معرفی پروژه های ساختمانی

معرفی پروژه های ساختمانی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

هشدار در مورد خرید دستگاه فیلتر هوا

کارگاهی که دستگاه تولیدفیلترهوا درآن میباشد الزاما محل تولید دستگاه فیلتر نمیباشد.کارگاه تولید دستگاه   فیلتر هوا خودرو محلی است که شاسی دستگاههای تولیدفیلتر را درحال ساخت   رامشاهده کنید فیلترهوای خودرو یک قطعه کاملا مصرفی بوده وتولید آن نیز   درآمد زا میباشد.

آیا فیلتر هوا اسپرت کارکرد بهتری دارد؟ خرید فیلتر هوا اسپرت

آیا فیلتر هوا اسپرت کارکرد بهتری دارد؟

 

اما   اخیرا مشاهده شده یک سری شرکتهای واسطه ادعای ماشین سازی نموده  وباعناوینی  مثل طرح توجیهی یا دستگاه دستی تولید فیلتر هوا به همراه قالب  وکارآفرینی  سعی درفروش دستگاههای فیلترهوای بی کیفیت مینمایند.اگردرخواست  بازدید  ازکارگاه تولید دستگاه فیلترهوانمایید تلفنی قبول نموده ولی  اگرمصمم شوید  طفره رفته یا فقط دستگاههای آماده به شما نشان داده یا عنوان  مینمایند به  علت جلوگیری ازکپی شدن دستگاه نمیتوانیم دستگاه تولید فیلترهوا به شما نشان  دهیم ویا نهایتا عکس یافیلم دستگاه تولیدفیلتربه شما  نشان میدهند وفقط  کافیست امتحان نمایید.اگر دقت کنید این به اصطلاح  بزرگترین تولیدکننده ها  حتی فیلمی از عملکرد دستگاههای خود ندارند که  نمایش دهند چون تولید کننده  نیستندو دستگاههایی که میفروشند آنقدر بی  کیفیت میباشد که قابل نمایش نیست  یاعکس دستگاههای خارجی را درسایتشان  مشاهده مینمایید.
مشاهده شده بعضی  شرکتهای به اصطلاح ماشین ساز که فقط  واسطه ای بیش نیستند ازفیلم دستگاه های  MN Group سواستفاده نموده  وباتغییراتی در ویدیوی دستگاه فیلترهوا درسایت  آپارات یا ویکی پدیا ازآن  به عنوان تبلیغ استفاده نموده اند.

آموزش کار با دستگاه رباتیک تولید فیلتر هوا

دستگاه رباتیک تولید فیلتر هوا

بازدید   کننده محترم هنگام خرید دستگاه تولید فیلتر هوا تحقیق نمایید ودستگاه را   از تولید کننده مجوز دار خریداری کنید تاهنگاممراجعه به ارگانهای   ذیصلاح(اداره استاندارد-صنایع) مشکل پیدا نکنید وازهمه مهم ترخدمات پس   ازفروش وتعمیرات میباشد لطفا قبل ازهراقدامی مطالب صفحه نکات مهم را   نیزحتما مطالعه نماییدبسیارسودمند وپیش نیاز جهت واردشدن به عرصه   تولیدفیلتر هوا وخرید دستگاه فیلتر هوای خودرو میباشد.

شرکت شایان فیلتر پارسه برای کلیه کسانی که قصد تولید فیلتر هوا را دارند ، کارگاه های آموزشی تولید فیلتر هوا را برگزار می کند ، این کارگاه ها با استاندارد های فنی و حرفه ای و دارای   مدرک معتبر می باشد تا شما در زمان اخذ استاندارد برای تولید فیلتر هوا  به  مشکل بر نخورید .

شما می توانید درخواست درخواست کارگاه آموزشی خود را در فرم زیر ثبت نمایید . همچنین شرکت شایان فیلتر پارسه برای سال اول مواد اولیه فیلتر هوا خودرو را با قیمتی کاملا منصفانه برای کلیه شرکت کنندگان در کارگاه های   آموزشی فراهم می کند و فیلتر هوا تولید شده را با قیمت بازار از آنها   خریداری می کند.

شما بعد از گذراندن دوره های آموزشی تولید فیلتر  هوا  علاوه بر تولید فیلتر هوا استاندارد قادر خواهید بود دستگاه های فیلتر  هوا  را تعمیر و همچنین عیب یابی نمایید .

در این کارگاه آموزشی ، نحوه بازریابی برای فروش فیلتر هوا و همین طور راهکارهای سوددهی بیشتر نیز آموزش داده می شود.

از دیگر سرفصل های این کارگاه آموزشی نحوه فرمول گیر مواد و سرشکن کردن هزینه های تولید است .

شما با شرکت در کلاس های آموزش فیلتر هوا قادر خواهید بود ، فیلتر کلیه خودرو های داخلی و خارجی را تولید کنید .

موارد آموزشی تولید فیلتر هوا در شرکت شایان فیلتر پارسه

 • راه اندازی خط تولید فیلتر خودرو
 • آموزش صفر تا صد تولید
 • سرشکن کردن هزینه‌های تولید
 • رفع ایرادات موثر بر تولید
 • رفع ایرادات کارگاه
 • آموزش مونتاژ انواع فیلتر
 • آموزش فرمولهای نسبت گیری پلی و ایزو
 • یادگیری تولید فوم استاندارد و مرغوب
 • یادگیری تعمیر کامل دستگاه
 • راهکارهای سود دهی در تولید
 • نحوه بازاریابی محصولات
 • آموزش تمامی موارد مرتبط با انواع دستگاهای تولید فیلتر هوا در سراسر ایران

راه‌های ارتباطی با شرکت شایان فیلتر :

شماره تماس :

۰۲۱۴۴۶۶۱۱۹۹

۰۲۱۸۸۰۸۶۳۶۵

۰۲۱۸۸۰۸۶۳۶۶

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 54 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:42

کود NPK

صنعت  کشاورزی تا حد زیادی به کود  NPK وابسته می‌باشد تا کمبود مواد غذایی را در  گیاهان جبران نماید بخصوص  در کاشت های گلخانه‌ای و مناطقی که دارای خاک  فقیری هستند. اگر بخواهیم  کود NKP را تعریف کنیم باید بگوییم از سه عنصر  اصلی نیتروژن، فسفر و  پتاسیم تشکیل شده است.

کود NPK حاوی عناصر ماکرو شامل: ازت، فسفر، کلسیم، پتاس، منیزیم و عناصر میکرو شامل: مس، آهن، روی، منگنز، بر و نیکل می‌باشد. اصطلاحاً به کود  NPK ، کود کامل گفته می‌شود.

خرید کود npk

کود npk

زمان مصرف کود ان پی کا NPK

کود   NPK یکی از پر مصرف ترین نوع کودها در دنیا است که برای افزایش رشد  گیاهان  و درختان استفاده می شود . بهترین زمان برای مصرف کود NPK در فصل  رشد گیاه  که برای اغلب درختان و گیاهان فصل و بهار و تابستان می‌باشد. از  کوددهی  گیاهان که در خواب هستند خودداری کنید.

نحوه مصرف کود NPK

حتماً   برای استفاده از کود NPK، به میزان توصیه‌شده توسط شرکت‌های تولیدکننده   توجه کنید. استفاده بیش از حد کود NPK موجب خسارت به گیاه می‌شود. برای   مثال ۳ kg per 100 Ltr یعنی ۳ گرم برای ۱ لیتر آب.

اعداد روی بسته های کود NPK به چه معناست؟

این اعداد به همان ترتیبی که بیان می شوند نشان دهنده درصد عناصر NPK هستند.

 برای مثال : کود NPK 3-11-38 از این عناصر تشکیل شده است :

  ۳ درصد N (نیتروژن)

  ۱۱ درصد P (فسفر)

۳۸ درصد K (پتاسیم)

البته ۳   ۱۱   ۳۸ درصد ، روی هم  ۵۲ درصد می شود. پس الباقی ترکیبات کود از چه چیزی تشکیل شده است؟!

بعضی   از شرکت ها روی بسته بندی کودهای خود بعد از اعداد، حروف  TE را درج می   کنند که؛ مخفف کلمه (Trace Element ) به معنی عناصر کم مصرف است.

یعنی غیر از عناصر پر مصرف ( ازت، فسفر و پتاسیم ) ، عناصر کم مصرف نیز در کودهای NPK استفاده شده است

به طور مثال کود  NPK 12-12-36

شامل ترکیبات نیترات پتاسیم – فسفات پتاسیم – سولفات منیزیم – سولفات پتاسیم – روی – آهن – مس و منگنز

این کود دارای پتاس بالا و ازت پایین می‌باشد و بسیار مناسب برای کاکتوس‌ها و ساکولنت ها می‌باشد.

کود NPK 20-20-20

دارای ترکیباتی مانند نیترات پتاسیم – فسفات پتاسیم – سولفات منیزیم – سولفات پتاسیم – روی – آهن – مس و منگنز

این کود بسیار مناسب برای گیاهان آپارتمانی و انواع گلها

خرید کود npk هیراکود

کود npk

چرا به کودهای ماکرو، NPK (ان پ کا) گفته می‌شود؟

علت   این نام‌گذاری به دلیل اولویت احتیاجات گیاهان بر مبنای زمان رشد و نمو  به  این نوع کودهاست. به زبان ساده‌تر گیاهان در کل دوره زندگی خود سه   مرحله‌ای: کاشت، داشت و برداشت دارند که به ترتیب در این مراحل به کودهای   ماکروی زیر احتیاج خواهند داشت.

کاشت N

داشت P

برداشت K

البته   استفاده از این عناصر در مراحل سه گانه رشد و نمو استثناهائی هم دارد،   مثلا در ابتدای دوره کاشت برای افزایش میزان ریشه‌زائی از کودهای حاوی   فسفات (P) هم استفاده می‌شود

عملکرد نیتروژن برای گیاه

نیتروژن   در اصل به رشد سریع شاخ و برگ کمک می‌کند. همچنین در تولید بذر گیاه و   افزایش میوه موثره است. کمک به فتوسنتز و کیفیت بهتر محصول از مزایای   استفاده از نیتروژن است.

عملکرد فسفر برای گیاه

فسفر   مهم‌ترین عامل در روند صحیح فتوسنتز برای گیاه است. کمک به روند تبدیل   انرژی خورشید به انرژی شیمیایی قابل استفاده برای گیاهان است. فسفر  توانایی  گیاه برای مقابله با استرس را بالا می‌برد. از دیگر مزیت‌های  فسفر،  ریشه‌زایی بهتر و زیادشدن شکوفه در گیاهان را می‌توان نام برد.

عملکرد پتاسیم برای گیاه

پتاس   به کیفیت میوه و تشکیل پروتئین در میوه کمک می‌کند. کاهش بیماری‌ها در   گیاه از دیگر فواید پروتئین است. در گیاهان زینتی برای گلدهی و در درختان   میوه به درشت‌شدن میوه و رنگ‌انداختن میوه کمک می‌کند.

خرید کود npk

کود npk

قیمت کود npk

با   توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و   پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان   میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با   پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر   عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری   خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت   هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و   رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی  های  جداگانه موجود می باشد.

خرید کود NPK

کود npk  یا کود کامل در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است.برای خرید کود NPK یا کود کامل و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خدمات هیراکود

شرکت   بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات   کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را   بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ،   اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند.   از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی  با  منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند  با  خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و  حیوانی  محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با  یکبار  استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما  را به  دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با  تاکید بر اصالت کالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب سعی بر آن دارد تا  پایین  ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به  مشتریان  ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با  خیالی آسوده  خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با  تولید و ارائه  محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده  ایم بتوانید با  هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید،  درختان تان  را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

ایران- تهران

09127256897

hirakood1@gmail.com

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 51 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:41

سطح pH آب آشامیدنی ما باید چند باشد؟

در این مطلب قصد داریم تا شما را با سطح ph  انواع آب آشامیدنی آشنا کنیم و ببینیم کدام نوع از آب مناسب شماست ، با ما همراه باشید :

 pH چیست؟

شما ممکن است کلمه "pH" را برای توصیف کیفیت آب آشامیدنی شنیده باشید ، اما آیا می دانید معنی آن چیست؟

pH اندازه گیری ذرات با بار الکتریکی در یک ماده است. برای اینکه تشخیص دهیم این ماده چقدر اسیدی یا قلیایی است. مقیاس pH از 0 تا 14 متغیر است:

آب اسیدی دارای pH پایین تر از 7 است. اسیدی ترین مواد دارای pH برابر با 0 هستند. اسید باتری در این طبقه قرار می گیرد.

آب قلیایی pH 8 یا بالاتر دارد. بیشترین مواد قلیایی مانند چاودار دارای pH 14 می باشد.

آب خالص دارای pH 7 است و "خنثی" به حساب می آید زیرا هیچ کیفیت اسیدی ندارد.

سطح pH آب آشامیدنی ما باید چند باشد؟ . آب قلیایی . خرید آب قلیایی

چه اندازه از pH برای نوشیدن آب بی خطر است؟

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) وظیفه نظارت بر کیفیت آب آشامیدنی عمومی در سراسر ایالات متحده را بر عهده دارد. در مطالعه ای بیان داشت pH کیفیتی نیست که تحت نظارت EPA باشد زیرا این یک کیفیت زیبایی شناسی آب محسوب می شود. با این حال ، آژانس   توصیه می کند که تأمین کنندگان آب شرب شهری ، آب مورد نیاز خود را با pH 6.5 تا 8.5 حفظ کنند.

pH در حال تغییر یا ناایمن به چه معنی است؟

pH آب شیرین بسته به الگوهای آب و هوا ، فعالیت انسان و فرآیندهای طبیعی در سراسر جهان متفاوت است.

آب با pH بسیار پایین یا زیاد می تواند نشانه آلودگی شیمیایی یا فلزات سنگین باشد.

آبی که در محدوده pH از 6.5 تا 8.5 قرار می گیرد ، به خصوص اگر قلیایی باشد آب ایمن است. با   این حال ، آب بسیار قلیایی که از حد استاندارد بالاتر باشد می تواند بو و   مزه ناخوشایندی داشته باشد و همچنین می تواند به لوله کشی ها و وسایل حمل   آب آسیب برساند.

آب اسیدی با pH کمتر از 6.5 به احتمال  زیاد در معرض آلاینده ها قرار گرفته و نوشیدن آن  برای سلامتی مضر است.  همچنین می تواند لوله های فلزی را خراب کند (حل کند).

بسیاری از تأمین کنندگان آب شهری به طور داوطلبانه میزان pH آب خود را برای نظارت بر آلاینده ها آزمایش می کنند ، که ممکن است با تغییر pH مشخص شود. هنگامی که آلاینده ها وجود دارند ، شرکت های آب با استفاده از   آب خود را تصفیه می کنند تا دوباره از نوشیدن آن اطمینان حاصل شود.

سطح pH معمولی در آبهای مختلف

میزان آب شیر متفاوت است. به طور معمول در حدود 7.5

آب اسمز معکوس مقطر 5 تا 7

آبهای بطری مشترک 6.5 تا 7.5

آبهای بطری شده با علامت قلیایی 8 تا 9

آب اقیانوس حدود 8

باران اسیدی 5 تا 5.5

سطح pH آب آشامیدنی ما باید چند باشد؟ . آب قلیایی . خرید آب قلیایی

آب قلیایی : یک روند جدید در آب آشامیدنی

آب قلیایی طی چند سال گذشته به یک انتخاب محبوب در آب آشامیدنی تبدیل شده است. برخی افراد می گویند نوشیدن آب کمی قلیایی - با pH بین 8 تا 9 - می تواند سلامتی شما را بهبود بخشد. آنها می گویند ممکن است باعث می شود روند پیری کاهش پیدا کند. همینطور pH باعث می شود بدن در وضعیت سالم تری قرار بگیرد و بیماری مزمن مانند سرطان را مسدود کند.

اما مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد آب قلیایی ممکن است به نفع سلامتی افراد با شرایط پزشکی خاص باشد ، مانند:

ریفلاکس اسید (2012 مطالعه منبع معتبر)

فشار خون بالا ، دیابت و کلسترول بالا (مطالعه 2001)

آب قلیایی ، الکترولیز زیاد نیز ممکن است بعد از کم آبی بدن ناشی از ورزش مفید باشد.

آزمایش pH در خانه

اما   اگر توجه داشته باشید که شیر آب و لوله های شما به رنگ زنگ قرمز ، سفید  یا  آبی زنگ خورده است ، ممکن است بخواهید به تنهایی قدم های خود را  بردارید.  این تغییر رنگ - و همچنین هر گونه تغییر رنگ آب آشامیدنی شما -  نشانه ای از  خوردگی ناشی از آب اسیدی است. لوله های خورده باید توسط یک  لوله کش حرفه  ای مورد بازرسی قرار گیرند و در صورت لزوم تعویض شوند.

آزمایش pH آب آشامیدنی شما در خانه بسیار ساده و ارزان است. تمام آنچه شما نیاز   دارید یک کیت تست خانگی است. این کیت را می توانید از تمام داروخانه ها   خریداری کنید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 70 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:40

چطور سئو داخلی سایت را انجام دهیم؟

سئو داخلی سایت که به انگلیسی (Onpage SEO) آن را می شناسند بخش اصلی در سئو سایت است که با رعایت مواردی مانند محتوای مناسب،رعایت اصول کد نویسی و سرعت سایت همچنین موارد کلی دیگر انجام می شود.

123.jpg

 

چطور سئو داخلی سایت را انجام دهیم؟

از آنجا که کنترل سئو داخلی سایت بر خلاف سئو خارجی سایت در دست شماست پس می توانید تا حد زیادی روی سئو کلی سایت تاثیر بگذارید.

آیا لیست سئو داخلی سایت را می شناسید؟

چک لیست سئو داخلی سایت که در زیر آمده به شما کمک می کند طبق لیست زیر نسبت به عملکرد خود در انجام سئو داخلی سایت اقدام نمایید:

توجه داشته باشید هر یک از موارد زیر کامل کننده یکدیگر در سئو می باشند و دقت در انجام هر یک از موارد می تواند تاثیر زیادی در سئو سایت شما داشته باشد.

seo4.jpg


عنوان صفحات در سئو داخلی چه می تواند باشد؟

اگر بگوئیم عنوان صفحه در سئو داخلی سایت رتبه اول را دارد، اشتباه نگفتیم زیرا بعد از بررسی هزاران سایت و آزمون و   خطا متوجه شدیم سایت هایی که عنوان مرتبط و الگوی درست را استفاده نموده   بودن جایگاه بهتر و ثابت تری در نتایج جستجو به دست آمده بودند.

از آنجا که تمرکز صفحه با عنوان صفحه مشخص می شود پس استفاده از کلمه کلیدی هدف در عنوان صفحه اولین کاری است که باید انجام دهید.

مشخصات عنوان صفحه

عنوان صفحه باید در حدود 70 کاراکتر باشد و کلمه کلیدی در ابتدای عنوان استفاده شود.
الگوی صحیح نوشتن عنوان صفحات به صورت زیر می باشد:

عنوان اول | عنوان دوم – نام برند

مهمترین نکته ای که باید آن را رعایت کنید عدم تکرار کلیدواژه در عنوان صفحات است، این کار از دید گوگل اسپم به حساب می آید.


توضیحات متا

توضیحات   متا تگی مهم در صفحات است، همانطور که در جستجوی گوگل مشاهده نموده اید،   توضیحات کوتاهی در پایین هر لینک در نتایج جستجو ظاهر می شود که توضیح   کوتاهی از آنچه در محتویات صفحه وجود دارد را بیان می نماید.

نوشتن توضیحات متا مرتبط و اصولی می تواند افزایش کلیک و همچنین سیگنال ارتباط را برای گوگل فعال بفرستد.

آیا توضیحات متا در سئو سایت تاثیری ندارد؟

هر چند شایعه است که توضیحات متا دیگر تاثیری در سئو سایت ندارد اما واقعا اینطور نیست، توضیحات متا یک سیگنال مرتبط می باشد و اهمیت بالایی دارد.

مقدار توضیحات متا 150 کاراکتر می باشد که ما توصیه می کنیم حتما یکبار حداقل کلیدواژه هدف در آن آورده شود.

جالب   است بدانید اگر یک صفحه توضیحات متا نداشته باشد، گوگل دست به کار می شود  و  یک توضیحات متا از بین محتوای صفحات انتخاب می نماید.

توضیحات متا را تکراری ننویسید!

توضیحات متا باید برای هر صفحه منحصر بفرد باشد،در واقع ننوشتن توضیحات متا بهتر از نوشتن توضیحات متای تکراری است.
تگ H1 در سئو داخلی چه تاثیری دارد؟

از   بین تگ ها ،تگ H1 مهمترین تگ در میان باقی تگ هاست که تنها یک بار در هر   صفحه استفاده می شود و محتویات آن با استفاده از عنوان صفحه و در واقع  شامل  کلیدواژه هدف می باشد.
محتوای صفحه در سئو داخلی

محتوای   صفحه که در واقع این بخش است که در تصمیم گیری گوگل برای رتبه بندی صفحات   دخالت دارد و می تواند مشخص نماید صفحه مربوط نسبت به دیگر صفحات لیاقت  اول  شدن را دارد یا خیر؟

در محتوای صفحه چی بزاریم؟

محتوای یک صفحه می تواند شامل متن،عکس و ویدئو باشد،هر چند استفاده از فرم ها، فایل ها و نمودار ها نیز جزئی از محتوا محسوب می شود.

مقدار متن را بیشتر بزارید!

پیشنهاد   می شود مقدار متن هر صفحه حداقل 300 کلمه باشد ، قطعا محتوای 1000 کلمه  ای  و یا بیشتر قدرت بالاتری نسبت به محتوای 300 کلمه ای دارد، کمترین مزیت   متن 1000 کلمه در نگه داشتن بیشتر کاربر در سایت می باشد.

محتوای هر صفحه قطعا با عنوان انتخاب شده هر صفحه ارتباط دارد و در بر گیرنده کلیدواژه مربوط می شود.

مطلب را چطور شروع کنیم؟

سعی   کنید زمان نوشتن مطلب،شروع آن با کلیدواژه هدف باشد و در بدنه محتوا نیز   حداقل 3 الی 4 بار به صورت طبیعی تکرار شود،البته این مقدار تکرار نسبت به   کل متن متغییر است و ممکن است بیشتر باشد.

محتوای صفحات دیگر را کپی نکنید!

محتوای   هر صفحه منحصر بفرد است و نباید از محتوای دیگر صفحات در یک صفحه دیگر   استفاده کنید، این کار کپی به حساب می آید و جریمه می شوید.

جهت غنی تر شدن صفحات از محتوای عکس و فیلم نیز می توانید استفاده نمایید، در مواردی دیده شده استفاده از نمودار و فرم ها، سئو صفحه بهتری رقم می زند.
آدرس صفحات ( URL ) در سئو داخلی سایت

این   که کلیدواژه هدف در آدرس صفحات یا URL وجود داشته باشد یا نه هنوز در   ابهام است، اما چیزی که خیلی اهمیت دارد کوتاه بودن آدرس صفحات است.بهتر  است حداقل آدرس صفحات با کلیدواژه همان صفحه پوشش داده شود.
تصاویر در سئو داخلی و جذاب تر شدن محتوا

تصویر   در مطلب می تواند محتوا را کامل تر و جذابتر کند، اما یک تصویر سنگین و  یا  بدون ALT نیز می تواند بی تاثیر و مضر باشد، پس برای قرار دادن تصویر  در  محتوای خود سعی کنید حجم آن بهینه و تگ alt استفاده نمایید.

تگ ALT در برگیرنده متنی برای توصیف تصویری است که گوگل نمی تواند ببیند.

نکته   مهم در استفاده از تصاویر هنگام نوشتن مطلب این است که وقتی در یک   پاراگراف نیاز به استفاده از یک تصویر دارید، تصویر مربوط باید با ALT   مرتبط با همان پاراگراف باشد.
لینک های داخلی سایت

به   کار بردن لینک بیلدینگ صرفا برای سئو خارجی و به دست آوردن بک لینک نیست   ،لینک های داخلی سایت نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارند به شکلی که گوگل  روی  این گزینه به صورت واضح تاکید می کند.

چه کار کنیم  کاربر در سایت زیاد بمونه؟

لینک   دهی داخلی سایت ضمن افزایش ماندگاری کاربران در سایت و بالا بردن بازدید   دیگر صفحات می شود،همچنین باعث بهبود ساختار داخلی وبهبود رتبه نیز می   گردد.

به یاد داشته باشید استفاده از عباراتی مانند ” کلیک کنید ” یا ” بیشتر بخوانید ” کلمات مناسبی برای به دست آوردن رتبه نیست.

مواردی  که در بالا اشاره شد تنها بخش جزئی از سئو داخلی سایت می باشد،اما با  رعایت همین چند مورد می توانید در رتبه بندی سایت خود تاثیر گذار باشید.


۰۹۱۱۶۳۶۷۹۲۹ - ۰۹۱۱۵۱۸۷۹۹۸

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 62 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:34

رایج ترین تنظیمات صندلی اداری

بسیاری از صندلی های اداری و کار موجود امروزه شامل چندین ویژگی  ارگونومیک  و پشتیبانی یا پیشرفت های عملکردی نسبت به صندلی های اداری  گذشته است. به  نظر می رسد صندلی کامپیوتر ارگونومیک یا صندلی های کاری که امروزه ساخته شده است ، دارای یک اهرم و   تنظیم صندلی اداری استاندارد است برای کسانی که صاحب یا به دنبال خرید  پایه  صندلی اداری میان رده در آینده هستند ، امیدوارم این لیست در انتخاب  یا  عملکرد صندلی دفتر خود به شما کمک کند.

تنظیم ارتفاع پنوماتیک صندلی اداری

   بیشتر  صندلی های اداری ، رایانه ای ، وظیفه ای ، ارگونومیک و حتی اجرایی  این  عملکرد را ارائه می دهند. این به سادگی توضیح می دهد که چگونه ارتفاع  صندلی  افزایش یا پایین می آید. یک سیلندر پنوماتیک به مکانیسم صندلی های  واقع در  زیر کوسن صندلی وصل شده است. این سیلندر امکان تنظیم سریع و آسان  را در کل  محدوده ارتفاع مشخص فراهم می کند. این تنظیم اغلب با استفاده از  دست و  یا  اهرمی که در زیر بالشتک صندلی یا در سمت راست یا سمت چپ صندلی  قرار دارد ،  انجام می شود.

شیب قابل تنظیم

 تولید   کنندگان ممکن است گاهی اوقات تنظیم شیب را به عنوان دو عملکرد جداگانه  ذکر  کنند. ما احساس می کنیم که این کنترل های صندلی اداری از نزدیک ارتباط   دارند و این واقعیت است که شما تقریباً نمی توانید یکی را بدون دیگری  داشته  باشید. بیشتر انواع صندلی های کار ، رایانه و صندلی های اجرایی  دارای شیب  با تنش شیب قابل تنظیم است. شیب همان چیزی است که کاربر را قادر  به تکیه  زدن یا چرخش عقب به حد تعیین شده توسط مکانیسم صندلی یا صفحه  کنترل می کند.  

تنظیم  تنش شیب با چرخاندن یک دستگیره گرد معمولاً  بزرگ که در زیر صندلی به سمت  جلوی صندلی یافت می شود. (برخی از تولید  کنندگان صندلی کنترل فشار کشش را  به سمت اهرمی یا شماره گیری در جای دیگر  روی صندلی در حال حرکت می کنند ،  اما اکثر آنها هنوز در قسمت جلویی قرار  دارند.) دستگیره فشار کشش شیب باعث  افزایش یا کاهش میزان نیرو لازم برای  ساختن صندلی یا چرخش مجدد خواهد شد.  معمولاً چندین چرخش از دستگیره تنشی  شیب لازم است تا تنش را تا حد قابل  توجهی سفت یا محکم کند.

رایج ترین تنظیمات صندلی اداری . فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب

قفل شیب

این   عملکرد آسان به نظر می رسد اما از اینکه چند نفر با این مورد مشکل دارند   تعجب آور هستند ، و همیشه این عملکرد مقصیر نیست. یکی از مشکلات قفل شیب   این است که همه تولید کنندگان از یک اهرم مشابه استفاده نمی کنند و یا   اهرمی را در همان منطقه قرار می دهند تا بتواند این کارکرد را کنترل کند و   این امر منجر به اصلاح روش های مختلف تنظیم قفل شیب صندلی ها می شود.   کتابچه راهنمای صاحبان صندلی های شما همیشه بهترین روش برای آشنایی خود با   کنترل های خاص صندلی های شما است. به طور کلی ، برخی از تولید کنندگان  ممکن  است از اهرم یا بالشتک مانند آنهایی که برای تنظیم ارتفاع صندلی  استفاده  می شود برای کنترل قفل شیب استفاده کنند ، یا بسیاری از آنها از  یک اهرم یا  میله منفرد استفاده می کنند که برای قفل یا باز کردن قفل صندلی  ، به یک  اهرم یا میله منفرد نیاز دارد. 

معمولاً  ، هنگامی که یک  صندلی در وضعیت شیب قفل شده باشد ، آن را نمی توان قفل کرد  تا اینکه کاربر  مرتباً چند مرتبه به عقب رود یا با فشار بیشتری از نوار  قفل یا پین  بازگردد ، تا صندلی مجدداً به حالت اصلی بازگردد. قفل شیب  همچنین برای قفل  کردن کامل شیب در هنگام قرار گرفتن صندلی در حالت ایستاده  استفاده می  شود.

(2 به 1) شیب همگام:

صندلی  های رایانه  ای و کاری زیادی این ویژگی را ارائه می دهند. اصولاً ، این  کنترل صندلی  اداری به پشتیبان اجازه می دهد تا دو برابر سریعتر از کوسن  صندلی یا با  نسبت 2 به 1 ، دوباره چرخش داشته باشد ، این به کاربر اجازه می  دهد تا در  حالی که صندلی خود را نسبتاً سطح خود را به کف نگه دارد ، به  جای صندلی  چرخشی از آن استفاده کند.

تنظیم ارتفاع صندلی کارمندی

بسیاری   از صندلی های رایانه ای ، وظیفه ای ، ارگونومیک و کار اکنون این ویژگی را   ارائه می دهند. تنظیم ارتفاع پشت به کاربر اجازه می دهد منطقه پشتیبانی   کمری پشتی را در یک محدوده ثابت برای پشتیبانی اختصاصی قرار دهد. تنظیم   ارتفاع پشت اغلب با چرخاندن دانش موجود در ساقه یا قاب پشتی اصلاح می شود.   پس از شل شدن این دستگیره ، پشتی می تواند بلند شود یا به موقعیت دلخواه   پایین بیاید ، سپس دستگیره سفت می شود تا موقعیت را نگه دارد. تنظیم  ارتفاع  عقب Ratchet همچنین در بعضی از مدل های جدیدتر صندلی های اداری  محبوبیت  بیشتری پیدا می کند ، این امر باعث می شود استفاده از دستگیره از  بین برود و  با بالا بردن یا پایین آوردن کمر به سطح مطلوب تنظیم و کنترل  شود و سپس با  استفاده از چرخ دستی در حالت خود قفل شود. 

البته   بسیاری از کارکردهای صندلی دیگر در بازار وجود دارد و بسته به ترجیح شخصی   شما ، میزان روزانه زمان صرف شده در یک صندلی و استفاده مورد نظر شما ممکن   است شما نیاز داشته باشید یا بخواهید یک صندلی اداری با کنترل ها یا  ویژگی  های ارگونومیک بیشتری داشته باشد. در این صورت ، لطفاً برای کسب  اطلاعات  بیشتر و انتخاب صندلی های اداری ارگونومیک موجود ، با تماس  بگیرید.

۰۲۱-۶۶۷۶۱۹۶۷--۰۲۱-۶۶۷۶۶۷۴۲ | 09127170236

info@vichoob.com

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 65 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:33

دی وی دی انگیزشی کنکور 99

ما  در موسسه کنکور ونوس با داشتن  تجربه طولانی در امر کنکور و آمار قبولی  بالا برای تمام کسانی که از خدمات  و دی وی دی های ونوس استفاده کرده اند  قصد داریم تا روش هایی را به شما  بگوییم که بتوانید در کنکور برای خود ایجاد انگیزه کنید و در راستای کسب  رتبه برتر و جایگاهی عالی گامی موثر بردارید. 

تمامی   کارشناسان معتقدند که ابتدا آن‌چه در ذهن شکل می‌گیرد یک تخیل است و پس از   مدتی تخیل تبدیل به آرزو و سپس آرزو به امید و آن‌گاه امید در صورت   استمرار به اشتیاق سوزان مبدل خواهد شد و آنگاه است که شما قادرید به آن   تخیل دست پیدا کنید و به یک واقعیت تبدیل کنید. اشتیاق، سوخت لازم برای   موفقیت می باشد. اگر بتوان انسان را به یک ماشین تشبیه کرد در این صورت می   توان اینگونه بیان کرد که انسان برای رسیدن به موفقیت همان‌قدر نیاز به  شور و اشتیاق دارد که اتومبیل به بنزین برای حرکت کردن.

شرایط و روش های ایجاد انگیزه در داوطلبان کنکوری

►در   ابتدا باید ترس از شکست خوردن را در خود نابود کنید. زمانی را که کودک   بودید و تازه می‌خواستید راه رفتن را بیاموزید به خاطر دارید؟. یادتان   می‌آید چند بار زمین خوردید تا راه رفتن را آموختید؟ فکر کنید اگر در آن   دوران بعد از چهار بار زمین خوردن اشتیاق، علاقه و امیدتان را برای تلاشی   دیگر و ایستادنی دوباره از دست می‌داید الان چه اتفاقی می‌افتاد؟ جز  این‌که  الان در سن بلوغ هم باید چهار دست و پا راه می‌رفتید؟ اما تعداد  افرادی که  راه رفتن را در کودکی نمی‌آموزند بسیار کم و ناچیز هستند؛ به  نظر شما دلیل  آن چه می تواند باشد؟
این گونه می توان سوال بالا را پاسخ  داد که، کودکان کوچک‌تر از آن‌اند که مسائل روانی شکست و عدم موفقیت، بر  آنان تأثیر منفی بگذارد؛ اما چرا ما در  بزرگ‌سالی به‌ خود می‌آموزیم که  باید از شکست وحشت کنیم و از هر شکست کوچک  ده‌ها شکست دیگر بسازیم.  مطئمناً این چیزی جز یک نگرش اشتباه و نا صحیح  نیست که از سوی جامعه و  اطرافیانمان به مرور زمان بر ما تحمیل شده است و  البته این طرز تفکر مانند  هر نگرش غلط دیگری قابل تغییر و تصیح می باشد

دی وی دی انگیزشی کنکور 99 سایت اصلی ونوس.

►داوطلبان   گرامی این نکته بسیار مهم و با ارزش را فراموش نکنید که باتری انگیزش خود   را مدام شارژ کنیم. اما شاید از خود بمرسید که جگونه می توانم این کا را   انجام دهم؟
باید این گونه سوالا بالا را پاسخ داد که، با یادآوری هدف   اولیه و تجسم خلاق به ‌طور مکرر؛ یعنی تصویر موفقیت نهایی را در ذهنمان   ببینیم و با آن زندگی کنیم و مطمئن باشیم که آن تصویر در دنیای واقعیت   اتفاق خواهد افتاد؛ البته اگر کمی تلاش کنیم و از هدف خود دلسرد نشویم می   توانیم به تمامی آنها دست پیدا کنید و بهترین نتیجه را نیز می توانید کسب   کنید.

►در  این مسیر طولانی باید این  نکته را در نظر بگیریم که گاهی باید در کنار  توجه به کیلومترهای  باقی‌مانده از راه، به مسیر طی‌شده هم نظری بیندازیم و  هر گاه تنبلی و  ناامیدی به سراغمان آمد از خود بپرسیم «تا این ‌جای راه با  زحمت فراوان  آمده‌ام، حیف است که کارم را نیمه‌تمام بگذارم!» این پرسش به  شما نیرو و  انگیزه‌ی لازم را برای ادامه‌ی مسیر می‌دهد. آخر این‌که هر گاه  دیدید  واقعاً دلسرد شده‌اید یک قلم و کاغذ بردارید و همه‌ی چیزهایی را که  از  نیمه‌تمام گذاشتن کار نصیبتان می‌شود، در یک ستون بنویسید. در ستون  مقابل  تمام لذت‌ها و دستاوردهایی را که از ادامه دادن کار تا به آخر- چه به  لحاظ  مادی و چه معنوی- به ‌دست می‌آورید، بنویسید. اگر کفه‌ی ترازو به نفع   ستون اول باشد در جهت تغییر مسیر و  افتادن به جریان صحیح زندگی گام  بردارید، اما اگر مواهب ادامه دادن کار  بیش‌تر بود بر روی همین مواهب  تمرکز کرده و آن‌گاه با قدرت تمام به‌ کار  خود ادامه دهید و هیچ وقت این  را فراموش نکنید که این خود شما هستید که می  توانید بهترین و اصلی ترین  کمک را به خود کنید تا بتوانید در این مسیر به  موققیت دست پیدا کنید.

►با   تمام قدرت مسیر انتخابی خود را ادامه دهید، هیچگاه از حرکت باز نایستید.   یه روز های خویی که پس از دست یابی یه موفقیت خواهید داشت فکر کنید این  خود  یک روش برای انگیزه بیشتر و قدرت بیشتر در ادامه مسیر می شود.

دی وی دی های انگیزشی موسسه ونوس

دی وی دی آموزشی انگیزش تحصیلی ،تدریس استاد نیکخو دکتر رامین نیکخو در سال های گذشته مشاور ی بود که سبکی جدید را در مشاوره ارائه داد بخش   انگیزشی مشاوره های ایشان نقطه ی عطفی در مشاوره بود , دی وی دی های  مشاوره  ای و روش های درس خوانی برای کنکور می باشند.دی وی دی  آموزشی  انگیزش  تحصیلی ،تدریس استاد نیکخو ، تولید شده در موسسه کنکوری ونوس که  شامل 2 دی  وی دی  می باشدکه در موسسه کنکوری ونوس تولید شده و شما می  توانید قیمت دی  وی دی های کنکور را در صفحه لیست قیمت محصولات ونوس ملاحظه  فرمایید

دی وی دی آموزشی ( خود باوری ،اراده ،انگیزه) تدریس استاد اناری در   سال کنکور میزان انگیزه داوطلبان و نیز استفاده مفیدشان از زمان بالا و   پایین می رود. گاهی حسابی درس می خوانند و گاهی تنبلی می کنند. گاهی   امیدوارند و گاهی ناامید. این پکج به کنکوری ها یاد می دهد بدون نیاز به   حرفهای انگیزشی که یک روز حالشان را خوب می کند اما اثر دایمی ندارد، به   شیوه رتبه های برتر کنکور به اراده آهنین برسند، زمانشان را مدیریت نمایند  و  بر تنبلی غلبه کنند. همینطور این پکج به کنکوریها یاد می دهد چطور مسیر   سال کنکورسراسری را با لذت و هیجان طی کنند (نه استرس فراوان و رنج و عذاب روحی).

هدف از تولید این پکیج چیست؟

اراده آهنین و انگیزه پایدار داشته باشید
باورتان به خودتان بیشتر شود
استرس تان را به شدت کاهش دهید
به جای تمرکز بر گذشته یا استرس آینده، بر همین الان و درس امروز تمرکز کنید
از سردرگمی و حالت قربانی بودن در بیایید
ترس از شکست را عملا کم رنگ کنید

دی وی دی یک دو سه بدرخش با تدریس استاد اناری این مجموعه دی وی دی که شامل 21 لوح فشرده آموزشی است برای دانش‌آموزانِ داوطلب کنکور سراسری تهیه و تدوین شده است.  آزمون  سراسری و آزمون‌هایی از این دست صرفا میزان دانش داوطلبان را  نمی‌سنجد  بلکه توانایی های مدیریتی آن‌ها را نیز بر کفه‌ی ترازو می‌گذارد.  داوطلب  کنکور باید بتواند با داشتن برنامه‌ی مناسب مطالعاتی، در طول رسیدن  به روز  کنکور انگیزش‌های لازم را در خود پیدا و تقویت کند. نیروهای انگیزشی  که  به دانش‌آموزان کمک می‌کند همواره با میزان ثابتی از سطح انرژِی و  هیجانی  این مسیر را به مقصد برسانند. دی وی دی های آموزشی کنکور دکتر اناری راه‌های تقویت نیروهای روانی داوطلبان را آموزش می‌دهد تا دانش آموزان آرام و نرم خود را در رتبه‌های برتر کنکور ببینند.

دانش آموز عزیز!
همراه پکج 1 - 2 - 3 بدرخش2 هدیه تقدیمتان می گردد:

1.دی وی دی های "استعداد من در چه شغلی است" که یک وبینار ضبط شده بسیار پرطرفدار دکتر اناری است.
این دی وی دی ها داخل همین پکج دی وی دی است.
2 . سه جزوه که میتوانید در کنار ویدیوها از آنها استفاده کنید. این جزوات هم داخل همین بسته است.

دی وی دی آموزشی روش های کاربردی مطالعه تدریس استاد نیکخو دی وی دی  آموزشی روش های کاربردی مطالعه ،تدریس استاد نیکخو ، تولید شده در موسسه کنکوری ونوس که شامل 3 دی وی دی می باشد

02166935380

09120439434

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 60 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:33

آشنایی با بیمه نامه بدنه اتومبیل

هراتومبیلی،  علاوه بر استهلاک طبیعی  در معرض خطرات و حوادث فیزیکی غیر قابل پیش بینی  قرار دارد که این خطرات  ممکن است هزینه های سنگینی را برای شما ایجاد کند. بیمه بدنه اتومبیل  پاسارگارد این نوع هزینه‌ها را جبران می‌نماید.

معرفی بیمه بدنه اتومبیل

بیمه   بدنه یکی از بیمه‌‌های مربوط به خودرو است که در آن، خسارت‌‌های وارد شده   به اتومبیل جبران می‌شود. خرید این بیمه برخلاف بیمه شخص ثالث اجباری  نیست  اما به دلیل مزایای فراوانی که پوشش‌های مختلف این بیمه برای خودرو  فراهم  می‌کند، باعث شده است که خرید بیمه بدنه متقاضیان بسیاری داشته  باشد.

بیمه بدنه اتومبیل چه مواردی را پوشش می‌دهد؟

پوشش‌‌های بیمه بدنه به دو دسته پوشش‌‌های اصلی و پوشش‌‌های اضافی تقسیم‌ می‌شوند.

پوشش‌‌های اصلی بیمه بدنه اتومبیل

منظور   از پوشش‌‌های اصلی، خسارت‌هایی است که به صورت عادی و بدون خرید پوشش   اضافی توسط بیمه بدنه جبران‌ می‌شود. پوشش‌‌های اصلی بیمه بدنه شامل موارد   زیر است:

هر گونه حادثه و تصادف با خودروی دیگر یا جسم ثابت و متحرک

سقوط، واژگونی، آتش سوزی ، صاعقه و انفجار

سرقت   کلی خودرو (مربوط به دزدیده شدن خودرو و آسیب‌های وارد شده به وسایل اصلی   خودرو یا وسایل اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه در حین سرقت)

خسارتی که در جریان نجات و یا انتقال خودرو خسارت دیده به آن وارد شود.

در صورت بروز خطرات اصلی، خسارت باطری و لاستیک‌های خودرو نیز تا 50 درصد قیمت نو قابل پرداخت است.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه اتومبیل

در   کنار پوشش‌های اصلی یک سری پوشش اضافی نیز توسط شرکت‌های بیمه ارائه   می‌شوند که خرید آن‌ها به انتخاب مشتری صورت می‌گیرد و برای هرکدام مبلغ   جداگانه‌ای به قیمت اصلی بیمه‌نامه اضافه خواهد شد. این پوشش‌ها خسارت   مواردی را جبران می‌کنند که در تعهد پوشش اصلی بیمه بدنه نیست.
مهم‌ترین پوشش‌های اضافی بیمه بدنه عبارتند از:

پوشش سرقت در جای قطعات: خسارت ناشی از دزدی وسایل و قطعات اتومبیل در حالت توقف، تحت پوشش می‌باشد.

پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه   متوقف باشد، روزانه مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیمه‌گذار پرداخت   می‌شود. در این پوشش حداکثر مدت زمان پرداخت هزینه 30 روز می‌باشد.

پوشش شکست شیشه: از طریق این پوشش خسارت ناشی از شکست شیشه به هر علت جبران خواهد شد.

پوشش نوسانات قیمت: در بیمه بدنه پرداخت خسارت بر اساس ارزش واقعی خودرو در زمان خرید   ‌‌بیمه‌نامه انجام‌ می‌شود. در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه   افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در ‌‌بیمه‌نامه بیشتر شده باشد، با   استفاده از پوشش نوسانات قیمت‌ می‌توانید خسارت را به ارزش روز خودرو   دریافت کنید.

پوشش بلایای طبیعی: در این پوشش خسارت‌‌های ناشی از خطرات طبیعی مانند زمین لرزه، سیل، آتشفشان توسط شرکت بیمه جبران می‌شود.

پوشش رنگ - مواد شیمیایی - اسید پاشی: با داشتن این پوشش، همه خسارت‌‌های ناشی از پاشیده شدن مواد اسیدی و یا   رنگ و مواد شیمیایی بر روی بدنه خودرو تحت پوشش قرار‌ می‌گیرد.

پوشش ترانزیت (خارج از کشور): این پوشش مربوط به خطراتی است که خارج از مرزهای کشور به وسایل نقلیه وارد می‌شود.

پوشش حذف فرانشیز: همانطور که‌ می‌دانید پرداخت بخشی از خسارت به عهده ‌‌بیمه‌گذار است که به   آن فرانشیز‌ می‌گویند. با خرید پوشش حذف فرانشیز،‌ می‌توانید خسارت‌های  به  وجود آمده را به صورت کامل از شرکت بیمه‌ دریافت ‌کنید.

پوشش کشیدن میخ: در این پوشش خسارات ناشی از کشیدن میخ و ایجاد خط و خش بر روی خودرو با   اجسام تیز جبران می‌گردد. البته باید توجه داشت که این پوشش فقط در بیمه   بدنه ایران ارائه‌ می‌شود.

پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار: این پوشش مختص به خودروهای بارکش و اتوکار است و توسط بعضی از شرکت‌های   بیمه ارائه می‌شود. در این پوشش در صورتی که خودرو به علت خطرات تحت پوشش   بیمه بدنه قابل استفاده نباشد و در تعمیرگاه متوقف بماند، خسارتی به صورتی   روزانه به آن پرداخت‌ می‌شود. میزان هزینه پرداختی بیمه به نوع خودرو و   ظرفیت آن بستگی دارد.

قیمت بیمه بدنه اتومبیل

قیمت   بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث مبلغی نسبتا ثابت نیست و در شرکت‌‌های   مختلف بیمه تفاوت‌‌های بسیاری در نرخ بیمه بدنه شاهد هستیم. دلیل این   تفاوت‌ها این است که شرکت‌‌های بیمه برای اعمال تخفیف روی قیمت پایه بیمه   بدنه اختیار بیشتری دارند.نرخ پایه بیمه بدنه نیز به ارزش خودرو بستگی  دارد  و به صورت مبلغی ثابت توسط بیمه مرکزی اعلام‌ نمی‌شود.

همچنین   یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت بیمه بدنه این است که هزینه هر کدام از   پوشش‌‌های اضافی این بیمه‌ می‌تواند در شرکت‌‌های مختلف بیمه متفاوت باشد.

اگر   بخواهید برای استعلام قیمت بیمه بدنه به صورت حضوری اقدام کنید، باید   ساعت‌ها زمان صرف کنید و قیمت بیمه بدنه خودروی خود را از شرکت‌‌های بیمه   استعلام بگیرید. اما در حال حاضر این کار در عرض چند دقیقه و با چند کلیک   از طریق سایت ازکی امکان پذیر است.

محاسبه بیمه بدنه اتومبیل

پوشش‌‌های اضافی بیمه بدنه: همان طور که گفتیم به ازای انتخاب هر کدام از پوشش‌‌های اضافی، مبلغی به   ‌‌بیمه‌نامه بدنه شما افزوده خواهد شد. پس هرچه در زمان خرید بیمه بدنه   پوشش‌‌های اضافی بیشتری را انتخب کنید، قیمت بیمه بدنه شما بیشتر‌ می‌شود.

ویژگی‌های خودرو: منظور از ویژگی‌های خودرو فاکتورهایی مثل ارزش خودرو، سال ساخت خودرو، نوع   خودرو و کاربری خودرو است که هر کدام از این فاکتورها به صورت مستقیم بر   قیمت بیمه بدنه تأثیرگذار هستند.

تخفیف‌‌های بیمه بدنه: تخفیف‌هایی مثل تخفیف عدم خسارت، تخفیف خودروی صفر کیلومتر، تخفیف خرید نقدی، تخفیف ارزش خودرو و ...

تماس ۳۲۳۲۹۱۹۷ / فکس ۳۲۳۲۹۱۹۶ | موبایل 09112737896

pasargad2306@gmail.com

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 63 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:32

به چه پزشک متخصصی برای درمان بیماری بواسیر مراجعه کنیم؟

هموروئید یا بواسیر یک بیماری  مقعدی  می باشد که علائم آن در ابتدا خفیف بوده و به مرور اگر پیشگیری ها و   درمان های اولیه به عمل نیاید، پیشرفت خواهد کرد. برخی از افراد هنگامی که   بیمار می شوند به نوع بیماری خود دقت نمی کنند، تخصص های مختلف رشته  پزشکی  را در نظر نمی گیرند و یا اصلا نمی دانند باید به کدام پزشک مراجعه  کنند!  عدم آگاهی آن ها از عواقب بیماری ها موجب می شود که در مراحل اولیه  بسیار  بی اهمیت از کنار آن رد شده و یا به دلیل خجالت کشیدن از مراجعه به  پزشک  موجبات پیشرفت بیماری را فراهم آورند.

پزشک متخصص برای درمان بیماری بواسیر

در  ابتدا که به یکی از بیماری های نشیمنگاه مانند بواسیر یا هموروئید، شقاق  یا فیشر، فیستول و کیست مویی مبتلا میشویم تشخیص آنها  از یکدیگر برای  برایمان سخت است و میتوانیم در قدم اول به پزشک متخصص داخلی  مراجعه کنیم.  البته اگر بتوانیم در همان ابتدا به یکی از پزشکان متخصص  جراحی عمومی  مراجعه کنیم بهتر است چونکه در صورت نیاز به درمان با لیزر و  جراحی  بتوانیم مراحل درمان را از ابتدا با همین پزشک ادامه دهیم. فراموش  نکنید  تشخیص و درمان بواسیر یا هموروئید هم نیازمند تخصص است و هم نیازمند  تجربه  و هر پزشکی نمی تواند در زمینه ی آن اظهار نظر کند.

پزشک متخصص برای درمان بیماری بواسیر

 زمان مراجعه به پزشک متخصص بواسیر

شاید   پذیرش معاینه‌ی مقعد برای شما بسیار سخت باشد. بسیاری افراد به علت ترس و   خجالت خود مدت ها بیماری هموروئید خود را پنهان می کنند تا وضعیت بیماری   شان به شرایط وخیمی می رسد. اما فراموش نکنید که سلامتی شما با ارزش ترین   مسئله است. اگر از روش های درمان خانگی برای درمان بواسیر خود پاسخ مثبتی   نگرفتید و با گذشت چند روز همچنان درد و خونریزی شما ادامه داشت یعنی   بواسیر شما در حال پیشرفت است و باید به پزشک متخصص یا دکتر بواسیر مراجعه   کنید. رها کردن چنین وضعیتی یعنی بدتر شدن بواسیر شما و سخت تر شدن درمان   آن.

پزشک هنگام معاینه ی بواسیر شما چه سوالاتی از شما خواهد پرسید؟

پزشک   متخصص یا دکتر بواسیر ابتدا درباره ی عادت های غذایی و نحوه ی سبک زندگی   روزانه ی شما سوالاتی می پرسد که بهتر است صادقانه به همه ی آنها پاسخ   دهید؛ این سوالات صرفا به منظور تشخیص دقیق تر مشکل است مانند اینکه:

 • چقدر در طول روز آب می نوشید؟
 • چقدر در رژیم غذایی روزانه ی خود فیبر مصرف می کنید؟
 • چقدر ورزش می کنید؟
 • وضعیت و دفعات اجابت مزاج شما در طول روز چگونه است؟
 • دکتر برای تشخیص بواسیر چگونه شما را معاینه می کند؟

نحوه معاینه پزشک برای تشخیص بیماری بواسیر

پزشک   متخصص یا دکتر بواسیر، پس از پرسش های خود از شما می خواهد که به آرامی   دراز بکشید تا مقعد شما را معاینه کند. این یک معاینه ی کاملا روتین و  عادی  برای تشخیص مشکل شماست و هیچ ترس و خجالتی ندارد پس آرام باشید و با  پزشک  همکاری کنید. در این مرحله پزشک از شما می خواهد در همان حالت  خوابیده، در  وضعیت های مختلفی قرار بگیرید تا کاملا مقعد شما را از نظر  وجود علایم و  نشانه های بواسیر ارزیابی کند. پزشک شما ممکن است برای بررسی  دقیق تر با  کمک دستکش و کمی ژل روان کننده داخل مقعد شما را هم معاینه ی  انگشتی کند تا  اگر بواسیر شما از نوع داخلی است به وجود آن پی ببرد. گاهی  ممکن است برای  تشخیص دقیق تر مساله و علت آن جهت رد سایر علت های احتمالی،  از روش هایی  مانند سیگموئیدوسکوپی و کولونوسکوپی هم استفاده کند.

مرکز تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاهی

ما   توانسته ایم با بهره گیری از بهترین و برترین دستگاه های روز دنیا در   محیطی کاملا بهداشتی توسط کادری مجرب و حرفه ای و همچنین پزشک متخصص اقدام   به درمان بیماری های نشیمنگاهی از جمله درمان بواسیر ، درمان شقاق ( درمان فیشر ) ، درمان کیست مویی ، درمان فیستول ، درمان توده های ناحیه تناسلی ، درمان زگیل تناسلی به طور تخصصی و بدون درد و بیهوشی نموده و رضایت بیماران عزیز را جلب نمائیم و در سریع ترین زمان ممکن آن ها بهبود دهیم.

۰۹۱۰۶۸۶۵۷۸۱ –۰۲۱۶۶۹۲۸۷۱۲
۰۹۱۰۶۸۶۵۷۸۲ – ۰۲۱۶۶۹۲۸۶۳۳

  

تلفن گویا  ۰۲۱۴۵۱۸۶۹۵۵

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 63 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:31

فایبرسمنت برد محصولی سازگار با محیط زیست

امروزه  فایبرسمنت برد علاوه بر  کشورهای خارجی در داخل کشور نیز طرفدارن بسیار  زیادی پیدا کرده است و  تقریبا در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه ای دارد.  معمولا فایبرسمنت برد  در ساختمان های تجاری و خانه های مسکونی مورد استفاده  به عنوان پوشش های  خارجی، پوشش داخلی، مناطق مرطوب، کف و سقف قرار می  گیرد. پانل های فایبر  سمنت برد با ویژگیهای منحصر بفرد و فاقد مواد شیمیایی  مانند آزبست سازگار  با محیط زیست بوده و ضرری برای سلامتی انسان ندارند  لذا به طور وسیع در  صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب  است  بدانید که آگاهی از مزایای زیست محیطی که محصولات مبتنی بر فایبرسمنت  برد ،  به ویژه در ساخت و ساز که باعث سبک شدن وزن ساختمان می شود شناخته  شده  است. یکی از دلایل این رشد، تغییر در صنعت به منظور دستیابی به کاهش  وزن  با جایگزینی سنگ تراشی سنگین با سیستم های سبک وزن است.

فایبرسمنت برد محصولی سازگار با محیط زیست 

 

ویژگی های فایبرسمنت برد

فایبرسمنت برد یا صفحات سیمانی الیاف دار ساده، به صفحات پیش ساخته گفته می شود که از   ترکیب سیمان مخصوص، الیاف سلولزی، سیلیس و آب تشکیل شده اند. مواد فوق در   دستگاه اتو کلاو و تحت حرارت و فشار تبدیل به پانل سیمانی الیاف دار می   گردد.

ورقهای  فایبر سمنت که توسط روش اتوکلاو تولید می شوند، به  ویژه در قالب یک صفحه  تخت که به عنوان مواد پوشش داخلی و خارجی مورد  استفاده قرار می گیرد و به  عنوان یک ظاهر متفاوت ظاهر می شود.

در   شرایط امروز، بخش ساخت و ساز نیاز به بسیاری از ویژگی های خاص مانند   مقاومت در برابر آتش، آب و هوا، مقاومت در برابر آب، عایق صدا، عایق حرارت  و  ظاهر. روش معماری مدرن به ما کمک می کند تا محصولات پیشرفته ای را بدست   آوریم.

چرا فایبرسمنت برد یک محصول سازگار با محیط زیست است؟

ورق   سمنت برد سازگار با محیط زیست است و هیچگونه مضر برای محیط زیست و سلامت   انسان نیست. گاز خروجی ندارد، با شرایط آب و هوایی متناسب است. این محصول   با توجه به مواد تشکیل دهنده، کاملا با دوام است. تخته ها تحت فشار بالا و   درجه حرارت بالا در طول عملیات اتو کلاو تولید می شوند.

این کار با  نور ماوراء بنفش انجام نمی شود. فایبر سمنت برد مقاوم در برابر مواد  شیمیایی می باشد. ورق فایبرسمنت می تواند به عنوان مواد پوشش داخلی و خارجی  بر روی انواع سازه ها و در هر جزئیات ساختمان استفاده شود. 

ورقها   را می توان به طور کامل استفاده کرد یا می تواند در ابعاد مورد نظر شکل   داده شود یا با شکاف های مشترک استفاده شود. ورق های با شکاف مشترک در   فضاهای خطی مختلف قرار می گیرند.

فایبرسمنت برد محصولی سازگار با محیط زیست 

بیشترین زمینه های کاربرد فایبرسمنت برد

 1. همه کار بر روی مواد پوشش داخلی و خارجی
 2. زمینه های مرطوب مواد سرامیکی
 3. به عنوان یک پوشش تزئینی که به ظاهر چوب در داخل ساختمان

شرکت تولید کننده فایبرسمنت برد

شرکت   مدرن سازان رادیس  با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و   نهادینه نمودن استفاده صحیح از مصالح سبک از مصارف مختلف از جمله نمای   ساختمان،سقف کاذب،دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید.

این شرکت نماینده انحصاری فروش و اجرای فایبرسمنت و تولید کننده فایبرسمنت برد در ایران می باشد. جهت مشاوره و یا خرید با ما در تماس باشید.

modernsazanradis@gmail.com

@modernsazanradis

021-26645375

021-22909901-3

09915223692

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 61 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:30

چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای چیست؟

تصور کنید می‌خواهید نسبت دنده‌ی ۶:۱ را  در شفت خروجی تولید کنید و این  شفت هم جهت با شفت ورودی دوران کند. یک  راه‌حل استفاده از مجموعه‌ی  چرخ‌دنده‌ای سه‌تایی است که تصویر آن در زیر  نشان داده شده است. در این  تصویر قطر چرخ‌دنده‌ی آبی ۶ برابر قطر  چرخ‌دنده‌ی زرد رنگ است و در نتیجه  نسبت دنده‌ی ۶:۱ را ایجاد می‌کند.  اندازه‌ی چرخ‌دنده‌ی قرمز اهمیتی ندارد  چراکه این قطعه تنها وظیفه‌ی معکوس  کردن جهت دوران را بر عهده دارد و در  نتیجه چرخ‌دنده‌های آبی و زرد در یک  جهت چرخش می‌کنند. با اینکه تمام  نیازهای مسئله رفع شده است، اما همان‌طور  که در تصویر مشخص است، شفت‌های  چرخ‌دنده‌های آبی و زرد هم‌محور نیستند و در  عوض موازی یکدیگرند. حال سؤال  این است که اگر لازم باشد شفت ورودی و خروجی  هم‌محور باشند، در این حالت  از چه سیستمی برای پاسخ‌گویی به شرایط مسئله  استفاده کنیم؟ پاسخ استفاده  از چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای است.

180-1.jpg

در   تصویر بالا، چرخ‌دنده‌ی زرد رنگ (چرخ‌دنده‌ی خورشیدی) به‌طور هم‌زمان با   سه چرخ‌دنده‌ی قرمز رنگ (چرخ‌دنده‌های سیاره) درگیر است و این چرخ‌دنده‌ها   به یک صفحه به نام حامل چسبیده‌اند. چرخ‌دنده‌های سیاره به بخش داخلی  قسمت  آبی رنگ (چرخ‌دنده‌ی داخلی یا رینگی) تماس دارند. به دلیل وجود این  حالت  خاص از چیدمان چرخ‌دنده‌ها، این مجموعه به‌شدت سفت است. شفت خروجی به   چرخ‌دنده‌ی داخلی آبی رنگ (رینگی) متصل است و صفحه‌ی حامل در حال سکون  باقی  می‌ماند و در نهایت نسبت دنده‌ی ۶:۱ در این حالت نیز به‌دست می‌آید.

نکته‌ی   جالب توجه دیگر درباره‌ی مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای این است که این   مجموعه با تغییر چرخ‌دنده‌ی ورودی و خروجی و ساکن می‌تواند نسبت دنده‌های   متفاوتی ایجاد کند. برای مثال، اگر چرخ‌دنده‌ی خورشیدی به‌عنوان ورودی و   شفت خروجی به حامل متصل شود و چرخ‌دنده‌ی رینگی ساکن بماند، نسبت دنده‌ی   متفاوتی ایجاد می‌شود. در یک جعبه‌دنده‌ی خودکار برای درگیر کردن و ساکن   نگه‌داشتن چرخ‌دنده‌های مختلف در مجموعه‌ی سیاره‌ای از کلاچ‌ها و تسمه‌های   مهار اصطکاکی استفاده می‌شود.

 

کاربرد مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای در جعبه‌دنده‌ی خودکار

هنگامی‌که   اجزای یک جعبه‌دنده‌ی خودکار را جدا کنید، مجموعه‌ای عظیم از اجزای مختلف   را می‌بینید که در فضایی تقریبا کوچک جاسازی شده‌اند. اصلی‌ترین اجزایی  که  خواهید دید عبارت‌اند از:

 • مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای که به‌صورتی مبتکرانه طراحی شده‌اند
 • یک جفت تسمه‌ی مهار که اجزای چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای را قفل می‌کند
 • کلاچ‌های تر برای قفل کردن سایر اجزای چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای
 • یک سیستم هیدرولیک شگفت‌انگیز که کلاچ‌ها و تسمه مهارها را کنترل می‌کند
 • یک پمپ روغن بزرگ برای به حرکت درآوردن روغن درون سیستم انتقال قدرت

کانون   توجه ما به سیستم چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای معطوف می‌شود. این قطعه که تقریبا   به اندازه‌ی یک طالبی است، تمام نسبت دنده‌های متفاوت را تولید می‌کند.   سایر اجزای موجود در سیستم انتقال قدرت خودکار برای کمک به چرخ‌دنده‌های   سیاره‌ای است تا آن را قادر سازد وظیفه‌اش را به بهترین شکل به انجام   برساند. یک سیستم انتقال قدرت خودکار از دو مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای   تشکیل شده است که با یکدیگر یک قطعه را تشکیل می‌دهند.

 

هر چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای از سه جز اصلی تشکیل شده است:

۱. چرخ‌دنده‌ی خورشیدی

۲. چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای و صفحه‌ی حامل آن‌ها

۳. چرخ‌دنده‌ی داخلی (رینگی)

هر   یک از این چرخ‌دنده‌ها می‌تواند به‌عنوان محرک، متحرک یا ثابت عمل کند.   اینکه کدام چرخ‌دنده چه نقشی را بر عهده بگیرد اساس تولید نسبت دنده‌های   متفاوت است. برای درک بهتر به یک مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌ی‌ سیاره‌ای نگاه   می‌اندازیم.

نسبت دنده در چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای

چرخ‌دنده‌ی   رینگی یک مجموعه‌ی سیاره‌ای ۷۲ دندانه و چرخ‌دنده‌ی خورشیدی آن ۳۰ دندانه   دارد. می‌توانیم از این مجموعه نسبت دنده‌های متفاوتی تولید کنیم.

محاسبه ثابت خروجی ورودی  
3.4:1 1 R/S Ring (R) Planet Carrier (C) Sun (S) A
0.71:1 1/(1 S/R) Sun (S) Ring (R) Planet Carrier (C) B
2.4:1- -R/S Planet Carrier (C) Ring (R) Sun (S) C

همچنین،   قفل کردن هم‌زمان هر یک از دو چرخ‌دنده‌ باعث تولید نسبت دنده‌ی ۱:۱   می‌شود. توجه داشته باشید که اولین نسبت دنده در جدول بالا یک نسبت کاهنده   است، به این معنی که سرعت خروجی از سرعت ورودی کم‌تر است. نسبت دوم نسبت   فزاینده است به این معنی که سرعت خروجی از سرعت ورودی بیشتر است. آخرین   نسبت یک نسبت کاهنده در خلاف جهت چرخش شفت ورودی است. چندین نسبت دنده‌ی   دیگر نیز می‌توان با استفاده از این چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای نمونه به دست   آورد، اما این نسبت‌ها برای جعبه‌دنده‌ی خودکار ما کافی است.

با   کنار هم قرار دادن دو مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای می‌توان چهار دنده‌ی   جلو و یک دنده‌ی عقب مورد نیاز برای یک جعبه‌دنده‌ی معمول را ایجاد کرد.

 

چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای مرکب

در   یک جعبه‌دنده‌ی خودکار استاندارد به‌طور معمول دو مجموعه‌ی چرخ‌دنده‌ی   سیاره‌ای تعبیه شده است که به کل این مجموعه، چرخ‌دند‌ه‌ی سیاره‌ای مرکب   می‌گویند. نحوه‌ی عملکرد چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای مرکب درست شبیه چرخ‌دنده‌ی   سیاره‌ای ساده است و تنها تفاوت در تعداد چرخ‌دنده‌های تعبیه شده است.   چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای مرکب از یک چرخ‌دنده‌ی داخلی (رینگی) که همیشه   به‌عنوان خروجی عمل می‌کند، دو چرخ‌دنده‌ی خورشیدی و دو سری چرخ‌دنده‌های   سیاره‌ای تشکیل شده است.

تصویر زیر  مجموعه‌ای از چرخ‌دنده‌های  سیاره‌ای درون حامل را نشان می‌دهد. توجه داشته  باشید که چرخ‌دنده‌ی  سیاره‌ای سمت راست پایین‌تر از چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای  سمت چپ قرار می‌گیرد.  چرخ‌دنده‌ی سمت راست با چرخ‌دنده‌ی داخلی درگیر  نمی‌شود و تنها با  چرخ‌دنده‌ی سیاره‌ای دیگر درگیر است. چرخ‌دنده‌ی  سیاره‌ای سمت چپ با  چرخ‌دنده‌ی داخلی درگیر است.

در  تصویر بعد می‌توانید درون حامل را  مشاهده کنید. چرخ‌دنده‌های کوچک‌تر تنها  با چرخ‌دنده‌ی خورشیدی کوچک  درگیرند. چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای بزرگ با  چرخ‌دنده‌ی خورشیدی بزرگ‌تر و  سیاره‌های کوچک‌تر درگیرند.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 64 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:29

خرید فوم ساختمانی در گرگان

قدرت گرفتن ساخت و ساز در گرگان و رشد  چشمگیر ساختمان سازی در این شهر ،  معماران و ساختمان سازان را بر آن داشت  تا از مصالحی نوین و سریع در  پیشبرد کار خود استفاده کنند . از جمله این  مصالح ساختمانی می توان به فو و  یونولیت ساختمانی اشاره کرد. گرگان را می  توان شهری پیشرو در استفاده از  فوم و یونولیت ساختمانی دانست .چنانچه در  گرگان به دنبال خرید فوم یا خرید  یونولیت ساختمانی می باشید،کافیست با شرکت  فرازفوم البرز، تماس بگیرید.

خرید فوم در گرگان

گرگان   یکی از شهرهای ایران است که سرعت و دقت در پروژه های ساختمانی حرف اول را   می زند. یکی از مواردی که ساختمان سازان فوم و یونولیت را برای مصالح   ساختمانی انتخاب می کنند، هزینه کمتر نسبت به سایر مصالح و پیشرفت سریع  کار  است .اینکه شما بتوانید خریدآسانی برای فوم در گرگان و یا خرید  یونولیت  سقفی داشته باشید، کارخانه فراز فوم البرز تحویل در محل را جزء  خدمات خود  برای مشتریان قرار داده است.

در هنگام خرید یونولیت و فوم به چه نکاتی باید توجه کرد؟

با افزایش استفاده از یونولیت در صنایع مختلف و به خصوص ساختمان سازی باعث شد که افراد زیادی به سمت تولید یونولیت روی آورند. با زیاد شدن عرضه کنندگان و رکود بازار ساخت و ساز ، کاهش خرید   یونولیت و رقابتی شدن این بازار متاسفانه بعضی از تولیدکنندگان برای فروش   محصول خود مجبور به کاهش قیمت و در پی آن کاستن کیفیت تولیدات خود شده  اند.  این سوال پیش می آید که یونولیت از کجا بخرم؟اما همچنان کارفرمایان ،   پیمانکاران و مهندسانی هستند که سطح بالای کیفیت و استاندارد بودن کالای   خریداری شده را به جنس ارزان ترجیح می دهند. کارخانه فراز فوم البرز به   عنوان تولید کننده محصولات مختلف بر پایه پلاستوفوم از جمله یونولیت های   سقفی ساختمانی ، فوم و ورق های سردخانه ای سعی در عرضه بهترین نوع محصولات  و ارائه آن به خریداران محترم را دارد.

قیمت فوم در گرگان

آنچه  قیمت فوم و قیمت یونولیت را در بازار تحت تأثیر قرار می دهد، کیفیت این  محصولات و  همچنین نیاز مصرف کنندگان است. با توجه به نوسنات قیمت برای  اطلاع از آخرین  قیمت یونولیت سقفی و همچنین آشنایی با نحوه سفارش و خرید این تجهیزات می توانید با کارشناسان فراز فوم تماس حاصل فرمایید.

تولید کننده فوم در گرگان

با   توجه به استفاده روز افزون از فوم و یونولیت در صنعت ساختمانی تولید  کننده  های بسیاری به تولید این محصولات روی آورده اند. در گرگان شاید  تولید  کننده های مختلفی در زمینه فوم فعالیت داشته باشند، ولی شرکت  فرازفوم می  تواند با کیفیت بالا، قیمت رقابتی و تحویل در سریعترین زمان در  ابعاد  استاندارد، انواع فوم را تأمین نماید.

یونولیت سقفی گرگان

یونولیت   سقفی استاندارد نام محصولی است که در سال های اخیر بعنوان قالب بتن در  سقف  های دال یک طرفه یا اصطلاحا تیرچه بلوک مورد استفاده قرار میگیرد از  این  محصول بشکل مکعب مستطیل با ابعاد ۲۵*۵۰*۲۰۰ مورد استفاده قرار میگیرد و   دانسیته آن ۱۲ می باشد.
استفاده از یونولیت سقفی استاندارد دارای  مزایای  بسیار خوبی نسبت به سایر روش های اجرای سقف میباشد که مهمترین آنها  سرعت  اجرا ، ایجاد وزن سبک در سازه،عایق حرارتی و صوتی ، صرفه اقتصادی  میباشد.

ورق سردخانه ای گرگان

ساندویچ  پانل سردخانه‌ ای جهت  استفاده در سقف یا دیوار سرد خانه ها مورد استفاده  قرار می‌گیرد. ساندویچ  پانل سردخانه‌ ای به زبان ساده ترکیب هسته پلی  یورتان rigid بین دو لایه  ورق فلزی، محصولی است که ساندویچ پانل نامیده  می‌شود.
انسان از دیر باز  به یک وسیله برای نگه داری مواد غذایی خود در  دمای امن نیاز داشت.  استفاده از چشمه ها، چاه ها، غارهای زیر زمینی، یخچال  های قدیمی و در  نهایت یخچال ها و سرد خانه های مدرن و هوشمند امروزی نشان  دهنده سیر تکامل  روش های رفع این نیاز انسان و همچنین اهمیت آن در طول  تاریخ بوده است.

فروش یونولیت در استان های مازندران، گلستان، گیلان

کارخانه  فراز فوم البرز بزرگترین تولید کننده فوم ، انواع یونولیت و ورق های  سردخانه ای آماده ارائه خدمات و فروش عمده محصولات خود با بالاترین کیفیت و  نازلترین  قیمت به مشتریان عزیز می باشد. همچنین کارخانه فراز فوم برای  رفاه حال  مشتریان خود امکان ارسال محصولات خود به استان های مازندران،  گلستان و  گیلان را فراهم کرده است.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 62 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:28

معرفی خط تولید بیسکوییت سخت / کراکر

یکی  از خوراکی های محبوب در میان  انواع بیسکوییت ها، در بین اقشار جامعه،  بیسکوییت سخت / کراکر می باشد و  به عنوان میان وعده صبح و عصر مصرف آن  همراه با شیر توصیه می شود . در این  مقاله از توس ماشین به معرفی خط تولید بیسکوییت سخت /  کراکر خواهیم  پرداخت.

 

بیسکوییت سخت یا کراکر چیست؟

 

همانطور   که می دانید بیسکوییت ها دارای طعم های مختلفی می باشند و برای تهیه آنها   از مواد مختلفی استفاده می شود . بیسکوییت سخت /  کراکر ، نیز یک غذای  پخته  شده است که معمولا از آرد ساخته شده و طعم ها یا ادویه ها مانند نمک ،   سبزیجات ، انواع دانه و یا پنیر ممکن است به خمیر اضافه شده و یا در  انتهای  فرآیند تولید ، روی آن ریخته شوند .

بیسکوییت سخت / کراکر می تواند به تنهایی خورده شود و یا با مواد غذایی دیگری مانند پنیر یا مربا و دیگر مواد غذایی نیز مصرف شود .

 

فرایند تولید بیسکوییت سخت / کراکر 

 

خط   تولید بیسکوییت سخت /  کراکر ، باتولید خمیر شروع می شود و پس از آن قالب   گیری خمیر آغاز می شود .  سپس محصولات از طریق یک برش دهنده دوار به داخل   یک تونل گرمایش مناسب با ترکیب اولیه ، انتقال می یابند .

تعداد   مشعل های آون به زمان لازم برای پخت و محصول انتخاب شده توسط مشتری بستگی   دارد .  فرآیند تولید بهینه را می توان با انتخاب تعداد مشعل های مناسب ،   تضمین کرد .

از طریق یک نوار نقاله خنک کندده و یک استکر، محصولات به مرحله نهایی انتقال پیدا کرده و بقسته بندی می شوند .

 

اشاره ای به ماشین آلات مورد نیاز برای خط تولید بیسکوییت کراکر

 • میکسر با عملکرد بالا برای 50 دستورالعمل برای مخلوط کردن انواع مختلف خمیر
 • لایه ساز عمودی در انواع مختلف برای تولید انواع بیسکوییت سخت / کراکر
 • محل خرج لایه با ورقه های تا شده خمیری
 • غلطک های کالیبراسیون 
 • تیغه برش چرخشی
 • تیغه دو تایی برش چرخشی
 • لایه برداری و برگشت خمیر 
 • تونل گرمایش با گزینه های مختلف برای گرمایش (مستقیم ، غیر مستقیم، ترانس و ترکیبی از آن)

طیف   گسترده ای از انواع بیسکوییت سخت /  کراکر را می توان با استفاده از این   تجهیزات تولید کرد . امکان تجهیز کردن خط ، بسته به نوع محصول ، وجود دارد  ،  یک PLC اجازه می دهد تا پارامترهای تولید مربوط را مستقل از دستورالعمل ذخیره کرده و مقادیر لازم  را تنظیم کند.

 

راه اندازی خط تولید بیسکوییت کراکر 

 

شرکت   توس ماشین با نیاز شما مشتری گرامی مشاوره های لازم در راه اندازی خط   تولید بیسکوییت سخت /  کراکر را ارائه می کند .  در زمینه راه اندازی خط   تولید بیسکوییت سخت /  کراکر ما تامین کننده دستگاه های لازم هستیم . 

 

قیمت خط تولید بیسکوییت کراکر

با   توجه به نوسانات ارزی در بازار قیمت دستگاه Galaxy Multiple CSU12000  ثابت  نمی باشد و دارای نوسان است. همچنین با توجه به ابعاد سفارشی شما و  دیگر  امکانات قیمت این دستگاه مشخص می شود . برای اطلاع بیشتر شما می  توانید با  متخصاصان فروش در این امر در شرکت توس ماشین ارتباط برقرار  کنید.

 

شرکت ساخت انواع خط تولید بیسکوییت

شرکت توس  ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر  500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده واگن حمل محصول می باشد،  ما انواع مختلفی از قالب نان را طراحی و تولید کرده ایم،برای خرید و اطلاع  از قیمت محصولات کافیست با ما تماس بگیرید.

09123194549

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 63 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:26

انواع فایبر سمنت

از مشخصه های بارز ورق فایبرسمنت برد مقاومت در برابر رطوبت و عوامل جوی و همچنین مقامت خمشی و ضربه پذیری   بالاست لذا این محصول در بخش های گسترده ای از ساختمان از جمله نمای   ساختمان و همچنین دیوار های خارجی و داخلی ، کف باربر استفاده میگردد .

انواع فایبر سمنت

 • فایبر سمنت ساده
 • فایبر سمنت طرح چوب
 • فایبر سمنت دکوراتیو

انواع فایبر سمنت 

محل کاربرد فایبر سمنت برد ساده :

نمای ساختمان ، دیوار های داخلی و خارجی

محل کاربرد فایبر سمنت طرح چوب :

نمای ساختمان های ویلایی و شهری

محل کاربرد فایبر سمنت دکوراتیو :

نمای ساختمان ، دکوراسیون داخل و خارج ساختمان

فایبر سمنت ساده در نمای ساختمان :

از   این محصول می توان در نمای ساختمان های اداری ، مسکونی و تجاری استفاده   نمود طریقه نصب نمای فایبر سمنت ساده در نما به صورت درزدار  انجام  میپذیرد  .

نمای فایبر سمنت طرح مدرن یا شمسه :

فایبر   سمنت قابلیت های بالایی در نمای ساختمان دارد که میتوان از آن در نماهای   لوکس تجاری بهره برد یکی از این قابلیت ها برش و خلق نماهای شمسه و مدرن   توسط این محصول میباشد .

انواع فایبر سمنت

فایبر سمنت ساده در دیوار داخلی و خارجی :

نصب فایبر سمنت در دیوار های داخلی و خارجی به صورت خشک Dry Wall انجام میپذیرد به صورتی که ورق های فایبر سمنت بر روی ناودانی های   گالوانیزه (استاد و رانر) نصب میگردد . این نوع دیوار از خصوصیات منحصر به   فردی از جمله سبک و ضد زلزله بودن ، نصب سریع و صنعتی ، طول عمر بالا ،   مقاوم دربرابر رطوبت و ... غیره برخوردار است.

کاربرد انواع فایبر سمنت برد

فایبر سمنت طرح چوب :

از فایبر سمنت برد طرح چوب میتوان در نمای ساختمان ، دکوراسیون استفاده نمود این محصول گزینه   ای ایده آل برای استفاده در نمای ساختمان های ویلایی و شهری و جایگزین  چوب  طبیعی میباشد .

فایبر سمنت دکوراتیو :

این نوع فایبر سمنت برد با بهره گیری از تکنولوژی ژاپن و با روش اکسترود تولید میگردد . این محصول   دکوراتیو با تلفیق در نمای پروژه چهره ای منحصر به فرد به ساختمان شما   میبخشد .

فایبر سمنت مصالحی نوین در ساختمان سازی

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 58 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:25

تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو

5دلیل برای تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو، زمانی که فیلتر هوا در  اتومبیل شما مسدود می‌شود به کیفیت و کمیت هوایی که وارد موتور می‌شود   تاثیر می‌گذارد. این بدان معنا است که می‌تواند مستقیما بر روی کارکرد و   سلامت موتور ماشین نیز تاثیر بگذارد، هوای آلوده با مسدود کردن محفظه‌های   احتراق از احتراق کامل و مناسب سوخت جلوگیری می‌ نماید. در این حالت موتور   باید با قدرت بیشتری کار کند تا بتواند این ضعف را جبران نماید. این کار   سخت به موتور فشار می‌آورد و کارآیی آن را کاهش می‌دهد. همچنین آلودگی  فیلتر هوا موجب افزایش مصرف سوخت می‌شود. تمام این‌ها دلایلی هستند برای  تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو.

تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو

اگر می خواهید که موتور خودرو سالم بماند و هزینه کمتری روی دست شما بگذارد ،تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو را   به یاد داشته باشید.فیلتر هوا از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است  ولی  باید به موقع تعویض شود تا شامل هزینه های بعدی نباشد،این فیلتر از  ورود  گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری می نماید.

 

filter541

تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو

کاهش مصرف سوخت

یکی از بزرگترین دلایل تعویض منظم فیلتر هوا،   کاهش مصرف سوخت است. بر اساس برخی تحقیقات صورت گرفته تعویض فیلتر هوای   کثیف ،باعث کاهش مصرف سوخت شده و تا ۱۴ درصد عملکرد بهتر خودروهای   کاربراتوری را در پی دارد. تعویض به موقع فیلتر هوا باعث بهبود ۶ تا ۱۱   درصدی شتاب خودرو های انژکتوری نیز می‌شود.

مطالعات  دیگر ادعا می  کنند که این امر افزایش ۱۰ درصدی مسافت پیموده شده را به  همراه دارد که  باعث صرفه‌جویی سوخت می شود بدون توجه به این اعداد نیز  می‌توان به صورت  خیلی ساده به این موضوع پی برد که فیلتر هوای تمیز باعث  بهبود جریان هوای  ورودی به موتور شده، عملکرد آن را افزایش داده و مصرف  سوخت را کاهش می  دهد.

کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای

فیلتر هوای کثیف، باعث کاهش جریان هوای ورودی به موتور شده که این امر باعث خفگی موتور می شود.

کاهش   ورود هوای تمیز به موتور ،به معنای نیاز بیشتر به سوخت است تاشمع قادربه   جرقه زدن باشد که خود باعث ایجاد مشکلاتی برای موتور می‌شود.

جرقه زدن شمع به این صورت ،باعث فشار به موتور و حتی خاموشی آن می‌شود که خود افزایش مصرف سوخت را در پی دارد.

به علت احتراق با درصد بالای سوخت در موتور، خودروی شما نیاز به سرویس در زمان کوتاه تری خواهد داشت.

افزایش جریان ورودی هوا به موتور، باعث عملکرد صحیح آن شده که مصرف سوخت کمتر و کاهش گازهای گلخانه ای را به همراه دارد.

افزایش طول عمر موتور

تعویض   منظم و به موقع فیلتر هوا، باعث افزایش عمر موتور می شود چرا که این قطعه   مانع از ورود آلودگی به موتور و قسمت های مهم آن همانند سیلندر ها و  پیستون  ها می‌شود.

موتور بر اساس ورود ذرات  بسیار کوچکی به اندازه  دانه‌های نمک دچار آسیب شده که تعمیر آن هزینه‌های  سنگینی را بر دوش صاحب  خودرو می‌گذارد.

ارزان بودن و تعویض راحت آن

فیلتر هوا یکی از ارزان‌ترین قطعات برای تعویض بوده و صاحب خودرو نیز قادر به تعویض آن است.

مهمترین نکته برای تعویض فیلتر هوا توسط صاحب خودرو ،انتخاب فیلترهوای صحیح بوده که باید بر اساس مدل خودرو خریداری شود.

در اکثر خودروهای جدید که انژکتوری هستند، فیلتر هوا در بالا یا کنار موتور قرار می‌گیرد.

فیلتر هوا معمولاً در محفظه ای مستطیل یا مربع شکل قرار گرفته که در پوشی توسط پیچ یا گیره بر روی آن بسته شده است.

در خودروهای قدیمی که کاربراتوری هستند، فیلتر هوا دایره ای بوده و در بالای کاربراتور درون محفظه ای فلزی قرار گرفته که توسط یک مهره محافظت می شود.

filter745

تعویض به موقع فیلتر هوای خودرو

پیگیری راحت

فیلتر   های هوا باید بعد از هر (۱۹ تا ۲۴ هزار کیلومتر) مسافت طی شده، تعویض  شوند  که البته اگر در محیطی زندگی می کنید که گرد و غبار فراوانی در هوا  وجود  دارد، این بازه کاهش می یابد. در دفترچه ای که برای تعمیر و نگهداری  به  صاحب خودرو داده می شود، اغلب زمان تعویض فیلتر هوا ذکر شده است.

اگرچه شاید فیلتر هوا بعد از طی مسافت یاد شده همچنان تمیز به نظر برسد، ولی باید نسبت به تعویض   آن اقدام نمود. همان گونه که قبلا اشاره کردیم،فیلتر هوای تمیز باعث   افزایش مسافت پیموده شده به ازای سوخت مصرفی ،کاهش انتشار گازهای   گلخانه‌ای، جریان هوای ورودی مطلوب و بهبود عملکرد موتور می شود.

علاوه  بر تمامی موارد گفته شده، تعویض منظم فیلتر هوا مانع از آسیب رسیدن به  قطعات موتور و قطعات اصلی آن می شود. مسلماً تعویض  فیلتر هوا که قیمت  ارزان دارد، بسیار به صرفه تر از تعمیر موتور است.

 

                                                                                                      

 

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 48 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:23

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک باعث آسان‌تر شدن عبور   افراد می‌شوند و با نصب این نوع از درب‌ها مشتریان شما به راحتی می‌توانند   از آن عبور کنند. در این مقاله، برخی از نکات را در مورد انواع سیستم‌های   درب اتوماتیک را شرح خواهیم داد.

معرفی درب اتوماتیک

درب   اتوماتیک به نوعی درب گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به حرکت   یا نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته می  شوند.  درب های اتوماتیک هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند که این   موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعت و راحتی کار استفاد کنندگان شده است. درب   اتوماتیک امروزه کاملا جایگاهی برای خود در صنعت ساختمان پیدا کرده است و   به میزان بسیار زیادی از این نوع درب ها استفاده می شود. برای نصب درب اتوماتیک حتما به افراد متخصص مراجعه کنید.

 از   درب اتوماتیک در ساختمان ها، اماکن تجاری، هتل ها، مراکز درمانی مانند   بیمارستان ها، مراکز صنعتی و کارخانجات و … استفاده می شود. زیرا این درب   ها آرامش و امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. درب   های اتوماتیک همچنین در میزان مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار هستند و می   توانند میزان مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

انواع درب اتوماتیک

این درب ها قابلیت حرکت در راستای محور طولی و عرضی (افقی و عمودی) را دارند، انواع درب اتوماتیک شامل:

درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی چندگانه

درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی چندگانه دارای ظاهری شیک و مسطح هستند که آنها را به بهترین انتخاب   برای صاحبان فروشگاه‌ها تبدیل می‌کند. آنها دارای سطح وسیعی هستند که   می‌توانند فروشگاه شما را حتی هنگام بسته بودن درب‌ها به لحاظ نوری تغذیه   کنند و در انواع مختلفی از درب‌های دارای دو یا چند پانل کشویی موجود   هستند.

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک

درب‌های تاشو اتوماتیک

این   درب‌ها وقتی که باز می‌شوند، گزینه‌ای عالی برای افرادی است که فضای   محدودی دارند. آنها دارای لولاهای پنهان و وصله‌های داخلی هستند که به  لحاظ  زیبایی چه از داخل و چه از خارج خانه شما، گزینه‌ای خارق العاده به  حساب  می‌آیند.

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک 

درب اتوماتیک کشویی پارکینگ

این   درب‌های لوکس دارای یک یا چند پانل کشویی هستند و می‌توانند درون   محفظه‌های دیواری فرو روند. این درب‌ها می‌توانند در یک مسیر مستقیم و یا   به صورت زاویه دار و منحنی شکل باز و بسته شوند. آنها در گزینه‌های متعددی   به لحاظ ارتفاع و عرض در دسترس هستند که به صورت پانل‌های تکی یا چندگانه   عرضه شده و می‌توانند در داخل دیوار پنهان شوند.

درب کرکره ای اتوماتیک

این   نوع درب برای بسیاری از مکان‌ها مناسب است. در ساختمان‌های مسکونی و   جاهایی که فضای کافی برای باز شدن درب نیست و یا در ساختمان‌های تجاری. درب کرکره ای اتوماتیک را می‌توان در اندازه‌های مختلف سفارش داد و قابل نصب در اکثر محیط‌ها است.

استاندارد درب اتوماتیک

در   اکثر کشور ها سازمانی به نام سازمان استاندارد وجود دارد، برای بررسی و   نظارت بر کیفیت محصولات از جمله درب های اتوماتیک وجود دارد به شکلی که در   دنیای امروز بسیاری از مشاغل و حرفه های مختلف در جهان، استاندارد های  ویژه  و مخصوص خود را شامل خواهند شد. محورهای استاندارد درب اتوماتیک شامل   ارزیابی و انطباق، مسئولیت های اجتماعی، ماهیت درونی محصول . امور  مدیریتی  می باشد.

فروش و نصب درب اتوماتیک

 شرکت هوشمند در با  سابقه طولانی در  زمینه فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک در تهران و   سراسر ایران آماده خدمات رسانی می باشد. همچنین این شرکت در کلیه موارد  زیر  آماده خدمات رسانی به همه هموطنان در تمام کشور است :

 • ساخت و نصب انواع راهبند
 • کرکره برقی
 • جک پارکینگ
 • شیشه اتوماتیک
 • سایبان برقی
معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 55 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:22

چند نمونه دراور به سبک ایتالیایی

دراور به‌ عنوان یک عنصر ضروری و کاربردی  در  بسیاری از اتاق خواب‌ها وجود دارند . در انتخاب دراور چوبی مناسب باید  به  هارمونی طرح و رنگ آن با تخت خواب و اجزاء دیگر بسیار دقت کنید ، کشوهای   ذخیره سازی و کمدهای درآور چوبی نیز در انتخاب آن بسیار مهم هستند . دراور   موجب می‌شود لباس‌ها و وسایل مرتب قرار گیرند و از شلوغی اتاق شما  می‌کاهد  .

دیزاین منزل با طراحی و تولید دراور

دراور  همانند  کمد دیواری نامی کاملا  آشنا برای خانواده‌های ایرانی است به طوری  که خرید  دراور و ساخت دراور به یکی از ملزومات هر اتاق خوابی تبدیل شده  است. چرا  که یک دراور با داشتن ترکیبی از کشوها و کمدهایی کوچک‌ است که  برای  نگهداری بعضی وسایل  و لباس‌ها مورد استفاده قرارمی‌گیرد. در این پست   انواع دراور به سبک ایتالیایی را می بینیم که برای ست کردن با هر رنگی   مناسب می باشد .

ساخت دراور

ساخت  دراور چوبی یک مهارت کاملا تخصصی است. برای ساخت دراور باید طراح و متخصص  با جدیدترین مدل دراور ، انواع دراور ، جنس چوب دراور  و… آشنایی کامل  داشته باشد.  در واقع می توان گفت که دراور چوبی در اکثر  خانه ها وجود  دارد و نوع طراحی دراور و مدل دراور به شدت روی ظاهر محیط  تاثیر می گذارد .  پس به هنگام خرید دراور چوبی و یا بهتر است بگوییم سفارش ساخت دراور چوبی دقت زیادی به خرج دهید و بهترین متخصص را برای ساخت دراور انتخاب کنید.

طراحی ، اجرا و ساخت انواع محصولات چوبی

مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع   لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما   اجرا کند. برای سفارش و ساخت محصولاتی که در سایت می بینید، با ما تماس   بگیرید.
یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را   با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید.

 

شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :  ۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹

مجموعه  اسپرلوس دکور با  سالها تجربه در  طراحی و ساخت  دکوراسیون داخلی و خارجی و  ساخت انواع  لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت   برای شما  اجرا کند.
برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
همچنین  در حال حاضر انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ،  کمد و قفسه و تخت خواب در اسپرلوس دکور طراحی و ساخته می شود.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 58 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:20

طراحی طبیعت بی جان سیاه قلم

طبیعت بی جان یک طراحی هنری است که از  اجسام  بی جان استفاده می کند . نقاشی سیاه قلم نوعی هنر طراحی است که با   استفاده از زغال و مداد کنته انجام می‌شود و بیشتر برای کشیدن چهره و  طبیعت  بی‌جان به کار می‌رود . به طور معمول اجسام معمولی که طبیعی هستند  می  توانید از آنها در طراحی طبیعت بی جان استفاده شود . در این مقاله با  طراحی  طبیعت بی جان سیاه قلم بیشتر آشنا خواهید شد .

معرفی طراحی طبیعت بی جان سیاه قلم

طبیعت بی جان یک طراحی هنری است که از اجسام بی جان استفاده می کند. نقاشی سیاه قلم نوعی هنر طراحی است که با استفاده از زغال و مداد کنته انجام می‌شود و بیشتر برای کشیدن چهره و طبیعت بی‌جان به کار می‌رود.   تصاویری که از طریق سیاه قلم خلق شده‌اند، گاهی بسیار حیرت آور و تحسین   برانگیز هستند.

به طور معمول اجسام معمولی که طبیعی هستند می توانید از آنها در طراحی طبیعت بی جان استفاده کنید، منظور از طراحی طبیعت بی جان ، طراحی از خوراکی، گل،   اجسام، حیوانات بی جان، گیاهان و درختان ، سنگ یا طراحی ازوسایل دست ساز   انسان مثل ، لیوان نوشیدنی، کتاب، گلدن ها، جواهرات، سکه، لوله و ... می   باشد.

روش طراحی طبیعت بی جان سیاه قلم

1.ابتدا یک خط عمود ترسیم می شود. ارتفاع خط به اندازه شی مورد نظر بستگی دارد.

2.        خطوط افقی روی خط عمودی رسم می شود. اگر طراحی ذهنی باشد خطوط افقی  با  فاصله هایی دلخواه در اندازه هایی متفاوت روی خط عمودی رسم می شود؛ اما  اگر  مدل چیدمان شده باشد خطوط افقی بر اساس تغییر اندازه در شی کشیده  شود. خط  افقی وقتی ترسیم می شود که قصد تغییر در عرض شی شکل داشته باشیم.

3.خطوط را به هم وصل می کنید و شکل کامل می شود.

4.برای افزودن عناصر سعی کنید از مواردی استفاده کنید که بی ارتباط با موضوع نباشند تا احساس طبیعی بودن بیشتری به اثرتان بدهید.

نحو ه ی آشنایی با طراحی طبیعت بی جان سیاه قلم

در   کتاب ها و سی دی های آموزشی می توانید آشنایی با خطوط مختلف و نحوه‌ی دست   گرفتن ابزارهای طراحی ؛ تجسم اشیا و کشیدن آن با حداکثر خط ؛ استفاده از   امکانات ابزارها در طراحی؛ رعایت نسبت یا تناسب در طراحی؛ ایجاد سایه و   روشن در طراحی ؛ ایجاد سایه و روشن در اشیاء مات ؛ ایجاد سایه و روشن در   اشیاء شفاف؛ ایجاد سایه و روشن در اشیاء براق؛ ایجاد سایه و روشن دریاچه؛   قرار گرفتن جنسیت‌های مختلف با توجه به محیط اطراف؛ اجرای تکنیک‌های سایه و   روشن؛ دور نمایی یا پرسپکتیو: ترسیم خیابان، درخت، تیر چراغ برق

وسایل مورد نیاز برای طراحی طبیعت بی جان سیاه قلم

نقاشی   طبیعت بی جان سیاه قلم یکی از زیباترین شاخه های هنرهای تجسمی است که در   واقع می توان آن را به نوعی مادر نقاشی های دو بعدی بر روی سطوح کاغذ ،   مقوا ، بوم و … دانست ، چرا که در طراحی سیاه قلم ، مخصوصا زیر شاخه طراحی   چهره ، شما بیشتر از همه با نورها و سایه ها و حجم پردازی سر و کار دارید  .

مداد طراحی

به  عنوان اولین ابزار و در واقع مهمترین ابزار  می توان به مداد اشاره کرد. به  عنوان یک مداد خوب در اینجا میتوان از مداد  B2 استدلر نام برد که با  استاندارد بالای خود می تواند خطوطی قوی و چشم  نواز را برای شما خلق کند .

پاک کن خمیری

جنسیت  این پاک کن  دقیقا همانند خمیر بازی بچه هاست و با خاصیت چسبندگی که دارد  وقتی روی سطح  کاغذ و یا مقوا کشیده می شود به سادگی خطوطی که با مداد و یا  سایه هایی  که با ابزار سیاه قلم (به غیر از کنته) کشیده شده است را محو و  پاک می  کند. بزرگترین مزیت این پاکن جنسیت خمیری آن است که به ما کمک میکند  تا آن  را به راحتی شکل داده و برای پاک کردن نقاط خیلی کوچک و یا سطوح  گسترده  تر استفاده کنیم.
و دیگر مزیت بزرگ این پاک کن این است که همانند  پاک  کن های معمولی پلیسه نمی دهد و درواقع از پاک کن چیزی کنده نمی شود که  سطح  کاغذ را کثیف کند و تمام سیاهی و رنگها را به خود می گیرد. بهترین  مارک  برای پاک کن خمیری مارک فابرکاستل است .

پاک کن اتودی

این ابزار یکی از جالب ترین وسایل مورد نیاز طبیعت بی جان سیاه قلم مخصوصا در طراحی چهره است، که در کشیدن تار مو، بافت های نوری و یا بازتابهای نور و… کاربرد فوق   العاده ای دارد. در اینجا دو نوع پاک کن با مغزهای نازک 2.3 میلیمتر و   متوسط 3.8 میلیمتر در تصویر بالا می بینید.
مغز پاک کن اتودی به راحتی قابل تعویض و بصورت جداگانه نیز فروخته می شود.

کاغذ طراحی

هنرجویان   گالری طراحی تک نگاره ها برای تابلو های طبیعت بی جان سیاه قلم و مخصوصا   طراحی چهره با ابزار کنته ، از مقوای اشتنباخ 160 گرم استفاده می کنند که   با بافت ریز و جنسیت فوق العاده خود بافتی نرم و دلنشین را به آثار نقاشی   سیاه قلم می دهد.
مقوای اشتنباخ شیری رنگ (کرم خیلی روشن) است و تفاوت   مشهودی از لحاظ رنگی با کاغذ سفید دارد و در سایزهای A3 – A4 و در سایزهای   بزرگ 50 در 70 و سایز 100 در 70 در بازار ایران موجود است.
تفاوت  مقوای  اشتنباخ و فابریانو در میزان بافت و رنگ آن است به این صورت که  مقوای  فابریانو سفیدتر و دارای بافتی نرمتر به نسبت مقوای اشتنباخ می باشد  و  انتخاب آنها بستگی به سبک نقاش و متریال مورد استفاده او بستگی دارد .

جورجو موراندی یکی از طراحان طبیعت بی جان

جورجو موراندی Giorgio Morandi  ۱۸۹۰–۱۹۶۴نقاش ایتالیایی بود که نقاشی‌هایش از طبیعت بی‌جان مشهور است .

جورجو   موراندی برای آن که با جدیت تمام به مسائل اصلی هنر خودش بپردازد ، هر   پیوندی را با جنبش‌های مد روز گسیخت . او دوست داشت اشیای ساده‌ای مانند   گلدان‌ها و ظروفی را که در آتلیه اش داشت ، نقاشی یا حکاکی کند و آن‌ها را   از زوایای گوناگون و در نورهای مختلف بازنمایاند. او این کار را با چنان   دقت و حساسیتی می‌کرد که آهسته آهسته ولی مطمئن ، حس احترام همکاران  هنرمند  ، منتقدان و هنردوستان را به خاطر کمال جویی مخلصانه اش جلب کرد.  دلیلی  ندارد فکر کنیم موراندی تنها هنرمند این قرن بوده که بی اعتنا به   «ایسم»‌هایی که با سرو صداهایی در پی جلب توجه بوده‌اند ، خود را وقف  مسائل  طرح شده خودش کرده‌است ؛ ولی چندان هم جای تعجب نیست که بعضی  هنرمندان  معاصر ما دچار این وسوسه شده باشند که از یک مد تازه پیروی کنند،  یا به  بیان بهتر، آن را به راه اندازند.

موراندی  یکی از موثرترین  عکاسان ایتالیایی زمان خود بود. فدریکو فلینی در فیلم  زندگی شیرین با نشان  دادن نقاشی‌های او به وی ادای احترام کرده‌است.  موراندی در ۱۸ ژوئن ۱۹۶۴  در بولونیای ایتالیا درگذشت.

یکی از نقاشی های جورجو موراندی

نقاشی طبیعت بی جان سیاه قلم

۰۹۱۱۷۹۴۸۱۷۷

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 53 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:16

درمان جوش صورت با طب سنتی

متخصصان طب سنتی بر این باورند که علت  بروز  جوش ها با سیستم داخلی بدن در ارتباط است . درنتیجه بعد از شناسایی  مشکل،  پوست صاف و تمیز می شود . در طب سنتی مصرف بعضی غذاها و ماسک ها سبب بهبود جوش های مختلف شده و شما را از این مشکل رایج پوستی دور نگه می دارد .

اول سراغ بدنتان بروید

دیدگاه   طب سنتی در مورد ایجاد جوش صورت با طب رایج تفاوت می کند . طب سنتی بر  این  اعتقاد است که وقتی جوش یا بثورات جلدی روی پوست صورت بروز می کند ،  این  مسئله به نوعی با داخل بدن در ارتباط است چون پوست یک پوشاننده برای  کل بدن  است و اگر قرار باشد اتفاقی در اعضای داخل بدن بیفتد پوست فقط آن  را نشان  می دهد ، یعنی با دیدن هر نوع جوش کوچکی روی صورت اولین کاری که پزشک طب سنتی انجام می دهد بررسی اندام های داخلی بدن است .

 

رفع جای جوش با مصرف هویج

برای   آن هایی که از جای جوش شکایت دارند پیشنهاد طب سنتی این است که طی روز از   آب هویج زیاد استفاده کنند . هویج مدر است و با تنظیم قاعدگی رنگ پوست را   شفاف می کند.

همان طور که می دانید بدن  مواد زائد و فضولاتی دارد  که باید دفع شود و بدن هوشمندانه برای سالم نگه  داشتن معده ، روده و ...  این مواد زائد را گاهی روی پوست می ریزد تا اعضای  داخلی را سالم نگه دارد ،  بدن انسان یک سیستم فعال است که مواد غذایی را  دریافت کرده ، مواد مناسب  را جذب و مواد اضافی را دفع می کند . پس ، از این  دیدگاه مسئله دفع مواد  زائد انسان بسیار مهم است . البته راه های زیادی  برای دفع این مواد وجود  دارد . یکسری از مواد زائد باید از طریق مدفوع دفع  شوند . برای داشتن پوست  سالم باید سیستم گوارش سلامت و بدون درد باشد .  خیلی از مواد دفعی بدن هم  از طریق ادرار باید دفع شوند پس حتماً بررسی  وضعیت کلیه و سیستم ادراری  افراد باید مورد بررسی قرار گیرد . یکسری از  مواد هم باید از طریق پوست  دفع شوند .

 

چاق های پرجوش آش گشنیز بخورند

یک  دسته  از افرادی که دچار جوش می شوند اغلب جوش های بزرگ ، چرب و ملتهب می  زنند .  وقتی از این افراد شرح حال گرفته می شود ، مشخص می شود افراد پرخوری   هستند که شیرینی زیاد می خورند . یکی از راه های درمان جوش برای این افراد این است که حجم غذا و شیرینی را کم کنند ، اما یکی از مهم   ترین راه های درمانی برای آن ها این است که یک روز در هفته را به طور کامل   آش گشنیز بخورند . یعنی بعد از وعده صبحانه در میان وعده اول ، ناهار،  میان  وعده عصر و شام آش گشنیز ساده بخورند . آش گشنیز شامل کمی سبزی آش ،  برنج و  حبوبات است و مرغ و گوشت ندارد . با این کار ورودی غذا به بدن کم  می شود  تا بدن فرصت داشته باشد مواد غذایی را از خود دفع کند . توصیه می  شود این  افراد هفته ای یک بار این رژیم غذایی را دنبال کنند .

 

«به» بخور، غم نخور

بسیاری   از افراد به دلیل مشکلات گوارشی یا به خاطر اختلال عادت ماهانه جوش می   زنند . اگر مشکل مربوط به مورد اول باشد طب سنتی توصیه می کند این افراد   میوه «به» مصرف کنند . برای افرادی که گوارش ضعیف دارند این ماده غذایی   گوارش را تقویت می کند . اگر این افراد صبحانه از مربای «به» استفاده کنند   یا در وعده ناهار و شام از خورش «به آلو» استفاده کنند دنبال کردن این   توصیه باعث می شود دیگر مواد زائد روی پوست ظاهر نشوند .

با انار، قرمزی جوش را بگیرید

در   حال حاضر که فصل انار است ، می توان از این میوه پرخاصیت برای رفع جوش  های  صورت استفاده کرد . انار یا آب انار ترش و شیرین یا حتی استفاده از رب   انار می تواند مفید باشد . اگر می خواهید رب انار استفاده کنید بعد از  وعده  های غذایی یک قاشق چای خوری از آن را مصرف کنید . رب انار هم معده و  هم  کبد را تقویت می کند و خاصیت قرمزی جوش با خوردن انار خیلی بهتر می شود  .

 

هویج؛ درمان جای جوش

برای آن هایی که از جای جوش شکایت دارند پیشنهاد طب سنتی این است که طی روز از آب هویج زیاد استفاده کنند . هویج مدر است و با   تنظیم قاعدگی رنگ پوست را شفاف می کند ، البته می توان از مربای هویج هم  در  صبحانه استفاده کرد .
بسیاری از افراد به دلیل مشکلات گوارشی یا به   خاطر اختلال عادت ماهانه جوش می زنند . اگر مشکل مربوط به مورد اول باشد  طب  سنتی توصیه می کند این افراد میوه «به» مصرف کنند .

 

ماسک بابونه را فراموش نکنید

یک   ماسک ساده وجود دارد که طب سنتی آن را به شدت توصیه می کند تا افراد روی   جوش هایشان بگذارند و التهاب آن بهبود پیدا کند . بابونه یک گیاه ضدالتهاب  و  روشن کننده بسیار خوبی است . می توان یک قاشق غذاخوری پودر گل بابونه  را  در یک لیوان آب جوش مانند چای دم کرد تا حالت لوسیون پیدا کند . هر روز  می  توان این محلول را با پنبه یا گوش پاک کن روی جوش ها مالید. اگر تعداد  جوش  ها زیاد باشد بهتر است کل صورت با این لوسیون شسته شود .
بابونه  را می  توان به صورت بخور هم استفاده کرد. سه قاشق غذاخوری پودر بابونه را  در یک  لیتر آب در حال جوش بریزید و وقتی بوی آن درآمد به روش معمول دستمال  یا  حوله ای روی سرتان بیندازید و چند دقیقه آن را بخور دهید . حواستان  باشد  بیشتر از هفته ای یک بار این کار را انجام ندهید چون انجام زیاد این  کار می  تواند باعث شلی پوست صورت شود . این بخور هم رنگ پوست را باز می  کند و هم  باکتری های پوست را از بین می برد و در اصل راه ایجاد آکنه را می  بندد .

 

با گلاب اسپری کنید

اگر  بعد از استفاده از  این ماسک پوست همچنان چرب و مستعد آکنه باشد توصیه می  شود از اسپری گلاب  استفاده شود . گلاب برای پوست های چربی که منافذ پوست  شان باز است و به  اصطلاح پوست پرتقالی دارند مناسب است . این افراد بعد از  بخور بابونه باید  پوست را خشک و گلاب را روی پوست اسپری کنند ، سپس اجازه  دهند گلاب خودش  خشک شود . عصاره گل سرخ ، پوست را تقویت می کند و منافذ  پوستی را می بندد ،  درنتیجه کم کم تولید چربی کاهش پیدا می کند .

حجامت نکنید

بعضی افراد بر این باورند که حجامت در درمان جوش های صورت تأثیر دارد . واقعیت این است که انجام حجامت به همه افراد کمک نمی کند . حجامت فقط برای یک سری افراد که کم خونی و زخم   ندارند انجام می شود . حجامت در فصل بهار شایع است . از قضا در این فصل   جوش های صورت افزایش می یابد . حجامت به عنوان یک روش پاکسازی در بسیاری  از  کتب آمده است اما این روش اصلاً برای همه افراد توصیه نمی شود . فردی  که  عادت ماهانه خونریزی دهنده دارد یا دچار کم خونی و جوش هم هست به هیچ  عنوان  نباید از این روش برای درمان آکنه هایش استفاده کند ، این کار فقط  باید با  تجویز پزشک متخصص انجام شود . حجامت یک کار موضعی است که اگر بدون  درمان  سیستم داخلی بدن انجام شود ، بعد از مدت کوتاهی سبب بروز مجدد آکنه  می شود .

۰۱۷۳۲۲۳۲۳۱۷

۰۱۷۳۲۲۳۳۰۹۱

۰۹۳۹۱۷۱۴۶۷۱

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : پزشک طب سنتی, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 47 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:15

نشانه های زمان تعویض تشک

با توجه به زمان های اعلام شده برای تعویض تشک توسط تولید کنندگان تشک طبی و تشک های فنری بهترین دوره برای استفاده از یک تشک بین پنج الی ده سال می   باشد. البته گارانتی تشک نیز نشان دهنده بهترین زمان استفاده از تشک می   باشد . ممکن است زمان اعلام شده ، برای هر مصرف کننده متفاوت باشد به همین   علت است که دوره زمانی اعلام می شود. در این مقاله شما را با نشانه های   زمان تعویض تشک آشنا خواهیم کرد.

چرا باید تشک خود را عوض کنید؟

همان   طور که به سن ما افزوده می شود ، سن تشک نیز افزایش می یابد . با افزایش   سن تشک ،  نشانه هایی از پا به سن گذاشتن آن قابل مشاهده خواهد بود. در   اینجا به ذکر برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

نشانه های زمان تعویض تشک

تغییر رنگ تشک

با   توجه به اکسیداسیون به وجود آمده در تشک ، تغییر رنگ آن امری طبیعی می   باشد .  تشک مموری فوم شامل مواد شیمیایی به نام پلی یورتان می باشد که با   گذشت زمان اکسیده می شود . این امر منجر به زرد شدن آن خواهد شد . همچنین   در صورت تماس مستقیم عرق بدن با تشک و عدم مراقبت از آن توسط ملحفه و  محافظ  تشک ، تغییر رنگ به طور حتم اتفاق خواهد افتاد . همین طور تابش نور  خورشید  می تواند منجر به تغییر رنگ تشک شود . شاید تغییر رنگ چندان شما را  وادار  به تعویض تشک نکند چرا که با استفاده از ملحفه و محافظ تشک می توان  این  مورد را پنهان کرد ،  ولی مواردی وجود دارد که مصرف کننده ناچار به  تعویض  تشک خواهد شد . تمیز نگه داشتن تشک به افزایش عمر آن و زمان تعویض  دیرتر  تشک کمک خواهد کرد .

وجود لکه هایی بر روی تشک

در  طول  عمر تشک ممکن است لکه هایی از خون یا ادرار و ... بر روی تشک ایجاد  شود و  یا در اثر وجود گرد و خاک و تماس اجسام آلوده لکه هایی بر روی تشک  ایجاد  شود که این امر در صورت عدم استفاده از محافظ تشک یا ملحفه مناسب  ممکن است  منجر به وجود مشکل در پاکسازی تشک و همچنین باطل شدن شرایط  گارانتی شود .

بیرون زدن یا خراب شدن فنر تشک

در   تشک های فنری با گذر زمان و استفاده از تشک (به صورت نادرست یا درست) و   همچنین با توجه به کیفیت مواد به کار رفته فنرهای تشک دچار بیرون زدگی یا   خرابی خواهد شد که در این صورت حتی اگر زمان پیش فرض 5 تا 10 ساله فرا   نرسیده باشد ، حتما نیاز به تعویض تشک خواهد بود .

فرورفتگی تشک

فرورفتگی   تشک امری طبیعی است که معمولا در صورت عدم جابجایی تشک در هر 6 ماه ایجاد   خواهد شد . با جابجا کردن تشک از سر به پا فشار وارد شده بر اثر خوابیدن   فرد ، همواره در یک مکان وارد خواهد شد و پس از گذشت مدتی ، فرورفتگی هایی   در تشک ایجاد خواهد شد که در صورت ادامه خواب بر روی چنین تشکی ، منجر به   کمردرد خواهد شد .  در صورت وجود فرورفتگی در تشک برای جلوگیری از آسیب  به  بدن ، لازم است نسبت به خرید تشک جدید اقدام نمایید .

شکم دادن تشک از پهلو

معمولا   با نشستن روی لبه تشک ، بیرون زدگی هایی در کناره های تشک ایجاد می شود  که  این امر منجر به دفرم شدن تشک خواهد شد ولی تاثیری بر خواب شما ندارد .  در  نتیجه نیازی به تعویض تشک نخواهد بود .

وجود حشرات موذی در تشک

حضور   حشرات موذی نظیر ساس در تشک ، خوابیدن بر روی تشک را بسیار سخت و   آزاردهنده خواهد کرد . در صورتی که به موقع برای رفع این مشکل اقدام نکنید   شاید استفاده مجدد از تشک بسیار مشکل باشد .  معمولا این مشکل هم شما را   ملزم به تعویض تشک نخواهد کرد چرا که هم پیشگیری از آن دستورالعمل خاص خود   را دارد و هم برطرف کردن این مشکل امکان پذیر می باشد .

در  صورت  نیاز به تعویض تشک همانطور که در مقالات قبلی و در ارتباط با انتخاب  تشک  مناسب نکاتی ارائه شد ،  تشکی را انتخاب کنید که مناسب شما و عادات  خواب  شما باشد و بر اساس پیشنهادات دیگران ،  تشک مناسب آنها را خریداری  نکنید .  وجود تکنولوژی های جدید نظیر استفاده از لاتکس و همین طور لیکوئید  ژل در  تشک ، گزینه های شما را برای انتخاب و خرید تشک متنوع تر خواهد کرد.   همواره در نظر داشته باشید با رعایت نکات نگهداری از تشک می توانید عمر   مورد انتظار تشک را تجربه کنید .

خرید آنلاین تشک خواب

با   توجه به اینکه فروشگاه های متنوعی برای فروش تشک وجود دارد و باتوجه به   حجم بازار خریدران تشک خوا با این مشکل روبه رو هستند که وقت کافی برای   بازدید از فروشگاه ها را ندارند ، از همین رو فروشگاه سورنا صنعت برای  رفاه  حال مشتریان خود  در زمینه فروش اینترنتی تشک خواب فعالیت می کند.   خریداران عزیز می تواند با وارد شدن به سایت سورنا صنعت محصول مورد نظر  خود  را انتخاب کرده و سفارش دهند تا برایشان ارسال شود .

قیمت تشک خواب در سورنا صنعت

با   توجه به متریال هایی که در ساخت  تشک خواب استفاده می شود و هم چنین  ابعاد  آن و رویه تشک قیمت این محصول متغیر می باشد . برای اطلاع بیشتر از  قیمت  بروز تشک ها می توانید به سایت سورنا صنعت www.surenasanat.com مراجعه کنید .

خرید تشک مناسب

فروشگاه   اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید ، تأمین ، فروش و توزیع انواع  محصولات  صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند . در حال حاضر با مجموعه  ای  هدفمند و تیم مدیریتی قوی ، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است .  این  مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است .  برای خرید تشک طبی با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت که در  زمینه فروش انواع تشک فعالیت می کند سر بزنید .

خرید مستقیم تشک از کارخانه

انواع تشک طبی فنری ، تشک فنری نوزاد و تشک سوپر طبی را از سورنا صنعت خرید نمایید.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : قیمت تشک خواب,خرید تشک,خرید آنلاین تشک, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:14

اهمیت آبیاری در کشت برنج

برنج گیاهی است که نقش  اساسی و انکارناپذیری را در برآورده نمودن نیازهای غذایی  جمعیت عظیمی از  مردم جهان دارد.این محصول یک سوم سطح زیر کشت غلات دنیا را  اشغال کرده است  و تأمین کننده ۲۵ تا ۶۰ درصد کالری ۷/۲ میلیارد نفر از  جمعیت جهان می  باشد و بیش از ۹۰ درصد برنج دنیا در آسیا  تولید و مصرف  میشود. برنج، گیاهی است که نسبت به دیگر گیاهان تحت آبیاری،  بیشترین سطح  زیر کشت را دارا است.پس پیشنهاد می کنیم برای خرید برنج مرغوب و اصل شمال از فروشگاه اینترنتی آرتا رحیمی استفاده نمایید.

آبیاری و اهمیت آن در برنج

آبیاری در مزرعه برنج از اهمیت خاصی بر خوردار است. در برنج زارهای از نوع غرقابی بدون آبیاری  زراعت و کشت برنج امکان پذیر نخواهد بود. مقدار مصرف آب در مزرعه برنج به  عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:
مقدار رطوبت خاک ، مقدار تعرق  از طریق اندام هوایی گیاه مخصوصا برگهای برنج ،مقدار نفوذ از طریق خاک  که بستگی به بافت و ساختمان خاک ونیز زهکشی در مزرعه دارد ، درجه حرارت  محیط و درصد رطوبت هوا ،وزش باد و میزان بارندگی موثر است . همچنین میزان  رویش علفهای هرز وشدت آن ونیز ابعاد کرت وتسطیع اراضی در مقدار آب مصرفی  نقش دارند .
در واقع آبیاری شالیزار از مهم ترین عملیاتی است که باید در زراعت برنج انجام شود ،چون برنج گیاهی است متحمل به غرقابی . وجود آب سبب انتقال مواد  مختلف از ریشه به ساقه،برگ و دانه ها شده ودر نتیجه موجب تهیه مواد خشک می  گردد.

اهمیت آبیاری در کشت برنج

مقدار آب مورد نیاز برای برنج به چه عواملی بستگی دارد؟ 

 • بستگی به روش کاشت 
 • ابعاد کرت ها
 • تراکم بوته ها 
 • مقدار مصرف مواد

تقویت  کننده ،نوع بافت خاک ،شرایط اقلیمی ،شرایط اکولوژیکی و رقم مورد کاشت  داشته و به طور کلی در ارقام زودرس نیاز آبی کمتر ودر ارقام دیررس نیاز آبی  بیشتر است.

جنبه های کاربردی آبیاری در شالیزار

چون عملکرد برنج در شالیزار غرقابی بیشتر است در مواردی که ممکن است این گیاه به صورت  غرقاب کشت شود و ازمزایای آبیاری غرقابی کنترل علفهای هرز غیر آبزی بهبود  عناصر غذایی قابل دسترس، عدم تنش آب و کنترل بیماری است.

 

مقدار مصرف آب در مراحل مختلف رشد برنج

 1. مرحله آماده کردن زمین
 2. مرحله جوانه زنی و رشد بذر در خزانه
 3. مرحله رشد رویشی
 4. مراحل رشد زایشی
 5. مراحل رسیدن

فروشگاه برنج ارتا رحیمی ارائه کننده انواع برنج شمال و خرید برنج عمده (برنج ندا، برنج فجر، برنج شیرودی ، برنج طارم و …) با بهترین کیفیت میباشد.

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : خرید برنج,برنج شمال,خرید برنج عمده, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 56 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:10

استفاده از فایبر سمنت برد در محیط های خاص

پانل  های سیمانی الیاف دار آسیبی به محیط  زیست وارد نمی کنند و هیچ گونه مواد  مضره وارد طبیعت نمی شود و از مزایای  بسیار جالب آن این است که در برابر  حشرات موذی مانند موریانه ها نیز مقاوم  می باشد و همچنین محیط نامناسب برای  آفات ، قارچ و … نیز هستند.به دلیل استفاده از روکش PVC و HPL در محیط های درمانی وآزمایشگاهی بهترین گزینه می باشد . در ادامه در مورد کاربرد فایبر سمنت برد در محیط های خاص توضیح خواهیم داد .

مزایای استفاده ازفایبر سمنت برد در محیط های خاص

یکی از بهترین پوشش های نمای ساختمان فایبرسمنت برد می باشد که به دلایل زیادی امروزه کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارد .   فایبر سمنت برد تشکیل شده از سیمان، الیاف سلولز ، آب ، هوا ، می باشد که   با استاندارهای جهانی تهیه شده است .

فایبر سمنت برد توانسته در برابر اشعه فرابنفش خورشید ، شرایط جوی مانند دمای های بالا و   یخبندان، محیط های مرطوب و همچنین وجود آلاینده های شیمیایی و اسیدی دوام   بیارد و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود .

با  توجه به اینکه فایبر  سمنت برد سطح بسیار صافی دارند ، بعد از نصب می توان  بدون اجرای نازک کاری  اقدام به رنگ آمیزی سطح پنل و یا اجرای کاغذ دیواری و  یا هرگونه روکش PVC  و HPL بر روی سطح آن نمود . که به دلیل استفاده از  روکش PVC و HPL در  محیط های درمانی و آزمایشگاهی بهترین گزینه می باشد .

ESTEFADE-AZ-FIBER-SEMENT-BORD-DAR-MOHIT-HAYE-KHAS-KONAMIT-2.jpg

استفاده از فایبر سمنت برد در محیط های خاص

کاربرد فایبر سمنت برد در محیط های خاص

پانل   های سیمانی(فایبر سمنت برد) دوستدار محیط زیست بوده و عاری از هرگونه  مواد  مضر برای محیط زیست می باشند و مقاوم در برابر حشرات موذی نظیر  موریانه می  باشد و همچنین محیط نامناسب برای آفات ، قارچ و … همچنین موش  نیز هستند .

ترکیبات فایبر سمنت برد

الیاف : در ساخت فایبرسمنت برد بجای آزبست از الیاف سلولزی استفاده می شود .

مواد غیر الیافی : علاوه بر سیمان پرتلند که در صفحات سیمانی الیاف دار استفاده می شود به   مشخصاتی که برای محصول نهائی در نظر گرفته می شود بستگی دارد . دو گروه   اصلی صفحات سیمانی با الیاف سلولزی وجود دارد . خشک شده (cured ) با حرارت   پایین که به هوا خشک معروف شده است و خشک شده (cured ) با حرارت بالا یا  به  وسیله اتو کلاو

ترکیب  آن در روش هوا خشک معمولا حاوی مقدار  زیادی سیمان پرتلند که با موادی  مانند خاک رس، میکرو سیلیکا ، سنگ آهک یا  خاکستر است که به نسبت های دقیقی  ترکیب می شود . ترکیب در روش اتو کلاو  معمولا شامل سیلیس کاملا نرم شده  همراه با سایر مواد مصرفی کاملا نرم بوده  و مقدار کمتری سیمان دارد .

استفاده از فایبر سمنت برد در محیط های خاص

استفاده از فایبر سمنت برد در محیط های خاص

مقایسه برتری های فایبر سمنت برد

صفحات   سیمانی الیاف دار (فایبرسمنت برد) در حال حاضر یکی از بهترین مصالح موجود   برای پوشش انواع دیوار و کف بوده که با فن آوری بسیار پیشرفته تولید می   گردد . و به عنوان ساخت و ساز خشک سیمانی در ساختمانهایی که سازه آنها   اسکلت فلزی یا بتنی باشد برای پارتیشن بندی ، دیوار داخلی ، سقف کاذب و  نما  با زیرسازی استاد و رانر مورد استفاده قرار می گیرد .

همچنین به منظور پوشش در ساختمان هایی که سازه آنها از نوع سیستم سازه فلزی سبک (LSF) است ، برترین گزینه می باشد .

استفاده از فایبر سمنت برد در محیط های خاص

شرکت تولید کننده و صادر کننده فایبر سمنت برد در ایران

واحد تحقیق و توسعه شرکت رزین چوب راش موفق به تولید محصول جدیدی به نام کنامیت ( فایبر سمنت برد ) گردیده است . هدف از تولید صنعتی پانل سیمان الیافی در جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی می باشد که   باعث حذف کارهای اضافی شده و موجب سبک سازی ساختمان می گردد.

۰۱۷-۳۴۳۳۸۴۲۳

۰۱۷۳۴۳۳۹۴۷۶-۷

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فایبر سمنت ,فایبر سمنت برد,کاربرد فایبر سمنت, نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 12:00

نکات مهم در خرید کاغذ فیلتر هوا

یکی  از مواردی که در ساخت و تولید  فیلتر هوا نقش اساسی را بازی می کند کاغذ  فیلتر هوا است . اگر شما تمام  مواد اولیه خود را از جنس درجه یک بخرید اما  در خرید کاغذ فیلتر کمی اهمال  کنید و به دنبال جنس ارزان و بی کیفیت باشید  مطمئن باشید، فیلتر تولیدی  شما اصلا خوب از کار در نمی آید. بنابراین در  خرید کاغذ فیلتر هوا اصلا  تردید نکنید و جنس درجه یک و با کیفیت آن را  خریداری نمایید . در این  مقاله در مورد خرید کاغذ فیلتر هوا نکاتی را مطرح  خواهیم کرد با ما همراه  باشید .

 

نکات مهم در خرید و انتخاب کاغذ فیلتر هوا

در تولید فیلتر هوا خودرو ، این مواد اولیه هستند که نقش اساسی را بازی می کنند . اگر شما تمام   دستگاه های تولید فیلتر خود را از جنس درجه یک و تمام اتوماتیک خریداری   کنید اما در خرید کاغذ فیلتر هوا و مواد اولیه مرغوب کوتاهی کنید ، فیلتر   شما با وجود دستگاه های حرفه ای خوب از کار در نمی آید .

اما  بین  مواد اولیه این کاغذ فیلتر هوا است که نسبت به بقیه از اهمیت بالاتری   برخوردار است . کاغذ فیلتر مورد استفاده در صنعت خودرو سازی ترکیبی از  مواد  سلولزی و رزین با نفوذ پذیری معینی در مقابل هوا ، سوخت و روغن است .  رزین  مورد استفاده در این کاغذ از یک نوع رزین اکریلیک مناسب گزینش و به  کار  گرفته شده است . این رزین در فرآیند تولید به پلیمری با اتصال های قوی   تبدیل شده که امکان شکست این اتصال ها پس از تولید کاغذ امکان پذیر نیست .

اگر شما در تولید فیلترهوا از کاغذ درجه یک استفاده نکنید ، درجه نفوذ پذیری فیلتر شما افزایش پیدا   می کند و ذارت معلق و گرد و غبار به داخل خودرو به راحتی ورود پیدا می  کنند  .

 

مشخصات کاغذ فیلتر هوا 

کاغذ فیلتر هوا،   از جمله متخلخل ترین کاغذ های فیلتر موتور است . به دلیل ویسکوزیته کم   هوا، نیروی اعمال شده بر کاغذ فیلتر هوا (توسط ذرات گرد وغبار) ، کمتر از   کاغذ های روغن یا سوخت است .

این  کاغذ را می توان با استفاده از  الیاف بلند ، که بخشی از آن ها مرسه ریزه  شده اند (یعنی با اسید تیمار  داده شده تا فرم استوانه ای و پایداری را به  خود بگیرد)،تولید نمود. اغلب ،  فیلترهای هوای مورد استفاده برای ماشین آلات  سنگین نظیر ماشین های خاک  برداری ، در گروه جداگانه با عنوان فیلترهای  ویژه هوای خیلی آلوده یا  فیلترهای پر دوام تقسیم بندی می شود .

نکات مهم در خرید کاغذ فیلتر هوا

عملکرد کاغذ فیلتر هوا در خودرو 

کاغذ فیلتر هوا ، از جمله متخلخل ترین کاغذ های فیلتر موتور است . به دلیل ویسکوزیته کم   هوا ، نیروی اعمال شده بر کاغذ فیلتر هوا (توسط ذرات گرد وغبار) ، کمتر از   کاغذ های روغن یا سوخت است . این کاغذ دارای وزن پایه ۱۰۰تا۲۰۰ g/m و  بسیار  متخلخل است . این کاغذ را می توان با استفاده از الیاف بلند ، که  بخشی از  آن ها مرسه ریزه شده اند (یعنی با اسید تیمار داده شده تا فرم  استوانه ای و  پایداری را به خود بگیرد) تولید نمود .

 

تقسیم بندی کاغذ فیلتر هوا

کاغذ   فیلترهای هوا ، سوخت و روغن تقسیم می شوند و در اتومبیل های سبک و سنگین   مورد استفاده قرار می ­گیرند . کاغذهای فیلتر علاوه بر استفاده در فیلتر   خودرو ، در سایر موتورهای احتراقی نیز کاربرد دارند . موتورهای مورد   استفاده در کشاورزی ، موتورهای مورد استفاده در صنعت ، قایق ­ها ، ژنراتور   برق ، لیفتراک ­ها ، جرثقیل ­ها و …. که از موتورهای احتراقی (بنزینی ،   گازوئیلی ، گازی) استفاده می ­نمایند نیز مورد استفاده قرار می­ گیرند .

آیا خرید کاغذ فیلتر هوا چین خورده به نفع مان است؟

بسیاری   از شرکت ها به دلیل نداشتن دستگاه چین کن کاغذ ترجیح می دهند کاغذ فیلتر   هوا را به صورت چین خورده خریداری کنند . اما کاغذ فیلتر هوا به صورت رول   نیز بسیار مناسب و به صرفه است ، پس فرق چندانی از لحاظ جنس بین کاغذ چین   شده فیلتر با کاغذ رول وجود ندارد . کاغذ فیلتر چین خورد معمولا در تولید   فیلتر هوا پژو و پراید و تمام خودرو های ساخت داخل کاربرد دارد .

کاغذ فیلتر هوا مخصوص ماشین آلات دیزلی

اغلب   فیلترهای هوای مورد استفاده برای ماشین آلات سنگین نظیر ماشین های دیزلی و   خاک برداری ، در گروه جداگانه با عنوان فیلترهای ویژه هوای خیلی آلوده یا   فیلترهای پر دوام تقسیم بندی می شود . کاغذ این فیلتر ها کمی ضخیم تر و   مقاوم تر است.

کاغذ فیلتر هوا سلولزی 

فیلتر   هوای سلولزی یا همان فیلتر‌ هوای کاغذی ، عمومی‌ترین و پرکاربرد ترین نوع   فیلتر هوای استفاده شده توسط کمپانی‌های خودروسازی است . فیلتر‌های هوای  سلولزی از یک فریم پلاستیکی برای ایجاد ثبات در ساختار خود بهره‌ می‌برند و  از یک  کاغذ پلیسه‌دار آکاردئونی برای جذب ناخالصی‌های هوا استفاده  می‌کنند .  فیلتر‌ هوای سلولزی توانایی جذب ۸۰ تا ۹۰ درصدی ذرات خارجی  دارند و نسبت به  مابقی فیلتر‌ها بسیار ارزان‌تر هستند اما عمر کوتاهی  دارند و باید پس مدت  کوتاهی تعویض شوند .

شرکت تولید کننده فیلتر هوا

در  شرکت سام صنعت قومس بهره برداری با هدف خدمت رسانی به صاحبان صنایع ،  کارخانجات،آماده ارائه  مشاوره خدمات فنی و مهندسی در زمینه ی طراحی ، ساخت  ، تامین مواد ، نصب و  راه اندازی ، فیلترهوا ، نگهداری و تعمیرات  پروژه‌های صنعتی می باشد .

 

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : فیلتر هوا ,کاغذ فیلتر هوا,کاغذ فیلتر هوا , نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 66 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 11:58

رنگهای مناسب برای اتاق های بزرگ

معمولا  منظور از اتاق های بزرگ اتاق نشیمن و پذیرایی است که در آن  فعالیت های  متعددی از قبیل تماشای تلویزیون با یک دوست و نوشیدن چای کنار  شومینه انجام  می‌شود یکی دیگر از ویژگی‌های چنین اتاق‌های مجاورت آنها با  فضاهای دیگر  از قبیل آشپزخانه و اتاق غذاخوری است و از این رو کاربرد رنگ  در چنین  فضاهایی از حساسیت بالایی برخوردار است در این مطلب قصد داریم در  خصوص  ترکیب رنگی مناسب برای چنین اتاق‌های بیشتر صحبت کنیم.

دکوراسیون آفتابی

استفاده   از زرد لیمویی در این اتاق بزرگ جلوه ای خوشایند به دکوراسیون می دهد.  اگر  در منطقه زندگی می کنید که آب و هوای سرد و بارانی دارد با اجرای چنین   دکوراسیونی می توانید فضای گرم و با نشاطی در خانه تان فراهم کنید.

در   اتاق های بزرگ امکان استفاده از شیوه هارمونی رنگ های مکمل وجود دارد ،   البته میزان استفاده از رنگهای مکمل بسته به موضوع رنگی مورد نظر طراح   متفاوت است . همینطور سطوحی که رنگهای مکمل به آنها اختصاص می یابد تابه   شرایط سناریوی رنگی در آن فضا خواهد بود .

رنگهای مناسب برای اتاق های بزرگ

رنگهای مناسب برای اتاق های بزرگ

اگر   عاشق به رنگ زرد هستید و از سوی دیگر تمایل دارید فضای آرام و راحت طراحی   کنید ، برای دیوارها از زرد روشن استفاده کنید که در طرح پارچه رومبلی ها   نیز از آن استفاده شده باشد همچنین برای کفپوش و توقف و نیز از جنس چوب  به  رنگ گردویی استفاده کنیم .

استفاده  از رنگ زرد تیره در کنار  نمایی از سنگ می تواند ایده زیبا و و شیکی برای  دکوراسیون فضای های وسیع  باش در کنار آن استفاده از سرویس مبل راحتی و  وسایل چوبی توانسته مکمل  خوبی برای گرما بخشیدن به فضا باشد.

سبز های شگفت انگیز

سبز   مایل به زرد می تواند ارتباطی مناسب میان اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری به   وجود آورد و این موفقیت بیشتر به دلیل وجود رنگ سفید برای دور تا دور  پنجره  ها و جزئیات دیگر است وجود عناصری همانند کاناپه سبز آبی بزرگ نیز  انجام  چشم نوازی در این فضای بزرگ به وجود آورده است.

سبز  چمنی  تیره در دکوراسیون این اتاق نشیمن و دیگر بعد از ظهر تابستان نیز این  طیف  رنگ سبز یکی از شیک ترین گزینه ها برای استفاده در دکوراسیون فضای  بزرگ و  سبک معاصر را برای این فضای بزرگ به وجود آورده است  وجود مبلمان  راحتی به  رنگ سبز زیتونی سیر و روشن در مجاورت با دیواره های بسیار روشن در  یک  قسمت از این فضای بزرگ و دیواره‌های زیتونی در قسمت دیگر انسجام منحصر  به  فرد و بسیار حرفه‌ای را در این فضا به وجود آورده است برای ایجاد  هماهنگی  بیشتر در دکوراسیون و مقداری از این رنگ باید در عناصر دیگر موجود  در اتاق  از قبیل مبلها کفپوش و پرده نیز به چشم می آید.

آبی های آرام بخش

همه   چیز ساده و بی آلایش از پنجره های بدون پوشش و کفپوش چوبی ساده این اقدام   دکوراسیون عجیب و خاصی باعث زیبایی دکوراسیون فضای بزرگ نشده و تنها چیزی   بنفش ابی چشمگیر و در کنار زرد ملایم نشسته و در قالب پارچه رومبلی   خودنمایی می‌کند تمام نقطه این دکوراسیون است به دلیل وجود طیف قدرتمند از   رنگ بنفش و آبی در دکوراسیون چیزی جز زیبایی و آرامش در این فضا احساس  نمی  شود

با  ایجاد دکوراسیون با نمای سنگ پشت شومینه به نقطه کانونی  زیبایی در فضا  تبدیل شده و البته بافت و عمیق را نیز به عهده کمیسیون  افزوده است همچنین  به دلیل قرمز بودن رنگ این زمینه برای اضافه کردن رنگ  های دیگر به  دکوراسیون مشکلی پیش نخواهد آمد زیرا دکوراسیون این نقطه  کانونی به رنگ  زیبایی خود را به زیبایی خود را با هر رنگی تطبیق میدهد.

دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ در گرگان

مدرسه   معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت  رنگ  می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت  کاربردی و  مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در  گروه های طراحی  شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

برگزاری دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ

یکی   از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد  به  چشم می خورد دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ است.مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ به   افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی   قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از   وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

سرفصل های دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ

* آشنایی با انواع الگوهای کنتراست
* اصول ترکیب بندی رنگ ها
* ساختن انواع نوار تنالیته رنگی
* آشنایی با رنگ های مکمل
* ساختن الگوهای رنگی مختلف

گذراندن دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و   تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های رنگ شناسی  را  با توجه به کاربری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به رنگ شناسی در  این  کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری می باشد .در این دوره ها تاکید بر  آموزش  تکنیکهای عملی رنگ شناسی برای سبک های مختلف معماری است. ما با  برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک  میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر
برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون

آدرس:گرگان-خیابان 5 آذر- مجتمع هیرکان-طبقه اول - واحد 181

artconnor_com
۰۱۷۳۲۳۳۱۵۱۳

معرفی پروژه های ساختمانی...
ما را در سایت معرفی پروژه های ساختمانی دنبال می کنید

برچسب : رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ,مدرسه معماری , نویسنده : هاجر افشنگ بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 11:55

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :