانات اين پيست است.

پيست نوجوانان براي افراد بالاي 8 سال که قد آنها به 130 سانتي متر رسيده باشد. امکانات اين پيست عبارتند از: مسيري به طول 200 متر، حداکثر سرعت 40 کيلومتر در ساعت و ظرفيت 5 ماشين.

ساعات کاري: 10:30 تا 22:00 ( در فصول مختلف و با توجه به تعداد بازديد کنندگان ممکن است متغيير باشد.)

بهاي بليت براي هر نفر: 45000-40000 تومان براي 6 دقيقه

قيمت هاي ويژه:

30 درصد تخفيف در ايام غير تعطيل براي تورهاي گردشگري بالاي 15 نفر

50 درصد تخفيف براي مدارس در گروه هاي بالاي 15 نفر

نکات مهم در مورد پيست کارتينگ نمک آبرود

 • در هنگام بارندگي کارتينگ تعطيل است.
 • استفاده از کارتينگ براي کساني که از سلامت کامل برخوردار نيستند، افرادي که به تازگي عمل جراحي داشته اند، کساني که ديسک کمر و گردن دارند، افراد داراي نارسايي قلبي و خانم‌هاي باردار ممنوع است.
 • از پوشيدن لباس هايي که حالت بادگير دارد خودداري کنيد. براي اين افراد کفش و لباس مناسب موجود است.

نحوه دسترسي:اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پيست موتور چهارچرخ نمک آبرود

موتور چهارچرخ (All-terrain vehicle) يا وسيله نقليه همه جارو که به اختصار ATV خوانده مي شود وسيله اي است که مي توان با استفاده از آن نوعي آفرود هيجان انگيز را تجربه کرد.

براي آنکه هيجان اين وسيله را تجربه کنيد، مي توانيد در شهرک توريستي نمک آبرود به پيست موتور چهارچرخ برويد و از امکانات آن بهره ببريد.

هزينه هر دور سواريِ ماشين چهارچرخ: 45 هزار تومان

نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

شهربازي نمک آبرود

بخشي از شهرک توريستي نمک آبرود، به شهربازي آن اختصاص دارد که وسايل مختلفي را براي خلق لحظاتي هيجان انگيز و سرگرم کننده در اختيار شما قرار مي دهد. برخي از اين دستگاه ها، عبارتند از: ترامپولين، ماشين کوبنده، مري گوراند (اسب هايي که بر روي يک صفحه مي چرخند)، بوستر، فريزبي، تاب زنجيري، سينما چند بعدي و ...

نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

باشگاه تيراندازي نمک آبرود

اين باشگاه دومين باشگاه تيراندازي کشور است که با نام باشگاه تيراندازي تراپ و اسکيت نمک آبرود شناخته مي شود و در زميني به مساحت 24000 مترمربع و قابل توسعه تا 50000 متر مربع و با تجهيزاتي كامل ساخته شده است. از جمله بازي هايي که مي توانيد در اين باشگاه انجام دهيد، عبارتند از:

شليک به پرنده بي جان يا تراپ

 براي اين بازي، در هر مرحله به شرکت کننده يک قبضه اسلحه دولول با تعدادي فشنگ داده مي‌شود. پس از آنکه استفاده کننده در جايگاه مخصوص يا همان سکوي شليک قرار گرفت، از داخل اتاقک ها بشقاب هايي به بيرون پرتاب مي شود که در ميدان ديد تيرانداز و در مسير تصادفي به پرواز در مي‌آيند. بازيکن مي بايست بر روي اين اهداف پروازي تمرکز کند و آنها را مورد هدف قرار دهد. ميدان تراپ نمک آبرود داراي 5 سکوي پرتاب است و به طور همزمان 5 نفر مي‌توانند در آن تيراندازي کنند.

تير و کمان

پينت بال کودکان

امکانات باشگاه نمک آبرود

ميدان تراپ آموزشي و تفريحي، ميدان تير و كمان با استانداردهاي بين المللي، كافي شاپ مجهز، پاركينگ، امکان استفاده از تفنگ شخصي، امکان برگزاري مسابقه هاي تيراندازي (شهري، استاني و كشوري)، بازي فوتبال دستي (براي سرگرمي باقي افراد خانواده) و ساير سرويس هاي خدماتي.

هزينه ها

 بهاي بليت براي هر نفر و ده تير: 30000 تومان براي استفاده از تفنگ و 12000 تومان براي استفاده از تير و کمان

بهاي بليت پينت بال کودکان براي هر نفر: 7000 تومان براي 50 تير

قيمت هاي ويژه:

تورهاي گردشگري: 10 درصد تخفيف براي استفاده از تفنگ و 15 درصد تخفيف براي استفاده از کمان  

نکات مهم در مورد استفاده از امکانات باشگاه تيراندازي

 • تقريبا در هر شرايط آب و هوايي مي توان از امکانات اين باشگاه استفاده کرد.
 • همه افراد بالاي 12 سال به جز افراد معلول و زنان باردار مي توانند از امکانات باشگاه استفاده کنند.

نحوه دسترسي: اين تفريح در قسمت پاييني مجموعه قرار دارد و براي دسترسي به آن نيازي نيست سوار تله کابين شويد.

پيست دوچرخه سواري نمک آبرود

زمان استفاده: همه روزه از اول فروردين تا پايان مهر‌ماه به جز ايام تعطيلي رسمي شهرک نمک آبرود

 بهاي بليط براي هر نفر: 10000 تومان براي نيم ساعت استفاده

قيمت هاي ويژه: 50 درصد تخفيف براي اردوي مدارس

نکات مهم براي استفاده از اين پيست دوچرخه سواری

 • بهتر است که افراد يک کفش مناسب ورزشي داشته باشند.  
 • خانم هاي باردار و معلولين حرکتي نمي توانند از امکانات اين پيست استفاده کنند.

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

پيک نيک و عکاسي

اگر اهل پيک نيک و گذراندن ساعاتي خوش در طبيعت هستيد، در سفر به نمک آبرود وسايل و مواد غذايي لازم را نيز به همراه ببريد و ساعاتي فراموش نشدني را در کنار خانواده يا دوستان تان بگذرانيد. مکان هاي مناسب زيادي را براي پيک نيک در اين مجموعه مي توانيد بيابيد از جمله آلاچيق هايي که در بخش هاي بالايي تعبيه شده اند.

در جاي جاي اين شهرک تفريحي سوژه هايي تماشايي براي عکاسي به چشم مي خورند. در تله کابين فرصت ثبت تصاويري از درياي خزر را داريد و يا مي توانيد درختان در ميان مه را در قاب تصاويرتان بگنجانيد. يکي از سوژه هاي عکاسي تابلوي چسباندن آدامس است که شايد در کمتر جايي ديده باشيد و در گوشه و کنار مجموعه نيز تنديس هاي کارتوني و جالبي تعبيه شده است که سوژه خوبي براي ثبت عکس هستند. در اين مجموعه مي توانيد به سراغ آتليه عکاسي سنتي نيز برويد و با لباس هاي محلي عکس هاي خاصي را ثبت کنيد.

خريد و شکم گردي

فروشگاه هاي موجود در شهرک توريستي نمک آبرود يکي از مکان هاي مورد علاقه عاشقان خريد و مد است. اين فروشگاه ها پوشاک، کفش و .. را در برندها و مارک هاي مختلفي عرضه مي کنند و با محيطي متفاوت، تجربه يک خريد خوب را براي علاقه مندان رقم مي زنند.

رستوران ها و کافه هاي نمک آبرود از ديگر عواملي هستند که بر جذابيت اين مکان توريستي مي افزايند. هر يک از اين مکان ها داراي خوراکي ها و غذاهاي متفاوتي هستند که در محيط شهرک و در ارتفاعات آن به ارايه خدمات و رفع نيازهاي مسافران مي پردازند.

مجموعه پروازي نمک آبرود

شما مي توانيد در اين مجموعه با استفاده از وسايل مختلفي به پرواز درآييد: گلايدر، پاراگلايدر، چتر، بالگرد، کايت

نحوه دسترسي: ضلع شمالي شهرک (درب کياکلا)

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

جاذبه های گردشگری در نمک آبرود

ساير ديدني ها و تفريحات نمک آبرود

 1. ماشين راديو کنترلي در قسمت پاييني مجموعه و در نزديکي در ورودي
 2. نمايشگاه حيوانات تاکسيدرمي در قسمت بالايي مجموعه که براي دسترسي به آن بايد سوار تله کابين شويد.
 3.  مجموعه تفريحي آکواليون (نمايش شير دريايي) که در حال حاضر فعال نيست.
 4. پارک هاي جنگلي  بنفشه و شمشاد در قسمت پاييني مجموعهپياده روي و کوهنوردي
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : اجاره ویلا در نمک آبرود , اجاره ویلا در نمک آبرود با استخر , اجاره ویلا در نمک آبرود با قیمت مناسب , قیمت اجاره ویلا در نمک آبرود , اجاره ویلا ساحلی در نمک آبرود, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 53 تاريخ : شنبه 23 آذر 1398 ساعت: 23:54

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع : یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین بخش های شهرک توریستی نمک آبرود، تله کابین است که در جنوب شرقی آن قرار دارد. این تله کابین امکان صعود به بالای قله های زیبایی به نام مدوبن و دیوحمام را فراهم می‌كند تا از تماشای چشم اندازها و مناظر لذت ببرید. همان طور که سوار بر این تله کابین هستید و به ارتفاعات بالاتری می روید، منظره زيبای پانورامای جنگل و دريای خزر پیش روی شما قرار می گیرد و می توانید چشم اندازی زیبا را به تماشا بنشینید. این مکان تفریحی با توجه به آب و هوا و امکانات عالی که دارد هر ساله درفصول مختلف میزبان مسافران خارجی و داخلی زیادی می شود و اجاره ویلاهای سونا و استخردار و ویلاهای شیک و مدرن در این شهر رونق پیدا کرده است. اجاره ویلا در نمک آبرود از شبی 80 هزار تومان می باشد. جهت رزرو می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

09114481870

تله کابین نمک آبرود کجاست؟

در حاشیه جنوب شرقی شهرک نمک آبرود، مرتفع‌ترین تله کابین کشور، قراردارد. این تله کابین نمک آبرود در سال ۱۳۷۲ با تلاش کارشناسان ایرانی احداث و به بهره برداری رسیده است. تله کابین نمک آبرود بازدیدکنندگان را در مدت ۱۲ دقیقه در ارتفاع ۹۷۰ متری به قله کوهستان مدوبن با اشراف بر منظره زیبای پانورامای جنگل و دریای خزر می‌رساند.

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

اجاره ویلا در نمک آبرود

برای اینکه یک سفر به یادماندنی را در این شهر توریستی تجربه کنید باید به فکر رزرو ویلا در نزدیکترین منطقه به نمک آبرود باشید تا بتوانید در زمان صرفه جویی کنید وبیشتر وقت خود را در مسیر رفت و برگشت از دست ندهید. ویلاهای نزدیک به نمک آبرود کمی گران تر هستند اما شما زمان بیشتری برای گشت و گذار دارید.

قیمت اجاره ویلا در نمک آبرود

نمک آبرود منطقه ای توریستی و بسیار زیبا می باشدکه دارای سرگرمی های متنوعی می باشد. قیمت ویلا درنمک آبرود به عوامل زیادی بستگی دارد. ویلاهای ساحلی که دارای امکانات عالی و مدرن هستند از گران ترین ویلاهای این منطقه  محسوب می شوند. ویلاهای استخردار و همچنی ویلاهای ییلاقی اطراف نمک آبرود بستگی به انکاناتی که دارند دارای قیمت های متنوعی هستند.

نمک آبرود کجاست؟

نمک‌آبرود نام شهرکی توریستی و مسکونی است که در میانه های راه چالوس به تنکابن قرار دارد. این شهرک حدود ۶۵۰ هکتار وسعت دارد و از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن از رشته کوه البرز، محدود شده است.

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

مسیر دسترسی به نمک آبرود

از هر کجای ایران که هستید، خود را به جاده چالوس رسانده و مسیر خود را تا رسیدن به چالوس ادامه دهید. پس از آن با طی مسیر ۱۳ کیلومتری چالوس - نمک آبرود به این شهرک گردشگری زیبا خواهید رسید.

بهترین فصل برای سفر به نمک آبرود

چالوس، در تمامی چهار فصل سال، تعطیلات پر گردشگری را پشت سر می‌گذارد، اما اگر بنا باشد زمانی برای سفر به نمک آبرود پیشنهاد کنیم بهار و تابستان پیش از سایر فصل‌ها خودنمایی می‌کنند.

تله کابین نمک آبرود

خط یک تله کابین نمک آبرود

تله كابين نمک آبرود دارای ۴۲ كابين ۴ نفره است كه با سرعت ۳ متر بر ثانيه مسير ۲۱۰۰ متری را كمتر از 15 دقيقه طی می‌كند. ارتفاع دكل تله كابين بين ۴ الی ۵۰ متر متغیر است. متوسط جابجایی مسافرين در طول سال با توجه به موقعيت جغرافيایی و اقليمی منطقه و همچنين ايام تعطيل سال متفاوت است.

 این مجموعه دو خط تله کابین دارد خط یک ساخت کشور سوئیس است که تا قله "مدوبن" بالا می رود.قله مدوبن 1050 متر ارتفاع دارد و پوشیده از جنگل است. کابین های این خط قرمز رنگ و چهار نفره هستند.

در این خط تله کابین شما بعد از طی مسیری به مدت 10 دقیه به قله کوه مدوبن می رسید.

ساعات كار: همه روزه و با توجه به حجم مسافران از ساعت 9:30 تا 20:00

قیمت بلیط تله کابین خط یک نمک آبرود

بهای بلیت برای هر نفر: 30000 تومان

قیمت های ویژه:

جانبازان، خانواده شهدا و آزادگان 15000 تومان

اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و طلاب 15000 تومان

برای برخورداری از هر یک از تخفیف های بالا به همراه داشتن مدارک الزامی است.

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

خط دو تله کابین نمک آبرود

طول این خط ۱۷۰۰ متـر و سـرعت دستـگاه ۶ متر در ثانيه گردشگران را به قله بکر و دست نخورده دیوحمام منتقل می کند. قله دیوحمام با غارهای طبیعی در ارتفـاع ۷۰۰ متـراز سطـح دریا و با چشم اندازی بی نظیر عـلاوه بر برخـورداری از امکانات رفاهی و بهـداشتی مناسب، محیطـی دل انگیز و به یادمـاندنی را بـرای گردشـگران فراهم می آورد. این خط با ۳۵ دستگاه کابین فایبرگلاس ۶ نفره توانایی حمل روزانه ۸۰۰۰ گردشگر را داراست.

اگر این خط از تله کابین را برای تفریح انتخاب کرده اید بدانید که شما را در مدت زمان 10 به بالای قله دیو حمام می برد. این خط برای کسانی که علاقه زیادی به غارنوردی در دل کوه دارند بسیار مناسب است. در این خط تله کابین شما غارهای زیادی را خواهید که دیدن آن خالی از لطف نیست.

ساعات كار: با توجه به حجم مسافران از ساعت 9:30 تا 20:00

توجه داشته باشید که حجم زیاد مسافران در روزهای تعطیل ممکن است بر این ساعت کاری تاثیر بگذارد و تا قبل از پایان ساعات کاری تله کابین بلیط تمام شود.  

قیمت بلیط تله کابین خط دو نمک آبرود

بهای بلیت برای هر نفر: 30000 تومان

قیمت های ویژه:

جانبازان، خانواده شهدا و آزادگان  15000 تومان

اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و طلاب 15000 تومان

آژانس‌های مسافرتی و تورهای سیاحتی  20000 تومان

برای برخورداری از هر یک از تخفیف های بالا به همراه داشتن مدارک الزامی است.

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

تله کابین نمک آبرود لمس زیبایی ها در ارتفاع

مهم نیست که چه خطی را برای لذت بردن از این طبیعت بی نظیر انتخاب نمایید در پایان هر کدام از این خط ها لحظات به یادماندنی را می توانید ثبت کنید. در این ارتفاع شما می توانید برای صرف چای و اقامت کوتاه از هتل ؛ سفره خانه و انواع رستوران ها استفاده نمایید.

جاذبه‌های تفریحی نمک آبرود

شهر توریستی نمک آبرود علاوه بر تله کابین دارای جاذبه های گردشگری دیگری از قبیل دریاچه مصنوعی با پدالو، زمین تنیس، پیست دوچرخه سواری خانمها و آقایان، زمین اسکیت، پاور هنگ گلایدر و اسکای واکر، شهر بازی نمک آبرود، پرواز با هواپیمای دو نفره، مراکز خرید، رستوران‌ها، غرفه‌های بوتیک لباس و صنایع دستی، فرش، لباس‌های چرم، عکاسی، آرایشگاه و سرانجام مرکز تفریحی ساحل دریا را می‌توان از میان دیگر امکاناتی نام برد که شما می‌توانید در آن لحظات مفرحی را تجربه کنید.

 

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : اجاره ویلا در نمک آبرود , اجاره ویلا در نمک آبرود با استخر , اجاره ویلا در نمک آبرود با قیمت مناسب , قیمت اجاره ویلا در نمک آبرود , اجاره ویلا ساحلی در نمک آبرود, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 50 تاريخ : شنبه 23 آذر 1398 ساعت: 23:53

نکات مهم طراحی چهره که از آن خبر ندارید

وقتی صحبت از طراحی به میان می اید ، چیزی که بیشترین طرفدار را به خود جلب می کند طراحی پرتره ( چهره ) است . این روزها طراحی از چهره به یک راه برای کسب درآمد تبدیل شده است . برای طراحی چهره باید مدل مناسبی داشته باشید .

به اطرافیان خود نگاه کنید ، از هر کدام از آنها بخواهید به عنوان مدل در مقابل شما بنشینند . اگر در اطراف خود کسی را برای این کار ندارید می توانید از چهره خود شروع کنید . یک اینه در مقابل خود قرار دهید و شروع به طراحی کنید . شما می توانید بعد از به دست آوردن مهارت لازم به طراحی از روی عکس و تصاویر نیز بپردازید.

نکات مهم طراحی چهره که از آن خبر ندارید

اگر می خواهید در زمینه طراحی چهره یک هنرمند واقعی شوید باید با دقت ویژه ای به چهره و دورنمای ان توجه کنید ، در غیر اینصورت طراحی شما پر از خطا و دور از واقعیت خواهد بود . توجهه به جزئیات در طراحی را فراموش نکنید . در طراحی چشم ها حواستان باشد که های لایت های روی مردم چشم بزرگتر از چیزی که هست نباشد ؛ زیرا در غیر اینصورت چشم ها حالتی غیر طبیعی به خود می گیرند.

 

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی چهره توجه به ظاهر طبیعی سوژه است. افرادی که قصد طراحی از چهره آنها را دارید در سن ها  فرم های مختلفی هستند ، پس نکته حائز اهمیت ، طراحی پوست است . حواستان باشد که چین و چروکها را بیش از حد برجسته نکنید ، باید همه چیز باهم هماهنگ باشد . در طراحی چهره طراحی چین و چروک های روی پیشانی یا اطراف دهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جزئیات را به تصویر بکشید

جزئیات را به تصویر بکشید ، البته نه مثل یک دوربین عکاسی . می توانید در طراحی خود جزئیات را کم یا زیاد کنید اما به اصل کار صدمه وارد نکنید . انتخاب گر عمل کنید و به ویژگی های تاثیر گذار پرتره ای که طراحی میکنید ، دقت کنید.

از نکات مهم در طراحی چهره توجه به تیرگی ها و روشنی هاست. نواحی تیره را بیش از حد تیره نکنید، به جای آن میتوانید از خاکستری استفاده کنید . یک نقاش در زمان کار مانند یک کشاورز در مزرعه یا یک آهنگر در حال آهنگری ست.

 

اگر به طراحی چهره علاقه مند هستید ولی توانایی انجام آن را ندارید ، ما برای شما این کار را انجام می دهیم . سرکار خانم آزاده حاجی علی اکبری در زمینه طراحی چهره فعالیت می کنند و علاقه مندان می توانند برای ثبت سفارش خود در ابعاد استاندارد و اطلاع دقیق از هزینه های آن از طریق تلگرام با ایشان در ارتباط باشند.

شماره تلگرام:۰۹۱۱۷۹۴۸۱۷۷

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : سیاه قلم,طراحی سیاه قلم,طراحی چهره,طراحی سیاه قلم خاص, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 50 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:31

کدام تشک را انتخاب کنید تا هر روز با پای راست بلند شوید؟

یک تشک خوب ، خواب را تغییر می دهد ... و یک خواب خوب ، زندگی شما را تغییر می دهد! بنابراین کدام تشک را انتخاب کنید تا هر روز با پای راست بلند شوید؟ ما شما را در انتخاب انواع مختلف تشک راهنمایی می کنیم تا به شما در بهترین انتخاب کمک کنیم. از تشک های لاتکس گرفته تا تشک های پزشکی و تشک های کلاسیک فوم ... انواع مختلف تشک در دسترس شما است.

بهترین نوع تشک چیست؟

تشک های مختلفی وجود دارد. همه از مواد مختلف ساخته شده اند و سطح سختی متفاوتی دارند. انواع تشک مزایا و مضرات خود را دارند. باید تشک خود را مطابق با چندین پارامتر (وزن ، موقعیت مورد علاقه برای خواب ، دمای اتاق و راحتی که به شما ارائه می دهد) انتخاب کنید. بنابراین بهترین نوع تشک یک امر بسیار ذهنی است ، زیرا تشک کامل وجود ندارد. بنابراین شما باید یکی از آنها را پیدا کنید که متناسب با سلیقه و جسم شما باشد. همچنین خوب است بدانید که یک تشک خوب عمر حدود 10 سال دارد .

کدام تشک را انتخاب کنید تا هر روز با پای راست بلند شوید؟

در این قسمت انواع مختلف تشک را مورد بررسی قرار می دهیم: تشک لاتکس ، تشک فنری ، تشک کف ، تشک آب ، تشک طبی یا تشک هوا.

تشک لاتکس

تشک های لاتکس منشأ طبیعی یا مصنوعی دارند. آنها اغلب سخت ، اما به اندازه کافی انعطاف پذیر برای راحت بودن هستند. افرادی که برای استراحت از تشک لاتکس استفاده کنند در برخورد اولیه نرمی این تشک را احساس خواهند کرد و در صورتی که بیشتر و عمیق تر به تشک فشار وارد کنید سفتی آن را احساس خواهید کرد. این خصوصیت منجر به پشتیبانی کامل از بدن خواهد شد و افرادی که دارای ناراحتی های عضلانی هستند بر روی این تشک ها بدون هیچ گونه دردی به استراحت خواهند پرداخت.

تشک فنری

تشک های فنری ، چه کیسه ای و چه غیر ، کلاسیک هستند. تشک‌‌های فنردار تشک‌‌هایی هستند که در ساختار داخلی آنها از یک لایه فنر با روکشی از موکت و اسفنج استفاده شده است. این فنرها عاملی در ایجاد حالت نرم و کشسانی اینگونه تشک‌‌ها هستند. تشک‌‌های فنری به دو دسته تشک‌‌های فنر منفصل و تشک‌‌های فنر متصل طبقه بندی می‌شوند که هریک دارای خصوصیات خاص خود هستند. 

تشک فوم

تشک های فوم سبک وزن و حمل آن بسیار راحت تر از انواع دیگر تشک ها است. این تشک ها به گونه ای طراحی شدند که گوشه های تخت را کاملاً پر می کنند و سطح تشک و راحتی آن از گوشه ای به گوشه دیگر کاملاً به صورت یکنواخت حفظ می شود. این تشک ها برای افرادی که عادت زیاد جابه جا شدن در هنگام خواب را دارند و در حین خواب مدام موقعیت خود را از گوشه ای به گوشه دیگر تخت تغییر می دهند بسیار مناسب هستند.

تشک آب

تشک های آبی خاص هستند و تحت دسته تشک های مخصوص قرار می گیرند. تشک های آبی نیز طرافداران خاص خودشان را دارد و استفاده از آنها شما را به یاد شب های فراموش نشدنی پیک نیک می اندازد. با پر کردن آب گرم حالت ارتوپدیک پیدا میکند. در مصارف خاص بیشتر استفاده دارد. با پرکردن آب سنگین میشود. اگر پنچر شود به دردسر خواهید افتاد.

تشک طبی

تشک طبی ، چه ضد مایت باشد و چه ارتوپدی ، نوع خاصی از تشک است. تشک طبی نوع فومی ارزانترین تشک است که از خصوصیات آن سبک, سفت, قابل شستشو بودن, زیپ دار بودن است جنس آن از یونولیت بوده و عمر نسبتا کم, برای مصارف کوتاه مدت توصیه می شود. تشک طبی نوع اسفنجی نرم ترو با کیفیت تر است و با توجه به نوع اسفنج قیمت و کیفیت متفاوتی دارد.

تشک پنوماتیک

از تشک هوا می توان به عنوان یک تشک اضافی استفاده کرد ، اما بسیار راحت تر از انواع دیگر تشک است. استفاده از آن در روز ، در معرض خطر تغییر کیفیت خواب ، نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت تشک خواب در سورنا صنعت

با توجه به متریال هایی که در ساخت  تشک خواب استفاده می شود و هم چنین ابعاد آن و رویه تشک قیمت این محصول متغیر می باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت بروز تشک ها می توانید به سایت سورنا صنعت www.surenasanat.com مراجعه کنید.

خرید تشک مناسب

فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید، تأمین ، فروش و توزیع انواع محصولات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند. در حال حاضر با مجموعه ای هدفمند و تیم مدیریتی قوی، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است. این مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است. برای خرید تشک طبی با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت که در زمینه فروش انواع تشک فعالیت می کند سر بزنید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : تشک خواب,خرید تشک مناسب,قیمت تشک خواب,سورنا صنعت, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 52 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:30

کاربرد میکسر در صنعت و خط تولید

در مواردی که تولیدکنندگان نیاز به ترکیب یا شکست دو یا چند ماده را داشته باشدند از میکسر استفاده می‌کند . هر دستگاهی که چند نوع مواد را مخلوط یا همگن می‌‌کنند تا به یک ماده واحد تبدیل شود را میکسر می‌گویند . میکسر‌ها بر حسب نیاز طوری طراحی و ساخته می‌شوند تا بتوانند مواد مورد نیاز را میکس کرده محصول نهایی را تولید کنند.

 

طراحی میکسر به چه شکل می باشد؟

در ساده ترین حالت میکسر ها شامل یک محفظه یا مخزن و پره‌ی دوار هستند که مواد داخل مخزن و با استفاده از این پره‌ها مخلوط می‌شوند . شکل و جنس پره‌های میکسر نسبت به نوع موادی که میکس می‌شود طراحی می‌شود تا عمل میکس به صورت به بهینه انجام شود . معمولا همراه میکسرها چند نوع پره مختلف عرضه می‌شود تا میکسر قابلیت مخلوط کردن چند نوع مواد مختلف را داشته باشد . همچنین با توجه به نوع ماده مورد میکس مخزن میکسر می‌تواند از استیل،آلومینیوم، چندن،فولاد یا تیتانیوم ساخته شود.

در مورد لزوم میکسر‌ها می‌توانند طوری طراحی و ساخته شوند که ماده میکس شونده را ذوب کنند.

بیشتر کارگاه‌های تولیدی در خط تولید خود از میکسرهای استفاده میکنند . این میکسرها دارای قابلیت ترکیب و مخلوط کردن مواد در حجم‌های مختلف هستند.

 

میکسر در چه صنایعی کاربرد دارد؟

میکسرها در صنایع مختلف از قبیل تصفیه‌ی آب ، خمیر کاغذ ، کشاورزی ، شمیایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی  و صنایع آردی مورد اسفاده قرار می‌گیرند که برخی از این محصولات عبارتند از پلی اورتان ، سلیکون ، فراورده های نفتی ، خمیر دندان ، مواد شوینده، شامپو ، محصولات دارویی و مواد شیمیایی حشک و مرطوب و سیمان استفاده می‌شوند.

اگر ماده‌ی مورد نظر خشک و یا مرطوب باشد باید از میکسر پودر استفاده شود.

طراحی و ساخت میکسر پودر نسبت به وزن مخصوص و دانه بندی مواد مورد نظر در مجموعه‌ی اینوکس ماشین طراحی و تولید می‌شوند .

انواع میکسر

 

میکسر پارویی

 

پره‌ی این نوع میکسرها به صورت پارویی بزرگ طراحی می‌شوند که حول محور افقی دوران می‌کند.

 

میکسر ساکن

 

تمامی اجزای این میکسر ساکن هستند و از دو پره‌ی نازک و نواری شکل در این میکسر استفاده شده است.این میکسر طوری طراحی می‌شودکه محفظه‌ی مواد مسدود می‌شود و مواد با نیروی زیاد با یکدیگر ترکیب می‌شوند . با توجه به این که اجزای این میکسر ساده می‌باشد تمیزکاری و نگه داری این نوع میکسر بسیار آسان و کم هزینه می‌باشد.

 

میکسر برشی بالا

این میکسر با حداکثر سرعت مورد نیاز کار می‌کند و برای امولسیون سازی ، تجزیه ، کاهش اندازه ذرات ، پراکنده سازی و همگن سازی انواع مواد جامد و مایع طراحی می‌شود .

 

میکسر درام

میکسری است که برای میکس و یا ترکیبت کردن مواد با ویسکوزیته بالا مانند یا مخلوط سیمان و شن و ماسه ساخته می‌شود.میکسر درام شامل محفظه‌ی استوانه‌ای یا مخروطی شکل است که چرخخش آن سبب مخلوط شدن مواد می‌شود . این نوع میکسر برای مخلوط کردن انواع مواد با ذرات مختلف با یکدیگر به کار گرفته می‌شود .

 

میکسر وکیوم

 

این نوع میکسر برای میکس انواع چسب و رزین های پلی یورتان استفاده میشود این نوع میکسر با پاتیل یه جداره همراه با گرمکن و درب منهول سیستم وکیوم بریا ایجاده خلا ساخته می‌شود که دارای دو نوع پره دیسکی خورشیدی و دورکن  می‌باشد.از این نوع میکسر برای میکس انواع چسب(برای مشاهده انواع میکسر وکیوم از جلمه میکسر چسب اپوکسی،میکسر پلی اورتان و میکسر اپوکسی روی لینک مورد نظر کلیک نمائید.) استفاه میشود.
این میکسر برای میکس مواد با چگالی بالا که ویسکوزیته‌ی بالایی نیز دارند ساخته می‌شود.


 میکسر خاص

از این نوع میکسر وقتی استفاده می‌شود که برای ماده یا محصول نهایی مورد نظر یک اثر فیزیکی یا شیمیایی خاص مد نظر باشد . این نوع میکسر‌ها معمولا در صنایع غذایی استفاده می‌شود . از این نوع میکسر در خط تولید مواد غذایی و خط تولید صنایع آردی برای هم زدن ، خمیر کردن ، مخلوط کردن ، ترکیب کردن و یا لایه لایه کردن مواد اولیه صنایع غذایی استفاده می‌شود . با توجه به این که این نوع میکسرها معمولا در تولید مواد غذایی استفاده می‌شوند حتما باید طراحی و مواد استفاده در این نوع میکسرها باید طوری انجام گیرد که به راحتی قابل شست و شو و تمیز کاری باشد .

 

هموژنایزر

 

برای ترکیب کردن کامل، مواد از این نوع میکسرها استفاده می‌شود.این نوع میکسرها معمولا در تحقیقات علمی و  فناوری و پردازش مواد عذایی استفاده می‌شود.

 

امولسیون کننده

از این میکسر برای پراکنده کردن یک مواد در داخل مواد دیگر استفاده می‌شود که این دو مواد باهم سازگار نیستند برای مثال پراکنده کردن مواد روغنی در آب با این میکسر انجام می‌شود.این میکسر دارای سرعت بالایی است که از یک صفحه‌ی سوراخ کاری شده برای مخلوط کردن مواد استفاده می‌کند.

 

همزن مایعات

برای پردازش مواد با ویسکوزیته‌ی پایین مانند تخم‌مرغ استفاده می‌شود.عمدتا از این میکسر به منظور افزایش سرعت تولید و کیفیت در خط تولید استفاده می‌شود با این میکسر نمی‌توان عمل اخطلاط را به طور کامل انجام داد .این همزن برای مواد با دانسیته‌ی بالا،سخت و مواد ویسکوز مناسب نمی‌باشد.

 

میکسر دسته‌ای

عمدتا برای ترکیب مواد با زمان بندی میکس مختلف استفاده می‌شود . برای انجام این فرایند، میکسرها یک مقدار از مواد را مخلوط و سپس با مواد بعدی تعویض و یا دسته می‌کنند.

 

قیمت میکسر

با توجه به نوسانات ارزی در بازار قیمت دستگاه میکسر دو جداره 500 کیلویی ثابت نمی باشد و دارای نوسان است . همچنین با توجه به ابعاد سفارشی شما و دیگر امکانات قیمت این دستگاه مشخص می شود . برای اطلاع بیشتر شما می توانید با متخصاصان فروش در این امر در شرکت توس ماشین ارتباط برقرار کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

شرکت ساخت انواع میکسر

شرکت توس ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر 500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده واگن حمل محصول می باشد، ما انواع مختلفی از قالب نان را طراحی و تولید کرده ایم،برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات کافیست با ما تماس بگیرید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : میکسر,انواع میکسر,واگن حمل محصول,خط تولید صنایع اردی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 55 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:28

دیوار سبز چیست؟

دیوار سبز در واقع یک باغچه ی عمودی است . دیوار سبز اکسیژن تولید می کند و یک نقطه ی کانونی ایجاد می کند که مسلما به اندازه ی یک اثر هنری خیره کننده است و کم هزینه تر از آن است . این باغچه ی عمودی در عین اینکه نسبت به دیوار پوش های دیگر به مراقبت بیشتری نیاز دارد ، مانند دیگر گیاهان خانگی بافت ، انرژی و زندگی به دکوراسیون منزل می بخشد . تا زمانی که شما از سیستم دیوار مراقبت می کنید دیوار سبز برای شما مشکل ساز نمی شود.

دیوار سبز چیست؟

دیوار سبز یکی از زیباترین و زنده ترین طرح هایی است که برای زیباسازی نمای ساختمان استفاده می شود .  این دیوار پوششی سبز رنگ از گیاهان است که جلوه ای سرزنده به ساختمان و نمای آن می بخشد. مسلماً دیواری که با گیاهان سبز پوشیده شده باشد در مقایسه با دیواری که از مصالح سرد و خشن ساخته شده باشد ، حسی از حیات و زندگی را به شما می دهد . طراحی و اجرای دیوار سبز یکی از بهترین راهکارهای کاهش آلودگی هوا در شهرها می باشد . علاوه بر آن گل ها و گیاهان بر روحیه افراد نیز تاثیر می گذارد و حسی از آرامش و رهایی از دغدغه های روزمره به آن ها منتقل می کند.دیوار سبز راحت ترین و در عین حال بهترین گزینه برای نمای ساختمان محسوب می شود و همواره طرفداران بیشماری به خود جذب کرده است .

 

دیوار سبز چیست؟

مزایای استفاده از دیوار سبز

 • هوا را تصفیه می کند
 • باعث ایجاد ارامش
 • دمای هوا را کاهش می دهد
 • یک عایق صوتی می باشد.
 • از ساختمان در برابر عوامل مختلف محافظت می کند.

انتخاب گیاهان مختلف برای دیوار سبز

گیاهانی که برای ایجاد چنین دیواری انتخاب می شوند باید با شرایط اقلیمی آن منطقه سازگاری داشته باشند . اصولاً گیاهان بومی بهترین گزینه برای دیوار سبز هستند زیرا  خود را با تغییرات آب و هوایی وفق می دهند و مقاوم هستند . گیاهان ناسازگار با محیط نیاز به مراقبت و نگهداری بالایی دارند و مسلماً هزینه نگهداری آن ها از نظر اقتصادی بصرفه نیست . از جمله گل هایی که برای دیوار سبز مورد استفاده قرار می گیرند شامل پیچ امین الدوله ، لیزوماکیا ، پاپیتال ، شیر خشت و ناز فرانسوی هستند . برای آشنایی بیشتر با گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز کلیک کنید.

دیوار سبز چیست؟

فاکتورهایی که باید در انتخاب گیاهان دیوار سبز رعایت شود؟

 1. میزان نور خورشید
 2. رطوبت هوا
 3. دمای محیط
 4. کیفیت اب برای ابیاری
 5. ارتفاع محل

دیوار سبز به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد در فضای شهری بسیار رونق گرفته است که از آن در فضای داخلی خانه یا محل کار استفاده می شود . ما به شما پیشنهاد می کنیم به  سایت باغ عمودی سری بزنید . دیوار های سبز زیبا و با تنوع بسیار بالا کار را به شما ارائه می دهیم و کار ما در همه ی سطوح قابل اجراست و با درست اجرا کردن کار نظر شما را جلب می کنیم .

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : دیوار سبز,باغ عمودی,طراحی باغ عمودی,طراحی دیوار سبز, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 48 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:27

فروش مستقیم فیلتر هوا از کارخانه

فیلتر هوا را به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه خرید نمایید تا بتوانیدمحصولی با کیفیت و مقرون به صرفه به دست آورید. سگال صنعت علاوه بر فروش مستقیم  فیلتر هوا ایده ای برای سرمایه گذاری شما عزیزان دارد واگذاری خط تولید فیلتر هوا گزینه ای بسیار عالی برای در آمد زایی و تولید فیلتر هوا می باشد ،ارائه مشاوره خدمات فنی و مهندسی ،خدماتی است برای راهنمایی بهتر شما عزیزان ،لطفا با ماتماس بگیرید.

فروش مستقیم فیلتر هوا از کارخانه

فروش مستقیم فیلتر هوا از کارخانه : اکثر فیلتر های هوا از سلولز عمل آوری شده ، کاغذکه با فیبر های مصنوعی ترکیب شده اند ساخته می شوند. آنها اکسید سیلیسیم و سایر ذرات آلوده را در خود جذب می نمایند و این ذرات با بافت فیلتر ترکیب می شوند. نوعی فیلتر هوا ذرات آلوده ۵ تا ۶ میکرونی و بزرگتر را جذب نموده و همچنین قادر است ۸۰ تا ۹۰ درصد ذراتی که کوچکتر از ۲ میکرون هستند را جذب خود نماید. بعضی از بهترین فیلترهای هوا می توانند تمامی ذرات ۲ میکرونی و بزرگتر و اکثر ذرات ۱ میکرونی را در خود نگه دارند. جهت مشاوره وخرید بهترین کیفیت فیلتر هوا با ما در ارتباط باشید.

چطور جریان هوا از فیلتر باید عبور نماید؟

اگر فیلتر هوا تعویض نشود ،تجمع ذرات آلوده سبب بسته شدن منافذ عبور هوا شده و جریان هوای عبوری از فیلتر محدود می گردد. راندمان فیلتر با جذب هرچه بیشتر ناخالصی ها بالاتر می رود.

اما زمانی که میزان آلودگی در درون فیلتر از حد معمول فراتر رود ، عبور هوا از بین آن سخت و سخت تر خواهد شد. در نتیجه موتور برای دریافت حجم هوای یکسان ،مکش شدیدتری انجام می دهد.

تاثیر این امر بر واکنش دریچه گاز ، عملکرد موتور و مصرف اقتصادی سوخت قابل توجه است حجم هوای ورودی افت می کند . پیامد دیگر گرفتگی فیلتر می تواند بالا رفتن آلاینده منو اکسید کربن و یا عدم تائید خودرو در تست آلاینده های خروجی از اگزوز باشد.

سازندگان تجهیزات اصلی خودرو ، توصیه می کنند که فیلترهای هوای کنونی پس از طی ۳۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ مایل تعویض شوند. اما زمان مناسب برای تعویض یک فیلتر هوا  به وضعیت کارکرد موتور بستگی دارد. روش مناسب ، بازبینی سالیانه فیلتر و تعویض آن در هر ۲ سال یک بار یا پس از طی ۲۴۰۰۰ مایل ، البته با توجه به نحوه رانندگی  است.

بررسی فیلتر هوا :

برای بررسی فیلتر ، درپوش آن را باز نمایید، که با بست ها یا سایر اتصالات نگه داشته شده است. فیلتر را درآورده و در برابر تابش نور آفتاب قرار دهید. اگر فیلتر خیلی تیره و پرتوهای عبوری از آن کم باشند ، نشانه گرفتگی بیش از حد فیلتر است و باید آن را تعویض نمود.

چگونه عمر فیلتر هوا را افزایش دهیم؟

با ضربه زدن به فیلتر بر روی یک سطح صاف و یا با استفاده از مکنده می توان اندکی عمر آن را تمدید نمود و با کاهش رسوبات قسمت های گرفته شده ، تا حدی منافذ آن قسمت ها را باز نمود. انجام این کارها رسوبات سطحی را برطرف می کند ولی برای جداسازی ذراتی که با بافت فیلتر ترکیب شده اند ، سودی ندارد. هرگز المنت فیلتر کاغذی خشک را نشویید ، زیرا این کار سبب خرابی فیلتر می شود.

شرکت صنعت سگال فیلتر

شرکت صنعت سگال فیلتر با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در صنعت فیلتر سازی ، آماده ارائه مشاوره خدمات فنی و مهندسی در زمینه ی طراحی ، ساخت ، تامین مواد ، نصب و راه اندازی ، نگهداری و تعمیرات در خصوص صنعت فیلترسازی می باشد که با استفاده از زبده ترین و ساده ترین تیم کارشناسی و فنی آماده ارائه خدمات رسانی می باشد.

کاهش مصرف سوخت

یکی از بزرگترین دلایل تعویض منظم فیلتر هوا، کاهش مصرف سوخت است. بر اساس برخی تحقیقات صورت گرفته تعویض فیلتر هوای کثیف ،باعث کاهش مصرف سوخت شده و تا ۱۴ درصد عملکرد بهتر خودروهای کاربراتوری را در پی دارد. تعویض به موقع فیلتر هوا باعث بهبود ۶ تا ۱۱ درصدی شتاب خودرو های انژکتوری نیز می‌شود.

مطالعات دیگر ادعا می کنند که این امر افزایش ۱۰ درصدی مسافت پیموده شده را به همراه دارد که باعث صرفه‌جویی سوخت می شود بدون توجه به این اعداد نیز می‌توان به صورت خیلی ساده به این موضوع پی برد که فیلتر هوای تمیز باعث بهبود جریان هوای ورودی به موتور شده، عملکرد آن را افزایش داده و مصرف سوخت را کاهش می دهد.

تولید فیلتر هوا

برای ساخت و آماده سازی خط تولید فیلتر هوا به وسیله ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات گوناگونی وجود دارد که هرکدام بخشی از تولید فیلتر هوا در منزل را انجام میدهند. و برای ساخت و آماده سازی خط تولید فیلتر هوا به روش دستی ، موارد مورد نیاز : پلی – ایزو – کاغذ چین خورده استاندارد فیلتر هوا – کاغذ خام فیلتر هوا – دی ام اف – چسب کاغذفیلترهوا – توری فیلترهوا میباشد.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فیلتر هوا,خرید فیلتر هوا, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 54 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:19

درب اتوماتیک هرمتیک

اگر در فکر خرید درب های هرمتیک هستید و چیز زیادی از آنها نمی دانید ،حتما این مطلب را از دست ندهید . درهای اتوماتیک برای اولین بار در اوایل دهه ۷۰ اختراع شد و به لطف مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آنها توانستند در مدت زمان بسیار کوتاهی همه بازارهای جهانی را فتح کنند.

اولین نسل از درب های اتوماتیک درب های هیدرولیکی بودند که امنیت و راحتی بیشتری را برای مشتریان خود فراهم می کردند. این درها در سالهای اول حضور در بازار بسیار گران قیمت بودند و هزینه آنها بسیار زیاد بود و تقریباً تنها بخش مرفه جامعه می توانست از پس خرید آن برآید. امروزه به دلیل احداث کارخانه های مختلف در سراسر جهان ، هزینه های تولید و ساخت درب های اتوماتیک کاهش یافته است که منجر به افزایش استفاده افراد شده است.

استفاده از درب های اتوماتیک طی دو دهه اخیر بسیار رواج پیدا کرده است ، اما در ابتدای حضور آنها در ایران ، از درب های پنوماتیک بیشتر استفاده می شد که نیاز به نیروی زیادی برای باز و بسته شدن داشت.اما با معرفی سیستم های الکترومکانیکی در ایران و ایجاد رقابت در ایران. بازار قیمت درب های اتوماتیک را کاهش داده است و تقریباً هر بخش از جامعه می تواند از آن استفاده کند.

انواع درب اتوماتیک

 درب شیشه‌ای اتوماتیک بر اساس نوع عملکرد به سه گروه اصلی تقسیم می‌شود که شامل موارد زیر هستند:

 • درب اتوماتیک الکترومکانیک
 • درب اتوماتیک هیدرولیکی
 • درب اتوماتیک پنوماتیکی

درب اتوماتیک هرمتیک

درب اتوماتیک هرمتیک

درهای هرمتیک نوعی از درب اتوماتیک است که شاید نشنیده باشید ، اما حتماً آنها را در مکان های مختلف دیده اید. هرمتیک به معنای واقعی کلمه به معنای آب بندی است و دقیقاً به دلیل همین ویژگی ها ، از درب هرمتیک بیشتر در مکانهایی استفاده می شود که حفظ بهداشت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درب Hermetic دارای ویژگی های منحصر به فردی است که مطمئناً در سایر درب های اتوماتیک نیز نمی توان یافت. 

 • درب‌های کشویی که پرکاربردترین نوع درب‌های اتوماتیک هستند و در تمامی مکان‌ها (اداره‌ها، بیمارستان و محیط پرتردد) استفاده می‌شوند.
 • مدل لولایی درب‌های اتوماتیک نیز به یک موتور مجهز هستند که می‌توانند بر روی لولاها به سمت داخل یا خارج باز و بسته می‌شوند (درب لولایی بیشتر برای مکان‌های پرتردد مناسب هستند).

ساختار درب هرمتیک

به صورت کلی درب هرمتیک برای اتاق‌های ایزوله مانند اتاق‌های عمل،ICU، آزمایشگاه‌ها و تمامی محیط‌هایی که نیاز به پاک نگه‌داشتن محیط از آلودگی‌های خارجی است استفاده می‌شوند. این درب‌ها از سه لایه تشکیل شده‌اند که عبارت‌اند از:

 • لایه داخلی که پلی اورتان با چگالی ۵۰ kg/m3
 • لایه دوم از جنس MDF می‌باشد به ضخامت ۴mm
 • لایه سوم از جنس استیل به ضخامت ۱mm

کاربرد‌های درب شیشه‌ای اتوماتیک هرمتیک

درهای هرمتیک معمولاً از نوع شیشه ای بوده و بسته به نوع طراحی ، فقط در مکان های خاص استفاده می شوند.

 • ایزوله کردن اتاق عمل در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها
 • ایجاد امنیت و ضدعفونی کردن محیط در بیمارستان‌ها
 • درب آزمایشگاه‌های کنترل کیفی
 • درب‌ انبار‌های مواد غذایی حساس
 • درب‌ محفظه اتاق‌ها در صنایع مربوط به دارو
 • درب‌ محافظتی ضد اشعه ماوراءبنفش برای انکولوژی و غیره
 • ایزوله کردن اتاق‌های تصویربرداری بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها
 • درب‌ اتاق اصلی آزمایشگاه‌ها
 • درب اتاق‌های امنیتی ویژه

ویژگی‌های درب اتوماتیک هرمتیک

 • بهداشت بالا:  این درب‌ها کاملاً درزگیری شده هستند و برای ایزوله کردن محیط‌ها بسیار مناسب هستند و در جایی که نظافت و بهداشت اهمیت بالایی دارد کاربردهای خوبی دارد.
 • امنیت بالا: علاوه بر فراهم کردن بهداشت لازم است که امنیت محیط نیز توسط درب فراهم شود به همین دلیل درب هرمتیک از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.
 • پنل محکم: با توجه به آنکه درب هرمتیک از ۳ لایه مختلف از جنس مواد مختلف مانند فلز، شیشه و پلی اورتان ساخته می‌شود دارای پنل­های بسیار محکمی هستند.
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : درب اتوماتیک,درب های هیدرولیکی,درب شیشه ای اتومات, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 42 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:18

فایبر سمنت برد پانل آکوستیک با کارایی بالا

در مقالات قبل در رابطه با عایق بندی ساختمان های مسکونی ، تجاری ، سالن های ورزشی و … مطالبی را بیان نموده ایم . همانطور که می دانید انواع مختلفی از عایق های صوتی وجود دارد که بسته به نیاز شما می توانید از آنها استفاده نمایید . اما اگر به دنبال نوعی از عایق هستید که علاوه بر عایق بندی محل مورد نظر شما زیبایی آن را نیز تامین نماید ما به شما پنل های فایبر سمنت را پیشنهاد می کنیم .

فایبر سمنت برد پانل آکوستیک با کارایی بالا

فایبر سمنت برد پانل آکوستیک با کارایی بالا ، سازگار با محیط زیست ، مقرون به صرفه است.  پانل های فایبر سمنت باعث کاهش اکو و تکرار از طریق جذب صدا می شوند. پانل های اکوستیک فایبر سمنت در انواع و اندازه های مختلف و رنگی ارائه می شود که می توانند تقریباً در هر نوع دکوراسیون سفارشی شوند.

در چه مکان هایی می توان از پانل های اکوستیک فایبرسمنت استفاده نمود؟

رستوران ها و بارها
سالن های ورزشی و سرگرمی
مراکز همایش
امکانات تولیدی و صنعتی
پارکینگ
فرودگاه ها
مدارس و مراکز فرهنگی
سالن های ورزشی
کلاسهای درس
سالن اجتماعات
تمرین موسیقی
اتاقهای باند

 

قیمت فایبر سمنت برد

فایبر سمنت برد یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ساختمان ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

 
تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فایبرسمنت,فایبرسمنت ایرانی,قیمت فایبرسمنت,نماسازی ساختمان, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 43 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:16

تایر ۵G پیرلی با قابلیت گزارش وضعیت جاده به راننده معرفی شد

شرکت‌های مخابراتی متعددی در سراسر دنیا می‌کوشند تا هرچه زودتر تجهیزات مربوط به ۵G را فراهم کنند و سهم مهمی در گسترده‌ترشدن آن داشته باشند. این شرکت‌ها به‌طور ویژه بر آوردن شبکه‌ی ۵G به گوشی‌های هوشمند متمرکز هستند؛ اما گوشی‌ها، تنها محصولاتی نیستند که ۵G می‌تواند برای آن‌ها مزیت‌هایی مهم به‌دنبال داشته باشد. درواقع، خود شرکت‌های مخابراتی نیز امیدوار هستند شمار و تنوع محصولاتی که از شبکه‌های ۵G آن‌ها استفاده می‌کنند، روزبه‌روز بیشتر شود. درکنار گوشی‌های هوشمند، محصولات دیگری نیز نظیر لوازم‌خانگی هوشمند و گجت‌های پوشیدنی و البته خودروها از شبکه‌‌ی ۵G بهره می‌ببرند. 

شرکت‌های خودروساز اخیرا نشان داده‌اند تمرکز ویژه‌ای روی ۵G کرده‌اند؛ بنابراین در سال‌های آتی، قطعا شمار خودروهای مجهز به این فناوری در بازار زیاد خواهد شد. به‌تازگی پیرلی (Pirelli)، شرکت فعال درزمینه‌ی ساخت لاستیک خودرو، محصولی جدید رونمایی کرده است که از مزیت‌های شبکه‌ی ۵G برخوردار است تا بتواند جاده‌ها را امن‌تر کند و از میزان تصادفات احتمالی بکاهد. پیرلی موفق شده است لاستیک جدیدی تولید کند که به چندین حسگر خاص مجهز است. این لاستیک ازطریق حسگرهای گفته‌شده می‌تواند شرایط جاده را به راننده‌ی خودرو اطلاع دهد و ازطریق شبکه‌ی ۵G داده‌های به‌دست‌آمده از جاده‌ را با دیگر راننده‌های آن حوالی به‌اشتراک بگذارد. 

تایر ۵G پیرلی با قابلیت گزارش وضعیت جاده به راننده معرفی شد

ایده‌ی اصلی پشت لاستیک جدید پیرلی این است که چنین محصولی به‌لطف بهره‌مندی از فناوری‌های روز دنیا به‌خوبی می‌تواند شرایط خطرناک جاده را تشخیص دهد و از همین‌ طریق، می‌تواند به راننده اطلاع دهد با احتیاط بیشتری رانندگی کند و به وسایل نقلیه‌ی اطراف نیز این هشدار را بدهد. پیرلی از لاستیک جدیدش با نام «لاستیک سایبری» (Cyber Tire) یاد می‌کند و هنگام معرفی این لاستیک، دمو کوتاهی از آن به‌نمایش گذاشته است.

در دمو پیرلی مشاهده کردیم لاستیک سایبری توانست خیس و لغزنده‌بودن جاده را تشخیص دهد و داده‌های به‌دست‌آمده در‌این‌زمینه را به خودروهایی بفرستد که در حال نزدیک‌شدن به آن قسمت از جاده هستند تا رانندگان بیشتر احتیاط کنند و از سرعتشان بکاهند. از این نوع فناوری‌ها اصطلاحا با نام فناوری «اتصال وسایل نقلیه به همه‌چیز» (V2X) یاد می‌شود که در حوزه‌ی خودروهای خودران به‌شدت همه‌گیر است. در خودروهای خودران، از زیرساخت‌های بی‌سیم به‌منظور ارتباطات استفاده‌های زیادی می‌شود. پیرلی می‌گوید عنصر مهم برای محقق‌ساختن عملکرد اصلی لاستیک سایبری فناوری ۵G بوده است.

خدمات داده‌ی ۵G روی گوشی‌های هوشمند

در‌حال‌حاضر، کاربران می‌توانند خدمات داده‌ی ۵G را در مناطق خاصی از ایالات متحده‌ی آمریکا روی شمار محدودی از گوشی‌های هوشمند دریافت کنند. البته تجربه‌ای که ۵G ارائه می‌دهد، آن‌طور که خیلی‌ها انتظارش را داشتند، درمقایسه‌با ۴G LTE فرق نکرده است؛ اما ازآنجاکه هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی جدی ۵G هستیم، چنین موضوعی منطقی است. بعضی از کارشناسان می‌گویند در برخی حوزه‌ها، استفاده از 4G LTE تصمیم بهتری به‌شمار می‌آید.

بسیاری از شبکه‌های ۵G راه‌اندازی‌شده در ایالات متحده‌ی آمریکا مبتنی‌بر فرکانس‌های امواج میلی‌متری (Millimeter Wave) هستند که پهنای باند آن‌ها در واحد گیگاهرتز بسیار بیشتر از شبکه‌ی ۴G است. این سیگنال‌ها پهنای باند زیادی دارند؛ اما هم‌زمان دامنه‌ی کارکرد آن‌ها ضعیف است. در همین حین، برخی از شبکه‌های ۵G آمریکا به فناوری Sub-6 GHz مجهز شده‌اند که البته تعداد آن‌ها محدود است. برای مثال، اپراتور مخابراتی اسپرینت (Sprint) در‌حال‌حاضر از شبکه‌ی ۵G مبتنی‌بر امواج Sub-6 GHz بهره می‌ببرد. شبکه‌‌های Sub-6 GHz سرعتشان اندکی از ۴G بیشتر است؛ ولی دامنه‌ی کارکرد مشابه این شبکه را دارند.

لاستیک‌های جدید پیرلی

اپراتورهای مخابراتی به بهره‌وربودن شبکه‌ی ۵G اهمیت زیادی می‌دهند و این موضوع برای آن‌ها در اولویت قرار دارد. ازطریق شبکه‌ی ۵G، امکان اتصال دستگاه‌های بیشتر و شخصی‌سازی ۵G در شرایطی خاص و برای اهداف ویژه وجود دارد. در برخی شرایط، نیاز به پهنای باند زیاد بیشتر از هر چیز دیگری حس می‌شود؛ اما گاهی اوقات ممکن است کم‌بودن میزان تأخیر (Latency) در شبکه اولویت اصلی باشد. نکته‌ی دیگر درباره‌ی لاستیک‌های جدید پیرلی، این است که به‌منظور ارسال داده به خودروهای نزدیک، احتمالا نیازمند پهنای باند زیاد نیستند؛ اما زمان‌ ارسال هشدارها امری مهم و حیاتی به‌شمار می‌آید. با‌این‌حال برای عملی‌شدن اهداف ویژه‌ی پیرلی در‌این‌زمینه، باید میزان استفاده از لاستیک سایبری در بین خودروهای مختلف بسیار زیاد شود؛ موضوعی که به گذر زمان نیاز دارد.

اگر لاستیک جدید پیرلی در سال‌های آینده در تعداد زیادی از خودروها استفاده شود، می‌تواند کاربردهای متعدد بسیاری به‌همراه آورد. حتی در آینده امکان استفاده از داده‌های ثبت‌شده‌ی لاستیک سایبری درزمینه‌ی ساخت خودروهای خودران نیز وجود دارد. با همه‌ی این‌ها، فراموش نکنید ۵G و البته خودروهای خودران مسیر زیادی در پیش دارند تا همه‌گیرتر شوند و نقص‌های موجود در آن‌ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : لاستیک,تعویض لاستیک,لاستیک پیرلی,خرید لاستیک, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 55 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:14

انواع میز ناهار خوری اسپرت و کلاسیک

انواع میز ناهار خوری اسپرت و کلاسیک : امروزه میزهای ناهار خوری در اکثر خانه ها جایی برای خود در اشپرخانه و یا گوشه ای خانه باز کرده است. معمولا در هنگام خرید میز ناهارخوری سعی می کنند که آن را با دیگر وسایل منزل ست نمایند . در هنگام خرید یک میز ناهارخوری استحکام و مقاومت آن از مهمترین نکاتی است که باید دقت شود.

میز ناهار خوری در انوع مختلف تاشو ، سلطنتی ، دو نفره ، چهار ، شش و هشت نفره و در انواع جنس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی و شیشه ای وجود دارد . شما می توانید بسته به سلیقه خود و فضایی که در منزل دارید میز مناسب خود را انتخاب نمایید.

خرید انواع میز ناهار خوری چوبی

آنچه ما در اسپرلوس دکور برای جمع نموده ایم نمونه ای از بهترین های دکوراسیون داخلی است . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند . برای سفارش و ساخت محصولاتی که در سایت می بینید، با ما تماس بگیرید .
یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید .

شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :  ۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹

مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در  طراحی و ساخت  دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت  برای شما اجرا کند.
برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
همچنین در حال حاضر انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ، کمد و قفسه و تخت خواب در اسپرلوس دکور طراحی و ساخته می شود.

 
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : خرید میز ناهارخوری,اسپرلوس دکور,ساخت تی وی ست,ساخت کتابخانه, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 60 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:13

برای راه اندازی فست فود باید خلاق و ایده پرداز باشیم

در مقاله های قبلی خیلی درباره کلیات راه اندازی فست فود گفتیم از مکان راه اندازی فست فود ، هزینه های راه اندازی فست فود و دکوراسیون و غیره … تا راه اندازی یه کسب و کار پر رونق . اما امروز در این مقاله میخوام براتون از طراحی دکوراسیون و طراحی منو غذایی برای راه اندازی فست فود بگم ، اگه میخواین مشتری هاتون زیادتر و غذاهاتون لذیذتر باشه حتما این مقاله رو بخونید.

در راه اندازی فست فود باید خلاق و ایده پرداز باشیم تا مشتری بیشتر جذب و سود بهتری کسب کنیم . در چند سال گذشته با تحقیقات فراوان ما به این نتیجه رسیدیم که قبل از منو ، آشپز ، غذا ، تبلیغات و … که برای راه اندازی یک فست فود مهم است ، طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی برای راه اندازی فست فود یکی از عوامل مهم برای جلب مشتری می باشد.

برای راه اندازی فست فود باید خلاق و ایده پرداز باشیم

برای راه اندازی فست فود یکی از مهم ترین امور محل راه اندازی فست فود برای شماست. محلی کوچک ، مناسب و مرتب به انتخاب شما با توجه به بودجه شما ؛ دکوراسین داخلی و خارجی جذابی را انتخاب کنید. در حال حاضر بیشتر دورهمی های خانوادگی، تولد ها، جشن های کوچک و ملاقاتهای دوستانه در فست فود ها اتفاق می افتد . پس هر چه دکوراسیون فست فود شما شیک ، مجذوب کننده و دارای حس آرامش و امنیت به مشتریان باشد جذب مشتری هم برای شما آسان می شود.

برای راه اندازی فست فود باید خلاق و ایده پرداز باشیم

برای راه اندازی فست فود باید خلاق و ایده پرداز باشیم

طراحی دکوراسیون خارجی فست فود

اولین چیزی که مشتری در نگاه اول می بیند دکوراسیون فضای بیرونی یک فست فود است ، که جلب توجه زیادی میکند و باعث کنجکاوی مشتری و ورود به داخل فست فود می شود . فضای بیرون را می توان با گذاشتن محیطی دنج برای نشستن در مقابل فست فود ، طراحی نما ، پارکینگ ، گل کاری و … انجام داد.

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

برای طراحی دکوراسیون داخلی یک فست فود رنگ ها ، نورپردازی ها ، سایه ها ، طراحی سقف و مبلمان های مناسب اهمیت دارد و باید طراحی داخلی فست فود محرک و جذاب باشد چون مردم می خواهند از خوردنشان لذت ببرند . نقاشی ها ، کارهای هنری ، آویزهای دیواری و غیره .. میتوان کلی برای طراحی داخلی فست فود خلاقیت به خرج داد. همچنین سلیقه افراد نیز متفاوت است.

فست فودها میتوانند بر اساس سبک طراحی داخلی مدرن ، صنعتی ، کانتنپوری ، پست مدرن و … دیزاین شوند. استفاده از متریال ها و همچنین رنگ آنها در فست فودها بسیار قابل اهمیت است. متریال های نظیر چوب ، آجر ،بتن و … امروزه در طراحی فست فود های مدرن بسیار متداول اند. همچنین استفاده از رنگ هایی نظیر قرمز ، نارنجی و سایر رنگهای اشتها آور ، در فست فودها بسیار رایج است.

بهترین و مناسب ترین مبلمان برای راه اندازی فست فود :

انتخاب درست مبلمان برای یک فست فود فوق العاده ضروری و مهم است. برای انتخاب مبلمان باید از الگوهای خاصی استفاده کرد تا از همه نظر متناسب مکان مورد نظر شما باشد و بتواند جذابیت بیشتری از فضای داخل را به مشتری نشان دهد.

نورپردازی در سقف یکی از مهمترین کارها در یک فست فود می باشد

سقف فست فود باید بگونه ای باشد که هم از نظر طرح و سادگی با فضا و مکان موجود متناسب باشد تا بتوان از نورپردازی مناسبی برای آن استفاده کرد. نورپردازی در سقف یکی از مهمترین کارها در یک فست فود می باشد ، زیرا جلوه خاصی به فست فود خواهد داد و برای مشتری جلب توجه خواهد کرد. طرح هایی که بر روی سقف فست فود وجود دارد باید بگونه ای باشد که با فضای موجود متناسب و برای مشتریان الهام بخش باشد تا بتوان با آن ارتباط بر قرار کنند.

نورها برای ایجاد محیطی متفاوت میتوانند به کار بروند. نورپردازی های مختلف می تواند فضا را باز تر نشان بدهد. و سایه ها می توانند روی مشتریان تاثیر بگذارند. نور روشن میتواند خوشحالشان کند و نور تاریک ناراحت . فست فودها بهتر است از نور های روشن استفاده کنند.

انتخاب رنگ برای دکوراسیون فست فود :

رنگ قرمز یکی از رنگ های است که در فست فود ها بسیار کاربرد دارد. برای انتخاب رنگ دکوراسیون فست فود بسیار باید دقت نمایید و حساسیت خاصی را نشان دهید. زیرا اولین چیزی که باعث جلب توجه مشتری خواهد شد نوع رنگ آمیزی در ، دیوار و سقف مکان مورد نظر است. همواره باید سعی کرد که تضاد ها را در رنگ آمیزی یک فست فود دقت کنیم تا این تضاد ها جلوه و جذابیت خاصی به مکان مورد نظر بدهند و باعث جلب توجه بیشتر و در نتیجه در آمد بیشتر گردد.

اصول تهیه منو غذایی برای راه اندازی فست فود :

همه ما انسان ها دنبال زیبایی هستیم و هر چیز زیبای نظرمان را جالب میکند در فست فود ها هم جز دکوراسیون داخلی و خارجی گزینه بعدی منو غذایی فست فود است که نظر مشتری را جلب میکند پس باید تمام سعی خود را بکنیم تا در قدم اول نظر مشتری را جلب کنیم . چون امروزه منو غذایی نقش کلیدی دارد حتی در فست فود های بین راهی هم منو غذایی حرف اول را میزند.

طراحی منو غذایی برای راه اندازی فست فود :

مشتری قسمت های منو را از بالا به پایین می خواند تا گزینه مناسب را پیدا کند.پس باید در طراحی منو این موارد را رعایت کنید:

 • غذا ی ویژه باید جایی در پایین نیمه لیست باشد تا یکی از آخرین غذاهایی باشد که در ذهن خواننده می ماند و در میان لیست غذاهای دیگر گم نمیشود.
 • یک ایده جالب برای راه اندازی فست فود در قسمت منو غذایی گذاشتن عکس غذا کنار نام غذا است که بیشترجلب توجه میکند.
 • سعی کنید تصاویر نه زیاد باشند و نه زیاد کم تعادل را رعایت کنید.
 • باید تمام اطلاعات در مورد غذا منظم و مرتب در منو غذایی قرار داشته باشد.
 • قالب بندی و محتوا کامل و بی عیب بوده و فونت ها و رنگ ها به درستی به کار رفته باشند فونت ها باید در ارتباط با برند و خوانا باشند.
 • ارائه توضیحات مختصری در مورد مواد اولیه غذا زیرا ممکن است مشتری به مواد غذایی خاصی آلرژی داشته باشد.
 • قیمت گذاری هم در زمان طراحی منو بسیار مهم است.
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : هزینه های راه اندازی فست فود,راه اندازی فست فود, راه اندازی کافی شاپ,تجهیزات رستوران, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 51 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:11

تفاوت دوره های کشت برنج

برنج ، محصولی است که در ایران مشتری زیادی دارد و میزان مصرف آن در کشورمان بالاست . برنج در دوره های متفاوتی در هر منطقه ای بسته به شرلیط آب و هوایی منطقه کشت می شود . در این مقاله به بررسی تفاوت دوره های کشت برنج می پردازیم .

کشت اول برنج ایرانی :

در شمال کشور کشاورزان مازندرانی تقریبا از اوایل فروردین شروع به کشت برنج کرده و تا فصل برداشت که اواخر تیر ماه میباشد را مشغول شالیکاری هستند که این مدت از زراعت را کشت اول برنج گویند .

رتون (دونوج) :

تفاوت دوره های کشت برنج

تفاوت دوره های کشت برنج

بعضی از کشاورزان در صورتی که آب در دسترس داشته باشند ، بلافاصله پس از برداشت کشت اول ، زمین های شالیزاری را دوباره آبیاری کرده (بدون هیچ شخمی و یا بذر پاشی و یا نشاء کاری) و با دادن کود و محلول های تقویتی ، ساقه باقی مانده از کشت اول گیاه را وادار به جوانه زنی و پنجه زنی کرده و این بار در مدت کوتاه تری (حدوداً دو ماه) شلتوک برنج از خوشه ها نمایان میشود . کشت رتون معمولا از اواسط تیرماه شروع و تا اواسط شهریور طول می کشد .

کشت دوم :

اکثر مردم کشور کشت دوم را با رتون اشتباه میگیرند یا هر دو را شبیه هم میدانند . در مورد کشت رتون که توضیح داده شده است ولی در مورد کشت دوم باید گفت با توجه به شرایط منطقه و وضعیت آب و هوایی آن مکان ، شالیکاران شروع به کشت دوم برنج میکنند بدین صورت که بلافاصله بعد از کشت اوّل ، زمین های شالیزاری را شخم زده و غرباب میکنند و در گوشه ای از زمین به مانند کشت اول خزانه شالی را آماده کرده و پس از چند روز نشاء کاری صورت میگیرد .

در واقع می توان گفت در کشت اول و کشت دوم برنج هیچ فرقی از نظر آماده سازی زمین و نشاء کاری وجود ندارد . فقط ذکر این نکته مهم است که در کشت دوم از ارقام زود رس استفاده می شود تا که سرمای پاییز به شالی های برنج آسیب نرساند و به مرحله خوشه دهی برسند .

کیفیت کشت اول برنج بهتر است یا کشت دوم و یا رتون؟

کیفیت برنج در درجه اول به نوع رقمی که کشت میشود ، وابسته است ولی تفاوت در کیفیت برنج کشت اول ، دوم ، و رتون (دونوج) به برخی دلایل دیگر نیز ارتباط دارد که در ذیل به آن اشاره میشود . در ۴ ماهه اول سال ، شب های مازندران به تدریج گرما بیشتر میشود ولی در ۴ ماه دوم سال این حالت بر عکس می شود ، یعنی با گذشت زمان ما شب های سرد تری را خواهیم داشت که در نتیجه این اختلاف دمای شب و روز (روز های گرم و شب های سرد ) باعث می شود که سرعت متابولیسم گیاه کاهش یافته و در نتیجه عطر برنج زیادتر از کشت اول باشد . همچنین طول دوره پر شدن دانه های برنج (زمان انتقال مواد غذایی به درون خوشه ها) در کشت اول نسبت به کشت دوم بسیار کم است که متاثر از شرایط آب و هوایی است .

این اختلاف زمان در دوره پرشدن خوشه ها باعث می شود که برنج کشت دوم فرصت بیشتری برای پر شدن دانه ها داشته باشد و تمام مواد غذایی را به طور کامل در خوشه ها انتقال دهد که در نتیجه باعث میشود برنج های کشت دوم قطور تر از برنج های کشت اول باشد و ری آمدن و پخت بیشتری (اگر برای یک نفر به طور مثال ۱۰۰ گرم برنج کشت اول نیاز باشد ، برای برنج کشت دوم ۸۰ گرم نیاز است) نسبت به کشت اول داشته باشد . پس به طور کلی میتوان گفت برنج کشت دوم خوش عطر تر ، قطور تر و پخت بیشتری نسبت به برنج های کشت اول دارند . تمامی نکات گفته شده در رابطه با کشت دوم ، برای برنج رتون نیز صداق است .

قیمت برنج شمال

در شمال کشور قیمت برنج ها به ترتیب از گرانترین به ارزان ترین مربوط به کشت رتون ، کشت دوم و کشت اول است . برای اطلاع از قیمت بروز برنج به صفحه لیست قیمت های فروشگاه اینترنتی آرتا رحیمی مراجعه کنید . از فروشگاه آنلاین برنج آرتا رحیمی خرید برنج خود را با اطمینان انجام دهید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : برنج,برنج ایرانی,برنج ارتا رحیمی,خرید برنج عمده, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 49 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:10

عوامل موثر بر قیمت سقف کشسان را بشناسید!

عوامل موثر بر قیمت سقف کشسان را بشناسید ! شاید بارها و بارها نام سقف های کشسان و یا سقف های مجازی را شنیده باشید و درباره آن اطلاعاتی کسب کرده باشید ، همانطور که می دانید سقف های کشسان یا آسمان مجازی نوعی از سقف های کاذب هستند که امروزه به عنوان جزئی از دکوراسیون داخلی مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است . این نوع سقف ها به صورت معلق به سقف اصلی وصل می شوند و به دلیل خاصیت ارتجاعی که دارند در هنگام نصب و یا برداشته شدن از سقف به راحتی پاره نمی شوند . سقف های کشسان دارای دو جزء اصلی در ساختار خود هستند که شامل قاب ریلی که در اطراف سقف قرار می گیرد و یک پارچه میانی که کشیده می شود است.

عوامل بسیاری برای تعیین قیمت سقف های کشسان وجود دارد که ما در این مطلب سعی نمودیم بخشی از آنها را ارائه کنیم تا شاید بتوانیم به سوالاتی که در ذهن شما وجود دارد پاسخ دهیم .

میزان مساحت و حجم پروژه برای نصب سقف کشسان چقدر است؟

یکی از عواملی که در تعیین قیمت این نوع سقف ها دخیل است ، مساحت و حجم پروژه است . باید بدانید که محدودیتی در اندازه و متراژ در سقف کشسان وجود ندارد ، این نوع سقف در متراژهای بسیار بالا به صورت یکپارچه و در متراژ های پایین به صورت خطی و دایره ای قابل نصب می باشد . نکته ای که حائز اهمیت است این است که برای نصب سقف کشسان در متراژ بالا نیازی به زیرسازی وجود ندارد.

نوع پارچه ای که برای این مدل سقف کاذب استفاده می شود چیست؟

عامل دیگر تعیین قیمت در این نوع از سقف های کاذب جنس پارچه ای است که مورد استفاده قرار می گیرد. جنس پارچه سقف کشسان از %۹۰ PVC و ۵% پلاستی سایزر و %۵ افزودنی های مجاز تشکیل می شود. ماده ای که در این سقف های موجب ایجاد خاصیت کشسانی آن می شود پلاستی سایزر می باشد . این سقف ها به دلیل وجود زینک اکساید، که کشنده و از بین برنده باکتری وقارچ است، آنتی باکتریال محسوب می شوند وبه علت فراوانی کلر در فرمولاسیون آن،  ضد اشتعال و اصطلاحا نسوز است.

اندازه عرض پارچه برای نصب سقف کشسان چقدر است؟

عرض پارچه در این نوع سقف ها به میزان ۳٫۲۰ متر بوده است. اما امروزه با در اختیار گرفتن دستگاه های جدید این مشکل برطرف شده و تا عرض ۵٫۳۰ متر در ایران موجود است. به کمک دستگاه چاپ UV سقف کشسان را می توان در پروژه های ساختمانی بزرگ، به صورت یکپارچه و بدون درز چاپ کرد.

نورپردازی سقف کشسان به چه صورتی است ؟

نورپردازی سقف کشسان یکی از مهم ترین و تخصصی ترین بخش ها است. سقف های کشسان به سه نوع تقسیم بندی می شوند:

آپ لایت (نورپردازی از جلو): در این نوع نورپردازی، از بیرون سقف، نور به محیط و سطح روی پارچه، یکسان تابانده شده است، نورپردازی آپلایت در سقف هایی که حالت غیر نورگذر یا آینه ای دارند، استفاده می شود.

ساید لایت (نورپردازی از کنار): از فیبرهای نوری ساید لایت، در این نوع نورپردازی استفاده می شود.

بک لایت (نورپردازی از پشت): نورپردازی از پشت باعث می شود که نور یکدست و یکنواختی در فضا منتشر شود. همچنین اگر در مسیر نور طبیعی ، پوششی کششی مثل نورگیر یا پنجره وجود داشته باشد، نور طبیعی را به راحتی از خود عبور می دهد.

 به انواع نورپردازی رایج به کار رفته در سقف کشسان

 • نورپردازی هالوژن

 • نورپردازی لوستر

 • نورپردازی فیبر نوری

اینها نمونه ای از عواملی بودند که در تعیین قیمت سقف های کشسان تاثیر گذار هستند. قیمت سقف های کشسان چاپی، براق، مات، تک رنگ، آینه ای و نورگذر با هم فرق دارد.

دوره اجرای سقف های کشسان

اجرای سقف های کشسان به طراحان این امکان را می دهد تا با استفاده از نور ، فضای داخلی را تغییر دهند. این فناوری به طور گسترده در  فروشگاه ، رستوران ها و کافه ها ، تئاتر و سینما ها و همچنین در مکان های دیگری که اصل تغییر رنگ در نظر گرفته می شود ، استفاده می شود.

سقف های کشسان قابلیت باز کردن و بسته شدن مکرر را دارند. و در صورت هرگونه خرابی ، به کاربر این امکان را می دهد تا به تجهیزات موجود در پشت بام دسترسی داشته باشد. تعمیرات بی صدا در کمترین زمان ممکن و دور از آلودگی از دیگر عواملی است که این نوع سقف ها را به گزینه ای ایده آل برای مراکز درمانی تبدیل می کند که نیاز به سکوت ، آرامش و تمیزی دارند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزار کننده دوره اجرای سقف های کشسان می باشد .  این کارگاه آموزشی از تمامی علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سقف های کشسان با ارت کانر تماس بگیرید

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : قیمت سقف های کشسان,سقف کشسان,انواع نور پردازی,مدرسه معماری, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 53 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:08

تولید فیلتر هوا خودرو ال 90 در منزل

تولید فیلتر هوا خودرو ال 90 در منزل : اگر قصد تهیه و تولید فیلتر هوای خودروی رنو L90 در منزل را داربد بهتر است با خواندن این مطلب با ما همراه شوید تا هر چه لازم است را بیابید و یک راه درآمدی بسیار عالی برای خود و اطرفیانتان در منزل ایجاد کنید . فیلتر هوای ال 90 ساخت شرکت سام صنعت قومس با بالاترین کیفیت و دارای استاندارد ایران می باشد ، این فیلتر هوا برای تمامی مدل های خودرو تندر 90 مناسب است.

همانطور که بارها گفته شده است فیلتر هوا مانند دیگر اجزای موتور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و نقش فیلتراسیون هوا در خودرو را برعهده دارد . 

چیزی که این روزها به وفور با آن مواجه هستیم فیلتر هوای تقلبی در بازار است . فیلتر هوا غیراستاندارد رنو تندر 90 با قیمت پایین نیز از این بازار جدا نبوده و به شدت در بازار یافت می شود.این موضوع تا جایی پیش رفته است که رئیس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلترهوا در گزارشی اعلام نموده است که 45 درصد فیلترهوای موجود در بازار غیراستاندارد است. بنابراین در هنگام خرید فیلتر هوا حتما به اصالت ساخت آن و دارا بودن استانداردهای لازم توجه نمایید.

همه چیز درباره خودرو ال ۹۰

ال ۹۰ یا تندر 90، نام خودرویی است که چند سال پیش سرانجام از فرانسه به ایران آمد. تندر ۹۰ جزو خودروهایی است که با وجود قیمت کم، از موتور پرقدرت بهره می‌برد. ظاهر عجیب، اتاق‌های جادار در فضای کابین، صندوق پرحجم و مصرف سوخت کم، تندر ۹۰ را در دل‌ها جا داد. این موتور ۱۶ سوپاپه با حجم ۱۶۰۰ سی سی کشش بسیار بالایی دارد که در دنده‌های مختلف این موضوع در آن احساس می‌شود.

همانطور که گفته شد، ال ۹۰ جزو خودروهایی است که برخلاف وزن سنگین، مصرف سوخت کمی دارد و این یکی از بهترین مزیت‌های این خودرو، در روزهایی که قیمت بنزین مدام در حال افزایش است، به شمار می‌رود. باک ال ۹۰ مانند اکثر خودروها نیز ۵۰ لیتر است. همچنین حداکثر توان خروجی تندر ۹۰، ۱۰۵ اسب بخار و حداکثر سرعت آن ۱۷۵ کیلومتر در ساعت است.

فیلتر هوا رنو تندر 90

موتور خودرو برای تامین نیروی لازم برای حرکت به هوای کافی و تمیز نیاز دارد. تمامی خودرو ها برای جلو گیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه ی احتراق موتور نیاز به یک فیلتر استاندارد دارند.

فیلتر هوا که اکثر از جنس کاغذ سلولزی آغشته به رزین تولید می شود، ذرات گرد و خاک بزرگتر از 6 میکرون را جذب می کند. همچنین از عبور 90 درصد ذرات کمتر از 2 میکرون نیز به داخل محفظه احتراق خودرو نیز جلو گیری می کنند. البته فراموش نشود که این کیفیت هم به جنس قسمت اصلی فیلتر و هم به کیفیت ساخت آن بستگی دارد.

 بدون فیلتر هوا مقدار زیادی از الاینده ها وارد موتور می شوند و باعث خرابی سوپاپ ها رینگ پیستون و بدنه داخل سیلندر می شود. فیلتر هوا خودرو ال۹۰ تولید شده توسط شرکت سام صنعت قومس با مواد خالص و ترکیب ۱ به ۳ و کاغذ درجه 1 و دارای ۵۰ تا ۶۰ چین استاندارد می‌باشد. تولید تمامی فیلترها بصورت اتوماتیک با دستگاه تزریق CNC و با مواد PU درجه ۱ تولید می‌گردد.

زمان تعویض فیلتر هوا رنو تندر 90

زمان تعویض فیلتر هوا خودرو 90 توسط تولید کنندگان و کارشناسان فنی اکثرا با کیلومتر طی شده بیان می شود. اما چیزی که می توان به طور کلی بیان کرد این است که فیلتر هوای خودرو L90 پس از طی کردن هفت هزار کیلومتر باید بازبینی شود و حداکثر در کیلومتر 14 هزار تعویض شود. بدون توجه به کیلومتر پیمایش شده نیز هر 6 ماه باید فیلتر هوا رنو تندر 90 بازبینی و هر یکسال آن را تعویض کرد.

زمان تعویض فیلتر هوای خودرو با توجه به فصل و منطقه متفاوت است اگر در مناطق شهری با ترافیک سنگین زندگی می‌کنید، احتمالا زمان تعویض فیلتر شما کوتاهتر از وقتی است که در مناطق خلوت خارج شهر یا روستایی رانندگی می‌کنید. هرچه بیشتر و سخت تر از فیلترتان کار بکشید، زودتر گرفته و کثیف خواهد شد.

نحوه ی بازبینی فیلتر هوا L90 :

 • ابتدا درپوش فیلتر را باز نمایید. برا برخی خودروها این درپوش با پیچ و برخی دیگر با گیره محکم شده است.
 • فیلتر هوا را خارج نموده و در مقابل نور به آن نگاه کنید.
 • اگر نور کمی از آن عبور می کرد، زمان تعویض فیلتر هوا فرا رسیده است.
 • اگر فرصت تعویض ندارید با تکان دادن یا جارو کردن فیلتر هوا می توانید کمی بیشتر از آن استفاده کنید.
 • دقت داشته باشید که شستشوی فیلتر هوا باعث نابودی آن خواهد شد.

 تولید فیلتر هوا ال ۹۰ در منزل

 شرکت سام صنعت قومس، تولید کننده دستگاه فیلتر هوا در سطح کشور همیشه سعی نموده است که محصولات با کیفیت بسیار بالایی را تولید کند. اگر قصد دارید فیلتر هوا خودرو ال ۹۰ را در منزل را دارید، شما می توانید این دستگاه ها را از شرکت ما تهیه کنید و به تولید فیلتر هوا بپردازید. علاوه بر دستگاه ها مواد اولیه مختلفی برای تولید فیلتر هوا خودرو ال ۹۰ مورد نیاز می باشد، که عبارتند از مواد پلی یورتان، کاغذ فیلتر هوا، چسب فیلتر هوا حرارتی، توری پراید فلزی و ...

به صورت کلی تولید فیلتر هوا خودرو ال ۹۰ در منزل به دو روش دستی و استفاده از دستگاه های مختلف صورت می گیرد. در ساخت تولید فیلتر هوا مواد اولیه، طبق فرمول خاصی با هم ترکیب و با میکسر صنعتی دستی، مخلوط می شوند و در قسمت مواد ریز قالب های پلاستیکی ریخته می شوند و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می شود.

ساخت فیلتر هوا خودرو ال ۹۰ با بازدهی بالا و استاندارهای لازم

سعی کنید در ساخت فیلتر هوا خودرو ال ۹۰ ویژگی های یک فیلتر هوای خوب و دارای استانداردهای لازم را در نظر بگیرید. از ویژگی های فیلترهای با بازدهی بالا این است که توانایی جذب ذرات تا 3/. میکرون را دارند و بازده آن‌ها بین ۳۰ تا ۹۸ درصد بر مبنای معیار سنجش نقطه‌ای گرد و غبار است.

به طور کلی یک فیلتر هوای استاندارد دارای ویژگی های زیر است:

 • از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده است.
 •  مقدار کافی مواد اولیه در تولید فیلتر هوا به کار رفته باشد، (وزن مواد مصرفی از حد مجاز کمتر نباید باشد.)
 •  از کاغذ چین خورده کافی، فلز با قطر مناسب و درصد بالای مواد پلی اوتان باید برخوردار باشند.
 • نظارت دقیق بر تولید و بسته بودن همه ی درزهای کاغذ به طوری که هوا فقط از محل معین وارد و خارج شود و نیز وجود حباب در مواد پلی اورتان وجود نداشته باشد که این امر به فیلتر ها ظاهری زیبا می دهد.

در شرکت سام صنعت قومس بهره برداری با هدف خدمت رسانی به صاحبان صنایع، کارخانجات، آماده ارائه مشاوره خدمات فنی و مهندسی در زمینه ی طراحی، تولید فیلترهوا ، تامین مواد، نصب و راه اندازی، فیلترهوا، نگهداری و تعمیرات پروژه‌های صنعتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید فیلتر هوا با ما تماس بگیرید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فیلتر هوا,تعویض فیلتر هوا,تولید فیلتر هوا,شرکت سام صنعت قومس, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 57 تاريخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت: 20:06

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند : فیلبند نام روستایی است در شهرستان بابل که زیبایی‌اش شما را به بند می‌کشد، آنطور که نتوانید دل از دیدنش بکنید. این روستا اوج و ارتفاعی غرورآمیز دارد و به بام مازندران مشهور است. فیلبند بر فراز ابرها منظره‌ای بی‌نظیر را در دل رشته‌کوه البرز رقم زده و با سرما و خرمی بی‌مثالش گردشگران را محو زیبایی خود می‌کند. روستای فیلبند یکی از بهترین روستاهای ییلاقی و معروف ایران محسوب می شود که مردم از گوشه کنار برای دیدن اقیانوس ابرها به این منطقه رویایی سفر می کنند. اگر شما هم قصد برنامه ریزی برای سفر دارید سفر به فیلبند منطقه ای خوش آب و هوا با منظره بی نظیر و خارق العاده را فراموش نکنید.

روستای فیلبند کجاست؟

فیلبند در فاصله 86 کیلومتری شهر بابل از توابع استان مازندران قرار دارد. این روستا با اینکه در فاصله 30 کیلومتری آمل قرار گرفته است ولی جزء شهر بابل محسوب می شود. فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو محسوب می‌شود. به دلیل ارتفاع زیاد و سرمای شدید در این منطقه رویش درختان درهم تنیده مشاهده نخواهد شد. سرمای هوا در فصل زمستان به قدری زیاد مس یاشد که هر درختی تاب و توان رشد در این منطقه را ندارد و برخی از گونه های درخت ماند آلوچه ترش , زرشک جنگلی می توانند دراین منطقه رشد داشته باشند.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

شب در فیلبند کجا بمونیم؟

این روستا به دلیل مسیر طولانی و سختی که دارد ساخت هتل و یا ویلاهای با امکانات عالی مقدور نمی باشد و شما باید مدت زمان سفر خود را در خانه های مردم روستا باامکانات عادی گذران کنید. البته ناگفته نماند اگر لوازم کمپ به همراه دارید می توانید در این روستا کمپ بزنید. فقط دقت داشته باشید این روستا در فصل بهار و تابستان شبهای سردی دارد حتما پتو و کیسه خواب به همراه داشته باشید.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در روستای فیلبند

اگر قصد اقامت در روستای ییلاقی فیلبند را دارید می توانید بهترین ویلاها , خانه های روستایی را با ارزان ترین قیمت در سایت ما با چند کلیک ساده انجام دهید.

قیمت اجاره ویلا در فیلبند

قیمت ویلا و سوئیت های فیلبند با توجه به زمان سفر متغیر می باشد اما شما میتوانید سوئیت و ویلاهایی را با ارزان ترین قیمت از شبی 150 هزار تومان برای اقامت خود رزرو نمایید. هر چند که در فصل بهار قیمت ویلاها با توجه به امکاناتی که دارد زیاد می باشداما برای خوش گذرانی کمی باید دست به جیب بود.

از چه راهی فیلبند بریم؟

فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو می‌باشد و راه دسترسی ماشین رو به آن وجود دارد.  برای رسیدن به فیلبند باید راهی جاده هراز شوید، حدودا 140 کیلومتر از سمت تهران برانید تا به 25 کیلومتری جنوب آمل برسید سپس وارد فرعی (سنگچال) شوید که در سمت راست شما قرار دارد و راه تان را به سمت روستای فیلبند در پیش بگیرید.

شما می توانید برای خوش گذرانی بیشتر یک روزرا در روستای زیبای چلاو هم سپری کنید و آرام آرام خود را در میان طبیعت زیبای فیلبند رها کنید. برای اجاره ویلا در چلاو کلیلک کنید.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

با چه ماشینی به فیلبند بریم؟

مسیر دسترسی به روستای فیلبند آسفات می باشد و شما با هر ماشینی م یتوانید به این روستای ییلاقی سفر کنید و فقط دقت داشته باشید که این روستا آخرین روستا از منطقه چلاو محسوب می شود و دارای شیبی نسبتا تندی می باشد پس ماشن خود را قبل از حرکت چک کنیدتا به مشکلی برنخورید.

برای سفر به فیلبند باخودمان چی ببریم؟

در این روستا امکاناتی مانند لوله کشی آب , سرویس بهداشتی عمومی , برق و سوپر مارکت یم باشد. اما در فصل بهارو تابستان به ازدیاد جمعیت احتمالا شاهد قطعی آب باشید. در این فصل به دلیل ورود تعدا مسافر زیاد بیشتر لوازم گران می باشد و شما م یتوانید صندوق عقب ماشین خود را پراز خوراکی و تنقلات کنید. البته ناگفته نماند مردم این روستا میزبانی خوبی برای سرو صبحانه ؛ناهار و شام دارند و شما م یتوانید انواع غذاهای محلی را در این منطقه بخورید.

اجاره ویلا در فیلبند

بهترین فصل سفر به فیلبند

روستای ییلاقی فیلبند در فصل زمستان و سرما غیرقابل تردد وسکونت می باشد به طوریکه در این فصل خالی از سکنه می باشد و اما فصل بهار و تابستان. این روستای ییلاقی همه ساله در فصل بهار و تابستان چیزی در حدود چند برابر ظرفیت خود مهمان پذیر می باشد. حتی خود مردم مازندران و بابل هم برای استفاده از هوای بهاری و دلپذیر روستای فیلبند دراین منطقه سکونت میگزینند.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

در فیلبند چه می بینیم؟

یکی از جذابیت هایی که شما را برای سفر به فیلبند آماده می کند دیدن اقیانوسی از ابر که به آرامی از کنار شما عبور می کند و تمام شما را در بر می گیرد.می توان گفت یکی از انگیزه های حضور طبیعت گردان و گردشگران به این روستای زیبا همین مسئله و دیدن منظره خارق العاده گذر ابرها از زیر پای شان است. طبیعت بسیار زیبای روستا، بازدید از ییلاقات و دشت‌های سرسبز فیلبند، مناظر فوق العاده جاده، تجربه بودن در کلبه‌های جوبی روستا توام با آرامش خاصی که در این منطقه خواهید دید چیزهای دیگریست که در فیلبند تجربه می‌کنید.

مکان‌های دیگر فیلبند که طرفداران خاص خود را نیز دارد دوامامزاده قاسم درخود فیلبند و امامزاده یحیی در مجاورت روستا می‌باشد. دو تکیه هم در غرب این روستا واقع شده است. البته این روستا علاوهبر جذب گردشگران بهترین منطقه برای عکاسان و کوهنوردان نیز می باشد.

پس از گشت و گذار در فیلبند و عکاسی از مناظر تکرارنشدنی، می‌توانید مسیر خود را به جنگل‌های چلاو سنگ‌چال ادامه دهید و با تماشای مناظری از کلبه‌های چوبی، دشت‌های سرسبز و گله‌هایی که برای چرا آمده‌اند دل را به طبیعت بسپارید.

اجاره ویلا در فیلبند 

در فیلبند چی بخوریم؟

در این روستا مکان هایی وجوددارد که انواع غذاهای محلی مانند کدو بره ی مازندران , مالابیج , نازخاتون و دیگر غذاهای محلی که امکان تهیه و پخت آن وجود داشته باشد.

اگر به دنبال آرامش، سکوت، تنفس هوای ناب و در یک کلام، دیدن رؤیایی در واقعیت هستید، بدون شک فیلبند همان سرزمین رؤیاهایتان است.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : اجاره ویلا در فیلبند , اجاره ویلا در روستای فیلبند , اجاره ویلا در فیلبند مازندران , اجاره ویلا,ارزان در فیلبند , اجاره روزانه ویلا در فیلبند , اجاره سوئیت در فیلبند , اجاره کلبه در فیلبند, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 54 تاريخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت: 1:57

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :